Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108401) Talala válasza Timyyy (#108400) üzenetére


Talala
senior tag

Nekem is van egy. Mi Home appal csak ki-be kapcsolni tudtam. Kell hozzá a saját appja, marketből Yeelight

Más

Nem tud valaki Xiaomi Wifi routerre kupont? Illetve mik a tapasztalatok vele? Egy TP - Link WR841N-t váltana.

[ Szerkesztve ]

(#108402) Xpredi01 válasza Timyyy (#108400) üzenetére


Xpredi01
tag

Akár a világ másik végéről is tudod állítani az izzót, mert mobilnetről is megy! :)

én is a yeelight appal használom, elsőre, zökkenőmentesen ment minden, mondjuk xiaomi a telefonom is. Fasza kis szerkezet, a fényereje is brutális a normális, világításra szánt színtartományban (értsd: fehér/sárga).

Timyyy: direkt próbáltam, megy akkor is, ha nincs közös hálózaton az izzó és a telefon, természetesen mobilnetről is.

izzó->router->internet->telefon a kommunikáció sorrendje.

[ Szerkesztve ]

(#108403) Timyyy válasza Talala (#108401) üzenetére


Timyyy
őstag

Almás vagyok, majd szétnézek ezügyben, ha megjött. :))

Xpredi01: néztem a kérdés válasz részt az oldal alján, ott valaki rákérdezett erre a témára, és azt a választ kapta, hogy 3G-ről nem vezérelhető. Akkor ezekszerint mégis? :)

[ Szerkesztve ]

(#108404) Talala válasza Xpredi01 (#108402) üzenetére


Talala
senior tag

Bizony! Asszonyra a frászt hoztam 1-2 alkalommal már ;]

(#108405) kenand válasza Talala (#108401) üzenetére


kenand
veterán

Kicsit feljebb volt Xiaomi 3G kuponnal-ha még él- 29.9USD. Jól okosítható.

(#108406) kstcsk válasza Talala (#108401) üzenetére


kstcsk
tag

(#108407) Masooo


Masooo
aktív tag

Sziasztok

Az usb endoscope akármi világít de nem működik otg wiev / camfi / camfi2 / microscope appokkal. egyéb ötlet?

a pc.rar pcs telepítőt meg nem lelem semerre. nincs meg vkinek?

SR SR089D Vintage Folding Knife ---ez csak egy borítás,amúgy mutatós, de kár hogy nem kovácsolásból származik :(

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#108408) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

[link]

Nagyon rendben van ez a forrasztó,a minősége is nagyon jó!
Ajánlom.

(#108409) Timyyy válasza kstcsk (#108406) üzenetére


Timyyy
őstag

Ez végülis miről szól? Csak mert nem jöttem rá...

(#108410) Talala válasza kstcsk (#108406) üzenetére


Talala
senior tag

Igen, valamit olvastam erről a kémkedős dologról (úgy rémlik volt magyar cikk is, de már nem tudom), azóta ki van húzva az áramból :D nem minthga bármi titkolni valóm lenne :N

[ Szerkesztve ]

(#108411) FingR86 válasza Czimby (#108372) üzenetére


FingR86
őstag

ez az átlátszó ORICO USB 3.0 Hub kicsit fura

konkrétan fel sem ismeri a rádugott USB3-as pen-t ha a HUB usb3 portra van dugva.
amint átdugom USB2-be, akkor már látja, de annak meg nincs értelme hogy 3-as port 2-re dugva.
gondolom vmi kompatibilitási gond lesz az alaplapi USB chip-el
Asrock Z68 ext3 gen3
ASMedia ASM1042

[ Szerkesztve ]

(#108412) Timyyy


Timyyy
őstag

Portable Adjustable 4 - 14 inch Pad Stand Holder Bracket
Kupon: HSCNyear3 , 100db!
Ár: 1.99$

Xiaomi Mi Speaker Bluetooth 4.0
Kupon: GBHM1111.6
Ár: 6.11$

X9 USB Wired Optical Gaming Mouse
Kupon:GBBF200
Ár: 0.99$

(#108413) etrop01


etrop01
tag

A nintendo classicra van most kupon? :R

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#108414) KTU


KTU
addikt

Érkezett két fajta autós tartó szélvédőre. Alis: $1.25, GB.: $1.04
Igazából egyikkel sem vagyok megelégedve,
az a csukló ahol lehet állítani, elég laza, hogy ha jól meghúzom akkor is,
a kicsiből kettőt vettem az egyiknél ezt a hollander szerű anyát már eltörtem.

