Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87101) Ear001 válasza Halicsek91 (#87100) üzenetére


Ear001
addikt

Hát ha el tudod fogadni, hogy egy jó rendszer megmutatja, hogy a metal felvételek 90% pocsék, akkor igen.

(#87102) RetepNyaraB válasza Ear001 (#87101) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

:))

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#87103) sNk77 válasza Dorien (#87098) üzenetére


sNk77
aktív tag

Nem tudom mi az :D, bár írhatnék macrot rá, hogy kettőt kattintson. Viszont gondolj csak bele, ha valahogy így is lenne véletlen akkor is, hogy lesz kettőből a kosárba/checkoutnál hirtelen hat? Egy kattintás nálam kosárba kettő, két kattintás hat. És fent a kosárnál a kis ikonban pedig azt írja 1, és 2. Kipróbáltam chromeban és operában, azokban működik, firefoxban csinálja csak ezt.

nádpálca

(#87104) taf120 válasza Ear001 (#87101) üzenetére


taf120
lelkes újonc

Az még a jobbik eset. Én úgy jártam hogy egy ultragyors és ultratorzított etalon zenémet egy jobb rendszeren hallgatva hirtelen szétváltak a gitárok, előjött a basszus, stb. Sokkal jobb minőségűnek hatott az egész zene. Csak az volt a baj hogy közben elvesztette a "báját". :B

(#87105) sNk77 válasza Halicsek91 (#87100) üzenetére


sNk77
aktív tag

Én is pár hete kerestem fejest metálhoz és ezt találtam, ha kicsit legörgetsz van egy táblázat. Ugyanitt találtam még egy táblázatot ami kiegészíti, most az nem tudom hol van. És a táblázat szerint a HE-560 jó metálhoz, a valóságban viszont nekem a K712 jobb metálhoz, ami a táblázat szerint nem kéne, hogy jobb legyen.

nádpálca

(#87106) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Helló
Egy SH Momentum 2M fülest vettem akciós áron 49 ért. Egy Fiio M7-es lesz a forrás, bírják egymást majd? :))

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#87107) Polllen válasza sNk77 (#87105) üzenetére


Polllen
nagyúr

A HE400-t nem látom a listán, pedig r2r 11-zel zseniális metálra is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#87108) Gzula[HUN] válasza sNk77 (#87105) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Sokadikra futok neki, hogy mit írjak erre a táblázatra, de a későbbi viták elkrerülése végett inkább csak annyi észrevételem van, hogy az abban foglaltak szerintem erősen szubjektívek.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87109) Sinesol válasza Polllen (#87107) üzenetére


Sinesol
veterán

Ja, Power Metal-ra jónak irja a HD650-t miközben kb. alig hallottam fejest, ami gyengébben zenélt volna a műfajjal, eközben a nagyon jó He400 nem ajánlott.
A kettő közt akkora különbség volt azon a műfajon, hogy az már nehezen nevezhető szubjektivnek. Hirtelen csak ezt néztem meg, de tuti tele van hasonló dolgokkal.

Szóval sok értelme nincs a listának csak azt tudjuk meg belőle, hogy adott emberke mit mivel szeretett hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#87110) krisz242 válasza Howkeddlee (#87095) üzenetére


