Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108701) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

ilyesmire nem tud valaki kupont? :) (nem feltétlenül aliexpressre)

3in1 dual usb motorhoz

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#108702) Timyyy válasza Sátán44 (#108699) üzenetére


Timyyy
őstag

Be fogom írni nyilván, hogyha lesz, de random jönnek sajna, nem kívánságra. ;)

(#108703) Masooo válasza Timyyy (#108702) üzenetére


Masooo
aktív tag

szép estét :)

Ha lesz eseetleg mi toll / betét / opus BT / zenflare c4 / boruit rj02 kupon, kérlek ne tartsd majd magadban és köszönöm szépen előre is :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#108704) bertokl válasza Sátán44 (#108699) üzenetére


bertokl
tag

A GBENov3 kupon élt kb. egy hónapot, pár napja járt le. Szerintem jelenleg nincs rá kupon, leaglábbis olyan áron, amivel megérné megvenni.

(#108705) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!

Autó szélvédőre keresek vízlepergető bevonatot. Van ajánlott?
Ezt próbálta már valaki, üvegre is jó?

Xiaomi Fan

(#108706) Breki


Breki
veterán

A Lenovo P8-nak nincs külön topicja?

Akinek van másnál is jött android frissítés rá?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#108707) Saccco válasza Breki (#108706) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mikor bekapcsoltam jött rá egy, igen.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#108708) cidalain válasza Flexy90 (#108705) üzenetére


cidalain
veterán

Ablaktörlő? Nekem be szokott válni.
Illetve, ha gyorsan megyek, akkor a menetszél leviszi. Persze ez monszun idején nem eleg, akkor kombinálom ablaktörlővel.
Komolyra fordítva, nem eletszerű semmilyen kulso bevonat, mert vagy az első ablaktorlesig tartana, vagy az ablaktorlo csak maszatolna ossze. Nem buli az autopalyan 130-nal egy total maszatos/vizes ablak elotted.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#108709) Flexy90 válasza cidalain (#108708) üzenetére


Flexy90
senior tag

Csak azt szeretném elérni, hogy a menetszél levigye, ahogy te is írtad. Egy 10+ éves autónál azért a mikro karcokban már megülnek az esőcseppek. Lehet polírozni kellene, csak gondoltam egy víztaszító bevonat egyszerűbb megoldás.

Xiaomi Fan

(#108710) AndrewBlase válasza szpeti40 (#108662) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én ezt a Ganzo G302b fogót vettem, eddig meg vagyok elégedve vele. Igaz, nem az az árkategória, amit te belöttél.

Miért mindig én???

(#108711) numera007 válasza Flexy90 (#108709) üzenetére


numera007
tag

Az Aldiban lehet kapni néha egy ablakra való nanotechnológiás bevonatképzőt (zuhanykabinra stb ajánlják). Én a ház tetőablakjaira szoktam kenni, hetekig nem ragad rá a bogárszar. Valamint tettem már a kocsijaim szélvédőjére is. Tényleg leviszi a menetszél az esőcseppeket, ha csak finoman esik. Ugyanakkor amint ráküldöd az ablakmosó folyadékot, 3-4 mosás után szépen leoldja.
Nekem bevált, kocsimosáskor azóta teszek rá.

[ Szerkesztve ]

(#108712) hacki87 válasza numera007 (#108711) üzenetére


hacki87
senior tag

Én az omv-n szoktam a forróviasz nevű csodát rányomni és az ilyen 80km/h körüli tempónál szépen leviszi a vízet. De ha lassú menet van és sokat kell ablaktörlőzni akkor az is hamar elmúlik.

(#108713) erdey_a válasza Flexy90 (#108705) üzenetére


erdey_a
őstag

autósboltok tele vannak ilyen szerekkel, ezért kár kínába utazni.

belülre meg csak a rain-x anti fog!

Vérboci

(#108714) Saccco válasza erdey_a (#108713) üzenetére


Saccco
nagyúr

A borotvahab olcsóbb.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#108715) Attix70 válasza Flexy90 (#108709) üzenetére


Attix70
aktív tag

Szélvédőmosó
Ez lehet jó lenne neked, Én még korábbi -20-ast használok és az is lepergeti a vizet.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#108716) cidalain válasza AndrewBlase (#108710) üzenetére


cidalain
veterán

Ugyanakor nekem multkor sikerult kifogni erre egy 19.99-es flash sale arat, amit tovab tudtam pontoni 14.01-re. Asszem jo biznisz volt, de meg ne erkezett meg.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#108717) erdey_a válasza Saccco (#108714) üzenetére


erdey_a
őstag

tudom, csak tovább kell maszatolni vele...

