Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) alázógyík válasza jerry311 (#34747) üzenetére


alázógyík
őstag

:C :C

(#34752) maestro87 válasza Gaborz1 (#34750) üzenetére


maestro87
őstag

Azt látom, de én a linkelt oldalon csak igaziakat látok! Amúgy félreérthető, mert a 911-es modell autó jelenthet igazit is ami persze hihetetlen, de számomra az ingyen USB lámpa is az. :K Várnám a rendes linket ahol lehetett rendelni modell autót.

[ Szerkesztve ]

(#34753) Gaborz1 válasza maestro87 (#34752) üzenetére


Gaborz1
senior tag

:U :U :U
Azt is írta, hogy már nem lehet rendelni. Én is megpróbáltam, valóban nem ment.

Gondolom nem irányít már oda az oldal, ahol rendelni lehetett.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#34754) maestro87 válasza Gaborz1 (#34753) üzenetére


maestro87
őstag

És nem ingyen sem lehet rendelni? Ha már kód kell hozzá, hogy megkapd ingyen, akkor pénzért is árulniuk kellene szerintem. A link meg azért lenne jó, mert lehet lesz még ilyen akciójuk.
Megvan, innen szedhette a kódot. Sajna németül nem értek.

[ Szerkesztve ]

(#34755) Teplic válasza zsiz (#34740) üzenetére


Teplic
tag

OFF: Ez a porsche-s már nem működik. [link]
ezt a kódot (45H1J) elfogadja, de már nem dobja fel az adatkitöltő oldalt.

ON: gearbest promokat érdemes nézni ,most is éppen 3ft-os kütyü van. Ilyen világítós, fellövős cucc gyerekeknek. [link]

[ Szerkesztve ]

(#34756) mirci18 válasza zoltan6 (#34587) üzenetére


mirci18
addikt

Tapasztaltam én jelenleg 2 terméknél is 40 napnál tartok.
A max postázási időből kifutottak így a pénzem visszakértem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#34757) coolicool_hu válasza havri1 (#34746) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

.. és ha már 4000+, honnan és mennyiért ? éppen ezt keresek én is. kódot ellenőrizted rajta ?

(#34758) twine válasza jerry311 (#34747) üzenetére


twine
addikt

:C :C

(#34759) maestro87


maestro87
őstag

zapals-on megint van új ingyenes kacat 1 dolláros szállítással.

(#34760) coolicool_hu válasza maestro87 (#34759) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

jó lenne már egy valamit megkapni innen előbb :C

(#34761) m0ski válasza maestro87 (#34759) üzenetére


m0ski
aktív tag

Ha jól látom szombattól készlet erejéig érvényes az ingyen termék + $1 shipping akció.

(#34762) tupacamaru válasza m0ski (#34761) üzenetére


tupacamaru
veterán

Már most is lehet venni.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#34763) m0ski válasza tupacamaru (#34762) üzenetére


m0ski
aktív tag

Nekem a kuponkódot nem fogadja el, 10 dollárt meg nem adnék érte :D
szerk: én fotólencsét néztem, sorry :)

[ Szerkesztve ]

(#34764) tupacamaru válasza m0ski (#34763) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem elfogadta.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#34765) zsiz válasza m0ski (#34763) üzenetére


zsiz
őstag

10$-t ne is adj érte :D [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#34766) Laca1212 válasza m0ski (#34763) üzenetére


Laca1212
őstag

Nekem sem fogadja el kamera lencsére a kódot.

(#34767) tupacamaru válasza Laca1212 (#34766) üzenetére


tupacamaru
veterán

Pirosra sem?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#34768) regos válasza tupacamaru (#34767) üzenetére


regos
tag

Iphone dokkolóra elfogadta a kódot.

(#34769) cris78


cris78
őstag

fekete lencse megvéve :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#34770) m0ski válasza cris78 (#34769) üzenetére


m0ski
aktív tag

Arra elfogadta a kódot?

(#34771) cris78 válasza m0ski (#34770) üzenetére


cris78
őstag

igen. 1dollárt vont le a bank.

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#34772) m0ski válasza cris78 (#34771) üzenetére


m0ski
aktív tag

Siker :C

szerk: az SMS 1 HUF-ról jött, a Paypal $1-t írt :D :D :Y

[ Szerkesztve ]

(#34773) Kernel válasza dugesz77 (#34737) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ahogy írták korábban, csak a hibakeresést segíti, ha megvilágítod a segédeszközzel (vagy zseblámpával?), de nem optikai kábel.

