Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108901) atoszmester válasza bertokl (#108884) üzenetére


atoszmester
tag

Sziasztok,

Nem tudom beírni a Sportdirect-es alkalmazásba a NYDEL kódot mert nincs hová...
Letöltöttem az alkalmazást, kiválasztjuk a Normál szállítást és a Checkout résznél nem dobja be a lehetőséget hogy beírjam a kódot. A szállítási címet kiretusáltam.

Ez látszik nálam:

Mit rontok el?

[ Szerkesztve ]

(#108902) erdey_a válasza Imy (#108898) üzenetére


erdey_a
őstag

a vacak kapszuláknál a fedél körül körben jön ki a víz, nem a lukon, mert az fölülről tömítve van.
ennek a fedele körben szigetelt kis szilikon gyűrűvel és passzentos is, jól zár.
szóval nálunk bevált és tökéletesen működik a korábban linkelt típus

szerk: "jó" hogy mondjátok, hogy többet is enged yodából... rendeltem még kettőt :B

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#108903) L3fty válasza atoszmester (#108901) üzenetére


L3fty
csendes tag

Nincs előttem az app, de én is alig találtam rá. Gombnyomásra lehet beírni a kódot, sztem az appban is így néz ki: [link]

(#108904) Zsoleszhun válasza atoszmester (#108901) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A következő lépésnél tudod majd beírni, itt rá kell menni a pay now-ra azután alul lesz egy kuponbeváltó sor.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#108905) bertokl válasza atoszmester (#108901) üzenetére


bertokl
tag

A checkoutnál a szállítási mód kiválsztása után nincs egy ilyen oldal? Itt lehet megadni az "Apply promotional/Discount code"-ra kattintva:

[ Szerkesztve ]

(#108906) elszabi válasza erdey_a (#108902) üzenetére


elszabi
tag

Lehet, hogy most értetlen vagyok, de miért jó ez? Ha amúgy sem gyári kapszulát használsz, akkor miért nem eszpresszó főzővel v kotyogóssal csinálod?

(#108907) erdey_a válasza elszabi (#108906) üzenetére


erdey_a
őstag

1. mert ilyen kávéfőző van itthon :-)
2. mert ezzel lehet egy adagot főzni
;)

Vérboci

(#108908) atoszmester válasza bertokl (#108905) üzenetére


atoszmester
tag

Nagyon szépen köszönöm, ez volt a megoldás! :R

(#108909) bertokl


bertokl
tag

(#108910) lsebestyen válasza erdey_a (#108907) üzenetére


lsebestyen
addikt

Szia, nagyon köszi az ajánlást, többieknek is. Lehet amatőr kérdés, de akkor ebbe mehet nyugodtan a bolti őrölt kávé, vagy külön kell daráltatni, mert számít a szemcse finomsága (/mérete, nem tudom hogy mondják szaknyelven :B)? :R

(#108911) martillo válasza lsebestyen (#108910) üzenetére


martillo
tag

En hasznalok ilyet orolt bolti Chibo-val is meg sajat orlesu Frei kv-val is, mindkettot "viszi" pedig sima classic daralom van.
Annyi talan, hogy hamarabb tunik vizesnek/higabbnak a kifolyo kv mint az eredeti kapszulaval, ergo en kicsit rovidebb ideig folyatom az utantoltos kapszulakat.

(#108912) tobias40 válasza martillo (#108911) üzenetére


tobias40
veterán

De ezekkel az utántöltésekkel éppen ennek a kv-nak az ízvilágát veszítitek el,nem azt az ízt kapjuk mintha megvesszük az eredetit,igaz?
Magyarul főzünk egy egyszemélyes presso kv-t a dolce gousto ízek helyett??

(#108913) domerator


domerator
veterán

Sziasztok

Olyan OTG USB megoldást keresek microusb-s tablethez, ami nem csak egy USB aljzattal rendelkezik, vagyis OTG USB HUB kellene... ami van is egy rakás a kínaiaknál, de még az lenne a jó, ha a hub rendelkezne önálló áramforrással beépítve (akku, vagy cserélhető elem). Ez azért kellene, mert a tablet microusb aljzata pl nem bír meghajtani egy külső kis vinyót, de ha 2-3 pendrive lenne beledugva, akkor is jó lenne azokat nem a tabletről táplálni.

Olyat találtam eddig, aminek van mikrousb tápbemenete, de akkor megintcsak kell egy plusz külső akku, ahonnan táplálom.

