Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86901) Polllen válasza Dorien (#86900) üzenetére


Polllen
nagyúr

És tényleg. Bocs, azt hittem ami a sundara-n van az focuspad a... :B

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#86902) Dorien válasza Polllen (#86901) üzenetére


Dorien
veterán

Nem, azt Pali Pad-nak nevezik. :) [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#86903) Samtya válasza Pityu. (#86899) üzenetére


Samtya
senior tag

Csak használod normál módon, és kész. De van aki IsoTek CD-vel járatja 20-30 óráig vagy különféle zajokkal (white/pink/brown noise).

(#86904) RetepNyaraB válasza Pityu. (#86899) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Belehallgatsz mikor megjön, hümmögsz, hogy a régi jobbvót, aztán ráakakasztod egy minél változatosabb, végtelenített playlistre közepes hangerőn (ne bömböljön) és felé se nézel egy hétig. Két nap elég a durva bejáratásra, de egy hét alatt sokat finomodik. Nyilván nem lesz belőle másik eszköz, de komoly meglepetések tudnak érni.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#86905) Sinesol válasza Dorien (#86895) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát, hasonló árra jön ki, mire ideér, miközben gyengébb minőségellenőrzés, anyagminőség, rosszabb pánt, potenciálisan problémásabb gari. Bár az lenne az ideális, ha Focuspad A lenne alapból, dehát úgy tűnik mindig becsúszik valami hiányosság. :(

A Focuspad A párna mondjuk meglepett, hogy mennyibe kerül, drágább mint a Beyer párna, miközben azért nem épp ugyanaz a minőség.

[ Szerkesztve ]

(#86906) Pityu. válasza Samtya (#86903) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na enne az IsoTek CD-nek most hirtelen utána néztem azt írja akár egy óra is elég járatni ezt a cuccot és a több napi hetit megcsinálja egy óra alatt.Hol lehet ilyet szerezni?
Ez lenne az IsoTek - Full System Enhancer & Rejuvenation Disc / Flac igaz?

#RetepNyaraB

Az igen ,nem semmi akár egy hétig is tarthat a bejáratás :Y

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86907) Pityu. válasza Samtya (#86903) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ezt írják róla kicsit google fordító bocsi :)

"IsoTek - Teljes rendszerjavító és fiatalító korong


Az IsoTek Full System Enhancer CD nemcsak beégeti és demagnetizálja az audiorendszert, hanem meg is fiatalítja,
lehetővé téve a sebességváltó optimális működését.


Az IsoTek Full System Enhancer CD három számot tartalmaz. Az 1. pálya (30 perc) és a 2. pálya (30 perc) hasonló,
a másodikat nagy hangszórókkal és / vagy mélynyomó (k) val rendelkező rendszerek számára optimalizálták. Általában használja az 1. számot a
a legtöbb állványra szerelt hangszóró és a Track 2 a padlón álló modellekhez, kivéve talán a legkarcsúbbakat.

A 3. számot (5 perc) kifejezetten a hifi gyors „felpótlásaként” fejlesztették ki, amely egy kicsit
a „hi-fi aerobic” a kezdetektől, vagy a 0.1 és 0.2 számok, majd egy kicsit kevésbé átfogó demagnetizálási rendszer.

Jegyzet:
Ezt a CD-t csak oktatási célokra szánják, amely után ajánlott licenccel megvásárolni a CD-t"

Az egészet le kéne futtatni?Csak azért kérdem mert írja hifihez vagy mélynyomóhoz ilyesmi,ártani nem árt neki?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86908) Bodz válasza Ba cy lus (#86877) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Legalább szórakoztató V a 330. A HD660 inkább csak bántóbb, mivel messze nincs annyi mélye, egy felfelé húzó vinnyogás a 330-hoz képest. De akkor meg már inkább a 661, ha nem kell a V, az jobb.

[ Szerkesztve ]

(#86909) Samtya válasza Pityu. (#86907) üzenetére


Samtya
senior tag

Szerintem nem csodaszer ez, normál zenékkel is járatódik a fejhallgató. Már amelyik, mert nem mindnél hallható változás.
Csak fél hangerőn futtasd fejhallgatón, nem kell üvölttetni.
A youtube-on fenn van belőle egy részlet, ott belehallgathatsz.