Egyébként az optikai átalakítás így nem is lehetséges, mert külön tápforrás kellene az optikai szálat meghajtó LED, valamint a vevőegység táplálásához is, meg a jelátalakításokhoz. Magának az RJ45 csatlakozásnak erre nincs energiája.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#34774) enter02 válasza m0ski (#34770) üzenetére


enter02
újonc

Először be kell jelentkezni akkor is ha a kosárnál már beléptet

(#34775) cris78 válasza m0ski (#34772) üzenetére


cris78
őstag

Nekem a banktól nem is jött sms, számla történetben sincs. :Y
De a paypal-tól már jött levél...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#34776) regos válasza Kernel (#34773) üzenetére


regos
tag

izgalmamban vettem egy fekete lencsét is :-)
arra is elfogadta a kódot. :-)

(#34777) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Fekete lencse+ezüst dokkoló megrendelve. Kíváncsi vagyok megkapom-e. :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#34778) dugesz77 válasza Kernel (#34773) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszönöm a kiegészítést. Pont ezért tűnt nekem értelmetlennek az egész koncepció ,hogy miért és, hogy alakítja át a jelet optikai útra. Totál mást jött le az egészből. De így ahogy írod és még egyszer megnézve a bemutató videót már minden világos. :R

(#34779) havri1 válasza coolicool_hu (#34757) üzenetére


havri1
félisten

EUSTOCK, 30890 szállítással együtt. Még nem bontottam ki, nem volt rá időm.

[ Szerkesztve ]

havri

(#34780) peestheee


peestheee
tag

fú király ez a lencse, énis vettem egyet :DD

(#34781) zoltan6 válasza peestheee (#34780) üzenetére


zoltan6
őstag

nem hiszem már el hogy megint rendelnem kell már valami kacatot amire semmi szükségem,de olcsó,ezért kell :DD
multkor kinyitotta az asszony a szekrényemet,azt hitte valami műszaki boltba van.

(#34782) dugesz77


dugesz77
őstag

Ha már belecsaptunk az ingyenes de nem ebay-s dolgokba akkor hátha érdekel valakit: 30 napos HBO GO ingyenesen.

(#34783) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok

Szintén nem ebay, de egy kolléga a szomszéd topikban megtalálta a jézuska shopját, aki éppen kiárusítást tart!
Itt megtalálható. Ma nyitott, minden termékből 9999 db van, vajon ez mennyire kamu?

(#34784) alázógyík válasza rolio1 (#34783) üzenetére


alázógyík
őstag

Nincs 1 értékelése se, szerinted? :W

(#34785) Teplic


Teplic
tag

Magyarország hiába van közte, választani nem lehet megyét így nekem nem sikerült rendelnem.
Azonban ha valaki külföldre rendelne ecigit ingyen:

10,000 Free Photo Express Kits

Comprising of;

1 x Stainless Steel 1100mAh Photon Battery
2 x H2 SBC Clearomizers 2.0~2.3 ohm
1 x USB Charger
10ml bottle of e-liquid
Free Delivery

E-liquid choices;

British Gold 1.6% nicotine
Menthol Regular 1.6% nicotine

Direct links for each step as follows;
Step 1: You need to create a VIP Customer Account for the 'Voucher Code' to be applied. - https://www.vipelectroniccigarette.co.uk/login?back=my-account

Step 2: Go to the 'TV Photon Express Kit' product page by clicking here. Choose the flavour of e-liquid and add the product to your shopping basket. - https://www.vipelectroniccigarette.co.uk/tv/tv-photon-express-kit.html

Step 3: At checkout enter the voucher code 'TV2015' for the discount to be applied.

(#34786) rolio1 válasza alázógyík (#34784) üzenetére


rolio1
tag

Ahogy említettem is, és látszik is, ma nyitott a shop. Még senki nem kapott semmit...Szerinted?

(#34787) ZS3NI válasza rolio1 (#34786) üzenetére


ZS3NI
őstag

Te linkelted be ide... nem is értem minek, még a végén valaki beugrik aztan megy majd a sz*pás a pénzvisszakéréssel. :W

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#34788) -=Jam=- válasza rolio1 (#34786) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Több, mint gyanúsak ezek az árak... :U
1$-ért digitális fényképező persze, ez akkora átb@szás, hogy az nem is igaz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34789) rolio1 válasza ZS3NI (#34787) üzenetére


rolio1
tag

Azért linkeltem, mert gondoltam megvitatjuk...én be fogok ugrani, mert 1 dollárra nem fogok refundot kérni...
Ha sok ember fog nála vásárolni, akkor neki jó karácsonya lesz, már ha az Ali hagyja...Fentebb is volt ismeretlen shop 1-2-3 $-os ajánlata, azt sem sokan kapták még meg.

