Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34301) zoltan6 válasza tlac (#34298) üzenetére


zoltan6
őstag

én mindig onnét rendelek, konkrétan akciós kingston class 10-es microsd-t 20-30ft-al vettem tőlük drágábban mint ebay-en lett volna,és itt volt 2 nap alatt pickpack ponton ingyen.

(#34302) Atomgeszi válasza Blaise (#34293) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszi, megnézem Rossmanban :)

(#34303) kenand válasza zoltan6 (#34301) üzenetére


kenand
veterán

Ingyen pick-pack pont csak 9000Ft felett van......ha bevásárolsz megéri, de egy sd nem

" pickpack pont díja 3 euró (kb. 900 Ft), az ingyenes szállítási határ 30 euró. (9000 Ft.)
Mint minden egyéb szállítási módnál, itt is a rendelés értékével arányosan adunk kedvezményt a szállítási díjból.
FIGYELEM! A pickpackponton maximum 5 munkanapig tárolják a csomagot, ezután visszáruzzák!
Amennyiben nem veszi át a megadott időn belül, 2000 Ft stornódíjat számolunk fel!
A pickpackpontra MAXIMUM 50x50x50cm méretű csomagot lehet feladni, 20 Kg súlyig darabonként."

(#34304) Blaise válasza Kemkamera (#34299) üzenetére


Blaise
veterán

+1

DM, Rosmann tuti van, én is ezekben a boltokban szoktam venni.

(#34305) powers válasza tlac (#33407) üzenetére


powers
tag

Na én is szétkaptam,UJ240AS helyett nekem is UJ240S van benne

(#34306) lkristóf


lkristóf
senior tag

Ma reggel jött az email, hogy feladták a zapals -os ingyen usb led kábelt, van még remény! :DD

(#34307) maestro87


maestro87
őstag

Gearbest-ről valaki tud ajánlani egy jó márkás töltőt? A kis kínai felajánlotta, hogy küld a tablethez kapott törött UK adapter helyett egy EU töltőt, de ha gagyit küld (márpedig biztosra veszem, hogy azt küldene) akkor semmi értelme, mert nem fogom használni.:) Kérni fogok tőle 4 dollár refundot, de ha nem ad, akkor belinkelnék neki egy normális töltőt, hogy azt küldje, akár ráfizetéssel. De sajnos se Aukey, se Nillkin, se Blitzwolf töltőt nem találtam a kínálatukban. :(
A Chuwi gyári töltője számomra túl olcsó ahhoz, hogy minőségi legyen és szerintem ezt küldené. Vagy mennyire megbízható szerintetek ez? :F

(#34308) OccsE válasza powers (#34305) üzenetére


OccsE
aktív tag

Akik vettek BD-irot megnezhetnek hogy belül mi van. Lehet mindenki ezt a 240S-t kapta??
Vkinek is sikerült már BD lemezt írni ilyennel?

(#34309) maestro87 válasza OccsE (#34308) üzenetére


maestro87
őstag

Hol lehet kapni legolcsóbban újraírható BD lemezt? Egyébként hátul kell lepattintani ezt a sárga műanyagot vagy elől? Nem nagyon akar lejönni.

[ Szerkesztve ]

(#34310) alázógyík válasza maestro87 (#34307) üzenetére


alázógyík
őstag

Én megmértem a Chuwi gyári töltőjét, és telót, tabletet 1.6A-el töltött. Ami nem rossz szvsz.
Töltés közben is csak egy kicsit melegebb a kezednél.

(#34311) maestro87 válasza alázógyík (#34310) üzenetére


maestro87
őstag

És túlfeszültség, túláramvédelem vajon van-e benne? :U

(#34312) alázógyík válasza maestro87 (#34311) üzenetére


alázógyík
őstag

Passz. :)

(#34313) OccsE válasza maestro87 (#34309) üzenetére


OccsE
aktív tag

Hátul egy kis csavarhúzóval nyúlj a műanyag alá... Vigyázva

(#34314) dajkapeter válasza OccsE (#34313) üzenetére


dajkapeter
senior tag

:))

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#34315) dugesz77 válasza maestro87 (#34309) üzenetére


dugesz77
őstag

(#34316) maestro87 válasza OccsE (#34313) üzenetére


maestro87
őstag

Belső pattintó fülekből kettő sikeresen letörve. :DDD Sose értettem miért ilyen pattintós megoldásokat alkalmaznak... :F Talán azért, hogy minél nehezebben tudjuk szétszedni sérülésmentesen? :DDD
Egyébként hátul 3, oldalt pedig 4-4 belső fül van. A széleket befele kell nyomni hogy kipattanjon (ide már nem kell csavarhúzó), ha netán más is szét akarná szedni...

