Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58701) bugizozi válasza Maximum1 (#58671) üzenetére


bugizozi
őstag

Szuper, köszi, ezt kerestem! :R
Nekem sem életbevágó, csak kapjam meg :K
Azt jól látom, hogy méretben nincs különbség?

[1] [2S]
Product size (L x W x H): 5.60 x 2.60 x 2.60 cm / 2.2 x 1.02 x 1.02 inches

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#58702) trebrona válasza bugizozi (#58701) üzenetére


trebrona
nagyúr

Csak jelzem, van külön topikja is: Xiaomi roidmi szivargyujtó - töltő, bluetooth, fm transmitter :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#58703) Hurkafej válasza trebrona (#58702) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Mint ahogy a Gearbestnek, Banggoodnak és Aliexpressznek is... Ez a topik eléggé "el_urvult" :))

(#58704) trebrona válasza Hurkafej (#58703) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tapasztalatok miatt írtam, nem negatívként... ;)
Lásd mosolygós smiley.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#58705) vacs válasza havri1 (#58686) üzenetére


vacs
veterán

Havri1, támogatom ezt. :K

(^)(>.<)(^)

(#58706) DJGABI válasza lac14548 (#58700) üzenetére


DJGABI
addikt

alapból is elcseszett öltet, de úgy néz ki másolták [link]

egy wifis akciókamerának több értelme van szvsz

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58707) Hurkafej válasza trebrona (#58704) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Nem személyeskedésnek írtam, bocsi, ha így tűnt! :)

Csak a linkek tizede, ha ebay-es, holott a javának annak kellene lennie, ezért írtam célozgatásképp :)

[ Szerkesztve ]

(#58708) csadi0011


csadi0011
őstag

Xiaomi fülest próbált még valaki venni az előbb snap-up-on? Szokatlanul korán sold out lett, pedig a számláló még mindig nem érte el a 10 eladást.

(#58709) Zeki válasza csadi0011 (#58708) üzenetére


Zeki
nagyúr

scriptekkel megveszik (pl az oroszok) mielőtt annyit mondanál : kell.

(#58710) Silent77 válasza csadi0011 (#58708) üzenetére


Silent77
veterán

2mp-nél a xiaomi routernél rányomtam a gombra, rögtön az fogadott, hogy sold out.
Ilyen eddig nem volt. :U

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#58711) Tomi0703 válasza csadi0011 (#58708) üzenetére


Tomi0703
őstag

Az hagyján, de 1perccel utána mikor még csak 5 volt eladva belőle, akkor is ezt írta.... :W Tabletra pályáztam amúgy (X80 power), de azis ugyanígy másodpdercekkel a kezdet előtt már elfogyott...

(#58712) DavidQ válasza Tomi0703 (#58711) üzenetére


DavidQ
tag

Hát Redmi 3unk se lett. Jóéjt srácok! :R

Nem minden kínai szirszar szar!

(#58713) Tomi0703 válasza DavidQ (#58712) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem se. 3 cuccot próbáltam ma, mindnél 2 mp-cel a vége előtt nyomva már Sold out.

(#58714) xxxjjjkkk válasza csadi0011 (#58708) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Egyébként csak nekem rémlik ugy, hogy 9 redmivel inditottunk, ami 5 let

Ennek így semmi értelme, parasztvakítás az egész. Ráadádul van ami snapup áron majd annyi mint alin alapból....

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#58715) havri1 válasza vacs (#58705) üzenetére


havri1
félisten

Sajnos nem lehet atnevezni, mert egy logout hsz-ből indult, újat kell létrehozni ebben az esetben. Volt már hasonló ötlet régebben (a sok webshop miatt).
Amikor indult ez a topic, még nem volt ennyi webshop. Azóta sokminden változott.

[ Szerkesztve ]

havri

(#58716) Krogoth válasza havri1 (#58715) üzenetére


Krogoth
senior tag

És az egész topicot áthelyezni? Minden hsz-t egy új "kínai kis kütyük" topicba.

(#58717) DavidQ válasza Tomi0703 (#58713) üzenetére


DavidQ
tag

Nem érdemes bánkódni. Elvileg a héten mutatják be a Redmi 4-et, tehát értékcsökkenés várható a Redmi 3 háza táján.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#58718) bugizozi válasza trebrona (#58702) üzenetére


bugizozi
őstag

Mindig tanul valami újat az ember :B Köszi :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#58719) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Lesznek ma is BG-on jó cuccok snapupban. Blitzwolf kábelekre meg töltőre rárepülök. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58720) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ilyennel találkoztatok már?

"PP_ERR_[10444] Transaction refused because of an invalid argument. See additional error messages for details. The transaction currency specified must be the same as previously specified."

