Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34251) ZS3NI válasza KisApám (#34249) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ne linkeljünk már ilyet ide, mert még a végén valaki megrendeli. Ha valami túl szép ahhoz hogy igaz legyen, akkor kamu.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#34252) csadi0011 válasza KisApám (#34249) üzenetére


csadi0011
őstag

Én személy szerint csak olyat rendelnék onnan, ami nem elektronikai cucc, és nem található ebay-en, és 1000 forint alatt van. Minden másért félteném a pénzem. A Fancy.com legalább őszintén drága a cuccokkal, és inkább hiszem el róla, hogy ott minden eredeti. Ez viszont kamuzik az eredeti árakkal.
Amit rendeltünk Wish-ről, az megjött ígért időn belül. Igaz az 1 dollár posta (,ami gondolom zsebre megy, nem a postára) miatt drágában jöttünk ki, mint ebay-en ugyanazzal az árúval. (azért rendeltük meg mindkét helyről, hogy összehasonlítsuk a termékeket, mert amit ebay-ről kaptunk, az nem annyira nézett úgy ki, mint a bemutatóképen, de a wish-es sem.)

(#34253) Cheesy válasza dugesz77 (#34250) üzenetére


Cheesy
őstag

Ismerősi körömben rendeltek már ilyet. Kamu. Nem látja a gép, ha igen, akkor lassú. Pár napig használható.

www.vakbelmutet.hu

(#34254) csucsotke válasza fraba (#34229) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Utánanéztem, amennyire tudtam. Vesz fel telefonról is, kipróbáltam, de ott nem tudja a hangra bekapcsolás funkciót. A beépített mikrofonján és a csatlakoztatott mikrofonon is bekapcsol hangra, de a csatlakoztatott mikrofonon érzéketlenebbül reagál, csak nagyobb hangerőnél kapcsol be. Max 384kbps minőségű wav fájlt készít, persze lehet gyöngébb minőségben is felvenni, úgy több hanganyag elfér rajta, de a 8GB így is bőséges. A 64 kbps esetében elképzelhető hogy tudja a 168 órát , mert 64kbps az elég kevés helyet foglal, de nyilván a minősége sem olyan mint nagyobb bitráta esetén

[ Szerkesztve ]

(#34255) dugesz77


dugesz77
őstag

Az a bajom az ilyen oldalakkal,hogy biztos lehetne találni rajta olcsó,normális dolgokat is de ha már ilyeneket beleraknak/becsempésznek a kínálatba akkor nálam alapból kiesnek ezek. Elrettent a pofátlanság és a másik hülyének nézése.

(#34256) XtremLor válasza dugesz77 (#34248) üzenetére


XtremLor
őstag

Kabel, micorsd Processing egyiket se adtak meg fel.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#34257) tipuka válasza Saccco (#34245) üzenetére


tipuka
addikt

köszi szépen karin!

( bár lehet jobb megoldás lenne a tabletból levágni valóban, legalább kisebb lesz rajta káva. ;] )

[ Szerkesztve ]

(#34258) fraba válasza csucsotke (#34254) üzenetére


fraba
aktív tag

:R :R :R

(#34259) Imy válasza KisApám (#34249) üzenetére


Imy
veterán

Innen már vásárolt valaki? Eredetiek lehetnek a cuccok? A 22$-os SJ4000 nagyon jó ár.

(#34260) Blaise válasza Imy (#34259) üzenetére


Blaise
veterán

Persze, hogy eredeti. Főleg a memóriakártya :C

(#34261) Imy válasza Blaise (#34260) üzenetére


Imy
veterán

Jaja, eredeti műanyag.... :F

(#34262) DavidQ válasza bubi92 (#50) üzenetére


DavidQ
tag

Na ez félresiklott

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#34263) tonyrulez válasza dugesz77 (#34248) üzenetére


tonyrulez
őstag

Amíg se a lámpát, se a kártyát nem adják fel, és nem kapom meg, addig tuti nem veszek innen semmit. Gondolj bele mekkora biznisz, hogy minimális összegekért promóciót hirdetnek, ráugrik pár tízezer ember, és bezsebelnek pár nap alatt többmillió forintnyi pénzt. Hiszem ha látom

4 8 15 16 23 42

(#34264) v-man válasza Predator2 (#34237) üzenetére


v-man
őstag

ebayről vettem már több családtagnak, a pontos méretet szoktam nézni centire, eddig mind stimmelt azzal ami meg volt adva.

ezt a madzagos, golyós verziót vettem már 4"-7" méret között legalább 5-6 darabot:
pl.

de sok méretben kapható, 3-4-500 ft-ért, keresésbe beírod soft cloth pouch, és kiad egy csomót, ki kell bugázni a megfelelőt, legolcsóbban, nagyon sokan árulják ezt a típust. kellemes fogású, nem gagyi, annyi hátránya van, hogy kb 1 év alatt a sarkainál kikopott eddig mind nálam.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#34265) Lestat3 válasza DavidQ (#34262) üzenetére


Lestat3
csendes tag

Hupsz már látom javítva :C

[ Szerkesztve ]

(#34266) dugesz77 válasza tonyrulez (#34263) üzenetére


dugesz77
őstag

+1 Én három dologra ugrottam rá, sajnos nálam is mind "processing" . Én is bevárom most már ezeket. Az a furcsa,hogy amúgy tele van a webshop normális árú cuccokkal is.