Vérboci

(#108718) spanyoll válasza erdey_a (#108713) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha már témánál vagyunk. Reggel jeges üvegekre van valami csodaszer? Láttam ilyen alkoholos valamit,de még nem próbáltam.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#108719) erdey_a válasza spanyoll (#108718) üzenetére


erdey_a
őstag

meg fogsz lepődni. de a legjobb ha egy ásványvizes palackba teszel melegvizet és azzal lelocsolod a szélvédőt.

az alkoholos jégoldók is jók, de a párolgás hőelvonása miatt ha ablakot törölsz, gyorsan vékony hártya fagy vissza

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#108720) Dluinet válasza spanyoll (#108718) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Téli szélvédőmosó fújok körbe az üvegekre.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#108721) erdey_a


erdey_a
őstag

life hack topic :DDD

Vérboci

(#108722) bertokl válasza Masooo (#108703) üzenetére


bertokl
tag

Xiaomi toll és betét itt, mindegyik kupon működik még.

(#108723) Attix70 válasza spanyoll (#108718) üzenetére


Attix70
aktív tag

Ecet hígítva ?

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#108724) AndrewBlase válasza cidalain (#108716) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Mázlista! :DDD

Miért mindig én???

(#108725) erdey_a válasza Attix70 (#108723) üzenetére


erdey_a
őstag

működik, de büdös is, savas is :(

Vérboci

(#108726) spanyoll válasza erdey_a (#108719) üzenetére


spanyoll
addikt

És az nem kezd el gyorsan visszafagyni a rohadt hideg felületen? Ha nem akkor meg a f@szé nem gondoltam még erre :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#108727) erdey_a válasza spanyoll (#108726) üzenetére


erdey_a
őstag

nem fagy vissza. a minusz 1-5 fokos pára ráfagyást simán leszedi, a masszívabb jégréteget meg szépen fellazítja hogy csak le kell tolni, de nem kell "vésni"

annyit hozzátennék, hogy ne forró vízzel próbàld és ne vödörrel öntsd

de fejezzük be mert nagyon offok vagyunk

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#108728) FingR86


FingR86
őstag

Ganzo G302-H 12 in 1 Multi-function Folding Pliers - SILVER
with 12pcs Screwdriver Bits Outdoor Survival Tool
GZG302Hjx
25.99$

(#108729) MADcat válasza erdey_a (#108727) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ismerős forró vízzel bepókhálózta a szélvédőt, szóval óvatosan ezzel technikával és igen, ez igencsak OFF, szóval ugorjunk.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#108730) Masooo válasza MADcat (#108729) üzenetére


Masooo
aktív tag

Én lobogó forró vízzel akartam meggyorsítani a kocsifelhajtó (akkor kb 37fokos meredekség volt) jégtelenítését pár éve mikor hazaértünk ausztriai kiruccanásról este 22kor......
hülye ötlet volt, nem vette le a jeget de ráfagyasztotta a jégre a havat :Y

ezek után 5kg kalapáccsal, ásóval és rengeteg emlegetésével az úrnak oldottam meg a feladatot. A szomszédoknak tetszett, jöttek is és ablakból is gratuláltak többen, de a kocsit nem akartam az utcán garázs nélkül hagyni, de mint mondták off, szóval hagyjuk. Most már nevetgélek rajta :)) de akkor :W

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#108731) gingerbalm válasza Breki (#108706) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Nekem már több is. Az első után pl. az otp applikációra még közölte, hogy nem kompatibilis, de a kábé egy-két héttel utáni másodikat követően már az lett.

(#108732) Masooo


Masooo
aktív tag

találtam 15000 lumenes boruit fejlámpát 3000 körül ha kértek linket csak bátran :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#108733) KaiotEch válasza erdey_a (#108725) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Most valamelyik újságba láttam az a teknősöst, az jó legalább 1500-ért?

(#108735) Feketelaszlo: Azaz. Akkor meg is veszem, mert ez most ami bele lett öntve, megmondom őszintén inkább kipazarlom, mert olyan büdös, hogy elhányom magam tőle.

[ Szerkesztve ]

(#108734) Zeki válasza Dluinet (#108720) üzenetére


Zeki
nagyúr

Elnézést kérek hogy folytatom...
amcsi rokon mondta, a jutúbon van valami videó, hogy fagyállóval kened át a szélvédőt, meg utána valami párásodás gátlóval. És akkor nem lesz reggelre jeges a verda.
Mondjuk így hirtelen rákeresve, mindenféle egyéb "trükköt" találtam...

