Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86858) Pityu. válasza Dorien (#86857) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Próbáltad mind kettőt? SL150-et is meg a HD2000-et is? Most egész 3ste olvasgattam erről a két tipusról általánosságban elégedettek voltak mind kettővel de pl az sl150 sokaknak tört akkor volt aki a hangzásával nem volt elégedett de volt aki mondta árához képest tuti. A hd2000 nél úgy vettem észre az anyag hadználat nem olyan gyenge mint az sl150-nél erről leginkább csak jókat írtak egyik oldalon az egyikbértékelő el volt alélva micsoda hangzása van. Szóval mind kettőt árához képest a drágábbakhoz hasonlították,hogy odavernek a nagyoknak de nem tudom úgy érzem ha az sl150 best buy a hd2000 is simán az. Szóval kérdés mit nevezünk kevés basszusnak,én leginkább hangfalon hallgatok zenét most egy 100wattos m8crolabb hangfal párom van,piszok jól szólnak de először keveseltem mert ugye 2.1 kéne mert brutál basszus. Aztán rábeszéltek erre elsőnek háát de aztán rá jöttem a 2.1 csak túltolt valami nagyon közép meg magas nincs is benne és a microlab fényévekkel jobb,közelről is de távolra ülve hát durva a basszusa de mégis olyan finom és más nem úgy mint egy 2.1-nek. Bocs a hosszú írásért. Szóval ha pl a hd 2000 ilyen finoman kezeli a basszist de szépen szól nem olyan nagy gond. Ja még az sl150-ről azt olvastam kényelmetlen a fülnek mert a peremén van nekem meg nagyobb füleim vannak van hogy a fület betakaró is tud kényelmetlen lenni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.