(#34267) Predator2 válasza v-man (#34264) üzenetére


Predator2
addikt

Ha minőséget szeretnék, ami nehezen kopik ki, akkor melyiket ajánlanád?
Ilyesmit természetesen!

Természetesen segíthetnek/válaszolhatnak a többiek is. ;]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#34268) Saccco válasza tipuka (#34257) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mindenképpen vágd le a szélét.

Egy ilyennel... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#34269) jani_gy_22


jani_gy_22
csendes tag

Hello, [link]
Ilyen jellegű dolgok gyakran hamisak? Csak azért érdekes, mert gyanúsan olcsó viszont a címében szerepel a durex szó, ha hamis, akkor nem kéne, hogy engedje az ebay a címben a szóval, nem?

(#34270) coolicool_hu válasza jani_gy_22 (#34269) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Ha nem hamis sem biztos, hogy bíznék benne... :))

(#34271) jerry311 válasza jani_gy_22 (#34269) üzenetére


jerry311
nagyúr

És ezt hogy gondoltad? Az ebay alkalmaz néhány médiumot, akik a szellemvilággal beszélgetve távolról megállapítják, hogy hamis?
Az eladó szépen feltölti a terméket, aztán majd ha a vevők panaszkodnak, akkor letiltja.

(#34272) Saccco válasza jani_gy_22 (#34269) üzenetére


Saccco
nagyúr

Eljön a tavasz és kirügyezik minden... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#34273) jani_gy_22 válasza jerry311 (#34271) üzenetére


jani_gy_22
csendes tag

igazából csak abból indultam ki, hogy márkajelzéssel ellátott tömegesen árult ruhák, amelyek egyértelműen hamisítványok is csak úgy vannak, hogy a címben nem szerepel. De teljesen jogos. :R

(#34274) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Sziasztok, valami ilyet nem tudnátok?

(#34275) gabe_ válasza Pikachu24 (#34274) üzenetére


gabe_
őstag

ezmiez?
törülközőszárító?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#34276) trebrona válasza Pikachu24 (#34274) üzenetére


trebrona
nagyúr

Towel holder

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#34277) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Sajnos a mai nap nem a legjobb számomra, melóztam, ma használtam harmadjára a BlitzWolf töltőt jönnék el a kocsitól kihúzom a töltőt, nincs a vége, bent maradt a foglalatban, mint kiderült letört a kupakot az elején tartó műanyag "híd".

A képen látható a testen a perem, amibe beleakadnak a "hegy" fülei. Anyaghibás lehet? Szerintetek, ha erre reklamálok bármit is kompenzál valamit a PP? A "hegy" nem tud beakadni, csak fogta magát, és mintha a rugó erős lett volna letörte. :O Vagy saját károm, nyelje be a vevő? :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34278) Pikachu24 válasza gabe_ (#34275) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Igen.
trebrona én is már kerestem de valami hasonló kéne, és nem olyan amin 20-30cm-re vannak egymástól a rudak.
Lásd

[ Szerkesztve ]

(#34279) trebrona válasza Pikachu24 (#34278) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

(#34280)
[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#34280) Pikachu24 válasza trebrona (#34279) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Köszi, ezzel csak az a gond hogy 5000 + 500 a szállítás :)

EZ A MEGFELELŐ :) "Szép" az ára is :)

[ Szerkesztve ]

(#34281) bul07 válasza Pikachu24 (#34280) üzenetére


bul07
nagyúr

Ne már Praktikerbe 2e Ft ami a képen látható, na jó nem mert a négykaros annyi.
2500 a két karos
Amúgy lehet hogy a helyi műanyagos boltba még olcsóbb

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34282) KisApám válasza Imy (#34259) üzenetére


KisApám
addikt

NE vegyél onnan semmit szerintem, max ruhát...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34283) Imy válasza DJ. Ru$y (#34277) üzenetére


Imy
veterán

Pedig ilyet akartam venni, de nem fogok azt hiszem...

Sztem egy próbát megér, sztem foglalkoznak vele. ;)

(#34284) havri1 válasza DJ. Ru$y (#34277) üzenetére


havri1
félisten

Hát, ez elég aggasztó azért, egy márkás töltő.. :/ BG-n vetted? Snapup-ban?

havri

(#34285) DJ. Ru$y válasza havri1 (#34284) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

BG-n vettem, normál áron. Holnap lövök képeket, és esetleg bepróbálom a chat-en megkérdezni, vagy ezt lehet e-mailben kellene a kép miatt, csak már hulla fáradt vagyok.