(#34317) zsiz válasza lkristóf (#34306) üzenetére


zsiz
őstag

nekem is írták ma délelőtt :)

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#34318) tlac válasza powers (#34305) üzenetére


tlac
nagyúr

az úgy még lehet jó, ha kötőjelek nélkül van ráírva
[link]

(#34319) htc07 válasza maestro87 (#34316) üzenetére


htc07
addikt

Miért kell szétszedni? :N

(#34320) XtremLor válasza htc07 (#34319) üzenetére


XtremLor
őstag

Mert miert ne, engem se nagyon izgat mi van benne, csak mukodjon, lassan olyan leszek mint az apple ****k! :D :C Korral jar!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#34321) tlac válasza maestro87 (#34309) üzenetére


tlac
nagyúr

egyszer írható maxell-t 185-ért kapsz itt

(#34322) jerry311 válasza maestro87 (#34316) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ez melyik termék volt?

(#34323) zoltan6 válasza tlac (#34321) üzenetére


zoltan6
őstag

vagy ugyanilyet papirtokosba,ha nem akar 10db-ot venni,ára ugyanannyi:
[link]

(#34324) OccsE válasza htc07 (#34319) üzenetére


OccsE
aktív tag

Mivel sajnos úgy néz ki többen kaptunk hamis BD-irot...

(#34325) air válasza OccsE (#34324) üzenetére


air
nagyúr

Inkább mondjuk úgy, hogy azt kaptátok, amiért fizettetek. ;)
Már az is ajándék, hogy kaptatok valamit.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34326) maestro87 válasza jerry311 (#34322) üzenetére


maestro87
őstag

[link]
1 nap alatt fogyott el a 800 db. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34327) havri1 válasza OccsE (#34324) üzenetére


havri1
félisten

Hol volt leírva, hogy tud BD lemezt írni? :U

havri

(#34328) OccsE válasza havri1 (#34327) üzenetére


OccsE
aktív tag

Email-ben pl amit kaptam tőlük. 2-szer is...

Továbbá amit maestro is linkelt a nevében is benne van...

[ Szerkesztve ]

(#34329) huliganboy válasza havri1 (#34327) üzenetére


huliganboy
addikt

A címben?

USB3.0 Interface Driver Recorder 3D Blu Ray Burner Writer Reader

(#34330) Silent77


Silent77
veterán

Megjött a sárga napszemüveg is Amiben egyszer megvadulok én, jó leszek majd... :D
Ehhez már nem kaptam ajándék csavarhúzót. 8,20-at fizettem érte kuponnal.
A másikat elvittem ofotértbe. Polarizált, UV400, és a csaj halkan annyit mondott, hogy ez nálunk 15-20-k kategória. Nagyon jó a lencse benne, a feketével vezettem szürkületbe, sokkal jobban láttam.
Lehet még sem kell fehér botot rendelnem. :U

Banggoodos cuccok nagyon nem akarnak jönni, mondjuk aliról is van még pár termék, aminek semmire híre. :(((
A fiamnak szánt téli kapát amit snap up-ban vettem, eddig dec 3 volt, most már dec 11. :(((
Nem fog ideérni karácsonyra, nagyon mérges vagyok.
Angol raktárból vásárolt pulóver szintén sehol. Kezdem unni a BG-t. Pedig nagyon szerettem, de rengetek termék ami onnan jött hibás volt. Nem győztem nekik irkálni. A led szalag miatt már nem is írtam, inkább vettem hozzá táv dobozt 700ft-ért.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#34331) jerry311


jerry311
nagyúr

Na de ha hamis vagy nem tud BD-t írni, akkor miért nincs egyetlen negatív review sem? :U

(#34332) OccsE válasza air (#34325) üzenetére


OccsE
aktív tag

Inkább mondjuk azt hogy azt kéne küldeni az eladónak amit hirdet és elad... De imádom az ilyenkor utólag okoskodokat!

(#34333) havri1 válasza OccsE (#34332) üzenetére


havri1
félisten

Linkeld már be a terméket, mert akkor nem az elárazott USB BD olvasóról beszélünk.

havri

(#34334) OccsE válasza havri1 (#34333) üzenetére


OccsE
aktív tag

Maestro feljebb linkelte...

