Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34601) Beni2360 válasza htc07 (#34600) üzenetére


Beni2360
félisten

Persze mit tudna mást csinálni de fent leírtam mi a teendőjük.
Egy jó postavezető nem engedi ki csak az értesítőt küldeti ki és bent a zárt ajtók mögött tanuk előtt nyittatja ki a célszeméllyel. Erre van biztosítása a szállító cégeknek.
Alvás bocs. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#34602) air válasza Beni2360 (#34601) üzenetére


air
nagyúr

"és bent a zárt ajtók mögött tanuk előtt nyittatja ki a célszeméllyel"

Ilyen eljárás létezik a Magyar Postánál? :Y
Na ne!
Soha életemben nem hallottam ilyenről, pedig egy pár sérült csomagot kaptam már.
Szerintem ez a szabály - már ha tényleg van ilyen - csak a papírnak létezik.
Értsd, csak leírva van, de soha nem alkalmazzák.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34603) DJ. Ru$y válasza Beni2360 (#34599) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kb. ugyanezt írtam én is, hogy nem feltétlen a kézbesítő a hibás, ha ott a pecsét, a pecsétet kell megfogni és előtte lesz valahol vagy ott a hunyó. Ennyi, mert, ha kettővel előtte lett volna, akkor eggyel korábbi pecsét kerül rá szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34604) XtremLor válasza huliganboy (#34564) üzenetére


XtremLor
őstag

Kovezz meg, de a bg-tol nem ilyen csomagolas szokott jonni! :(

"Legen...Wait for it...Dary"

(#34605) huliganboy válasza XtremLor (#34604) üzenetére


huliganboy
addikt

Hááát akkor mi történt? Bangoodról rendeltem power bankot... Nekem is kevés a szöveg rajta..de a power bank doboza benne van+a lekaparós papír..

[ Szerkesztve ]

(#34606) havri1 válasza XtremLor (#34604) üzenetére


havri1
félisten

Utóbbi 2 nekem is ilyen NL post.
Cirka 1 hét alatt itt is volt.

[ Szerkesztve ]

havri

(#34607) coolicool_hu válasza huliganboy (#34605) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Szerintem még az NL Post-nál sérült meg az eredeti csomag és ezért újracsomagolták majd átvezették az új csomagra a címzett adatait. Azt, hogy a kedves újracsomagoló kolléga vagy a BG volt ilyen vicces szerintem esélytelen kideríteni. Drága tanulópénz de tessék videózni :(( (bár kérdés, hogy a BG elfogad vagy sem egy ilyen csomag felbontásáról videót, mert ugyebár simán rámondhatja, hogy Ő nem ebben küldte)

(#34608) V/ válasza Predator2 (#34594) üzenetére


V/
titán

Ez valós mert a bejegyzések normálisan követik egymást, a kínai posta feldolgozási sorai ilyesmik.
Az még előfordulhat, hogy "véletlenül" másét írták be, de nem hiszem hogy akitől vásároltál ilyesmit csinálna.
Ha igazi, akkor elméletileg:
A szám formátum nemzetközi posta, ez ok.
Pár napon belül megjelenik a nyomkövetős oldalakon, ez ok.
Van több Kínán belüli mozgásról bejegyzés, ez ok.
Nem olyan, hogy 2 nap alatt itt van Magyarországon és a mi postánk 12-22 napja nem szállítja, ez ok.

Más esetben nem igazi.

Ez a szám jónak tűnik.

(#34609) huliganboy válasza coolicool_hu (#34607) üzenetére


huliganboy
addikt

Nem hiszem hogy NL postán sérült meg, ugyanis az én városom zárójel pecsételve van rajta.. Ha hamarabb sérült akkor ott kellett volna ragasztani rá valami pecsétet.

(#34610) cris78


cris78
őstag

Banggood 11.11 snapup-ból most jött. Lánypmnak lesz és piros jött. :))
November 5-én rendelt két nyaklánc még sehol.
Gearbest olcsó komplikációs kártya szerszám megjött.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#34611) dugesz77


dugesz77
őstag

Zapals-ról most három nap alatt feladtak mindent úgy hogy bizakodó vagyok. Mostani akcióban egész korrektnek tűnő dokkoló van 3$ -ért.