Szerk.:

Faja, meg van a megoldás, fizetve.
Beragad a rendelés és utána külön kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58721) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#58720) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

menet közben változott valami talán :F

amúgy ali-n mobilnézet meg egyéb mókákkal hasonló árra lehet kihozni az ugreen store-ból.

sz. annyiért jó :K

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58722) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#58721) üzenetére


Real_Necro
veterán

800 körül vettem anno a Blitzwolf kábelt. Most EU Warehouse-ból 557-ért nekem megérte még egy. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58723) vonyarc


vonyarc
tag

Érkezrtt egy ilyen 4 db-os gáztűzhely-védő.
Kicsit méretre kellett igazítani. Jónak tűnik, Mosogatható.
Ajánlom.
[link]

(#58724) DeNi91


DeNi91
tag

UMI Super-ről van valakinek tapasztalata? :))

(#58725) Vanir válasza Real_Necro (#58720) üzenetére


Vanir
veterán

Köszi, hogy leírtad, most forgatnám a szemeim, ha nem olvastam volna el előre. :R

(#58726) Real_Necro válasza Vanir (#58725) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nincs mit, nekem is kollégám hívta fel a figyelmem rá, hogy a megrendeléseknél ott van, csak ad fél órát a fizetésre... ezért nem kelnek el egyből a termékek.

Most behúztam egy 2 méteres Blitzwolf kábelt is, 416Ft volt a fehér. A feketéért 95Ft szállítási díjat akart... a fehérre nem volt szállítási költség. :)

1 óra múlva rárepülök az 1 centes tabletre is... :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58727) maross válasza Real_Necro (#58726) üzenetére


maross
veterán

1 centes tablet...remelem scripted kész van hozza...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#58728) embe


embe
nagyúr

Hali!
Valaki vásárolt ilyen vagy hasonló forrasztó pákát? Vagy esetleg van tippje egy bevált olcsó eszközre?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#58729) Vanir válasza Real_Necro (#58726) üzenetére


Vanir
veterán

Én is kábelt vittem, de feketét. Nem vettem észre, hogy a fehérnél nincs pk. Mondjuk ennyibe nem halok bele és legalább nem üt el az aszatlon lévő 10 másik kábeltől. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58730) Real_Necro válasza maross (#58727) üzenetére


Real_Necro
veterán

Persze :DDD

Ittam kávét meg itt ülök a 100/100as net mögött. :DDD

Mit kapok, ha mégis sikerül? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58731) Handball94 válasza Real_Necro (#58730) üzenetére


Handball94
aktív tag

Egy 1 centes tabletet :DD

(#58732) padi68 válasza Real_Necro (#58722) üzenetére


padi68
senior tag

Szia, én nem látom annyiért... hol van pontosan? / link /

Kösz Á :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#58733) DavidQ


DavidQ
tag

1 perc múlva fölszabadul a Teclast X98-as tablet is 105$ért. :D
http://www.banggood.com/snapup.html

Nem minden kínai szirszar szar!

(#58734) Tomi0703 válasza xxxjjjkkk (#58714) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem csak neked... Tobb volt mint 5 az tuti.

#58717) DavidQ: Most inkabb a tabokra vagyok ragyogyulva. A Redmit azert beprobaltam hatha, de sok remenyt amugy sem fuztem hozza.

(#58735) DJGABI válasza embe (#58728) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] ma jött meg GB-ről kb ugyanez átcímkézve :(((

egyelőre nem tudok nyilatkozni róla, vagyis de:
-angol dugós,
-a hegye no comment... használt? így átment QC-n? [kép]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58736) szabolcs77


szabolcs77
tag

http://www.banggood.com/snapup.html

ahol a pepsi telefon van, van egy lan kábel (1~10M Durable Strong CAT-7 CAT7 RJ45 10Gbps Ethernet Flat Cable LAN Network Cord )

most így csak 2.99$, alatta hogy amúgy az ára 2.29$ :C :C :C :C
tuti üzlet :)

[ Szerkesztve ]

(#58737) Vertigo18 válasza DJGABI (#58735) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem is ma jött meg ez, kipróbálni még én sem nagyon tudtam. Viszont átalakítóval sikerült beüzemelnem és meglepően gyorsan felmelegedett...

A hegye nekem is ugyanilyen, mint neked.

