Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) Laca1212 válasza andris5 (#34542) üzenetére


Laca1212
őstag

Pouch a neve a bebujtatós tokoknak.

(#34552) air válasza htc07 (#34541) üzenetére


air
nagyúr

Ennyiért ez teljesen jó lehet.
Szerintem olcsóban, egy leharcolt Androidos készüléket sem kapsz, amin legalább GB 2.3 van, és független.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34553) tonyrulez válasza OccsE (#34513) üzenetére


tonyrulez
őstag

Gyári kameráját rendeltem be: Gearbest.
YT videók alapján jó képe van, viszont eléggé jello-sodik, de több mint a semmi.

4 8 15 16 23 42

(#34554) capafog23 válasza cikasz (#34540) üzenetére


capafog23
őstag

Köszi, jó lesz meg találtam vatera-n is kovácsolt vas címszóra még egyet ami jó lehet.

(#34555) huliganboy


huliganboy
addikt

Háát srácok segítsen valaki!

Banggodról rendeltem egy XIAOMI Power Bankot. Nem volt akciós és rózsasínt a tesómnak.
Ma jött egy csomag fekete nejlon zacskó, teljesen könnyű. Eszembe se jutott unboxing videót csinálni, mert kb 30 csomagot várok, és a súlyából adódóan azt hittem valami más jött meg.

Kibontáskor ért a meglepetés. Fehér Doboz mely üres, csak a lekaparós papír van benne.....

A csomag sértetlennek látszott.....

Soha nem olvastam itt ilyet eddig....

Ezt le se tudom írni neki angolul igazán :(

Valakinek valami ötlete?

Köszi

(#34556) KTU válasza htc07 (#34541) üzenetére


KTU
addikt

Akkor már lehet 4G-set vennék kb. 10400Ft
tudja az összes hazai LTE frekit, kb 1/3 áron mint itthon :U

Hotspot Wireless WiFi LTE 4G 3G Mobile Router Modem

(#34555) huliganboy:
Sajna szerintem ez rácseszés
:N

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#34557) DJ. Ru$y válasza huliganboy (#34555) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nem tudod bizonyítani, az veszett fejsze nyele. Mondhatja azt, hogy kivetted és azért mutatod az üres dobozt. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34558) Jarod1


Jarod1
addikt

megérkezet a szemüveg tok

[link]

(#34559) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#34557) üzenetére


huliganboy
addikt

Egyszerűen, nem tudok mit mondani.... átb...tak :W

Majd 5000 ft.-al..

(#34560) DJ. Ru$y válasza huliganboy (#34559) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Rá szokták írni mi van benne, aztán, ha valami gyanús, már veszem is elő a telefont vagy a DSLR-t és nincs kecmec... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34561) grizlisandor válasza Jarod1 (#34558) üzenetére


grizlisandor
addikt

Jól néz ki, anyag/fogása milyen?
Méretei?

(#34562) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#34560) üzenetére


huliganboy
addikt

Erre semmi sem volt írva... :F

Nah ezt megszívtam... most nézem a zacskó másik oldalát... hát ott virit rajta egy zárópecsétjegy és alatta egy kb doboznyi szakadás... szóval a postások lopták ki! Fasza ilyen is van!

[ Szerkesztve ]

(#34563) DJ. Ru$y válasza huliganboy (#34562) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A címkén nem volt ráírva, hogy mit tartalmaz? Az érdekes, nekem eddig minden kínai cuccomon, ha tévesen is, de valami volt írva, értékkel együtt.

Az igen, akkor valamelyik postás behúzott 5k-val. :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34564) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#34563) üzenetére


huliganboy
addikt

Hát ezen én nem látok semmit! Nem a szokásos kínai karakterekkel tele címke!

(#34565) DJ. Ru$y válasza huliganboy (#34564) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én megint svájci postával kaptam, amit ismerős vetett velem, érdekes ez a Holland postás matrica. :F

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34566) andrisbandi válasza huliganboy (#34564) üzenetére


andrisbandi
őstag

A Postán érdemes lehet azért bejelenteni, hogy valahol kilopták, még kézbesítés elött.
Biztos másét is lopkodja a kis moslék.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#34567) huliganboy válasza andrisbandi (#34566) üzenetére


huliganboy
addikt

Reggel megyek panaszt tenni, de sokat nem érek el vele...max hát ha felfigyelnek ezekre... egyébként a városom beli zárpecsétjegy van rajta ami sorszámozott, bár nem hiszem hogy az vette ki aki lepecsételte :(

[ Szerkesztve ]

(#34568) DJ. Ru$y válasza andrisbandi (#34566) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha van rajta záró pecsét, akkor szinte pontosan tudni lehet, hogy hol vették ki, vagy a pecsétnél közvetlen, vagy a pecsét előtt egy "megállóval".