(#34790) -=Jam=- válasza rolio1 (#34789) üzenetére


-=Jam=-
őstag

De basszus, gondolkodj már pl. EZT szerinted 1$-ért majd biztos meg is kapod?

Szerintem pont ez a lényege, hogy 1$-ért senki nem fog reklamálni, de ha rendelnek több ezren, mennyi pénzt gyűjt be emberünk??

[ Szerkesztve ]

(#34791) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Ez a gearbest mi akar lenni? Nem jött meg a csomagom 2 hónap után, írtam nekik. Válasz: mivel nem fizettem biztosítást (nem emlékszem, hogy bármi ilyet ki lehetett volna választani), nem tudják visszafizetni a teljes árát. Szóval két lehetőséget írtak: fizessem ki a cucc árának felétm és akkor TN-nel újraküldik, vagy walleten megkapom ezt az összeget a bónusz pontokkal együtt...
Most próbálkozzak PP-on keresztül, vagy írjak nekik, hogy kapják be, egyik rosszabb lehetőség, mint a másik...

(#34792) Outlander válasza -=Jam=- (#34790) üzenetére


Outlander
őstag

És mi van ha csak a képeket lehet megvenni az adott termékekről?!

kinyomtatja 9x13 -as fotó méretben és elküldi...

1 $ simán meg ér "SJ7000 WIFI Action Digital Camera Full HD 1080P 2.0"LCD 170 Degree Lens 30M Waterproof camera"-ról 6 db képet venni.. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#34793) Outlander válasza CanibelZ (#34791) üzenetére


Outlander
őstag

Egy kicsit még noszogasd őket, első körös ajánlat volt...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#34794) -=Jam=- válasza CanibelZ (#34791) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Szerintem nyiss PayPal-on esetet, hát menjenek már a p***ba :(((

Outlander: Az mondjuk vicces lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34795) havri1 válasza CanibelZ (#34791) üzenetére


havri1
félisten

Paypal, de előtte járd körbe a témát, mert furfangosak ám. Most van ügyem velük.

havri

(#34796) CanibelZ válasza havri1 (#34795) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Mire gondolsz? Mit szedjek össze? Képeket csináltam már az oldalon a rendelésemről, meg a ticket-ről is, az email-ek meg mind megvannak.
TN-nel volt, ezt az első levelükben is megírták. Ezzel a biztosításos dologgal próbálkoznak, amit még itt a fórumon nem olvastam, és tuti nem volt ilyen lehetőség, csak más szállítási módot tudtam volna választani, de ilyen "insurance" sehol nem volt írva...

(#34797) Silent77 válasza CanibelZ (#34796) üzenetére


Silent77
veterán

Fizetésnél lehet kiválasztani.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#34798) havri1 válasza CanibelZ (#34796) üzenetére


havri1
félisten

Első körben érdemes kívárni a 60 napot rendeléstől. A ticketben leírtakat tudomásul venni (nyilván van ticketed, mivel írtad, hogy felajanlottak ezt azt) , leellenőrizni, megválaszolni.
Ha nem megfelelő megoldás érkezik, vagy esetleg semmilyen válasz nem érkezik (esetemben erről van szó), akkor ügyet nyitni paypalon, ahol a lehető legtöbb információt megadni az első fázisban, ahol az eladóval levelezélel.
Várni, ha nincs reakció, akkor is. (az idő múlása neked kedvez).
Én 5 nap várakozás után eszkaláltam.
Ma, azaz 4 nap múlva a GB reagált a PP Claim-re, megadtak egy CHINA Post TN-t (amiről ticketben szó sem volt)

A lényeg, hogy minden infót adj meg, és ne kapkodj. Ha zárják az ügyet, nem tudod újranyitni, egy "dobásod" van.

[ Szerkesztve ]

havri

(#34799) Laca1212 válasza tupacamaru (#34767) üzenetére


Laca1212
őstag

Most sikerült egy fekete 1$-ért. :)

(#34800) CanibelZ válasza Silent77 (#34797) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Igen, most egy dolognál megnéztem kíváncsiságból, hogy ott van-e, és most volt. Amikor én rendeltem, akkor tuti nem lehetett ezt kiválasztani. Lehetséges, hogy azért, mert akciós volt, és ezért nem lehetett, nem tudom.

havri1: Rendben, köszi. Akkor összeszedek mindent, válaszolok nekik és meglátom, hogy mit válaszolnak, kell-e paypal-nál nyitnom ügyet vagy nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.