Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34151) zzola válasza OccsE (#34149) üzenetére


zzola
félisten

Pár órán át adták csak ennyiért. Itt ugyanaz a kereskedő, ugyanaz a termék $11.24.

(#34152) mirci18


mirci18
addikt

Pár napja jött ismerősnek:
Bluetooth sapka.

Tartóssági és higiéniai tapasztalatom nincs.
Olcsó de mivel nem mosható én biztos nem venném meg.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#34153) huliganboy válasza mirci18 (#34152) üzenetére


huliganboy
addikt

Behalok mik vannak... :Y

(#34154) zsiz válasza mirci18 (#34152) üzenetére


zsiz
őstag

a leírásból:

"Speakers can be taken off so that you can wash the hat"

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#34155) Tim82 válasza mirci18 (#34152) üzenetére


Tim82
nagyúr

A termékinfójában azt írják, hogy a BT headset-rész levehető és akkor mosható, szóval ez ne tántorítson el. :)

Speakers can be taken off so that you can wash the hat

Szerk.: "Lassú vagyok - Batman"

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34156) Joe Swanson válasza Joe Swanson (#34142) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

(#34157) mirci18 válasza zsiz (#34154) üzenetére


mirci18
addikt

Azt a részt nem olvastam akkor nektek van igazatok.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#34158) v-man


v-man
őstag

Tegnap megjött a Gearbest-ről egy 10000-es Xiaomi Powerbank, amire rányomtak egy zöld plecsnit meg egy sárga figyelmeztetést:

"Goods not fulfilling the conditions prescribed by articles 9 & 10 of the treaty establishing the European economic community"

Ez tudja valaki miért lehet? Amennyire sikerült utánaolvasnom, nagy jelentősége nincs, csak amiatt tették rá, mert akkumulátor van a csomagban, meg hogy a svéd posta ellenére nem az EU-ból jött. Viszont vettem már októberben is egyet ugyaninnen, és azon nem volt...

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#34159) kirkri válasza v-man (#34158) üzenetére


kirkri
addikt

Azért kerül rá a jelzés, mert abból kiindulva, hogy a svéd posta hozta a csomagot, vám és áfa mentesnek kellene lennie a küldeménynek. De mivel ez Kínából jött, ezzel jelölik, hogy nem EU-s csomagként kell kezelni.

Nekem minden svéd postás csomagomon rajta szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#34160) V/


V/
titán

Erről valakinek info? Windows 10-es mini pc.

[ Szerkesztve ]

(#34161) Tim82 válasza V/ (#34160) üzenetére


Tim82
nagyúr

Poén, hogy utánozzák a mostani Mac Pro-k külsejét.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34162) dugesz77 válasza Joe Swanson (#34156) üzenetére


dugesz77
őstag

Eneloop akkukat nyugodtan megveheted jók hanem a legjobbak. A webshop is ajánlott, korrektek eddig minden normálisan megjött innen.

(#34163) tonyrulez válasza zzola (#34144) üzenetére


tonyrulez
őstag

sinceritytrading / courtesytrading pedig 8.99, tehát nagy akciónak nem nevezném.

4 8 15 16 23 42

(#34164) zzola válasza tonyrulez (#34163) üzenetére


zzola
félisten

Gondolod te! Az e-bay-es forrása-annak ellenére, hogy általában rendben vannak a termékei-bizonytalan, ez meg egy official eladó. + Adata ajánlottan jön, míg a másik nem. Épp rendeltem az e-bay-estől egy SD-t, csak nem ért ide. Persze a zsé-t visszakaptam, de akkor is...

[ Szerkesztve ]

(#34165) Black&White válasza zzola (#34164) üzenetére


Black&White
addikt

Ennyire official: [link] :P

(#34166) zzola válasza Black&White (#34165) üzenetére


zzola
félisten

Olvastam már, akkor ez sem rosszabb, mint az e-bay-es... :B

(#34167) KisApám válasza V/ (#34160) üzenetére


KisApám
addikt

Ennyiért lehet venni tabletet is Windows 10+Andorid-al, jobb procival+kijelző...ja, bocs, olcsóbban...

Pl. ezt: Chuwi Hi8 (legleső találat, többre nem kerestem rá)

DE ha HDMI csatlakozóval kell (hogy rákösd egy TV-re), akkor olyan tabletet is lehet találni jó áron (100 dolcsi alatt) a helyett a miniPC helyett.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34168) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Mostanában vettem.