(#86910) Bodz válasza Sinesol (#86894) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Megint a kényelmetlenebb pánt. Remek. Sokkal jobban szeretem az előzőn, 400S-en, vagy például a jelenlegi drágább Audeze fejeseken lévő hasonló megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#86911) Pityu. válasza Samtya (#86909) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Asszem megszereztem :D de az már valószínű nem ide tartozik.Bele hallgattam hasonló hangok vannak, van két 30 perces hangfájl meg egy 5 perces

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86912) Samtya válasza Pityu. (#86911) üzenetére


Samtya
senior tag

Most már csak az a kérdés, hogy a fejhallgatódra hatással lesz-e vagy nem. Majd írd meg a tapasztalataidat.

(#86913) Dorien válasza Bodz (#86910) üzenetére


Dorien
veterán

Ízlés kérdése, én jobban szeretem a HE4XX sima ívelt pántját, mint a HE400S, 400i kétrészes konstrukcióját.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#86914) Pityu. válasza Samtya (#86912) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát kipróbálom aztán meglátjuk bár nincs tapasztalatom ebben,de biztos lehet hallani kis különbséget ha működik.
Igaz ez angolul van de a fickó azt írta ő hallott különbséget a járatás után

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86915) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Egy hibás Beyerdynamic DT990 pro driver.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86916) Dorien válasza Gzula[HUN] (#86915) üzenetére


Dorien
veterán

Látványos. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#86917) kacsento1 válasza Sinesol (#86862) üzenetére


kacsento1
senior tag

Pont ilyenekre gondoltam. A JBL sajnos csak fiús színekben van, a lányos színek csak bt-sek, amit nem szeretnék. Viszont a Philips tökéletes lesz, abban is van hangerő limit. Köszönöm!

(#86918) kacsento1 válasza Gzula[HUN] (#86863) üzenetére


kacsento1
senior tag

Nem ragaszkodom a Superluxhoz, meg nincs is neki konkrét gyerek fejhallgatója, ezért marad Sinesol ajánlása. A Soul meg lehet nekem lesz megfelelő. Köszönöm neked is.

(#86919) contaxg válasza Pityu. (#86906) üzenetére


contaxg
veterán

Az XLO hasonló CD lemezéről három trekket szoktam végtelen ciklusban lejátszani vagy egyszerűen bekapcsolom a Bartók rádiót normál hangerőn a fejhallgatóra. Attól hogy egyszer lejátszol egy ilyen CD-t nem sok minden fog történni és nincs is sok értelme.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86920) aerosmith válasza Pityu. (#86899) üzenetére


aerosmith
őstag

(#86921) Pityu. válasza contaxg (#86919) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Pedig külföldi oldalakon jókat írtak róla meg nem egyszer játszottákle volt akit 10-15 óra hosszán keresztül ismétlése rakta, és változásról is számoltak be

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86922) Ear001 válasza Pityu. (#86921) üzenetére


Ear001
addikt

Persze, bejáratódás van, mérni is lehet hangszóróknál elég jól, a kérdés az, hogy ehhez kell-e spéci cd, vagy elég normál zene, és hogy a két módszer eltérő eredményt ad-e. (Szerintem igen, én ezért inkább maradok a lassabb, sima zenehallgatós bejáratásnál.)

(#86923) contaxg válasza Pityu. (#86921) üzenetére


contaxg
veterán

Bocs, akkor lehet hogy félreértettelek az egyszeri lejátszás eredményességével. Az első 10-15 is fontos persze , de szerintem a 80-100 a tuti vagy spéci cuccoknál (pár hangdoboz esetén) akár még több száz óra is lehet a bejáratódás.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86924) RetepNyaraB válasza contaxg (#86923) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Na végre, köszi. Ezt nyomtam 20 hsz előtt. Évente le kell futni a kört valakivel, úgy látszik.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#86925) Pityu. válasza Ear001 (#86922) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na majd meg látjuk lehet akkor nálam be se járódik hamar mert nincs állandóan a fejemen csak néha néha.

#RetepNyaraB

Nem értem miért baj egy kis futkosás,nincs mindenki benne ebben a témában engem pl eddig egyáltalán nem érdekelt tehát nem voltan információim,amúgy meg ha hasonló amatőr ide téved akkor legalább elolvassa és okosabb lesz és ő nem fog kérdezni.De ha lent elolvasod a jelmondatomat akkor igaz.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86926) nintendojet


nintendojet
tag

Sziasztok!

Ha mozgatom a fejem, a hangszóró és a fejpánt illeszkedésénél a műanyag nyikorog. Mivel lehetne ezen segíteni? Milyen kenőanyag lenne használható? Elég bosszantó, hogy egy kicsi fejmozgásnál is hallani.