Régebben vettem ezt a szürke Ugreen-t.
Megáll a szellőzőrácsba, de sajnos mivel nem középen van a forgáspont, ezért az 5,5 colos telefon elfordul és nem tudja megtartani függőlegesen vagy vízszintesen.

Kellene már valami jót is venni. :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#108415) spanyoll


spanyoll
addikt

Nem akarok writeonlyskodni, rá is kerestem, de nem találtam meg gyors kereséssel, hogy mit takar az, hogy "pontokkal" ennyi meg annyi valami. Miféle pontok és honnan szerzed azokat? Jól sejtem, hogy a GB-s vásárlás után járó valami ez?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#108416) Zoli-bácsi válasza spanyoll (#108415) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

GB-n a vásárlás és az értékelés (kép és video feltöltésért plusz pontok) után kapsz pontokat, amiket kici dollárra alakíthatsz. :D

(#108417) Keef_Lee válasza spanyoll (#108415) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Sőt, ha a hírlevelükre feliratkozol, akkor is kapsz.

(#108418) Masooo válasza spanyoll (#108415) üzenetére


Masooo
aktív tag

igen a GB vásárlások után kaphatsz pontokat, illetve ha naponta belépsz gb appba akkor ott is kapsz 1-2 pontot naponta, valamint ha termék értékeléseket készítesz, alap / fotós / videós, akkor arra is jönnek pontok, ma kaptam 190et. ez 4 dollár körüli pénzt ér de egy az egyben nem költheted el ha jólértem, ez arra jó, hogy ha veszel terméket és az pontozható, akkor beváltod ezeket a pontokat ő pénzre váltva levonja a végárból. Olyannal még nem találkoztam, hogy agyon lehetne pontozni valamit, de valamennyit le lehet vonni, fizhetni viszont kell minden esetben, legalábbis nekem eddig mindig kellett pontozás ellenére is.

kb ennyi a többit más hozzáteszi ha kell, új vagyok én még ebben.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#108419) spanyoll


spanyoll
addikt

Köszi, akkor pontozgatok (majd ha rendelek).
Addig meg esetleg felrakom a gb appot és belépkedek. 1-2$ spórolás is spórolás :)

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#108420) tobias40 válasza Masooo (#108418) üzenetére


tobias40
veterán

És azt hol látom hogy mit lehet pontozni és mit nem? :B

(#108421) Masooo válasza tobias40 (#108420) üzenetére


Masooo
aktív tag

kosárba teszed - ha van kód azt ott meg tudod adni (elvileg akkor a kóddal árcsökkentett termék nem pontozható, mint olvasható lentebb) -- aztán alul proced to checkout --- oda belépsz és ha vmi pontozható azt a lap alja felé fogod látni igy:

Save more: You can use up to 303 GB Points (worth $6.06 ) from your account for a further discount.
I want to use GB Points

beírod aztán meglátod mennyit lehet.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#108422) Laci.M válasza tobias40 (#108420) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ami nem kuponos azt lehet pontozni. Ami flash sale, vagy email only ár is azt lehet. Az arány az 30% amivel lehet csökkenteni a termék árát. Ha belépkedtek az appba arra figyeljetek, hogy ne maradjon ki egy nap se, mert van, hogy 15 pontot is ad bizonyos idő után egyszerre.

Aláírás

(#108423) A214


A214
aktív tag

Sziasztok,

Összerakott ilyet keresek ,van ilyen vagy csak darabokban lehet megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#108424) NandorHUN válasza Kalandor (#108352) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem lehet tudni. Mivel S2+ is "csal" a megadott lm nem az igazi. Olyan 600-800 körül van a valóságban. Én inkább vennék egy C8-at ami tényleg 900-1000lm.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#108425) Breki


Breki
veterán

Mivel volt ilyen kérdés

Amazon pulcsi akció most

[link]

Innen még nem rendeltem nincs tapasztalatom.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#108426) Timyyy