-időzítő, timer. Itt a topikban ajánlották. Masszív, egy kézzel könnyen kezelhető, mágnessel, nekem nagyon bevált.
-szegény ember power bankja:). Akkut nem adnak hozzá, ebben tartom az elemlámpához a tartalék 18650-es akkut. Tölteni is tudja, de inkább rendes töltőben töltöm.Könnyen kipattintható, cserélhető benne az akku, a műanyag minősége is rendben van. 67 mm-es akku fér bele max, esetleg mókolással 68.
-kicsi kamera, kémkamera LOLL. Aki ezzel próbál meg kémkedni az belebukik:D. Hol felvesz valami, hol nem, hol kikapcsol, hol lefagy. Idegesítő kis isz.asz, ráadásul max 40 percet bír az akkuja, mire kitolom a biciklit, már lemerült, szóra sem érdemes.
-diktafon 8GB. Ez viszont nagyon jó kis cucc, az árát bőven megéri. A márkás diktafonnal nem tudom mennyire összehasonlítható, de leteszteltem kis Philips mp3 lejátszóval, meg asus memopad tablettel. Az mp3 lejátszót zt kenterbe veri, kategóriákkal jobban vesz fel, és a tabletnél is jobb a hangminősége. Párom egyetemi előadást vesz fel vele, teljesen megfelelő erre a célra, jól érthető a szöveg. Az akkuja úgy néz ki lemeríthetetlen, még nem kellett tölteni. Mp3 lejátszóként is használható, egyszerre 3 sort jelenít meg a kijelzője.

[ Szerkesztve ]

(#34169) Hurkafej válasza zzola (#34164) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Nekem a leggyorsabban ideérő csomagjaim a sinceritytrading-esek szoktak lenni, és eddig tőlük minden megjött, nem nyitották fel. És azok Toshiba, Transcend, Samsung kártyák voltak, nem Adata.

(#34170) flegga92 válasza Kernel (#34111) üzenetére


flegga92
senior tag

A cégnél mintha az APC szünetmentes tápegységek ilyen rj45 usb kábellel kapcsolódnak a géphez.

(#34171) DJ. Ru$y válasza flegga92 (#34170) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Eszembe nem jutott volna, de tényleg, nekem is itthon mind a kettő így van bekötve. Bár a RJ45 kötési sorrendje az előző két linkelt közül egyikkel sem egyezik meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34172) oszy válasza Hurkafej (#34129) üzenetére


oszy
veterán

És ez mi? :)
Egyébként undorító egy cég az biztos...

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#34173) Hurkafej válasza oszy (#34172) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

A cucc amit vettem?
Extol Premium multifunkciós kisgép, vagy kézi köszörű, ki minek nevezi.
Flexibilis hosszabbító van hozzá, sokféle fejet lehet belefogni stb... Apróbb, finomabb barkács munkákhoz vettem.

(#34174) oszy válasza dugesz77 (#34162) üzenetére


oszy
veterán

De az Eneloop az SANYO!

(#34173) Hurkafej: Ez jó volt ennyiért. Bár van olcsóbban is...

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#34175) Hurkafej válasza oszy (#34174) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Olcsóbban is vannak, de nem felxibilis szárral.
Persze, meg használható a doboza is, de nem azért veszek drágábban dobozos cuccot, mert törött dobozban akarom megkapni... Szerencsére a középső zsanér épp maradt...
De mi lett volna h valami ennél törékenyebb van benne? Kiveszem a műanyagszilánkokat?... Be kellene zárni az ilyen helyet. A Telemax GSM szintjére süllyedt, ahogy olvasom a facebookon a kommenteket... Van aki előre fizetett, és nem kapott semmit...

[ Szerkesztve ]

(#34176) oszy válasza Hurkafej (#34175) üzenetére


oszy
veterán

Én a BF után rendeltem egy terméket. 12.990-ről jött is a visszaigazolás. Majd pár nap múlva jön az sms, hogy csomagja érkezeik: 19.990.- Szerinted? A futárt sajnáltam csak. :(

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#34177) Blaise válasza oszy (#34174) üzenetére


Blaise
veterán

Régen Sanyo volt, de már a Panasonic gyártja.