Az én csomagomat rendszerint elviszik a megye másik felére, holott semmi sem azonos, a címem jól van megadva, irányítószámból 1 szám egyezik és kész vége. Ott rányomják a pecsétet, hogy rossz helyre jött, aztán másnap hozza ide a postás úgy, hogy rajta van az ottaniak pecsétje... Nem értem még mindig. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34569) Ciccuka válasza huliganboy (#34564) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem is lelopták egy hónapja a csomagom a postánál. :(

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#34570) havri1 válasza DJ. Ru$y (#34568) üzenetére


havri1
félisten

Tapasztalatom szerint, ha a helyi postán veszik észre, jelzik, mikor kézbesítik.
Mondjuk a múltkori eset kapcsán ez nem igaz (fel volt tépve, de megvolt benne minden), viszont volt olyan, hogy postai szalaggal volt átkötve, leragasztva+ pecsét, sérült csomagolás jelzéssel.

Én első körben a kézbesítőnél érdeklődnék, hogy észrevette e (nem meggyanúsítani), ha igen, legközelebb jelezze a főnöke stb felé, mert ez gáz.
Kizárnám, hogy ő vette ki, mert az összes gyanú rá terelődik..ez neki is kellemetlen ám piszkosul.

(#34569) Ciccuka: Miből gondolod, h a postánál? Nem érkezett meg, vagy fel volt tépve?

(#34567) huliganboy: Ha mész panaszt tenni (írásban), a kézbesítődet fogják lapátra tenni..és véleményem szerint nem ő a lenyúlós, fenteb írtam a véleményem. A kézbesítő pontosan tudja, melyik nyomkövetett melyik nem. Ha neki kéne, lenyúlta volna 1:1-ben, és ennyi..

[ Szerkesztve ]

havri

(#34571) huliganboy válasza havri1 (#34570) üzenetére


huliganboy
addikt

A kézbesítő nem tudta bedobni, ezért értesítőt hagyott, és a postára mentem érte!

(#34572) kirkri válasza havri1 (#34570) üzenetére


kirkri
addikt

Én is azt gondoltam, hogy a kézbesítő a regisztrált csomagot nem piszkálja, egészen a mai napig.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#34573) DJ. Ru$y válasza havri1 (#34570) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Miért őt tennék lapátra, ha sorszámozott pecsét van rajta? Azt minden kézbesítő csak úgy nyomkodhatja bármire? :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34574) havri1 válasza DJ. Ru$y (#34573) üzenetére


havri1
félisten

Nem igazán értem az az igazság, hogy mire gondolsz?
Adott egy csomag, amit átvettek a helyi posta kézbesítésre, lebélyegezték (na itt nem tudni milyen állapotban), majd kézbesítették (nem tudtam, hogy nem vette át, majd a postára ment érte).
A posta részéről a kézbesítő volt az utolsó, aki kézbe fogta a csomagot.
Konkrétan ezt nekem egy volt kézbesítő mesélte, hogy panasz esetén mindig őket veszik elő..

havri

(#34575) DJ. Ru$y válasza havri1 (#34574) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Le van ragasztva és rajta van egy sorszámos pecsét, na most, ha ahhoz a pecséthez csak bizonyos emberek férnek hozzá, és a kézbesítő nincs köztük, akkor, akkor pecsételték le, amikor beérkezett a szortírozásra a postára, mert látták a szakadást. Ergo ez előtt nyúlta be valaki. Nem ismerem a posta belső rendszerét tényleg, így én is csak józan paraszti ésszel feltételezem, és lehet, sőt szinte biztos, hogy neked van igazad. Csak akkor sem értem még mindig, hogy le lett ragasztva és pecsételve, azt valakinek rá kellett nyomni, ennyi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34576) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#34575) üzenetére


huliganboy
addikt

Sok bejegyzést olvastam, homáron is, de ezek a postai eljárások mind ilyen kamuszagúnak tűnnek. Ez olyan lehet, hogy Budapestre beérkező panaszra intézkedik az ottani dolgozó. Küld egy levelet az elosztóba, hogy ti voltatok e? Az elosztó válaszol nem. Erre kapjuk a levelet, hogy nem találtak szabálytalanságot.....