krisz242
tag

Na jó, akkor megpróbálok pár szót írnia a Verum 1-ről, bár sajnos nem tudom olyan szépen leírni a fejes hangját, mint itt a sokat hallott fórumtársak.
NFB-29-ről hallgatom a fejeseimet már pár éve, és most a Verummal érzem végre azt, hogy ez az a hang ami nekem igazán tetszik.
Feszes, ütős, részletes mélyek, semmiféle brummogás, rámászás a többi tartományra, szerintem sokan lennének akiknek ez kevés lenne mennyiségre. Bizonyos felvételeknél én is azt érzem, hogy lehetne több, de én ezt a keverés hibájának könyvelem el.
Egy ideig megvolt a HE-560-nal együtt, és összehallgatva a mélyei nagyon hasonlóak ahhoz, talán mennyiségre egy picit több.
Magasakat részletesnek hallom, és lényegesen kevesebb van a Verumban, nekem az NFB-29-cel ez pont jó, a HE-560 sokszor okozott kellemetlen pillanatokat, az néha nagyon bántó tudott lenni.
Középen nincs különösebb kiemelés, de részletesnek érzem azt is.
A térnek van szélessége, nem a fejemben szólnak a hangszerek, de nem óriási, ez is a HE-560-ra hajaz, a mélységét annyira nem hallom nagynak, de mondjuk ezeket valahogy annyira nem tudom érzékelni, leírni, úgyhogy helyén kezeljétek!
Dinamika van bőven, aminek ütnie kell az üt, a transzparenciára sem panaszkodhatom.
Összességében az NFB-29-cel nagyon élethűnek, hihetőnek hallom. Nem azt mondom, hogy elhiszem, hogy élőben hallgatom a zenét, de nagyon be tud szippantani. Most úgy érzem megérkeztem, és remélem nem fogok egy jó darabig ennél (nekem) jobbat hallani!
Az ERA 1-hez hasonlítva teljesen más karakter, az egy sokkal nyugodtabb hang, több méllyel, úgyhogy aki olyan hangot szeretne annak nyugodt szívvel ajánlom.
Az ERA 1-et a HE-560 után/mellett szereztem be, és előszőr unalmasnak tűnt, kevesebb részletet véltem hallani, de ezek csak az első benyomások voltak. Ahogy teltek a napok, hetek, és hozzászokott a fülem, rájöttem, hogy minden ott van ugyanúgy, csak nincs kiemelve, és az arcomba tolva. Az ERA 1 után visszatérve a HE-560-ra, azt néha kifejezetten bántónak éreztem, és tekernem kellett lefelé a hangerőt, hogy jobb legyen. (Azt most már látom, hogy a HE-560-nak egy nyugodtabb, melegebb rendszer kell.)
Mélyekben viszont a HE-560, Verum nekem jobban fekszik, az ERA 1 nekem valahogy kicsit sok volt, vagy nem olyan ami nekem jó. Nem tudom pontosan mi volt a baj vele, mert rosszat nem tudok róla mondani, csak azt tudom, hogy a Verum jobban tetszik. Nekem ez egy izgalmasabb hang, és ez jobban tatszik.
Egyelőre ennyi, ezt a kis leírás a saját szubjektív véleményem, biztos sokan másmilyennek hallanák ezeket a fejeseket, úgyhogy kérem helyén kezelni a leírtakat!
Ha egyszer végre össze lehet hozni egy fejestalit, akkor most már megerőszakolom magam, és elmegyek, akkor minden jelenlévő eldöntheti, hogy milyen a Verum 1.

(#87111) taf120 válasza sNk77 (#87105) üzenetére


taf120
lelkes újonc

A HE-560 neve fehéren van ami nem ajánlott. Viszont metál alműfajok szerint van ahol pirosan ajánlott.
K712 Pro meg sötétzöld nevű - the best.
Ki érti ezt? :)

(#87112) Sinesol válasza taf120 (#87111) üzenetére


Sinesol
veterán

A K712 egy nagyon jó fejes, főleg metálra. Jók a magasai és a mélyben is egész erős, feszes, kellően tiszta, miközben a legtöbb Hifiman-nél hiába jó minőségű, lineáris, részletes a mély, elég száraz, nincs meg az ütősség, a dinamika, anélkül meg szerintem sokat nem ér a mélytartomány, bár ez csak az én véleményem. Mondjuk a mélyt leszámítva a Hifiman-ek is tetszettek metál műfajokon, szóval azért nem mondanám, hogy nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#87113) sNk77 válasza Polllen (#87107) üzenetére


sNk77
aktív tag

Én látom, de még ha nem is lenne a listán az nem azt jelentené, hogy nem ajánlott szerinte. Csupán annyit, hogy nem próbálta ki a fejest. Hiszen látod, sok nem ajánlott szerepel rajta. Kinek van annyi ideje és pénze, hogy a világ összes fejhallgatóját kipróbálja, még az erősítőket, dac-okat is cserélgesse. :)

A táblázat bal szélén a függőleges csíkokat ha nézed, a szürke sávban alulról a nyolcadik.

nádpálca

(#87114) Gzula[HUN] válasza sNk77 (#87113) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

A táblázat hitelessége nálam az első sorban megdőlt. CAL!-nál Side of the Force: Light, az én értelmezésemben világos hangzásúnak találta. De úgy, hogy előtte LF-re (feltételezem low frequency) H-betűt kapott (higher then average). A többivel kapcsolatban meg csak Sinesolt tudom idézni:
"Szóval sok értelme nincs a listának csak azt tudjuk meg belőle, hogy adott emberke mit mivel szeretett hallgatni."