Régebben kerestem már ilyet, akkor egyetlenegy félét találtam, de már akkor se gyártották (abba elemet kellett tenni)

Van manapság efféle jóság, vagy marad a plusz battery pack? (megoldható, csak nyűg)

Válaszokat köszi!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#108914) Donki Hóte válasza domerator (#108913) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Külső áramforrás praktikusabb. Ha van az OTG hubban beépített elem, vagy akku, akkor az már eléggé súlyos lesz :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#108915) martillo válasza tobias40 (#108912) üzenetére


martillo
tag

Ez igy igaz.
De ha nincs masik fozod, akkor viszont igy tudod lefozni a kivant fajtat is, ami nincs gyariban pl.
Amugy nalunk ugy mukodik a kv-zas, hogy van egy classic Szarvasi fozom, ami a legjobb a vilagon szerintem, es azzal fozunk rendszeresen.
A kapszulas megy akkor, ha csak egy kv kell hirtelen, pl delutan. Mivel mi ajandekba kaptuk a kapszulast, nem voltunk elkotelezodve az izvilaga irant, egszen konkretan mi csak a Cortado-t szeretjuk es isszuk a gyaribol, a toltheto kapszulakat pedig vmi altalunk szeretett es premiumabbnak gondolt kv-val toltjuk.

(#108916) Szivacs85 válasza bul07 (#108548) üzenetére


Szivacs85
tag

Köszi a bicsakot. Véletlen megvettem :D
Beraktam kosárba, meg akartam nézni, hogy pontozva tényleg 5.09-e, beírtam hogy vonjon le 104pontot, nyomtam egy Entert és már meg is köszönte, hogy megvettem :U
Na jó most már mindegy, akkor kifizetem. Nem baj, hogy kettő már van és egyet rendeltem tavaly, ami még meg sem jött, de jön a negyedik is. ;] :))

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#108917) domerator válasza Donki Hóte (#108914) üzenetére


domerator
veterán

Nekem pont a hubban lenne praktikusabb, max hosszabb kábellel használnám. Olyan nincs?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#108918) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok. Jól működő olcsó halpucolót nem tudtok? Itt láttam egyet nem tűnik rossznak, de Alin is van vagy 30 fajta. :R

[ Szerkesztve ]

(#108919) gorgocska


gorgocska
tag

sziasztok vásárolni szeretnék az ebay-ről egy terméket de mikor rá megyek hogy buy it now akkor ez az üzenet fogad : There's a restriction on your account, so we can't process your request. mi lehet a baj több terméknél is meg próbáltam mindig ugyan az fogad
mi lehet a baj .köszi a segitséget

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#108920) solti válasza martillo (#108915) üzenetére


solti
senior tag

Ízlések es pofonok;) Szarvasinál rosszabb kávét csak automatából ittam eddig;)
Nálam a sorrend:
rövid kv: nespresso
Tejes izék: dolce gusto
Utazáskor vagy néha itthon: kotyogós (szvsz sokkal jobb mint a szarvasi, sokkal jobban érezni a kvk közötti különbséget
Utángyártott meg tölthető kapszula pont a lényegét veszi el, mert a kapszulás kv nem a spórolásról szól hanem a minőségről...

Obd2 rendelés: sokszor volt már róla szó, nem az elm327 jellegű cuccokra ugrik a vám, hanem az ennél sokkal komolyabbakra, ahol a sw is rohadt drága. Úgyhogy mindenki rendeljen bátran, nekem is van és ismerősöknek is rendeltem párat..)

BUEK!

(#108921) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok, segítség kéne!
2017_11_25-én rendeltem sinceritytrading, barátunktól azt az ominózus 10 $ kuponos 64 GB-os sd kártyát.
Azóta eltelt 35 nap, és sehol az áru.
December 30-án írtam neki egy levelet az Ebay oldalán,de még nem érkezett rá válasz!
Ez még belefér, a gondom és a kérdésem az lenne, hogy az általam elküldött levelet hol találom meg??
Ha válaszol, arról kapok értesítést, vagy az Ebay felületén kell kutakodnom mindig?

Előre is köszönöm szépen a segítséget.

(#108922) Breki válasza balazs1956 (#108921) üzenetére


Breki
veterán

Itt szerintem

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#108924) balazs1956 válasza Breki (#108922) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm szépen! Hogy ezt én hogyan nem találtam :W :W

(#108925) Janusz001 válasza KaiotEch (#108918) üzenetére


Janusz001
őstag

Hát a videóban lévő nem hinném, hogy alkalmas lenne egy ponty pikkelyezésére. Amúgy azt nem próbáltad, hogy a pikkelytokokat vágod el? Nekem jobban bevált.

[link]

(#108926) capafog23


capafog23
őstag

Pár hónapja van egy Ilyen Blitzwolf autós töltőm.
Az a probléma jött elő vele hogy a quick charge-os port ki ad egy kis hangod kb 5mpig tölt aztán annyi abba marad a töltés.
A sima töltő portja működik rendesen, van valakinek ilyennel tapasztalata?

Illetve xiaomi tollhoz tud valaki 1 dolláros kupont?