[ Szerkesztve ]

(#34612) dugesz77 válasza dugesz77 (#34611) üzenetére


dugesz77
őstag

Snap-up-ba raktak egy mobilos akciót. Nem nagy leárazás de legalább valami.
Bocsánat lejárt már a szerkesztési időm.

(#34613) tonyrulez válasza dugesz77 (#34611) üzenetére


tonyrulez
őstag

Azért itt is van mismásolás, $16 helyett $13, de most csak $3. Mikor eBay-en ugyanez $5. Persze még így is megéri. Én sajnos csak fejjel lefelé tudnám beletenni a telefont :N

4 8 15 16 23 42

(#34614) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Szerintem itt a Banggood-on átverés ez a nyerősdi. Kiválasztasz egyet, majd utána szerintem átszervezi a 9 lapot és direkt más lap alá teszi, hogy mit nyerhettél volna...

(#34615) cris78 válasza KaiotEch (#34614) üzenetére


cris78
őstag

Nyertünk már....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#34616) v-man válasza KaiotEch (#34614) üzenetére


v-man
őstag

Én is azt gondolom h csak legenerálja nyertél v se (tárgyra max 1-2% esély lehet) és ahhoz képest mutatja az ábrát. Én elejétől fixen ugyanazt nyomom már majdnem 1500 pontom van belőle, de tárgynyeremény sose volt.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#34617) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nah, hogy jártam? :F

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#34618) Blaise válasza Vertigo18 (#34617) üzenetére


Blaise
veterán

Uhh :(

Sincerity?

(#34619) Vertigo18 válasza Blaise (#34618) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, egészen pontosan a másik acc-ja, courtesytrading.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#34620) tboj válasza KaiotEch (#34614) üzenetére


tboj
tag

Eddig én is csak pontokat kaptam, erre most meg dobott egy 6 + egy 8%-os kupont egymás után. Mondjuk ezekre épp nincs szükségem, akkor már inkább a pontokat adja... :D

Banggood-os hírlevélből:

Emily only... :DD

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#34621) Vertigo18 válasza Vertigo18 (#34619) üzenetére


Vertigo18
addikt

Éééés, már vissza is írt, és újraküldi! :D

Jeles!!! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#34622) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Úgy látom TN alapján tényleg svédektől jön a snapupban vásárolt Yeelight. Ha december 6-án postázták, mikorra kerülhet ide? Gondolom karácsony előtt bőven meg kell jönnie. :B

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34623) Blaise válasza Real_Necro (#34622) üzenetére


Blaise
veterán

Necces a karácsonyi előtti érkezés.

(#34624) Real_Necro válasza Blaise (#34623) üzenetére


Real_Necro
veterán

mondjuk az érdekes, hogy utolsó update szerint:

"Processed Through Sort Facility
FLYTEXPRESS-CN"

Lehet Kínából előbb megy svédekhez, aztán küldik tovább?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34625) havri1 válasza Real_Necro (#34624) üzenetére


havri1
félisten

Jó eséllyel igen. Onnan lesz (tovább) követhető, ha EU - n belülre megérkezik.

[ Szerkesztve ]

havri

(#34626) htc07 válasza KaiotEch (#34614) üzenetére


htc07
addikt

Ja, én is nekimentem inspect element-tel, de ha ez ilyen egyszerű lenne minden nap nyernék 3 cuccot. :DDD

(#34627) XtremLor válasza dugesz77 (#34611) üzenetére


XtremLor
őstag

Ebbe belefer tokal egyutt is egy telo? Neztem en is tegnap 9$ korul mennek 3-at megerne.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#34628) Beni2360 válasza DJ. Ru$y (#34603) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen, csak én kiegészítettem hivatalos részivel ahogy el kellene járni ilyen esetekben.
air
(PH! nagyúr)
A postán való kinyitás még a videónál is pontosabb igazolás a termék eltulajdonosítás végett.
Ha tovább engedik a postán akkor nem vagy köteles átvenni, ha úgy érzed, hogy gubanc lehet és bent személyes átvételnél kéred, hogy ott helyben tanuk előtt nyissák ki és lehet jegyzőkönyvezni azonnal. Te meg a kínainak videózhatod ha akarod.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#34629) DJGABI válasza dugesz77 (#34611) üzenetére