Timyyy
őstag

Convoy S3 XM - L2 U2 1A LED Waterproof Flashlight
Ár: 12.99$

Xiaomi Mi Band 2
Kupon: GBBF196
Ár: 17.99$

Xiaomi robotporszívó
Eu express elérhető
Kupon: XIAOMIVAC
Ár: 259.99$

(#108427) Masooo


Masooo
aktív tag

soshine SC-V1 9v elemtöltő - 650mah elemek --Fehér színben

13.99 dollár

12.12Fin2 kuponnal

itt lelhető fel majd 17 dollár

amúgy liion 650 elemekkel elvileg 2vel. Elektromos kapásjelzőbe pl jó vétel lehet.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#108428) bertokl válasza Talala (#108401) üzenetére


bertokl
tag

Még él a kupon:
[link]

(#108429) tobias40 válasza Laci.M (#108422) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi neked is és Masooo-nak is! :)

email only ár ez hogyan van? :B

(#108430) Masooo válasza tobias40 (#108429) üzenetére


Masooo
aktív tag

elvileg emailben kapsz egy linket ha kérsz ilyen árat, az olcsóbb picit, aztán az emailben lévő adattal kell elvégezni a vásárlást.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#108431) Laci.M válasza tobias40 (#108429) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ha már vásároltál tőlük akkor kapsz hírlevelet amiben vannak ilyen "exkluzív" árak, amiket az oldalon böngészve nem találsz. Ezek a linkek viszont nincsenek profilhoz kötve, vagyis meg lehet osztani őket másokkal. Igazából ezek a legjobbak (márha valóban jó az ár), mivel olcsóbbak a sima flsh sale-nél, és még pontozni is lehet őket.

Aláírás

(#108432) tobias40 válasza Timyyy (#108426) üzenetére


tobias40
veterán

Ezek a robot porszívük mennyire jók a többi "nevesebb" márkákkal szemben?

Árban jók ezek,érdemes kintről venni?(garancia stb... )

Köszi az emailos válaszokat is!(akik válaszoltak..)

Hmm,hiába kattintok az email-os ikonra!
Vagy nem így kell? :B

[ Szerkesztve ]

(#108433) Breki válasza tobias40 (#108432) üzenetére


Breki
veterán

Nagyon jók !

Xiaomi a legnevesebb márka.

Nekem Ilife van de az is bevált nagyon érdemes egyet beszerezni.

Részletek itt.
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#108434) tobias40 válasza Breki (#108433) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi!

Garanciás problémákat hogyan tudjátok intézni?Mennyire jellemző hogy elromlik,akkut kell-e sűrűn venni hozzá stb...
Te is innen vetted vagy itthon?(és mennyiért ha kérdezhetem? :) )
Ez mennyire jó ár,szokott olcsóbban is lenni?
Ezeket nem olcsó küldözgetni külföldre...

Közben nézem majd a topic-ját is! :R

[ Szerkesztve ]

(#108435) Czimby válasza FingR86 (#108411) üzenetére


Czimby
addikt

Próbáld meg másik portban, mert ugye vannak maik az alaplap valamelyik vezérlő hídján vannak natívan és vannak külső chipről működő USB portok a lapokon.

Nekem minden lát egyből csak a sebesség 2.0 :DDD

DJ. Ru$y, köszi az UEFI-ben lelőttem, nincs diszkófény a szobában.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#108436) Breki válasza tobias40 (#108434) üzenetére


Breki
veterán

pont hasonlót kérdeztek tőlem privátban

ajánlom ezt a fórumot
[link]

Itt a házigazda elég otthon van a témában nekem is ő segített választani

Gearbestről vettem, de enyém nem szisztematikus így sokkal olcsóbb volt Total: $145.09
Én ilyet vettem
[link]

Nekem megfelel, de vannak sokan akik a Xiaomira esküsznek, hogy nekik ennyiért is megéri. Tényleg többet tud mindenki maga dönti el. :C :DD :DDD

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#108437) Czimby válasza Czimby (#108435) üzenetére


Czimby
addikt

Update:

Miután osztottam az észt én is átdugtam másik portba és most már tudja a kellő sebességet.
Elégedett vevővé változtam egyből :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#108438) KTU


KTU
addikt

zanflare LED Party Light
Jött egy ilyen is.
Best deal, 3 $-t nagyon megérte, látványos.
Kuponnal ennyi volt. Köszönöm

Talán az aldiba hasonló volt 4eFt körül.

