Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127501) 4Grider válasza viktorhu (#127499) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért azt bárki meg tudja tenni, hogy letiltja az egyik SIM-et egy két kártyás telefonban a SIM kártya kezelőben, de az sem ördöngösség, hogy ugyanott megtalálja azt a pontot, ahol az elsődleges kártyát az tudja állítani...

(#127502) viktorhu válasza 4Grider (#127501) üzenetére


viktorhu
veterán

Pl. a nyolcvan éves anyukámról nem gondolom, hogy meg tudja csinálni. De most a feleségem anyukája érkezik.

(#127503) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Domino Day 400 MB és 20 perc
aktiválható.

(#127504) gabro0


gabro0
őstag

Járt itt valaki úgy mostanában, hogy a saját telefonszámára kiküldött adategyeztetésre figyelmeztető SMS-ben nem a saját száma van?
Két szám van hozzárendelve a fiókomhoz, de ez valaki másé, még a lejárat se stimmel :F

[ Szerkesztve ]

(#127505) Nikaré válasza gabro0 (#127504) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem, de tuti hívnám Telekom -ot!

Esetleg nem egy korábbi számaid valamelyike vagy családon belüli ami bent ragadt a rendszerben?
Azt még el tudom képzelni, hogy valakitől átvett szám amihez az a telefonszám lett megadva értesítésre.

(#127506) kovacsmi_74 válasza gabro0 (#127504) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Lehet egy rosszul megadott vagy rögzített értesítési szám is (--> véletlenül a tiéd).

Pl.:
"Ha ki tudod venni a SIM-kártyát a riasztóból, javasoljuk, hogy online végezd el az adategyeztetést. Ehhez az azonosítás során kiküldünk neked egy egyszeri jelszót SMS-ben (ezért kérjük rakd a kártyát egy SMS-képes készülékbe). Érdemes értesítési telefonszámot is megadni, hogy arra a jövőben SMS értesítést kapj!"

[ Szerkesztve ]

(#127507) gabro0 válasza Nikaré (#127505) üzenetére


gabro0
őstag

&kovacsmi_74 Köszi a tippeket.

Az a helyzet, hogy Androidos telefonom van és a Névjegyek alkalmazás aktuális verziója valamiért nem tud számrészletre keresni. Merthogy lusta voltam és csak három számjegyet írtam be, így nem dobta ki, ami amúgy... fateromé :B Pár éve új száma van, a régit tudom, az újat még nem.

További érdekesség, hogy ezt írja az SMS:
"(...) Elérkezett az éves, kötelező adategyeztetés ideje a 3630xxxxxxx telefonszámod megtartásához. (...)"

Rejtély hogy lett az én számom, a fiókomban nincs hozzárendelve, soha nem is volt. Tavaly ilyenkor megcsináltam neki az adategyeztetést, de emlékeim szerint nem írtam be értesítéshez az enyém és a régi SMS-ek közt se látok erre utaló nyomot.

Lehet írok a Telekomnak ezt miért, a Google pedig már megkapta a hibajelentést.

(#127508) adam1400


adam1400
tag

családon belüli opciót csak személyesen lehet kérni? illetve csak kártyát ami előfizetéses azt is csak személyesen lehet kérni?

(#127509) dptrsk válasza adam1400 (#127508) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Telefonon is tudod kérni a családi mobil opciót.
SIM-et lehet neten is rendelni.

(#127510) kovacsmi_74 válasza dptrsk (#127509) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Februári Domino promóció:

kép

(#127511) Braddock


Braddock
őstag

Sziasztok!
Nem tudjátok, ha számot szeretnék hordozni és a Vodánál e-sim van, akkor a Telekom tudja ezt a folyamatot úgy kezelni, hogy nem küld sim-kártyát, hanem a rendszerben egyből e-simet állít be?

Köszönöm!

#1275124Grider
Köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#127512) 4Grider válasza Braddock (#127511) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az átadó szolgáltatóhoz semmi köze nincs, hogy egy új előfizetéshez eSIM-et kérsz, vagy fizikai-t.

(#127513) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Az esim mennyire működik stabilan a telekomnál? Egy Iphone 12 minit használok jelenleg.

(#127514) 4Grider válasza kisapa (#127513) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az esim mindenhol stabilan működik, az nem VoWiFi meg VoLTE, hogy időnként/telefononként/külföldön/stb. ne működjön.

(#127515) kisapa válasza 4Grider (#127514) üzenetére


kisapa
senior tag

:R

(#127516) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Sikerült Dominóról havidíjasra váltani. Személyesen intéztem, maximum 5 percet vett igénybe.
A meghírdetett váltási akcióban volt egy feltétel, miszerint:

Több mint egy éve megvolt ez a Domino előfizetés.