A linken ez volt: USB3_0-Interface-Driver-Recorder-3D-Blu-Ray-Burner-Writer-Reader
Ez olyan BD-irosnak tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#34335) havri1 válasza OccsE (#34334) üzenetére


havri1
félisten

Ez az eredeti hirdetés amúgy.

USB3.0 Interface Driver 3D Blu Ray Reader CD/DVD Burner Reader

A linkelt 3500 ftos tuti valami fake.
Küldjétek vissza, leírásban az van, akkor azt kell küldjék.
Support, és reklamálni. Képeket feltölteni, és írni oda is a commenteket. Ha itt reklamáltok, nem lesz megoldás. Ha senki nem írja le ott a véleményét, még több lesz a csalódott vásárló.

[ Szerkesztve ]

havri

(#34336) air válasza OccsE (#34332) üzenetére


air
nagyúr

Ha nem azt kaptad, mint amit ígértek, akkor küldd vissza, és kérd vissza az árát!
Egy így működik, nem utólagos okoskodás. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34337) htc07


htc07
addikt

Bírom ezt a hozzáállást :C

Ennyiért még DVD olvasót se kapni.

(#34338) OccsE válasza havri1 (#34335) üzenetére


OccsE
aktív tag

Nem tudom miert feltetelezed, hogy csak ide irunk... azert irunk ide mert ha tobb embernek is ez a panasza nagyobb valoszinuseggel fognak velunk erdemben is foglalkozni!

air: azon mi az okoskodas, hogy probaljuk kideriteni, hogy csak egyeni az atbaszas vagy kollektiv?

htc07: en meg ezt az okoskodo hozzaasslast birom... ha en lemaradtam vmi jorol akkor a tobbiek szopjanak jo nagyot, hogy megsem az lett amit igertek! GRATULA!!!

[ Szerkesztve ]

(#34339) havri1 válasza OccsE (#34338) üzenetére


havri1
félisten

Ok, részemről itt befejeztem, béke :)

havri

(#34340) OccsE válasza havri1 (#34339) üzenetére


OccsE
aktív tag

Szerintem nem is volt haboru ;)

(#34341) jjeahh válasza Silent77 (#34330) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem vagyok optikus, de állítólag a sötét lencsés szirsz*r kínai napszemüvegek 90%-a is jól szűri az uv-t, szal ez nem akkora kiváltság a legolcsóbb, leggagyibb kategóriában sem, aztán nem tom... Persze gondolom torzításkorrekciót, polár bevonatot meg hasonló úri ficsőröket gondolom ennyiért nem nyújtanak :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#34344) havri1


havri1
félisten

Fejezzétek be pls, 2 utolsót töröltem!

(#34345) OccsE: Nincs gond, csak egyre erősebbek az indulatok, ne erről szóljon a topic, hanem amiről kell, köszi!

[ Szerkesztve ]

havri

(#34345) OccsE válasza havri1 (#34344) üzenetére


OccsE
aktív tag

sry..... :(

(#34346) Silent77 válasza jjeahh (#34341) üzenetére


Silent77
veterán

"Nem vagyok optikus"
Téma lezárva. :C :R
Amúgy igazad van, mert a műanyag lencse is képes az uv400 szűrésére.
Optikus azt mondta, jó, ennyi. Nekem megfelel, pedig már rendeltem a fehér botot. :Y

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#34347) dugesz77


dugesz77
őstag

Bár én Blu-ray lemezt még nem írtam az enyémmel a BD olvasásával nincs gond,szépen viszi. CD/DVD írás olvasás tesztet is átvitte. Azért én az elején még emlékszem,hogy arról ment a "vita" van-e benne meghajtó vagy nincs ezért az árért. De akkor megfordítanám a kérdést. Mennyibe kerül egy usb 3 caddy ?18-20 $ szinte mindenhol. Majd a feléért itt van + még drivert is raktak bele. Megjegyzem nekem speciel inkább a BD olvasás volt a fontos.
Én úgy emlékszem volt valami piros felírat a hirdetésben,hogy ez csak BD olvasó és nem író. Aki átverésnek érzi az egészet, szíve joga le meccselni a BG-vel az ügyet.

[ Szerkesztve ]

(#34349) havri1


havri1
félisten

Lovely Minions Figures Ballpoint Pen Pens Kids Student Stationery Gifts

Nem egy Parker, de célnak megfelel. Karácsonyra ajándék mellé kiegészítésnek gyerekeknek.
ChinaPost, 4 hetes.

[link]

havri

(#34350) madarasz92 válasza Silent77 (#34330) üzenetére


madarasz92
őstag

Nekem is ilyen van úgyl átszik bejött a topiknak amit ajánlottam... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.