(#108927) cs.david94


cs.david94
tag

Sziasztok! Az elmúlt 24 óra, és az e időszakban elfogyasztott alkoholos italok miatt, elhatároztam, hogy nem iszok többet. De mivel kevesebbet se, és még vezetni is kell néha másnaposan, szükségem lenne egy szondára.
Arra kellene hogy egy nagyobb italozás után, fújok egyet másnaposan, és ha 0,0 akkor biztonsággal ülök autóba, nem kell kerülőúton mennem amerre biztos nincs rendőr, hanem mehetek a legrövidebb, ám legkékebb úton.
Meg azért arra is jó lenne ha meg lehetne tartani a versenyt hogy mit tud, ki fúj kevesebbet.
Árban nem a legolcsóbbat, nem a legdrágábbat, hanem egy olyat ami ár érték arányban jó, olyat szeretnék vásárolni.
Várom a tippeket! Köszi

(#108928) erdey_a válasza tobias40 (#108912) üzenetére


erdey_a
őstag

így illy kávét iszunk a dolce gusto feléért

a kávé erősségét a töméssel lehet beállítani. Hamar kitapasztalható.

Vérboci

(#108929) DeFranco válasza cs.david94 (#108927) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vegyél itthonról egyszer használatos elpattintósat megbízható helyről, veszel ötöt-tizet, azzal elvagy jó ideig.

én vettem anno egy digitálisat de hamar elkalibrálódott és össze-vissza mért pedig az eredetileg még kalibrált is volt.

(#108930) korpicschess válasza bertokl (#108909) üzenetére


korpicschess
veterán

Expired. :((( Nem tud valaki kódot ehhez a lámpához?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#108933) destdfire30


destdfire30
újonc

Hellósztok!
Szeretném megkérdezni, hogy valamelyik ebayhez hasonló oldalakon van-e licitálás pl.: Gearbest, Banggod vagy hasonló oldalakon. Vagy csak ebayen van?

(#108934) bertokl válasza korpicschess (#108930) üzenetére


bertokl
tag

Fehérre nem, de kékre tudok:

Original Xiaomi Portable USB LED Light ( Enhanced Edition )
DANY0163
$0.99

(#108935) #07538176 válasza destdfire30 (#108933) üzenetére


#07538176
törölt tag

Szia!
GearBesten meg Banggoodon nincs ilyen licitálás, valószínűleg azért, mert itt a cuccokat egyrészt magától a bolttól kapod, meg nem használtak esetlegesen. :) Legalább is én így tudom, ha rosszat mondtam, kérlek javítsatok ki.

[ Szerkesztve ]

(#108936) korpicschess válasza bertokl (#108934) üzenetére


korpicschess
veterán

Köszi szépen, rendeltem is egyet! :) Majd benézek néha, hátha lesz fehérre is ismét. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#108937) BullZeye


BullZeye
veterán

Nincs valami akciós jó minőségű 3m USB kábelre kupon? Adatkábel kellene, Digoo kábele mint kiderült csak tölt, de adatot nem továbbít. :)

(#108938) peestike


peestike
senior tag

3.0-ás usb hub valakinek van valami bevált esetleg? tudnátok valamit ajánlani?
van egy blitzwolf-om, de mostanság nem az igazi, le kellene cserélni, de még egy ilyen nem kell.
köszönöm! :K

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#108940) MADcat válasza 206 cc (#108939) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A topik témájához viszont abszolút nem kapcsolódik és még mielőtt más is beszállna az újévi bokszba, a továbbiakban ezt a dolgot privátban rendezzétek le, ha kérhetem. Köszönöm! :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#108941) hmatyas


hmatyas
tag

8"-s tablethez kód esetleg valakinek?

(#108945) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Kültéri projektort tud valaki ajánlani. Olyat ami téli mintákat vetít a ház falára a kertből.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#108946) crazygamer75


crazygamer75
tag

Tud valaki jól bevált lázmérőt, esetleg kuponnal?

(#108947) ANOka válasza peestike (#108938) üzenetére


ANOka
őstag

Bevált* USB 3-as HUB-ok:
- ORICO W5PH4-U3-V1-BK
- Vention VAS-J41

Nem biztos, hogy ott a legolcsóbb az adott típus, ahova a link mutat. Máshol is érdemes rákeresni.
* Nekem működnek, de nem szoktam (folyamatosan) tesztelgetni!

(#108948) lac14548 válasza crazygamer75 (#108946) üzenetére


lac14548
aktív tag

Nekem a Xiaomi lázmérő tetszett most meg, erről is jöhetne tapasztalat.

És/vagy kupon... :)

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#108949) KTU válasza crazygamer75 (#108946) üzenetére


KTU
addikt

Jófogásról, higanyos, igaz kb. másfél éve vettem.
Szerintem nincs jó elektromos, főleg olcsón. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#108950) ANOka válasza crazygamer75 (#108946) üzenetére


ANOka
őstag

Milyen árkategóriában/milyen típust?
Xiaomi Mi Home iHealth -et vettem 2017 október végén ~27 USD körüli összegért.
(Akkor volt kupon hozzá. Manapság ~25 USD körül szoktam látni kínai hírlevelekben/oldalakon, ha akciózzák.)

(#108948) lac14548
Szerintem jó termék. A test hőmérsékletet reális értéken "hozza". (Azt, hogy tizedre pontosan-e, laboratóriumi viszonyítási alap hiányában nem tudom megállapítani. :D)
Szerencsére az elmúlt ~másfél hónapban nem kellett "élesben" használni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.