Mielőtt valaki a szivargyújtóra fogná, nem áll ki a "hegy" a háznál, nincs perem, nem tud beleakadni semmi, kihúztam a testet (nagy erőfeszítés nélkül) és a "hegy" benne maradt.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34286) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Olyan jó, hogy a jóárasított quadcopter még mindig nem ért ide.
A "kamu" TN szerint már november 1 óta az országban van. :W

(#34287) Feketelaszlo válasza bul07 (#34281) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Ha a Praktikerben annyi, akkor máshol biztos van kevesebbért, a barkácsáruházak nem épp az olcsóságukról híresek. Eurós boltok (régen 100 forintos) is jó eséllyel tartanak ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#34288) oszy válasza Essejó (#34222) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! Szét is nézek náluk! Igaz nem pont ezt a márkát keresem :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#34289) tlac válasza air (#34196) üzenetére


tlac
nagyúr

három dolgot rendeltem bangood-ról
az elárazott h8 mini-t, már rég itt kellene lennie, még október végei
az akciós mi band, már 1 hónap eltelt
az olcsó usb-s blu ray, dvd valami, ez időben megérkezett, de hamis panasonic író van benne

úgy néz ki innen többet nem kell vásárolnom

[ Szerkesztve ]

(#34290) spidersoft válasza tlac (#34289) üzenetére


spidersoft
senior tag

Egy hónap még semmi, vannak időszakok (a karácsony pl. pont olyan), amikor jóval tovább tarthat a dolog. Mibandot nem tudnám használni, a külső BD megérkezett, a H8 mini úgyszint. Meg egy halom apróság még... a legelső rendelésem (2db nitecore 18650-es aksi) odaveszett, de arra visszaadták a pénzt, illetve most a hármas pakk LED lámpa van függőben. Persze ez más boltoknál is megesik: GB-től a Convoy lámpa nem akar jönni szeptember közepétől, illetve ebayről random eladóktól is hullott már el egynéhány pakk. Eddig nekem 80akárhány nap volt a rekord, de ismerek olyat is, akinek fél év után esett be a csomagja. Érdekesen működik ez a posta-dolog :)

A Convoy lámpával kapcsolatban írtam, hogy nem jött meg, meghogy másról is tudok, aki akkortájt rendelt és az ové se jött meg (esetleg még valaki? :U ). Ha valakit érdekel, itt a levél. Egyelőre kértem, hogy küldjék újra, hátha hajlandóak lesznek rá...

(#34291) air válasza spidersoft (#34290) üzenetére


air
nagyúr

De azt ugye elfogadod, hogy mi nem vagyunk kisegítve azzal, hogy neked mi érkezett meg? :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34292) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

50db-os "fogselyem"
Valakinek tapasztalat?

(#34293) Blaise válasza Atomgeszi (#34292) üzenetére


Blaise
veterán

Boltban is kb hasonló áron van. Én egészségügyi terméke tuti nem vennék kínából.

(#34294) spidersoft válasza air (#34291) üzenetére


spidersoft
senior tag

Egyértelműen nem vagytok vele kisegítve :) Max. reményt adhat, hogy ha már sokaknak megjött, akkor azért csak nem kamuznak az elküldéssel akkora nagyot, és a hiba lehet mégsem náluk van, így nem biztos, hogy a boltot kell elítélni. Nekem még mindig az a véleményem, hogy nem rossz bolt ez... ez akkor fog megváltozni, ha nem lesznek hajlandóak refundolni az eltűnt csomagot (egyszer egy ebayes eladó oldalán láttam, hogy ne is próbáljon senki alkudni, mert 1%-os postai eltűnéssel számolnak, és ez bele van építve az árakba, ettől lejjebb nem tudnak menni).

(#34295) core2trio válasza KisApám (#34249) üzenetére


core2trio
tag

wishnél elmentek hazulról tuti, ezt a sok hamis kacatot, behazudott eredeti árral pff... nehéz kiigazodni mit is akarnak igazán átvágáson kívül

(#34296) Mr.Csizmás válasza core2trio (#34295) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ledes óra 1$-ért megérte :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34297) tipuka válasza Saccco (#34268) üzenetére


tipuka
addikt

holnap csinálom is, napfénynél az igazi! :DDD

(#34298) tlac válasza erzol (#34002) üzenetére


tlac
nagyúr

kicsit hasonlítgattam az ebay-es Sincerity és itmedia.sk-s pendrive-ok árát
eléggé hasonlóak az árak, csak kicsivel drágább az utóbbi, persze ott van még egy kis szállítási díj is, de cserébe pár nap alatt itt van

(#34299) Kemkamera válasza Blaise (#34293) üzenetére


Kemkamera
újonc

Én se rendelnék ilyesmit, de én itthon még nem láttam ilyen fogselymet pedig nagyon praktikus. Te hol láttál itthon boltba?

Minden ami kamera, kémkamera: kemkamera.blog.hu

(#34300) kristof_ válasza Kemkamera (#34299) üzenetére


kristof_
tag

Dm-ben biztosan van 1-2 hónapja majdnem vettem is, de teljesen biztos, hogy Rossmann-ban is találsz.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.