Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33483) Laci4


Laci4
senior tag

Tomi0703
Autós töltő: csak hogy ne idegesítsen annyira, Nov. 11-én 1 776-ért volt! ;) Ahhoz képest most drágán "akciózták"..

maestro87
Melyiket tudtad két hét alatt eladni 5-ért? Mondd, hogy nem a 20- ezrest!
Bár lehet azt nehezebb eladni mint egy 10 000-rest.

Én ismerősnek adtam el egy 10-est, 4500-ért.. először csak egy egy cellás gagyit akart venni vésztöltőnek itthoni boltokban, 3-4 ezer, vagy apróból 2-3 -ért, de megmutattam neki a 10-est, mondtam egy dicsérő szöveget, ami mondjuk nem kamu(valós kapacitás, védelmek,mérete se vészes,kivitelezés), és rábólintott.. (azt még valami 3500 körül vettem.. ) :B

Real_Necro
Dicséretes hozzáállás! :C :R
Én se vagyok egy ördög, de én úgy vagyok vele, hogy egy minimálisat de keressek rajta.. (elment idő, utánajárás..pl. ) no meg, hogy fedezze egy részét a semmire se használt, de mégis megvett dobozban "porosodó" kütyüimnek :DDD
Mondjuk eddig még csak ezt az egy dolgot adtam el.. :U
Most viszont van úton 3db 10 000-res, 1 még nem akciós, tartalékba vettem, vagy másnem csak az akkukért.. (külön akku többe kerülne :U )
No de ennyi azért mégse kell.. (vagy lesz belőle ajándék ;) )

mirci18
pfu.. nekem is van egy rahedli DVD-m, de még CD-im is..
Két nagy kofferben vannak, meg papír dobozokban elrakva..
Bevallom, mostanában nem igazán vettem elő őket..
(megnéztem Where Is It ben, kb. 900 DVD-CD-m van összesen.. bele-bele kattintva 1999-től találtam cd-ket, abból már biztos van ami nem is olvasható :( ) :Y

Gépben van 2x2Tb winyó, azon van rengeteg film, zene, data.. átnézni sincs időm őket, nemhogy megnézni.. :B
Anno az évekkel ezelőtti nagy árvíz előtt épp azt számolgattam, hogy jobban járnék, vagy ugyan ott lennék, ha winyókat vennék, és arra tenném az adatokat.. csak épp jött a víz.. és winyó árak, 2-3 szorosra ugrottak..
Nem nagyon néztem, de szerintem azóta se mentek olyan mélyre, mint előtte voltak...talán most közelíti..

Én NAS-on töröm a fejem.. át kéne rágni a NAS- raid, felhő hálózatok témákat, hogy kitaláljam, mi is lenne az optimális.
(adatbiztonság, fájlok állandó elérhetősége.. stb.) de ez már offban is nagyon off :B

Nekem a Nov. 11-es ből van még két apróság (1, és 2) ami nem jött meg, illetve egy nagyobb, ami nyomkövetéssel van. Szóval remélem az azért megjön.. (svéd).
Másik kettő dolog viszont már rég itt van ugyanebből, a páka, meg a blitzwolf autós töltő.. :U

A vicc, hogy mindegyiket feladták elvileg nov 11-13 között.

Ami még régóta húzódik, az a 3 db-os akciós xiaomi lámpácska! Október 26-án lett rendelve.. :(((

maestro87
Azon én is elfilóztam, nem szoktam játszani telefonon (samu s4) komolyabb játékokkal, de lehet ezzel kipróbálnám, illetve a most "megnyert" tv okosítóval.. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.