(#34577) Ciccuka válasza havri1 (#34570) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem jött meg egyáltalán.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#34578) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Gyerekek az első hsz-be nem lenne ötletes belerakni az állandó best buy cuccokat? Pl Xiaomi 10000mah powerbank és társait, amelyikről tudjuk, hogy olcsó, megbízható?

Történetesen ezt keresem most perpill :P

(#34580) KaiotEch válasza KaiotEch (#34578) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Megtaláltam közben.

(#34581) havri1 válasza DJ. Ru$y (#34575) üzenetére


havri1
félisten

Én is csak ennyit tudok, amit a haver mesélt, semmi többet, szintén saját következtetés és saját tapasztalatok alapján írok.
Mindenesetre kíváncsi vagyok arra, hogy mennyire nézik át a csomagokat ilyen pecsételés alkalmával, mert nagyban ki lehetne szűrni az ilyen eseteket..

havri

(#34582) TommyX_


TommyX_
őstag

11.25.-én rendelt Remax kábel ma érkezett meg Banggood-ról.
Havernak rendeltem, így jó, hogy hamar megjött.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#34584) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

Van még esély valamleiyk nagyobb oldalról (Banggod, Tinydeal,Gerabest), rendelni fizetős postával úgy, hogy ideérjen karácsonyig?
Esetleg jó mini drón akciót nem tudtok valmelyik oldalnál? :D

Esetleg ezzel tapasztalata valakinek?

[drón]

Mennyire lehet reális, hogy 3-5 munkanap alatt ideér?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#34585) Outlander válasza Gaborka30 (#34584) üzenetére


Outlander
őstag

Persze, futárral még ideér(het) bármi, ha készleten is van... :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#34586) wentworth


wentworth
tag

Kezdek aggódni a BG-ról rendelt Xiaomi MI Band iránt. Azóta sincs róla semmi hir. PWBank simán megjött. De egy 10-es csomag lámpa sem érkezett meg.
Előtte utána minden megjött, BG és más helyről is, de ez a 2 féle termék nem.

Már most érezhető a lassulás vagy vki elcsórta? :(

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#34587) zoltan6 válasza wentworth (#34586) üzenetére


zoltan6
őstag

már november közepén nyilatkozta a nav hogy akár 50 nap is lehet az átfutási ideje a külföldi csomagoknak,mert mindent átnéznek,nekem is van még csomagom ami nem jött bangoodról,xiaomi led lámpák,blitzwolf kábelek,stb.okt.végi rendelések.az akciós h8 mini viszont múlt héten megjött sértetlenül.

(#34588) majnz válasza zoltan6 (#34587) üzenetére


majnz
tag

rendeltem október 7.-én egy power bankot és egy lámpát, október 22.-én kaptam meg. annyira megtetszett a lámpa hogy még aznap rendeltem megint, az még sehol....

[ Szerkesztve ]

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#34589) Atomgeszi válasza zoltan6 (#34587) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A 11.21-én rendelt elektromos fogkefe fejek megjöttek. :DDD Hihetetlen, hogy ilyen piszlicsáré 400Ft-os dolgok megjönnek, ami drágább, meg várja az ember 1-2-3-4 hónapja azokat meg valahol valaki lenyúlva használja boldogan. :W

(#34590) tboj válasza wentworth (#34586) üzenetére


tboj
tag

Nekem sem jött még a november 4-én BG-ról rendelt Mi Band. Holnap letelik az általuk írt 25 munkanap, úgyhogy majd küldök nekik egy üzenetet, ha nem érkezik meg.

A GB-s multifunkciós fémkártya viszont ma nekem is megérkezett.

[ Szerkesztve ]

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#34592) Jarod1 válasza grizlisandor (#34561) üzenetére


Jarod1
addikt

kemény tok, méretet ne mtudok, de a Decathlonban ugyanilyet láttam 1500 ért.

(#34593) wentworth válasza tboj (#34590) üzenetére


wentworth
tag

Köszönöm, akkor nem aggódok. Nekem is október végei. No para emberek :)

Vi10 32G Q32G221510...

(#34594) Predator2


Predator2
addikt

Szomorúan olvasom, hogy már TN-t is "hamisítják"...

Vettem egy lámpát, vettem hozzá TN-t is [link]

Ez most valós vagy sem? Honnan lehet azt tudni, hogy igazi vagy sem?