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87115) sNk77 válasza Gzula[HUN] (#87108) üzenetére


sNk77
aktív tag

Persze értelek, semmi értelme a táblázatnak. Inkább úgy fogalmaznám meg, hogy egy jó adag szkeptikummal kezeljük. Azt senki se gondolhatja komolyan, hogy ez majd mindenkinek beválik. És csak kibogarássza magának a megfelelőt, ár és alműfaj szerint. Szerintem jók ezek, van értelme, ad egy támpontot, hogy azért nagyjából mit kerüljünk, és mit érdemes meghallgatni első körben. Ez szerintem semmivel se rosszabb egy sima ajánlásnál, ha itt kér valaki ajánlást és kap a másiktól ami ő szerinte jó, neki ugyanúgy lehet, hogy nem fog beválni. És ez így van, nagyjából azért lehet tudni mi az ami nem jó, és mi az amit érdemes kipróbálni. Én így kezelném a táblázatot is. Ha meg szerintetek ez nem így van akkor az azt jelenti, hogy semmi értelme ajánlást kérni. :)

nádpálca

(#87116) sNk77 válasza taf120 (#87111) üzenetére


sNk77
aktív tag

Tényleg még azt is figyelni kell, és ha jobban megfigyeled még a táblázat bal szélén is van egy függőleges sáv, az alapján van behatárolva elsősorban. K712 middle szürke sávban, de maga a fejes zöld, a HE-560 már a top sárga sávban és fehér, szuper. :D

nádpálca

(#87117) sNk77 válasza Gzula[HUN] (#87114) üzenetére


sNk77
aktív tag

Engem is pont addig foglalkoztatott amíg kipróbáltam az 560-ast metálra a táblázatot látva és rájöttem, hogy nem jó, a K712-vel jobb. :) Ez egy ilyen hobbi. Még az is lehet, hogy rossz minőségű volt a felvétel és az 560-as ezt jobban megmutatta.

nádpálca

(#87118) taf120 válasza sNk77 (#87116) üzenetére


taf120
lelkes újonc

A bal legszélső Entry-Basic-Middle-Top sáv szerintem csak az árkategória akar lenni.

Egy kivétel a 7xx, de azt tudta a szerző hogy az igazából egy K712

[ Szerkesztve ]

(#87119) Sinesol válasza taf120 (#87118) üzenetére


Sinesol
veterán

Igazából nem K712 hanem K702 Annie aka Q701.

(#87120) Polllen válasza sNk77 (#87113) üzenetére


Polllen
nagyúr

És tényleg. Botor módon a planár részt néztem, de a mid tear-nél nincs külön szedve :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#87121) Ba cy lus


Ba cy lus
őstag

Azt nem értem, mi értelme a death metált különválasztani a thrashtől, a két stílus nagyon hasonló eszköztárral bír, sokkal inkább adott felvétel lesz a döntő. Grindcore-t megint nem venném külön a death metáltól. Pl. LCD3 (fazors) death metálra 5 pluszos, thrashre meg sima zöld. Anélkül, hogy hallottam volna, is tudom, hogy ez általánosságban kijelentve nyilvánvaló hülyeség.
Death metálon belül van a melodikus death metál alstílus, az számomra távolabb áll az "átlag" death metáltól, mint a thrash.

Arról nem is beszélve, hogy milyen láncban hallgatta adott fejhallgatót, az is elég nagy hatással bír. Persze vannak szélsőséges esetek, mikor metálra sosem lesz igazán jó, de ez is szubjektív megítélésű.