DJGABI
addikt

amúgy tényleg enyhe kamu/beetetés szaga van. oké, fb-n láttam ingyenes dolgaik korábban is voltak, de aztán 1$, 2$ most meg mily véletlen 3$-ra leakciózott cuccot árulnak? hmm :U én azért megvárom az előzőeket mielőtt több pénzt hagynék ott náluk

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#34630) htc07 válasza DJGABI (#34629) üzenetére


htc07
addikt

Olyan szempontból simán el tudom képzelni, hogy nekik még így is megéri.

Olyan szempontból nem, hogy ezek is üzletemberek. :DDD

(#34631) dugesz77 válasza XtremLor (#34627) üzenetére


dugesz77
őstag

Közben rákerestem én is ebay-n bár drágább de van belőle dupla oldalas Usb-s verzió. Ahogy nézem az alsó csatlakozónak van mozgási lehetősége és elég nagy a hely hátul.Igaz méreteket még sehol sem találtam,hogy mégis mekkora a belső méret.

(#34632) kenand


kenand
veterán

Szert tettem még egy észrevételre a posták körül...

Banggood, Gearbest gyors posta (DHL) drága a kínai üzletből (Gearbest EU üzlet, olcsó DHL 2 termék esetén már írtam)
(B)(B)Geekbuying (/B)(/B)Kínai üzletnél viszont ugyanúgy van, mint Gearbest EU esetén, 1 termék még nem túl jó, de ha ugyan abból 2 db-ot is veszel 3-4 USD-re leesik a küldés ára. (DHL mennyivel jobb, mint a Kínai+Magyar Posta nem kell részletezni....).

(#34633) madarasz92 válasza kenand (#34632) üzenetére


madarasz92
őstag

Ne is mond a magyar postát ma jött volna egy óra szíj amit nagyon vártam .. Erre egy szét szakított boritékot kaptam ami tök üres .. Száradt volna le a keze amikor kilopta belőle. :O

(#34634) tthom válasza madarasz92 (#34633) üzenetére


tthom
senior tag

Azért durva, hogy egyes emberek azt gondolják, hogy ami átmegy a kezük között, abból szabadon válogathatnak.. Anyum fele lévő láncban is van hasonló ember, mert ami levélen szerepelt, hogy LEGO, vagy érezhetően érdekes cucc volt, az nem ért oda. Hozzájuk már csak futárral rendelünk..

(#34635) v-man


v-man
őstag

megérkezett a gearbestről USB to Micro USB Male OTG Adapter, árát megérte, működik jól telefonommal, pár nap híján egy hónap alatt ért ide.

szintén ma jött meg az itt ajánlott fülhallgató tartó tok, ez nagyon szép időt futott, nov 24-i rendelés, jó minőség ezért az árért valóban.

4 hét alatt jött meg a röppentyűbe való elem is, de közben kiderült, hogy alapból van a röpiben is elem (legalábbis a tinydealesben, azt már megkaptam, röptetést még nem próbáltam)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#34636) cris78


cris78
őstag

Berendelem ezt, aztán kiderül, hogy eltűnik e minden kaki a postán. :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#34637) Outlander válasza cris78 (#34636) üzenetére


Outlander
őstag

Mit akarsz egy brióssal? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#34638) bally4


bally4
tag

Hali!

Elektromos fogkefe fejre van valami jó linketek? Ali és ebay játszik...
A régebbiekkel semmi gondom nem volt, sajna mostanában csak olyat fogok ki, hogy 4-5-ször használom és nem forgatja a fejet, gondolom valami műanyag bizgentyű eltörik benne..
Nektek mi a tapasztalat?

Köszi előre is!

(#34639) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Addig vártam ezzel a rohadt Xiaomi power bank-kel, hogy jól felment az ára 4k-ra, így már megrendelném. :DDD A kérdésem az, hogy beírom ezt az xmas kupont, emellé mást nem igazán tudok felhasználni ugye? Pl. a zokniban nyert kuponjaimat. :R

Mibandet ti sem láttok banggoodon, ami Kínából jönne?

