Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35401) kirkri válasza kenand (#35400) üzenetére


kirkri
addikt

Sportsdirect ingyen postáról szólt a kérdés. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#35402) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!
December 7-e volt egy ebayes rendelés határideje. Megvártam a múlt hetet, tegnap írtam az eladónak. Ezt kaptam:We really have already shipped product out to you.

Just becuase of the some uncontrolled reasons, the logistics company delay the delivery.
You will receive it soon.

In order to protect your buyer protection, we agree to refund you.

We need to confirm, please,
1)leave us Postive Feedback, with “Detailed Seller Ratings” over 4 stars per each criteria;
2)pay us back if you receive the item

If you agree,we will refund you within 2 workdays.

Waitign for your soon reply.

Most mit kell tennem?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#35403) m0ski válasza cris78 (#35402) üzenetére


m0ski
aktív tag

Ebben nekem az nem tetszik, hogy előre kéri a feedbacket, és csak utána postázna.
Írd meg neki, hogy küldje el igazolható módon (mondjuk TN-el), aztán ha megjön (akár az első akár a második feladás), úgyis megkapja a pozitívot.
Ha pedig megérkezik mindkét feladás, akkor még mindig vissza tudod küldeni neki PP-n az egyik árát.

(#35404) OccsE válasza tboj (#35390) üzenetére


OccsE
aktív tag

Koszi a Kingston-os linket.... volt par pontocskam igy $13 nagyon jo kis vetel volt!!!

(#35405) mQWeXgsf válasza air (#35396) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Szerintem az egyik legjobb ár/értékû és legmegbízhatóbb memória márka. Az egyik 5 éves 8 gigás Kingstonomat, kb 500-szor teleírtam már, háromszor véletlenül kimostam, abból egyszer 60 fokon és még mindig tökéletesen mûködik...

(#35406) Silent77 válasza mQWeXgsf (#35405) üzenetére


Silent77
veterán

Volt, sajnos a mostaniaknál nagyon sok a meghibásodás.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#35407) havri1 válasza m0ski (#35403) üzenetére


havri1
félisten

Lehet még én vagyok álmos, de Te hol olvastál újra postázást?
Az én olvasatomban a refundhoz kér pozitív feedbacket, és ha esetleg megérkezik a termék, akkor újra fizesse ki.

(#35402) cris78: Előre sose adj semmilyen értékelést. Sajnos bevált szokás, hogy ha megkapja, nem fog önmagától refundolni, amit ígért.
Mondjuk a védelem ettől még él, de több idő.
Én megírnám neki, hogy rendben, amint PayPalon a teljes összeg, értékelni fogod őt. Hogy hogyan, ez a Te döntésed. Ha pozitív, akkor írd bele, hogy nem érkezett meg, refundolt. Szvsz.
A PayPalon meg csak akkor van pénz, ha meg is jelenik, emailoknak, üzeneteknek nem szabad hinni! (Amint refundol, a PayPalon azonnal ott az összeg, számlán 2-5 munkanap)

[ Szerkesztve ]

havri

(#35408) OccsE


OccsE
aktív tag

Megint van 500 db Cardboard...

(#35409) Saccco válasza OccsE (#35408) üzenetére


Saccco
nagyúr

:R
Sikerült behúzni!

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#35410) v-man válasza OccsE (#35408) üzenetére


v-man
őstag

:R

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#35411) Cathfaern válasza OccsE (#35408) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Meglett nekem is :R

[ Szerkesztve ]

(#35412) RBJ válasza OccsE (#35408) üzenetére


RBJ
addikt

Rendeltem gyorsan egyet. De mire is jó ez? :DDD
Ingyért van előbb rendelünk utána kérdezünk. :DDD
Tán ezzel fényesít magán a wv a cirkusz óta? ;]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#35413) Saccco válasza RBJ (#35412) üzenetére


Saccco
nagyúr

[link]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#35414) mazsi válasza kenand (#35400) üzenetére


mazsi
senior tag

Nem másik cég, mert rendszeresen rendelünk online amit személyesen veszek át valamelyik Media Markt boltban.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#35415) havri1 válasza OccsE (#35408) üzenetére


havri1
félisten

Done!