[ Szerkesztve ]

(#87122) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

AKG Y50-hez tudtok olyan kábelt ajánlani, ami nem ezt az L alakú kialakítást képviseli?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#87123) Hópihe5


Hópihe5
tag

Sziasztok!
Az alábbiak közül melyik fejhallgatót éri megvenni?
jelenleg ilyenem van, de a bőr része kezd berepedezni:[link]

szóval a következőkön gondolkozom: [link]

vagy
[link]

(#87124) Dorien válasza Hópihe5 (#87123) üzenetére


Dorien
veterán

Ha jó hangminőséget szeretnél, akkor egy ilyet ajánlok: [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#87125) Pityu. válasza Dorien (#87124) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Vagy egy soul sl150-et nem? :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87126) Polllen válasza Exodius (#87058) üzenetére


Polllen
nagyúr

Elsőre rávágtam, hogy majd írok hosszabban, de az az igazság, hogy nekem hangminőség tekintetében mindenben előrelépés a quad a he400-hoz képest és nem is kicsi. Nem tudok olyat mondani, amiben a HE400 lenne jobb. Nem egy kategória a kettő.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#87127) Exodius válasza Polllen (#87126) üzenetére


Exodius
őstag

Árban sem. Arra voltam kíváncsi, hogy neked megérte feljebb lépést ár-érték arányban és hogy karakterben milyen markáns különbségeket hallottál ki a 400-hoz képest. :)

(#87128) K1LLMy53Lf válasza Ear001 (#87101) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

én ebben az esetben örülök, hogy eddig csakis gyenge/rossz rendszereket hallottam :)

Egyébként az SL150-es fejeshez pici "infó-szerűség", hátha segít/ad pluszt: mivel IEM fronton több mindent hallottam (főleg az árkategóriájában, fejesből szerintem semmit ezen kívül), kíváncsiságból előszedtem az Ostry KC06A IEM-et.
6+hónapja nem szólt, tehát nem mondanám bejáratottnak.
Világosabb hangú, mint az SL150, és emiatt nagyon erős a függöny mögötti ének hatás az sl150nél váltogatva őket, de kb mindenben jobb is az Ostry.
Tény, erősebb V, de nem csak egy nagyon szűk tartományon van a mély emelve és nincs ebben akkora hirtelen esés feljebb.
És vannak benne magas hangok is, nem vékonyodnak el, igaz, karcolnak picit, ahogy a mélyek is ütnek picit, de legalább feszesebbek.
Térérzet, imaging, layering is jobb 1-2fokkal.
Ez ugye egy BB sub $50 IEM.

Ettől függetlenül teljesen jó, hallgatható az SL150, főleg, ha valami világos forrás van előtte (Xduoo X3 dob rajta, de tény, h a magashiányt nem ez sem orvosolja).
nem tudom a mostani alaplapi/teló chip-eket hogy hangolják, de ha olyan, mint amiket régebben én hallottam, tehát erősebb V, akkor nem biztos, hogy ez a legjobb választás, legalábbis az én ízlésemnek tuti nem.
Mondjuk "extrém" basshead embereknek lehet tetszene úgy :)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#87129) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

adott egy Beyerdynamic DT990 Edition aminel elkezdett elmaszni a stereo, pontosabban a jobb oldal egy ido utan elkezd elhalkulni, majd idovel par perc utan fokozatosan elnemul.

szerintetek mi lehet a baja es mit lehet vele kezdeni?

ha lehuzom a hangkartyarol es visszadugom utana oke. teszteltem egy Asus Xonar Essencevel es egy Thronmax MDrill Dome Plussal es ugyanugy csinalja.

a fules hat eves. parnacsere megvolt, egyebkent meg par ezer orat futott, szoval boven kiszolgalt az evek folyaman.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#87130) Samtya válasza proci985 (#87129) üzenetére


Samtya
senior tag

A helyedben tesztelném még egy géptől független cuccal is, például telefonnal.

(#87131) Polllen válasza Exodius (#87127) üzenetére


Polllen
nagyúr

Előtte sokat gondolkodtam, hogy érhet-e ennyit a dolog és nekem igen. Ha lenne valami, amiben a Hifiman jobb lenne, nem vettem volna meg.

Ezen a téren akkor lesz teljesebb a kép, ha hallok mást is 100-150k környékén.