Ennek értelmében hitelképességi szempontból már nem számítok új ügyfélnek? Hiszen a váltásnál feltételhez köti az ügyfélmúltat.

Előre is köszönöm!

(#127517) Kaba válasza Oposzumtoszó (#127516) üzenetére


Kaba
veterán

A hitelképesség az egyéni hitelkerettől függ.Így a csomag nagyságától,a készülék értékétől,a számlák pontos befizetésétől stb.
Amennyiben eszközt vásárolsz,akkor látni fogod a mobilelőleg mértékét.

[ Szerkesztve ]

(#127518) Ace Ventura válasza Oposzumtoszó (#127516) üzenetére


Ace Ventura
addikt

6 hónapig új ügyfél leszel. Feltöltőkártyán eltöltött időszak nem számít bele.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#127519) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Köszönöm a válaszokat! Egyenlőre nem tervezek készüléket vásárolni, de ezen megakadt a szemem.

(#127520) kisapa válasza 4Grider (#127514) üzenetére


kisapa
senior tag

Sikerült esim-re váltanom de azóta nem talál 4G-t csak edge-t. Ez mitől lehet?

(#127521) 4Grider válasza kisapa (#127520) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kérdezd az ügyfélszolgálatot (ezért is vannak). Simán előfordulhat, hogy itt is azzal jár a kártyacsere, mint a vodánál (ugrik egy időre a 4G).

(#127522) Gubu0101 válasza 4Grider (#127521) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem nem volt ilyen gondom,egybol volt 4G sot 5G is.Lehet nem arta neki egy keszulek ujrainditas.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#127523) kisapa válasza 4Grider (#127521) üzenetére


kisapa
senior tag

Az elég nagy baj lenne. Mindenesetre egy újraindítást még megpróbálok.🙁

(#127524) kisapa válasza kisapa (#127523) üzenetére


kisapa
senior tag

Szerencsére az újraindítás segített.

(#127525) skroy


skroy
senior tag

Április 27-én jár le a 2 év hűség mobil előfizetésre. Akkor már elvileg tudok új készüléket venni? Gondolom rendelés során jelezné ha mégis kötbért kellene fizetnem, ugye?

(#127526) Kaba válasza skroy (#127525) üzenetére


Kaba
veterán

Bármikor tudsz új készüléket venni hűségre.A kötbér mértéke jelezve lesz és az új hűségkedvezménnyel lesz elszámolva.

(#127528) martonl válasza Boond (#127527) üzenetére


martonl
senior tag

Nem hiszem, hogy itt ezt meg merik lépni. De ne is menjünk offba, ez magyar Telekom mobil fórum, nem az amcsi.

(#127529) Boond


Boond
addikt

Igen kicsit clickbait cím :D

(#127530) gabo89


gabo89
senior tag

Sziasztok!

Holnaptól egy flottába kerülünk páran a családból. Telekomos előfizetésről, a SIM marad. Most jut eszembe, hogy az egyiken van egy elfeledett aktív multisim. Ebből lehet gond? Vagy inaktiválják automatikusan? Majd megkérdem a flotta szolgáltatót is.

indul a sörös aludni

(#127531) dptrsk válasza gabo89 (#127530) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha csak díjcsomagváltás lesz, akkor, ha az új csomagban elérhető a MultiSIM, akkor megmarad.

(#127532) Indian74


Indian74
senior tag

Mikor lesz árlistí változás???Tudja valaki??? :R

NAGYPAPA

(#127533) Balcsix válasza Boond (#127529) üzenetére


Balcsix
senior tag

Nem clickbait, mert Mo.-n nincsen T-Mobile. :)

[ Szerkesztve ]

(#127534) Kaba válasza Indian74 (#127532) üzenetére


Kaba
veterán

Hányszor fogod még megkédezni?
Valamikor tavasszal, Áprilisban húsvét körül.

[ Szerkesztve ]

(#127535) Indian74 válasza Kaba (#127534) üzenetére


Indian74
senior tag

De miért nem lehet megérteni ez egy kiba.tt nagy gebasz.Soha senki nem tudja,akkor minek az ügyfél csak hogy fizessen.... :K
És miért is akkor mert virus van,chip hiány??? Honnan tudud??? :F

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#127536) rothfb válasza Indian74 (#127535) üzenetére


rothfb
veterán

Hahó. Minden oké?:DD
Mi ez a hisztizés?:O:DDD

(#127537) blackmajesty válasza Indian74 (#127532) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Nem tudja senki. De ha mégis, az nem mondhatja el. Az is lehet, hogy tegnap változott, de azért nem vetted észre, mert az általad kinézett készülék listaára nem változott. Lehet, hogy csak 2 telefon ára változott/fog változni. Ha te arra vársz, hogy az általad kinézett telefon ára az általad vágyott árszintre essen, lehet, hogy várhatsz örökké, mert sosem fog megtörténni. Az árlista változás nem azt jelenti, hogy minden eszköz ára változik. Van ami csökken, van ami nő, van ami marad annyi amennyi.