Sony Xperia P [CM] > Motorola Moto G 2014 [CM12.1] > Oneplus 3 [stock], Sony VAIO VPCCA2S1E [Arch Linux]

(#86927) Sinesol válasza nintendojet (#86926) üzenetére


Sinesol
veterán

Szilikon spray.

(#86928) Polllen


Polllen
nagyúr

Gondolkozom a Hifiman HE400 lecserélésén. Először Sundara-ra gondoltam, de nem biztos, hogy azt keresem.

Mostani használt kínálatból ezeket írtam fel magamnak:

Ami nagyon érdekes:
Audeze EL-8 nyitott - 100k (bár nem tudom, hogy a dicséret ennek is jár vagy csak a zártnak)
Quad Era-1 - 150k

Ami még érdekes lehet
Sennheiser HD 660S - 125k (ezt drágálom nagyon, 90k körül is láttam már)
Hifiman HE560 - 130k
Beyerdynamic Amiron home - most használtan nincs, amúgy az első kategóriában lenne.

Itteni vélemények meg review alapján az Era-1 és az Amiron a legszimpatikusabb, de ezek a legdrágábbak.

Azontúl, hogy mind hallgassam meg, melyiket ajánlanátok, ha hosszan hallgatható fejest keresek, ami nem fáraszt, nem karcos vagy csilingelő a teteje és mélye is van? És persze minden stílust hallgatok vele.

A HE400 amúgy jó, de szeretnék feljebb lépni. A keret a 150k.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#86929) Samtya válasza Polllen (#86928) üzenetére


Samtya
senior tag

Denon 5000-es széria esetleg? (AH-D5000/5200)

nintendojet: tartós eredményt szétszedés és zsírozással értem el.

[ Szerkesztve ]

(#86930) Polllen válasza Samtya (#86929) üzenetére


Polllen
nagyúr

Zártban eddig nem gondolkodtam, ha megfelel a kívánalmaimnak akkor, megfontolom.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#86931) Bodz válasza Polllen (#86928) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Audeze LCD-1 meghallgatás, M1570 bátor vásárlás, esetleg M1070. EL-8 az kellemes vagy felejthető, attól függően, hogy mikori gyártmány. HD 660S, HE560 fárasztó lehet szerintem. Era-1 passz, nem találkoztam még vele.

[ Szerkesztve ]

(#86932) Polllen válasza Bodz (#86931) üzenetére


Polllen
nagyúr

Bátor vásárlás alatt mire gondolsz? :D

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#86933) Sinesol válasza Polllen (#86928) üzenetére


Sinesol
veterán

Amit leírtál, az kb a 660s.

Sundara szerintem nem lenne tul nagy előrelépés, igazából csak itt ott javitgattak valamennyit a hangon, a legnagyobb plusz a jobb fejpánt, jobb anyagminőség. Nekem enyhén sziszegős volt magasak terén a Sundara, bár lehet hosszabb megszokás után nem tűnne fel. A HE560-t sokan szárazabbnak irják le a 400-as sorozatnál, szóval valószínűleg az sem az a kívánt hosszan hallgatható hang.

[ Szerkesztve ]

(#86934) Bodz válasza Polllen (#86932) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Bátran, elsőként, csak a külföldi fórumokon olvasottak alapján megveszed. :D A 1570 ára egész szépen lement, már olcsóbb, mint az amcsi oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#86935) fericske válasza Polllen (#86928) üzenetére


fericske
addikt

Quad, Amiron, D5200.
Ezek feljebblépés is, és hosszan hallgathatóak. Mélyek, magasok pipa. Vegyes stílus pipa.
Nekem mindhárom tetszik, mindegyik kicsit más, nem tudnék közöttük "győztest hírdetni".
A Quad a legnagyobb felbontású, az Amiron a legrelaxálósabb, a Denon talán az amelyik legjobban bevisz a buliba.
A rendszereden kellene közöttük választanod.
A Quadról van egy ilyen vélemény [link], ami eléggé egyezik az enyémmel. Ebben benne van pl. a 660s is. Illetve akkor segít, ha az említett fejesek ismerősek.

(#86936) s4tch válasza Polllen (#86928) üzenetére


s4tch
veterán

ERA-1 rövid hallgatás után kiváló cucc, a részletessége nagypályás, tonálisan középutas, nincs sehol bántóan kiemelve. Közepesen nehéz, kényelmes, és úgy tűnik, erőmű sem kell alá. A 660s-nél szerintem jobb fejes (kb. fél óra eltéréssel hallgattam meg ezeket pár éve a fejes talin), igaz, drágább is.