+ valami jóféle töltőt (ceruza) + hozzá elemek tudtok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#34640) DJ. Ru$y válasza coolicool_hu (#34607) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kár, hogy nem újracsomagolva van, hanem az a zacskó amiben feladták le van ragasztva és pecsételve. Értőolvasás.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34641) nickcreeper válasza Tomi0703 (#34639) üzenetére


nickcreeper
tag

(#34642) bzoley


bzoley
veterán

Tegnap megérkezett végre az "akciós" H8 mini, és még működik is.
Ma pedig ezek a csavarhúzók, mert szeretem az apró hülyeségeket.

És megvan az év ajánlata is. Jobb helyeken csak tizet adnak ennyiért, de jobb akció is volt már :D

[ Szerkesztve ]

(#34643) Tomi0703 válasza nickcreeper (#34641) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ezt az oldalt nem ismerem. Jó hely? :D Amúgy 10k-s PB kell, az banggoodról lesz, de most nézem a kuponjaimat nem tudom rá felhasználni, de a pontjaimból 201-et enged.

Szerk.: Valaki belinkelné nekem a 10k-s Xiaomi PB-hez a gumibugyit ebayról? :B

[ Szerkesztve ]

(#34644) rasky


rasky
senior tag

Ma megjött nov. 8-as feladással a Blitzwolf kábel, azt hittem már elveszett. :U

[ Szerkesztve ]

(#34645) zsiz válasza bzoley (#34642) üzenetére


zsiz
őstag

mindjárt rendelek is belőle a 30 forintos mellé :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#34646) havri1


havri1
félisten

Én úgy látom, hogy Banggod azokat a termékeket, amik akkumulátort tartalmaznak NL post-al adja fel, ami nem tartalmaz semmi ilyesmit, az a hagyományos CHINA post.
Ma érkezett egy sima fejpánt, a szokásos csomagolásban, viszont ez is kevesebb mint 2 hét alatt ideért. (Nov/28/2015 08:46:45 Előtte rendelt nyomkövetett kamera sehol)

[link]

(#34647) Imy : Pár munkanap, jellemzően 2 ettől a bejegyzéstől

[ Szerkesztve ]

havri

(#34647) Imy


Imy
veterán

Sziasztok, szerintetek ez mire ér hozzám?
Küldemény információ:
Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting

A nem könyvelt küldeményt ugyanakkor rendeltem a bangoodról (11.04), és az megkaptam 19-én, a könyvelttel meg itt sz@rakodnak...

(#34648) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Küldtem a törött BlitzWolf autó töltő miatt e-mailt, nem jött válasz rá, kerestem őket most chat-en, sikerült Cici-vel (nem nevet! tényleg XD) beszélni, azt mondta szól a kollégáknak megkapták az e-mailt, és 24 órán belül válaszolni fognak. Meglátjuk. A BlitzWolf kábeleket elvileg újra küldték, már van TN szám, remélem tényleg kettőt küldenek.

November 28-án adták fel a Snap Up-os BW fali töltőt és ma meg is jött. Minőség, ugyanaz, mint az 5 portosnál, nem csalódtam benne. Ezt az 1500 Ft-ot megérte tartaléktöltőnek.

Imy
Azután az üzenet után másnap kézbesíteni szoktak. Legalábbis nekem mikor volt TN-es rendelésem EU-n belülről vagy kívülről, másnap hozta a postás.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34649) zoltan6 válasza rasky (#34644) üzenetére


zoltan6
őstag

és jó a kábel? mi a véleményed róla? én is várom még az okt 25. rendelésből.

[ Szerkesztve ]

(#34650) havri1 válasza Tomi0703 (#34643) üzenetére


havri1
félisten

Én innen rendeltem már jópárat, olcsó, és jó szvsz.

original Wonderful perfect Fit For Xiaomi 10000mah Power bank case protective cover silicone case rubber case High quality case

(#34648) DJ. Ru$y: Elvileg következő munkanap, ha minden simán megy. Nekem csúsztak az utolsó rendelések, azért írtam 2-t :)

[ Szerkesztve ]

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.