(#127538) Indian74 válasza blackmajesty (#127537) üzenetére


Indian74
senior tag

Tudpm evvel tisztában vagyok,sorry :R

NAGYPAPA

(#127539) Indian74 válasza rothfb (#127536) üzenetére


Indian74
senior tag

Az hogy ez a ...nyom....k cég hülyének nézz,szerintem,nem hisztizni szeretnék csak egy elfogadható választ,vagy csak valami kis infot,köszönöm :R

NAGYPAPA

(#127540) 4Grider válasza Indian74 (#127539) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nyugodj bele, hogy senki és semmilyen platformon nem fog arról neked infót adni, hogy mikor és mire lesz a legközelebbi akció. Az ok egyszerű, kis gondolkodással te is rájössz.

(#127541) Indian74 válasza 4Grider (#127540) üzenetére


Indian74
senior tag

És miért nem...ha már elöfzetö vagyok???
És ráadásul magenta,semmit nem számit??
Miért kell ennyire a céget védeni??
Végül is én fizetek.... :K Ezt kéne szem elött tartani,szerintem.... :R

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#127542) Indian74


Indian74
senior tag

Kb havonta,hanem 2 hetente volt..most hogy ez a szitu...már nincs semmi,se kedvezmény se akció :Y

NAGYPAPA

(#127543) szabonagyur válasza Indian74 (#127542) üzenetére


szabonagyur
félisten

Többször írták már, kb. nincs eszköz amit el tudnak adni, ami van meg elmegy a kiírt áron.

Közvetlen Dell-től rendelt homeoffice csomag fél év mire megjön, pedig nem kis felhasználók vagyunk, iPhone is mire jön hetek, stb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#127544) Ace Ventura válasza Indian74 (#127541) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Azért nem, mert üzleti titok. Ha lesz, meg fogod tudni.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#127545) Tompika777 válasza Indian74 (#127541) üzenetére


Tompika777
senior tag

Senki nem védi a Telekomot, sokszor rajtad kívül is sok embernek van ilyen-olyan problémája vele, de azt ne várd, hogy úgymond üzleti titkokat majd valaki egy nyilvános fórumon kikotyog-megszellőztet...
Az, hogy nem ad neked semmit, vagy nem néz semmibe mint előfizetőt, azt saját magad cáfoltad meg, hiszen leírtad, hogy magentában vagy... Az havi szinten mekkora engedménnyel is jár? Nem lett volna kötelező ilyen kedvezményt bevezetni, de mégis van, és spórolsz is vele.

(#127546) Zeki válasza Tompika777 (#127545) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ott a pont! És kamatmentes részletre is vehet készüléket.

(#127547) szabonagyur válasza Zeki (#127546) üzenetére


szabonagyur
félisten

De neki van/volt kedvezménye nem is kevés. Ha jól emlékszem a fő gond, hogy nem volt a November/Decemberi időszakban akkora kedvezmény amire ő gondolt, plusz azóta picit csökkent a kedvezmény amit adna a Telekom.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#127548) Nordik


Nordik
őstag

2021 júliusában vásároltam készüléket részletre új hűség vállalásával kemény 220Ft hűség kedvezménnyel.

Most nagyobb mobilnet csomag kellene, de ha jól tudom akkor később nem valthatok vissza kisebbre a költési szint miatt. Vagy mégis? Esetleg abban az esetben mondjam le a hűséget? De azt meg gondolom nem tehetem meg amíg részlet van a készüléken.

(#127549) Tompika777 válasza Nordik (#127548) üzenetére


Tompika777
senior tag

A vállalt költési szinted alá nem mehetsz, felé bármikor. Ha most fentebb váltasz, később viszont vissza a vállalt hűség szintre azt megteheted mindenféle hátrány nélkül.
Pl: anyámnak 4GB-os netet tartalmazó csomagra van hűsége, azóta fentebb váltott Gigaerős net+ - ra, de bármikor visszatérhet a 4GB-hoz, hiszen azt a költési szintet vállalta be a hűségben.

(#127550) Nordik válasza Tompika777 (#127549) üzenetére


Nordik
őstag

És ha lemondom a hűséget akkor 220Ftot kellene befizetnem? Plusz gondolom a fennmaradó részleteket egy összegben.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.