Szabolcs77: köszi, meg is vettem! :D

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#58738) maestro87


maestro87
őstag

Na kinek kell tablet billentyűzet 40$-ért? ;]

Látszik, hogy mindenki a tabletre ment rá, én meg direkt ezért hagytam. Na meg a vámmal sincs kedvem szórakozni. :))

(#58739) embe válasza DJGABI (#58735) üzenetére


embe
nagyúr

Az Ebayes eladónál lehet dugót választani, illetve teljesítményt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#58740) cris78


cris78
őstag

Olcsó Xiaomi MiPad :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#58741) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

A dd4-es Jakemy JM-8139 flash sale sajna nem akkora akció... link
Megér szerintetek 12 dodót? Mondjuk viszik, már csak 26db van ennyiért. Hogy 50 v 100 volt a kiinduló készlet, azt nem tudom. (Nem sokat mütyűrkézek, de mindig hiányzik valami, ez meg komplett)
Vagy tudtok valahol olcsóbban?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#58743) Saccco válasza maestro87 (#58738) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kemény grat. :DDD

Valaki hozta a tabot is mellé, nézzétek a kiírást.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#58744) DJGABI válasza MittuDomain_ (#58741) üzenetére


DJGABI
addikt

sztem itthon a táskát nem kapod meg ennyiért, az hogy tényleg szükséged van-e a szettre te tudod...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58745) MittuDomain_ válasza #46372352 (#58742) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Tudja fene, azért lehet lecsapok egyre. Jó lenne némi pozitív értékelés is azért. :)
Max apum használja, ő úgyis műszerész.

Elég sokan káromkodtak itt, hogy a GB-s Jakemy fake, a DD4-re még nem volt panasz.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#58746) spidersoft válasza Hurkafej (#58707) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ugyanazon ebay-es eladók hirdetnek pl. alin is, csomó webboltnak (gearbest, banggood, tomtop, tinydeal, stb) van ebay-es "eladója" (mikor még kizárólag ebayről rendeltem, volt, hogy kaptam fotót a csomagról, amit tudtommal csak a GB csinál, volt, hogy tomtopos borítékban érkezett a termék, stb), úgyhogy szerintem nincs nagyon értelme teljesen leszeparálni a dolgot csak az ebay-es felületre. Mivel ilyen szempont szerint nem lett moderálva/szűrve a topic, így az élet (=hozzászólások) igazolta is ezt: ugyanazok a termékek, ugyanazok az áruházak, más-más felület. Ami különbözik, hogy adott termékből ki árul eredetit, ki remake-et, és ki mennyiért, kinél hol akciós. A "Kínai kütyük kis pénzért" megnevezés ezért is lenne pontosabb, és hozná a topic valódi értelmét: mit hol érdemes megvenni. Viszont ha nem lehet módosítani, akkor maradnia kell ennek... esetleg az első hsz-be bele lehetne írni, bár ez egyébként is egy offtopic :U

azóta eltelt már kis idő, hátha valaki rendelt, szóval up :B >> rugós körömreverőt próbált már valaki? (naomi diótörő utánérzés)

(#58747) eXodus válasza embe (#58728) üzenetére


eXodus
őstag

Igen, szar. Nekem rövid időn belül elpattant a fűtőszál benne.

Utána vettem ezt:
[link]

Bár olcsóbban. Semmi extra, de a célnak megfelel.
Szerintem ilyet, vagy ugyanezt mást névvel keress.

(#58748) Zeki válasza DavidQ (#58733) üzenetére


Zeki
nagyúr

1~10M Durable Strong CAT-7 CAT7 RJ45 10Gbps Ethernet Flat Cable LAN Network Cord
Snap Up Price
US$2.99
Offer
10PCS
Rush to Buy
Regular PriceUS$2.29

Hehe...

(#58749) DJGABI válasza eXodus (#58747) üzenetére


DJGABI
addikt

tecsóban a napokban/hetekben akciózva lesz ilyen állomás ha jól láttam

szerk: nvm, 6k [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58750) kisskd


kisskd
tag

Hátha korábban elsikkadt a sok rizsám közt:

- van ajánlott USB töltőáram/fesz mérő? Ha esetleg nem túl drágán akad 2 kimenetes, vagy olyan, amin microUSB bemenet is van, esetleg vmi trükkel több helyzetben is olvasható, nem bánnám. Csak vmi tesztelt érdekelne, ilyen derékszögűm meg ilyen fehér farkincásom, de ezek 1A alattira korlátozták a töltést, szemben a kényelmetlen házi készítéső multiméterre köthető mérőkábelemmel.

- ahogy látom, ha hosszabb (1.5-3m-es) USB micro kábelt is szeretnék, akkor a UGreen, meg a Tronsmart lehet az ajánlott (még jó, h úton van pár Blitzwolf forgathatós, állítólag kikopós). Ezeknek van valami PayPallel fizethető (esetleg EU raktáros, gyorsabb) forrása, vagy mindenki csak ali-ról rendel?

- Feltekerhető microUSB töltőkábelt (kocsiba praktikus) talált már vki olyat, ami rendes áramokat visz át. Egyszer lett valahonnan ebayről pár jó, de azon kívül már van vagy 40 gyenge.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.