(#34178) Feketelaszlo válasza Blaise (#34177) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

De a Panasonic átvitte a gyártást Kínába, a japán gyárat a Fujitsu kapta meg, úgyhogy most azt kell venni feketét, aki Eneloopot akar. Ezt még én is tudom a topikból, pedig semmi szükségem akkura :DDD

(#34179) zsiz válasza Hurkafej (#34175) üzenetére


zsiz
őstag

Mostani ingyen szállításos edigis rendeléseim.. Mind gond nélkül megérkezett, de tény hogy a kitöltőanyagot kispórolják a csomagból, (meg az is tény hogy az üfsz. az ígért 2 nap helyett 2 héten belül válaszolt csak egy egyszerű kérdésemre..). Volt közte törékeny, nem törékeny, műszaki cikk, de baj egyikkel sem volt. Bárhogy is, ezzel az év végéig tartó ingyen szállítással nagyot dobtak + BF-en valamint előtte is volt egy kisebb akció, meg utána is volt valami náluk.. bárki bármit mond rájuk, én mindent meg tudtam venni amit akartam, jóval olcsóbban mint máshol. A képen látszik, én sem voltam nagy híve a boltnak, az idei előtt 2009.-ben rendeltem tőlük utoljára. Hétfőn jön még egy csomagom 4db izzóval. Csúnyán fogok nézni ha összetörik nekem.

De ez itt nagyon OFF :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#34180) Hurkafej válasza zsiz (#34179) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Hát igen, a BF célja a vevők csalogatása. Neked sikerült a dolog, de én inkább kihagyom őket ha van rá lehetőségem legközelebb.

(#34181) oszy válasza Feketelaszlo (#34178) üzenetére


oszy
veterán

Nekem még nem túl régi van és az Sanyo. Nem tudtam ezt a csere-berét :) Legközelebb már én én is csak a feketét veszem. :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#34182) zoltan6 válasza oszy (#34181) üzenetére


zoltan6
őstag

(#34183) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Szeretem bűvölt az eBay keresőt, meg kutatni, de 10 perce keresek és elakadtam.
Ez van a legközelebb a keresett dologhoz, ellenben nekem csak a műanyag felfűzős részére lenne szükségem, akár ilyen, akár a lekerekítettebb kúpos formájúra. Pendrivejaim össze vannak fűzve, és, ha egyet akarok használni ilyennel könnyen le tudom oldani, de itthon szétkaptam minden passtartot már, amin volt, de nincs több, és ezért passtartót nem akarok venni, mert az drága buli. 10 Ft lehet ez a műanyag befűzős cucc darabja, de nem találok. :R

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34184) bul07 válasza DJ. Ru$y (#34183) üzenetére


bul07
nagyúr

Ilyen nem jó [link]
Vagy [link]

hozzá[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34185) DJ. Ru$y válasza bul07 (#34184) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kulcskarikáról mire leszedem sajnos nem a legjobb, van ilyenem is pár már, mert nem volt már, de nem szeretem, nem lehet gyorsan levenni, azt a műanyagot megnyomom leold, utáni visszapattintom és viszlát. :(

Szerk.: Nyakpánt nem kell, csak amire régen a telefont lógattuk fel. Abból kellene 20-30 db.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34186) oszy válasza zoltan6 (#34182) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm! :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#34187) lkristóf válasza DJ. Ru$y (#34183) üzenetére


lkristóf
senior tag

Szóval ilyesmit keresel? Plastic Detachable Lanyard

(#34188) DJ. Ru$y válasza lkristóf (#34187) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez az! Úgy látom a pattintős kúp alakút már nem nyomják a kínaiak, rendelek a szögletesből. Köszöntem! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34189) majnz válasza DJ. Ru$y (#34188) üzenetére


majnz
tag

Ez?