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#34595) htc07 válasza KTU (#34556) üzenetére


htc07
addikt

Ja, itt az olcsóra volt kihegyezve a téma, gondoltam van 2-3 ezerért valami bestbuy. :DDD

Gondoltam dobok bele egy korlátlan upc netes simet, netrádiózni meg letöltögetni bőven jó lenne az is, hiába csak 1 mbps.

(#34596) tupacamaru válasza Predator2 (#34594) üzenetére


tupacamaru
veterán

Már megjelent a magyar posta rendszerében is, így gondolom hogy nem hamis.

Én ezen az oldalon szoktam nyomon követni, emilt is ír ha változás van.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#34597) beg válasza Predator2 (#34594) üzenetére


beg
veterán

Ez valós. Akkor van nagy esély rá, ha követi a nemzetközi ajánlott küldemény formátumot, tehát a 2 betű 9 szám 2 betű alakot.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#34598) csucsotke válasza spidersoft (#34544) üzenetére


csucsotke
aktív tag

"Az M6880-at 3565Ft-ért vettem öt éve, azóta 4134Ft lett "

Tény hogy így már nem féláron van a Carpo. Én is kb 5 éve vettem, viszont 5 és 6000ft közötti áron, pontosan nem emlékszem. Igen a jobb- bal klikkre gondoltam, de kétlem hogy nem mikrokapcsolók, az olcsóbb kínaiba is mikrokapcsolót teszenek, hanem a felső műanyagnak van valami érdekes bevonata, szal lehet hogy az anyaghasználat miatt nem hallani. Jó egér volt a Giga, csak nekem elromlott a tekerőgombnál valami, illetve a tekerő helyzetérzékelőjére tippeltem, amit ki is cseréltem, de nem ott volt a bibi. Így aztán azt mondtam, ha ez is kínai meg az is kínai, akkor legyen inkább a kínai kínai.

(#34599) Beni2360 válasza DJ. Ru$y (#34575) üzenetére


Beni2360
félisten

Bocs, hogy közbe szólok de volna egy kis hozzá fűzésem, idézek:
Le van ragasztva és rajta van egy sorszámos pecsét, na most, ha ahhoz a pecséthez csak bizonyos emberek férnek hozzá, és a kézbesítő nincs köztük, akkor, akkor pecsételték le, amikor beérkezett a szortírozásra a postára, mert látták a szakadást. Ergo ez előtt nyúlta be valaki
Most tegyük fel rendelek egy passzív 3D csíptethető szemüveget aminek a súlya ck:1 gr. Az beteszik egy dobozba amit jó vastagon körbe tekerik szivaccsal vagy bubival.Ez a csomag megérkezik a helyi postára az elosztóban ahol 10 körzet van. Elosztják a leveleket vagy kisebb levélként feladott csomagokat körzetek szerint. Az elosztó látja, hogy szakadt a csomag de érzi benne a betekert csomagot, végzi a dolgát lerag,pecsét,stb.Ő nem lát bele a dobozban.Ez a sorszámos pecsét lehet bármelyik elosztóban.A lényeg aki kivette a dobozból a szemüveget és anélkül tette vissza a dobozt, bárki lehetett.Tehát a postán nem nyitják fel a becsomagolt árut, hogy megnézzék, hogy minden benne van a (mellékelt számla szerint).
A sorszámos pecsét alapján lehet kideríteni, hogy hol történt a sérülés észlelése de mindenképpen semmi köze a területi postás "kisasszonynak". Az észlelésről mindenképpen jegyző könyvet kell, kellene felvenni és mellékelni a csomaghoz. De hogy eltűnt vagy sem az áru azt ők nem tudhatják, hogy van -e egyáltalán valami a csomagban.És ilyen csomagot szerintem a postán vagy a postás előtt kell kinyitni a jegyzőkönyv végett. Amennyiben a postás sérülés nélkül átvette és ez után történt a baleset akkor már ő a hunyó. Nehéz felelősség teljes munka és mindenki hibázhat és ezért az ilyen csomagokat a kézbesítő postás átvételnél átnézi.
Bocs ha hosszú lett, de mivel anno dolgoztam a postán a félre értések végett gondoltam megosztom.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#34600) htc07 válasza Beni2360 (#34599) üzenetére


htc07
addikt

Ha látja hogy sérült a csomag, akkor is tovább küldi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.