Thank you for getting involved. Your cardboard glasses are on the way to you.

Rendeltem én is egyet, kíváncsi vagyok mi ez :D :R

havri

(#35416) Blaise válasza OccsE (#35408) üzenetére


Blaise
veterán

Köszi :R

(#35417) htc07


htc07
addikt

Wolksvagen cardbox megint, kb 150 darab

Úgy nézem, itthon reggel 9 körül szokták újranyitni, ha valaki lemarad róla. Én is nézegetem pár napja, csak most sikerült is rendelni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#35418) Predator2 válasza kirkri (#35399) üzenetére


Predator2
addikt

Helló
Ha esetleg ismét lesz, akkor egy PM-et megköszönnék!
Thx

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#35419) havri1 válasza htc07 (#35417) üzenetére


havri1
félisten

Jó reggelt, jobb később, mint soha :DDD
Volkswagen ;)

[ Szerkesztve ]

havri

(#35420) huliganboy válasza htc07 (#35417) üzenetére


huliganboy
addikt

Srácok ehhez van valami "fejrefogató" "tejesgumi"? Vagy azt önerőből kell megoldani?

(#35421) htc07 válasza havri1 (#35419) üzenetére


htc07
addikt

hopp :B

nem volt kedvem végiglapozni a topikot hogy volt-e, de inkább kétszer legyen mint egyszer se :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35422) joe-ker válasza htc07 (#35417) üzenetére


joe-ker
senior tag

Thx! Sikerült behúznom nekem is egyet.
Aki régebben rendelt annak mennyi idő múlva érkezett meg?

(#35423) XtremLor válasza joe-ker (#35422) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem igen kapott ebbol meg senki, egy hete rakta ki Teplic ide a topikba igaz neki mar feladtak, de szerintem januarba fogja o is megkapni.

(#35420) huliganboy: Csinald magad lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#35424) maestro87 válasza Saccco (#35413) üzenetére


maestro87
őstag

Ezzel a cardboard-dal 3D-s filmeket nem lehet nézni? Ha csak 3D-s alkalmazásokat lehet vele nézni akkor sok értelmét nem látom.

[ Szerkesztve ]

(#35425) Saccco válasza maestro87 (#35424) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pontosan nem ismerem az elérhető tartalmakat, de pl van 360-as youtube csatorna.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#35426) beg válasza maestro87 (#35424) üzenetére


beg
veterán

Play áruházba írd be, hogy cardboard. Rengeteg alkalmazás van hozzá, köztük olyan is, ami a filmet konvertálja át a szemüveghez. Nem egyenlő a 3D-vel, VR (virtual reality) néven keress rá.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#35427) Czimby válasza maestro87 (#35424) üzenetére


Czimby
addikt

Ez 360 fokos tehát, felrakod a fejedre és amerre forogsz arra nézel a videóban, a 3d-t meg gondolom már ismeri mindenki. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#35428) joe-ker válasza maestro87 (#35424) üzenetére


joe-ker
senior tag

(#35429) beg válasza joe-ker (#35428) üzenetére


beg
veterán

Ingyé' nem jó? Há' de :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#35430) maestro87 válasza Saccco (#35425) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi mindenkinek, ha megérkezett majd keresgélek valami értelmes appot hozzá.:)

(#35431) huliganboy válasza XtremLor (#35423) üzenetére


huliganboy
addikt

Ok, meglátjuk. Köszi! :R

(#35432) joe-ker válasza beg (#35429) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nem az árára utaltam hogy ennyiből megcsinálható,hanem hogy mire használható.Van aki nem tudja, ebből kiderül.

(#35433) oszy


oszy
veterán

Régebben volt szó olyan kis dolgról amivel könnyebben megtalálálható pl. a pénztárca ha ez benne van. :) Valaki ennyiből ráismer? Honnan lehet rendelni ilyet? ;) Köszönöm!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#35434) trebrona válasza oszy (#35433) üzenetére


trebrona
nagyúr

anti lost key finder

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#35435) mrrr74 válasza oszy (#35433) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Itt van, de olvasd el a hozzászólásokat is! Nem úgy tűnik, hogy kiforrott dolog

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#35436) mepet válasza htc07 (#35417) üzenetére


mepet
addikt

Mi az a cardbox? (youtube-om nincs.)