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#34190) #04441088


#04441088
törölt tag

Sokan utálni fogtok, ha Banggood nem szállít majd M.o.-ra? :D
Olyan szinten elegem van belőlük...és nem amiatt a ~3600 miatt, hanem a szaros, köcsög hozzáállásukkal van a legfőbb problémám. Volt az az ügyem, amiről írtam pár napja. Lassan több, mint 2 hónapja jön tőlük egy MiBand. 3 hete megy velük a levelezgetés, várjak, majd jön...adtak egy fake trackinget, ami alapján az országban van már november eleje óta. Aha, akkor már rég nálam lenne. Nevetséges. Nyitottam Paypal-on ügyet, leírtam értelmesen, világosan mindent, kb. 3 óra múlva jött is a válasz tőlük Paypalra, a szokásos várjak még 1 hetet dumával. Utána megírtam egy kb. A4-es oldalnyi szövegben, hogy minden rendelésem 2-3, de maximum 4 hét alatt megjött, akkor nehogy már 2 hónap alatt ne érjen ide valami, ráadásul úgy, hogy a tőlük kapott fake trancking alapján november 8 vagy 11(már nem emlékszem) óta az országban van. Megírtam, hogy milyen egy normális tracking, és ez nem az .Se a 17track, se a magyar posta nem látja...Hogy ne szórakozzanak már velem. Pár nap múlva lesz rokon szülinapja, neki szerettem volna, szóval maradjanak szépen a valagukon az újraküldés dologgal(bár fel sem ajánlották, ahogy a refundot sem), és kérném a refundot. Azóta se válaszolnak. Most megírtam nekik, hogy takarodjanak a büdös....-ba és nyomattam tovább Paypalnak a dolgot, döntsenek Ők. Szemét egy banda. :)

(#34191) KisApám


KisApám
addikt

Vettem 1 hete 1 db Original XIAOMI 5.1V 2.1A 10000mAh PowerBank-ot.
Felraktam egy Philips fali töltőre (Output - 5V/1A).

Most már NINCS fali töltőm. :DDD
Megolvasztotta, kívülről csak annyi látszik, hogy mintha valami "behúzta" volna cseppet az egyik oldalán a műanyagot.

Úgy látszik beruháznom kell egy ilyenre:
BlitzWolf™ 4.8A 24W Dual USB Travel Wall EU Charger With Power3S Tech

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34192) beg válasza #04441088 (#34190) üzenetére


beg
veterán

Kemény voltál Csoki.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#34193) DJGABI válasza KisApám (#34191) üzenetére


DJGABI
addikt

ööö... és ez most akkor a powerbank hibája lenne? kétlem

(#34189) majnz jézus ezt de gyűlöltem. nem tudom minek volt ilyen akasztója, de körömgyilkosabb mint 2 lego kocka szétválasztása :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#34194) elszabi válasza #04441088 (#34190) üzenetére


elszabi
tag

én excelben vezetem, hogy mi hány napja van úton. a h8 mini vezeti 43 nappal, ezt követi egy miband 30-cal. amúgy a héten is jött 1-2 dolog a banggoodról. ettől függetlenül a lassulás nagyon érezhető minden szinten - de nem csak náluk.

(#34195) DJ. Ru$y válasza majnz (#34189) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez az, csak kicsit olcsóbb a lapos. Azért köszönöm! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34196) air válasza #04441088 (#34190) üzenetére


air
nagyúr

Nem egyedi az eseted.
A $2-os H8 és október elején megreklamált másik 2 H8 még sehol.
Most úgy állok, hogy $26-ért egy H8-am van.
Nem volt jó üzlet. :O
Ja, az újraküldött - illetve annak ígért - 2db H8-hoz én is kaptam fake TN-t, ami szerint a csomag nem található. :(((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34197) DJ. Ru$y válasza #04441088 (#34190) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hogy felvitte az Isten a dolgukat, terjeszkednek az USA felé minket meg már lesz**nak... Nem jöttek meg a BW kábelek még mindig, 11.04-én lettek feladva, mert most már biztos, hogy kettő jön, tegnap írtam nekik gondolom hétfőig várnom kell a válaszra. Még ha később lett volna rendelve és bejátszana a karácsony miatt az 50 nap amit jósoltak, oké... De hát november eleje, az nem karácsony.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34198) Ciccuka válasza beg (#33983) üzenetére


Ciccuka
veterán

Neked muszáj mindenképp belém kötni, mikor nem én kezdtem a vitát és nem én folytattam. Ha nem vetted volna észre. A te hozzászólásod az igazi OFF

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#34199) beg válasza Ciccuka (#34198) üzenetére


beg
veterán

Arany csillagvirág kamu csajszi nickel. Kérj állásfoglalást a moderátoroktól, majd elmagyarázzák neked. Ismernek, mint a rossz pénzt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#34200) maggi1886076 válasza beg (#34199) üzenetére


maggi1886076
addikt

hagyjad, nagyon okos egyén, nem is értem miért jár ide... :W

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.