Gyerekek reakciója: Nekem kell, nekem kell!!
Szilveszter előtt pont jókor jött.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#108439) chatran


chatran
őstag

Kaptam egy 3000 mAh-s “kiváló” silvercrest powerbank-ot. Teljesen feltöltve, kb 91%-ra tudta feltölteni az iPhone SE 22%-ra merült 1700 mAh-s akkuját. Ez eléggé gyatra eredmény, figyelembe véve, hogy ugyanezt a telefont egy Blitzwolf BW-P2 (3350 mAh) simán feltöltött, úgy, hogy meg maradt benne.
Szeretném lemérni a Lidlis powerbank valós kapacitását. Milyen eszközt ajánlatok ehhez? Ez megfelelne rá?

(#108440) A214 válasza KTU (#108438) üzenetére


A214
aktív tag

Ez nekem is megjött,tényleg nem rossz.
US dugóval jött,de lenyestem azt ment rá az eu.
Tökéletesen működik,köszönöm a kupont én is.

[ Szerkesztve ]

(#108441) Czimby válasza chatran (#108439) üzenetére


Czimby
addikt

Jó lesz, vagy keress rá a fekete KCX-17-re, annak jó nagy a méréshatára

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#108442) Masooo


Masooo
aktív tag

feltettem egy kérdést gearbest fórumon, asszem ki is nyírtam vagy miért lett hirtelen vége a beszélgetéseknek arra.

Ahogy nézem rendesen szídják a gearbest hungaryt, a névválasztás tényleg nem szerencsés.... eléggé megtévesztő amire sokan is panaszkodnak és tényleg nem nagyon van probléma kezelés. nem is értem az összefoglalóban miért nincs legalább a fórumon olyan hogy reklamáció vagy ilyesmi. kicsit tényleg olyan nekem add a jutalékod de más infót nem adok, nehogy az legyen hogy nem rendelsz :(

majd kiderül

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#108443) oszy válasza KTU (#108438) üzenetére


oszy
veterán

Én lemaradtam. Pedig próbáltam figyelni... :(

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#108444) DJGABI válasza LWhite (#108273) üzenetére


DJGABI
addikt

pont tegnap jött meg, picit próbálgattam, egyelőre nem tudom. a tapipad azért pontosabb, ezzel a wiimote-os irányítással a kisebb gombokat azért nehezebb eltalálni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#108445) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Olyan okosórát tud valaki ajánlani, ami diktafonként is működik és emellett vízálló?

(#108446) gyemipapa válasza PainKiller13 (#108445) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Csak nem víz alatti hangfelvételekhez kell? :D
Amúgy ajánlom az "okosóra és okos kiegészítő" topikot.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#108447) FingR86 válasza Czimby (#108435) üzenetére


FingR86
őstag

ez a lap még az USB3 korszak elejéről való, ezen összesen 2 port van, és azok sem natívan hanem a fentebb említett vezérlő chippel. Ha közvetlenül rá dugom a PEN-t simán működik. A hub meg befosik rajta... esküszöm a 0.78$-os hub fényévekkel többet ér 😁

(#108448) Kernel válasza A214 (#108423) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem csak darabokban lehet, valamint eBay-en is láttam ilyeneket. Az elnevezésből kimásolsz részeket, mint például:

Adjustable DC Regulated Power Supply

Rákeresel, ennyi.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#108449) spanyoll


spanyoll
addikt

Valami otthoni mini drónból van olyan, amit rendeltetek már és azóta sem esett még szét? Szobába bohóckodni, tenyér méretben, 5 perces repülési idővel. Amolyan kétnaponta eszedbe jut, hogy milyen vicces lenne leszállni a mikró tetejére, ezért előveszed és játszol vele kategória.
Persze árban is ehhez mérten bagatel lenne az igazi.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#108450) elszabi válasza spanyoll (#108449) üzenetére


elszabi
tag

menj át ide, naprakészen tudnak segíteni [link]

amúgy én a h36-ot ajánlanám, kuponnal fillérekért kapni és ahhoz képest könnyű vele repülni. ahhoz veszel pár propellert és aksit. szerintem elvagy vele jó darabig. később pedig vagy motor csere, ha tudsz forrasztani v. veszel egy újat, mert amúgy is tök olcsó. ha pedig komolyabban érdekel utána, amúgy is meg kell tanulnod kezelned a pákát és vehetsz valami kamerás kis gépet.

szerk: na ja, f36 még jobb :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.