HE560 forrásra érzékeny, kell neki a kraft, kissé világos hang, tud karcolni... Egyébként technikailag az egyik legjobb fejes, amit hallottam, hihetetlen részletes középen, jó a tere, de a magasai miatt mindenképp hallgasd meg saját forrásról. Ha betalál, végállomás szint.

EL-8 első generációját hallottam, az a pocsék és a középszerű között volt félúton, árkategóriától függetlenül. 2016-tól módosítottak rajta, ezért írja Bodz, hogy kellemes is lehet. Amit az avx-en árulnak, az az előzmény alapján 2017-es beszerzés. Ott a gyártási szám, hátha a gyártó meg tudja mondani, mikori a gyártás. Ha első generációs, akkor féláron sem vesződnék vele. A 2016 utánit nem hallottam.

Még az Elear jutott eszembe, ha már itt van a fejemen. :D Ez is sok tekintetben előrelépés a HE400-hoz képest, viszont forrásra érzékeny. Ha sikerül a magasát picit megszelídíteni, akkor dinamikát, részletességet tekintve nagyon jó, a tonalitása kellemesen meleg, irgalmatlan gyors mélyei vannak, bejáratás óta sosem fáraszt, és bár papíron nem túl könnyű (grammra annyi, mint a Quad), nekem nagyon kényelmes is. Ebayen van belőle, kíváncsi vagyok, hol áll meg.

Az ATH-R70x elsősorban tonálisan egy bajnok fejes, ha szereted a kiegyenlített, finoman meleg hangot, a részletessége lehetne jobb.

Az Amiron kb. univerzális választás, nagyon eltalálták szerintem, a fejes talin hallottam 2 forrásról, mindkettőről atom volt.

(#86937) Ear001 válasza fericske (#86935) üzenetére


Ear001
addikt

+1

(#86938) #71562240 válasza Sinesol (#86882) üzenetére


#71562240
törölt tag

"a biocelulóz membránok"
Magyarul papír.

"A szilikon felfüggesztés az újdonság, ilyesmit máshol még nem nagyon lehetett látni."
A B&W évek óta készíti a lágygumifelfüggesztéses kónuszos "fülhangszóróit" - P7, P5S2, P9... Mások még valóban nem nagyon álltak rá erre, de lehet, hogy most jön majd az áttörés.

(#86939) Exodius válasza s4tch (#86936) üzenetére


Exodius
őstag

Az R70X tudtommal ki tudja mutatni a foga (részletessége ;] ) fehérjét, ha olyan vas van alatta, mert ő a "problémás fiú"-kategória. :)

(#86940) contaxg válasza Polllen (#86928) üzenetére


contaxg
veterán

Planár után dinamikusat? Nem egyszerű történet. :N
Az EL8-at gyorsan felejtsd el a Sundara meg akkor sziszeg ha sziszegős a forrás. A Quad a Te fejesed és emlékeim szerint még Paks2 sem kell hozzá.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86941) Ribi válasza Sinesol (#86882) üzenetére


Ribi
nagyúr

Jaj, csak kicsit olvasgatom mi lehet ez a "Tesla mágnes" dolog és nem tudom jól értem-e, de azért, mert az egyik fülesbe beleraknak kb. 2x akkora ugyan olyan mágnest mint az "alap fülesbe", ezért adnak neki külön nevet és más technlógiának hívják?
Nálam ez a parasztvakítás igen magas iskolája :O
Mondjuk az, hogy Tesla nevet nyomnak bármire ami mágnessel kapcsolatos az igazán a marketing legalja.

[ Szerkesztve ]

(#86942) Polllen


Polllen
nagyúr

Köszönöm a sok hasznos véleményt és javaslatot.

Ha nem haragszotok meg, egyben válaszolnék egy-két dologra.

A planár után dinamikusban én sem vagyok túl biztos, úgy voltam vele, hogy az amiron-nal és 660s-sel azért annyira nem lehet mellélőni.