Karakterben az a "puhaság" a legmarkansabb különbség. Amúgy fericske és Zeos véleményével egyetértek. Z-t annyival egészíteném ki, hogy azért van itt bugi rendesen. Nekem nagyon bejön.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#87132) darvinya válasza proci985 (#87129) üzenetére


darvinya
titán

Ehhez nem kell tesztelni, hang kártya hiba.
Fejhallgató vagy jól szól, vagy torzít, de nincs fokozatos hiba.
Ilyen hibát a kiszáradt kondenzátor produkál, mert töltés szivárog, és ahogy nem tudja tartani értéket, úgy veszít az elektronika stabilitásából.
Jobbik eset, hogy megszakad az áramkör, egyszerűen nem ad ki hangot.
Rosszabbik esetben rövidzárat okoz, mert olyan kondinál van hiba, ami a többi alkatrész működését eltolja, emiatt hibásan működik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#87133) Exodius válasza darvinya (#87132) üzenetére


Exodius
őstag

Fokozatos hiba azért volt, behalt a driver. Nálam annak idején valamelyik AKG fülesnél halkult el fokozatosan a bal driver.
Ezt megismételte kb. 3-szor egymás után 3 különböző füles. Akkor mondtam, hogy kösz szépen a szériahibás cuccot, veszek másikat. :U

(#87134) proci985 válasza Samtya (#87130) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

telefonnal is teszteltem, telefonnal azonnal halkul el.

darvinya: ugy nez ki a fules azonnal halkul el egy ido utan telefonnal, de elotte megy.

fules ugyanezt produkalta ket kulonboz hangkartyaval (technikailag ampdaccal).

elsore en is kondira gyanakodtam a dacampban, de arra eleg kicsi az esely, hogy ket kulonbozo usb "hangkartya" adja meg magat.

egyebkent azert is lehet, hogy a hangkartya eloszor halkul, mert egy 250 ohmos, nehezen hajthato fulesrol beszelunk.

---

[link] ugy nez ki beleallhat a hajszal a driverbe es az okoz pontosan ilyen hibat.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#87135) darvinya válasza proci985 (#87134) üzenetére


darvinya
titán

És Exodius

Nem néztem milyen a fejes driverről van szó.
Igazatok van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#87136) proci985 válasza darvinya (#87135) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

köszi a segitseget a debuggal :R

este szetszedem es megnezem, hatha csak hajszal. ha nem, akkor ahogy nezem a driver darabja 40+ eur, kene belole ketto, meg akkor mar lehet a sint is cserelni kene meg a pantot is, ugy meg rarakok meg kb 30 eurot es veszek egy teljesen ujat. jo, hogy van potalkatresz, de nem olcso.

aztan akkor lehet meg visszajovok, max addig irodabol elhozom az ATH MSR7et par hetig, ha mar ugyis lassan itt van black friday.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#87137) darvinya válasza proci985 (#87136) üzenetére


darvinya
titán

Én köszönöm, hogy javítottál. :R

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#87138) proci985 válasza darvinya (#87137) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

egyebkent tenyleg lehetett volna szoftveres problema is. :R

aztan remelem csak egy hajszal, mert egyebkent lehet egy kategoriaval feljebb lepnek, es alapvetoen itthonra valami olyan kene, ami egyszerre jo 8 oras videokonferenciara (van jo mikrofonom), jatszani es hifizni. ja es birnia kell a ridegtartast, mert mindenesnek lesz veve, nem a polcon tartani zacskoban.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#87139) kill_switch


kill_switch
senior tag

Sziasztok,

Tud valaki fejhallgatót ajánlani, ami hasonló, mint a Sony MDR-XB600 volt? Zárt, erős mély, nagy kényelmes kagylók. Sajnos a Sony-nál jelenleg az XB-ből csak a 650BT-t találom, de az vezeték nélküli, attól egy kicsit tartok. Otthoni használatra lenne, játék/film/zene.

Előre is köszi a segítséget.

(#87140) Sinesol válasza kill_switch (#87139) üzenetére


Sinesol
veterán

Úgylatom 25-30 körül mozog az emlitett Sony, ilyesmi arban van a Beyerdynamic DT240 Pro.
A korabbi Sonyhoz hasonloan ez is on ear, mélyben gazdag hangzással, kényelmes parnakkal. Emellett az építesi minőseg is nagyon jó es cserelhető a kábel is.