(#108735) Feketelaszlo válasza KaiotEch (#108733) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Turtle Wax? Egyik legjobb kommersz termék - TESCO-ban szokott nagyon olcsón lenni akcióban.

(#108736) vince


vince
őstag

Szélvédőre Sheron rain-off nevű szert használok, lakott területen kívül gyakorlatilag nem kell ablaktörlőt kapcsolnom.
Jégmentesítésre az Eberspächer D5WZ nagyon bevált ;)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#108737) KaiotEch válasza vince (#108736) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Te értesz ezekhez, mondd már meg nekem kérlek, hogy az előző tulaj mi az anyja kínjával permetezte be(és hogy oldhatom meg, hogy ne legyen) a szélvédőt, hogy erős időbe olyan tejfehér lesz az egész, hogy semmit nem látok. Ahol az ablaktörlő végállomása van ott van egy csík, ahol kilátok a szélvédőn. :R

(#108738) vince: Hát lököd itt a vakert, hogy miket használsz, akkor hozzáértő vagy :D Én benzinre gondoltam, hogy az lehozza :D

[ Szerkesztve ]

(#108738) vince válasza KaiotEch (#108737) üzenetére


vince
őstag

Megpróbálkoznék valamilyen alkoholos ablaktisztító szerrel kívül-belül.
Mivel érdemeltem ki a hozzáértő titulust? Nem vagyok az :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#108739) Masooo válasza vince (#108738) üzenetére


Masooo
aktív tag

Akkor nekem is adhatnátok tippet hogy az esti OFF Lázadás teljes legyen :)
Fenyő vagy vmi fa alatt álltam és a kocsi szélvédőn ilyen kicsi sárgás-pirosas cseppek lettek, mellesleg a motortetőn is, féktisztító festékről nem oldotta le, szerencsére a festéket sem. Nem tudom mivel lehetne.

köszi ha van tipp akár priviben is.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#108740) Feketelaszlo válasza Masooo (#108739) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Fenyőgyantának hangzik - alkoholt neki, de csak finoman, ne akkor karcolja össze a fényezést, mikor szeded le.

[ Szerkesztve ]

(#108741) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Fekete Rock Zircon appból szállítással pontozható 3,53$-ért GearBesten

(#108742) Flexy90 válasza vince (#108736) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ilyen Sheron rain-off vettem én is Tescoban, de már nem találtam mostanában, ezért is kérdeztem, hogy mi az ajánlott. Nekem az nem tetszik benne, hogy ha kezd lekopni akkor viszont ront a helyzeten. Nagyon apró vízcseppek maradnak az üvegen, és nehéz rajta kilátni. (Permet szerű)

(#108737) KaiotEch: Ha más nem segít, abrazív módszerrel próbáld. Vagy polír, vagy nagyon finom csiszolópapír. (Mi 8000-est használunk autóüveg gyárban, az nem fogja megsérteni - viszont nem tudom, hogy mennyire beszerezhető itthon)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#108743) Masooo válasza Feketelaszlo (#108740) üzenetére


Masooo
aktív tag

kipróbálom köszönöm

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#108744) Emperor_


Emperor_
addikt

Pozsgás magot vett már valamelyikőtök e-bay-ről vagy BG-ról?

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#108745) solor válasza Flexy90 (#108705) üzenetére


solor
tag

Aquapel szóra keress rá youtube/ebay -on. Nekem 3-4 hónapot bir, fontos hogy csak árnyékban probáld felkenni, különben kifehéredik és nehéz leszedni.

(#108746) Attix70 válasza vince (#108736) üzenetére


Attix70
aktív tag

Nekem D3WZ :DD

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#108747) Janusz001


Janusz001
őstag

Jó árban lévő 8/16gb -os megbízható micro sd -t tud valaki?
Nem kell villám sebesség, otthoni biztonsági kamerákba kellene.

[ Szerkesztve ]

(#108748) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Innentől delete a szélvédő téma kérdezés nélkül.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#108749) gabe_ válasza Janusz001 (#108747) üzenetére


gabe_
őstag

Sandisk 8gb microsd megbízható eladótól.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#108750) Janusz001 válasza gabe_ (#108749) üzenetére


Janusz001
őstag

Huh, ez eléggé nem baráti ár, tekintve, hogy gb -ről volt mixza 32gb 2200huf ért, 64 es sandisk meg 4500 -ért. Azt hittem arányaiban csökken az ára. Azt hiszem akkor várok valami akcióra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.