Újban most nem gondolkodtam, inkább használtra vadászok.
Az LDC-1-t anno elvetettem a Sundara ellenében, de a mostani listába már lehet beleférne. Főleg, hogy van 110k körül egy használt ebay-n. (persze lehet hogy most valaki jól lecsap rá ;] )

Teszek egy próbát a quad-dal és ha nem úgy alakulnak a dolgok, akkor tovább ugrom az LCD-1/D5200-re. Ha még meglesznek vagy a javaslataitok alapján, ami lesz használtan. :R

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#86943) contaxg válasza Polllen (#86942) üzenetére


contaxg
veterán

A Quad univerzálisabban párosítható mint egy LCD1, inkább be kísérletezz

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86944) Exodius válasza Polllen (#86942) üzenetére


Exodius
őstag

Milyen láncod van? :)

(#86945) Polllen válasza contaxg (#86943) üzenetére


Polllen
nagyúr

A quad-ra már ráugrottam, és egy kedves fórumtárs is felajánlotta, hogy kipróbálhatom az ő példányát, uh minimum a meghallgatásig eljutok. :R

Exodius
Most erősen felemás. Meghirdettem az R2R 11-t, amit vesztemre kb 3-4 óra alatt el is vittek, uh most centrance dacportable (ami kicsit javításra szorul), momentamp, sdac, sanskrith 10th. Egy ideig lamentáltam, hogy előbb dac és csak aztán fejes, de igazából rájöttem, hogy nem akarok a HE400-hoz láncot összerakni. Az R2R 11-gyel kicsit fedett volt a teteje (valahogy a női soprán nem volt szép vele), az sdac-kal meg kicsit világos az ízlésemnek (vagy inkább picit "karcos" és 1-2 óra után fárasztja a fülem, hiába tetszik), szóval inkább veszek egy jobb fejest és majd ehhez nézek egy jó dac-t.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#86946) Sinesol válasza Ribi (#86941) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát, végülis dióhéjban erről van szó. Nem olvastam még utána, de valószínű, hogy nem olyan egyszerű ilyen erős mágneseket gyártani ilyen kis méretben, gondolom azert lehet megkülönböztetett neve a technológiának.

[ Szerkesztve ]

(#86947) osonte


osonte
senior tag

Sziasztok!

Ma megjött a Takstar TS-450 fejhallgató:
link

Nem tudom nagyon szakmai szavakkal megfogalmazni, de előtte volt pár hétig Shure SRH440 és annak simán tetszett a hangja, de ezt feltettem a fejemre és azt mondtam: Aztaaa! Nagyon jól szól! Ha nem tudnám, hogy ez csak 9 ezer Ft volt, tuti drágábbra tippelném az árát, mint a Shure-nak.

Egyenlőre Poco F2 Pro telefonról, illetve alaplapi ALC1220-ról szól (jövő héten talán megjön a Sonata HD Pro). Olyan kényelmes mintha a fejemen sem lenne, memóriahabos a párnája, illetve nem is nyekereg. A kábele vastag, de nagyon puha és nem ad hangot ahogy mozgok. Döntött driverek vannak benne és csak egy nagyon vékony átlátszó szivacs van előtte. Nem búg a mély, de oda tud ütni, egész mélyre lemegy. A közép is van, de nincs előtérbe. A magas sem sok, pont annyi, hogy szép legyen. Hihetetlen, hogy ennyi pénzért, hogy tud ilyen kiegyensúlyozott lenni. Még teret is érzek a zártsága ellenére.

Esetleg ha valaki akinek nagyobb tapasztalata van a fejhallgatók területén és bevállal egyet valamikor, kíváncsi lennék a véleményére.

Xiaomi 14

(#86948) sNk77 válasza Polllen (#86945) üzenetére


sNk77
aktív tag

Nekem a he-560 modi 3 + hustard h10-ről karcolgat, ezért is eladó. Túl sok olyan zenét hallgatok ahol ez előjön. Azt is csak megerősíteni tudom, hogy nehezen hajtható. Gustard H10 +6db beállítással szól a legkellemesebben, és így is van, hogy 13 óráig tekerem. h10 2700 mW (50 ohms), he-560 45 ohms ha ez segít. Alapbeállításon a gustarddal is olyan ideges, karcos, +6db-vel megnyugszik meg nézel mint a hal, hogy milyen mélyei lesznek hirtelen.

nádpálca

(#86949) Exodius


Exodius
őstag

Istenem, ez a review. Mondjuk ismerjük már őket, de ez a tömjénezés...jaj. Egyébként kíváncsi lennék rá, ettől függetlenül. :)

https://www.av-online.hu/fejhallgato/denon-ah-d9200-hifi-fejhallgato-teszt_2940

(#86950) s4tch válasza Exodius (#86949) üzenetére


s4tch
veterán

Nem kattintottam, csak a link szövegéről jut eszembe, hogy érdekes módon már több helyen is olvastam, hogy a D5200-7200-9200 vonalon pont az árral fordítottan arányos a kapott hang, és hogy az 5200 a legjobb a trióból. Nekem a 7200 az Anttal mocskosul tetszett, szóval ha annál jobb az 5200, akkor bőven megéri az árát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.