[ Szerkesztve ]

(#87141) Gzula[HUN] válasza proci985 (#87138) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Pár hetente van már hasonló probléma valamelyik Beyerrel, ha egyébként is van kedved bütykölni, érdemes volna egy másik rosszat beszerezni és a kettőből egy jót összeszerelni. Mondjul általában ILYEN jellegű hibáról szoktak beszámolni.

#87139kill_switch: Ha olcsó mély orientált fejhallgatót szeretnél, akkor most elég népszerű a
Soul SL150. Igaz, inkább on ear. Ezen kívül részemről még az OneOdio Studio Pro50 (nov. 11-én akciós lesz), drágábban meg a CAL!.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87142) taf120


taf120
lelkes újonc

Tényleg [így kell hallgatni egy Grado] fejhallgatót?
Azok a párnák tényleg olyanok mint a legolcsóbb, legvacakabb fejeseken vannak?
Régen egy filléres walkman fejesen volt ilyen nekem.

(#87143) Zoliee válasza Gzula[HUN] (#87141) üzenetére


Zoliee
senior tag

A Soul SL150 az egyértelműen on ear, és részemről még ennyiért sem ajánlott :(
2012-ben ezt még 60 pénzért vesztegették, döbbenet.

(#87144) Pityu. válasza Gzula[HUN] (#87141) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez elég állatul néz ki OneOdio Studio Pro50
Ez egyébként mennyivel jobb mint az sl150?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87145) kill_switch válasza Gzula[HUN] (#87141) üzenetére


kill_switch
senior tag

Köszi! Az a OneOdio felkeltette az érdeklődésem. Van valakinek tapasztalata vele?
Az aliexpress-el sajnos rossz emlékeim vannak, kerülöm, de találtam itthon is, persze jó felárral.
https://kytary.hu/oneodio-pro-50-black/HN222537/
De cserébe van 3 év gari elvileg.

(#87146) Pityu. válasza Zoliee (#87143) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem van,tényleg csak a fülön van de eddig semmi gondom nem volt vele mert az előző nekem is olyan volt,hogy benne volt a fülem,de fura ezzel pl 1 óra után se fáj a fülem,hogy nyomná vagy ilyesmi.

#kill_switch

Az igen vagy 2x áron :Y

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87147) kill_switch válasza Pityu. (#87146) üzenetére


kill_switch
senior tag

Sajnos ez már csak így megy magyarisztánban. :D De ha sokáig bírja és tényleg olyan mint ahogy áradoznak róla videókban, nem bánom ezt az árat sem érte.

(#87148) Ba cy lus válasza taf120 (#87142) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Az én vintage Beyer DT440-emen sem bonyolultabb a párna, gyakorlatilag egy szivacs. Ez még nem zárja ki, hogy egy fejhallgató jól szóljon. És van egy nagy előnye ezeknek: hogyha már nem kapható hozzá gyári párna, ezeket könnyebb pótolni. :)
Ezzel szemben egy DT770/DT880/DT990 Pro/Edition párnáját megnézném, hogy lehet majd a jövőben (mikor már nem lesz kapható EDT770V, EDT990V, tehát a gyári párnák) pótolni, hogy a gyári hangot kapja vissza az ember. :U

[ Szerkesztve ]

(#87149) Sinesol válasza kill_switch (#87147) üzenetére


Sinesol
veterán

Igazabol az anyagminősegre panaszkodnak az SL150 kapcsan, csak olvass bele az amazonos ertekelesekbe.
Amit ajanlottam korabban, az egy neves, professzionalis marka nagyon jol sikerült fejese, nagyon jo anyagminőseggel, evekig semmi baja nem lesz. De ha nem forditanal ra ennyit, akkor nyilvan lehet jó opció valamelyik olcsobb darab. :R

[ Szerkesztve ]

(#87150) darvinya válasza kill_switch (#87145) üzenetére


darvinya
titán

Itteni keresőbe írd be OneAudio lesz pár találat.
Én mai napig ezt használom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.