(#35437) oszy válasza trebrona (#35434) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek.
(#35435) mrrr74

A bangood-os linken még ISO rendszerű telefonra is jó! :D Igaz én az ISO-t máshol használom! :C

A baj az, hogy már buktam is, mert nővéremnek WP-s a telefonja.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#35438) XtremLor válasza mepet (#35436) üzenetére


XtremLor
őstag

Lentebb parral linkeltek cardboard akart lenne.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#35439) huliganboy válasza oszy (#35433) üzenetére


huliganboy
addikt

Ilyen dolog ez csak most kártya alakban nem találom :(

(#35440) Ciccuka válasza mirci18 (#35377) üzenetére


Ciccuka
veterán

wp 7-es nokia, de maradt is az, mert semmi frissítés nem jelent rá meg azóta se. Egy vacak mappa átnevezését se lehetett megoldani zune nélkül. Csempés kialakítás teljesen kiakasztott, használhatatlannak minősítettem. Egyszerűen utáltam, pedig újkorában 60 körül volt az ára, tehát nem is egy olcsó vacak.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#35441) mepet válasza XtremLor (#35438) üzenetére


mepet
addikt

Persze olvastam, csak nem találtam meg, ezt, ami most megvilágította, hogy miről is van szó: Google Cardboard glasses
Gondolom ennek akkor van értelme, ha megfelelő kijelzőméretű, 3D kijelzős mobilod van.

(#35442) krisztianAMG válasza Ciccuka (#35440) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Szerintem már bőven elég lesz. Magad alatt vágod a fát.

(#35443) Saccco válasza mepet (#35441) üzenetére


Saccco
nagyúr

Sima kijelző kell hozzá, szoftver oldja meg a többit.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#35444) htc07 válasza mepet (#35436) üzenetére


htc07
addikt

jó, jó, céges buli volt az este, nézzétek el :DDD

(#35445) Ciccuka válasza dugesz77 (#35382) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szerintem jobban jártál volna egy Xiaomi 10000-essel (zoknis kuponnal)

Mert ehhez még 18650-es akkucella is kell és a maximum kapacitás nemigen megy 2600mAh fölé

krisztianAMG Én már rég befejeztem, de valaki mindig újra válaszra késztet (nem értem miért nekem rovod fel)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#35446) XtremLor válasza mepet (#35441) üzenetére


XtremLor
őstag

5" HD v. FHD kijelzovel mar jol mukodik.Holnap reggel remelhetoleg lesz megint feltoltes, 9 orat irtak itt a sracok ingyen van, egy probat lehet tenni vele.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#35447) dugesz77 válasza mepet (#35441) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem kell hozzá 3d telefon. Sima egyszerű osztott kép. Jobb szemednek a jobb fele a képnek balnak a bal. Az agyad meg összerakja. Azért is van a két külön lencse mind két szemednek. De hangsúlyozom. Kell hozzá normális mobil is, jó kijelzővel, normális videogyorsítóval,érzékeny szenzorokkal. Nem árt ha van benne mágneses érzékelő a kapcsoló miatt.. Egy nem HD kijelzős telefonon nagyon pixeles. Két nagyítólencse felnagyítja a képernyőt. Ennyi. A telefon giroszkópját, iránytűjét,mozgásérzékelőjét használva arra mozog a kép amerre a fejed mozgatod. VR. Amit próbáltam eddig az LG G2 mini gyenge hozzá, de egy Samsung s4-en jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#35448) huliganboy válasza Ciccuka (#35445) üzenetére


huliganboy
addikt

Hol érhetőek el a zoknis kuponok bangoodon? Sehol nem találom :(

(#35449) Vertigo18 válasza huliganboy (#35448) üzenetére


Vertigo18
addikt

ITT vannak a "kamu-nyerési" zoknik, ebből szedhetsz ki pontokat. Vagy akár kuponokat is...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#35450) huliganboy válasza Vertigo18 (#35449) üzenetére


huliganboy
addikt

Ismerem igen, de amit korábban nyertem sehol nem lelem. A My coupon alatt nincs :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.