Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86951) Dorien válasza osonte (#86947) üzenetére


Dorien
veterán

Gratula! :) AliExpress beszerzés?
Nekem a Behringer BH470 után elment a kedvem az olcsóságok kipróbálásától, de erre kíváncsi lennék...

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#86952) osonte válasza Dorien (#86951) üzenetére


osonte
senior tag

Köszi! :) Igen, AliExpress: link

Pont 1 hónap alatt érkezett meg és jól be volt csomagolva bubisba.

Ez a teszt alapján tetszett meg: link
(Google fordítóval tudtam természetesen elolvasni).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14

(#86953) Gzula[HUN] válasza osonte (#86952) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Első látásra szimpatikusabb a HD2000-nél.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86954) osonte válasza Gzula[HUN] (#86953) üzenetére


osonte
senior tag

Az volt az első fejhallgatóm, össze se lehet hasonlítani a kettőt. Pedig az sokáig megvolt és még most is elégedetten használja akinek eladtam. Ahhoz képest komoly fejlődésen ment keresztül.

Xiaomi 14

(#86955) Exodius válasza s4tch (#86950) üzenetére


Exodius
őstag

Mondjuk az elmondások szerint az volna meglepő, ha az ANT nem szólna valamivel jól. Elég jóféle szerkezet. :)

(#86956) fehér_ember válasza Exodius (#86955) üzenetére


fehér_ember
addikt

ANT mi? nem szólna jól mivel? ;]

#86942 Polllen
Hallgasd meg a dinamikusakat is. Ez nem olyan hogy planár és akkor az már jó is.

[ Szerkesztve ]

(#86957) Polllen válasza fehér_ember (#86956) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nyilván. Munkába, utazni van egy Yamaha HPH MT-5-m, meg vagyok vele elégedve, az áráért jó cucc.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#86958) Exodius válasza fehér_ember (#86956) üzenetére


Exodius
őstag

Eddig a legtöbb fejessel jól működött együtt. Talán volt 1-2 kivétel, ami nem volt annyira meggyőző, de nem tudom kik voltak azok. :)

[ Szerkesztve ]

(#86959) nintendojet válasza Samtya (#86929) üzenetére


nintendojet
tag

Milyen zsírt ajánlasz műanyag felületre, ami nem teszi tönkre?

A fentebb ajánlott szilikon sprayt is próbáltad és az az ami nem volt tartós?

Sony Xperia P [CM] > Motorola Moto G 2014 [CM12.1] > Oneplus 3 [stock], Sony VAIO VPCCA2S1E [Arch Linux]

(#86960) csebice


csebice
csendes tag

Sziasztok. Segitseget szeretnek kerni. Vettem egy Panasonic RP-HF100ME vezetekes fejhallgatot asszonynak, hogy online kepzeseken ne fulhallgatoja legyen, azonban a laptopjan (HP Probook 450g2) nem mukodik egyedul. En laptopopom (Lenovo L380), ipaden siman megy. Probaltam mindent, frissitettem drivert, windowst is frissitettem 8rol 10re, de tovabbra sem. Masik fulest bedugok az minden hiba nelkul, egyedul ez nem. Lenne valakinek barmi otlete h mi lehet a problema? Koszi szepen elore is.

(#86961) s4tch válasza csebice (#86960) üzenetére


s4tch
veterán

És mi nem megy pontosan? Hang sem jön ki belőle, vagy csak a mikrofon nem működik? A jack aljzat hány érintkezős a fejesen? Azt megnézted a laptop kézikönyvében, hogy annak milyen a jack csatlakozója?

(#86962) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na meg jött a soul sl150 fejhallgató nem rossz így elsőre csak kicsit fura élőben,hogy ilyen kicsi meg azt hittem a kábele is vastagabb de kábel hosszabbítót szereznem kell hozzá az biztos.Még most a hangzása is szokatlan de gyors össze hasonlítottam a régivel az már ugye nem tökéletes szegényke húszon évesen az halkabb is bár jól szólt de ez így elsőre hangosabb bőven meg jobban is szól.Meg még kicsit a fülemnek szokatlan a párna de nem kényelmet sőt kényelmes csak ugye ebben nem benne van a fülem csak rajta van de mégis olyan mintha benne lenne.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86963) csebice


csebice
csendes tag

semmi. fel sem ismeri, hogy be lenne dugva. jack aljzat 4pines, es masik 4 pinessel mukodik.

(#86964) Pityu. válasza Pityu. (#86962) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Olyat is lehet egyébként,ha mondjuk nem hosszabbító kábelt veszek hanem olyasmit mint a gyári kábel csak hosszabbat?Mert ez a két verzió lehetséges.És valamelyik két kábelből van valami baráti áron valami jó minőségű?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86965) Pityu. válasza Pityu. (#86964) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez esetleg lehetne e jó a gyári kábel helyett?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86966) _Dumber_


_Dumber_
őstag

[Erre] esetleg van valakinek tapasztalata?

(#86967) K1LLMy53Lf válasza Pityu. (#86962) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

felültem én is a hypetrain-re, gondoltam asszonynak jó lesz, ezért vettem belőle én is.
belefüleltem ~10percet, elég sok zenébe (nagyjából amikkel tesztelni szoktam, klasszikus, dubstep, rock, metal, metalcore cuccok).
nem vagyok nagyon hozzáértő ember és nem is tudom szubjektíven értékelni, ez vegyétek figyelembe :)

tér nagyon pici, nagyon fátyolos a hang, kb mintha egy vastag függöny mögül szólna az egész.
mély ill közép van emelve, majdnem az arcomba van az énekes, de talán nem annyira, mint az a990z esetén.
mély nem mondanám, hogy extrém sok, de minőségre nem az igazi... ha 1-2hangszer szól, akkor elég jó, amit produkál a fejes, azonban ha már több hangszer/frekitartomány van, akkor mos... mély tartományt nagyon durván, szinte 1 massza az egész...
emellett, ha van mély és magas tartomány is a magas rész elvékonyodik.
ezen felül a magasnak picit le van csapva a teteje, de ami van az már most picit éles... szvsz ha ez bejáratással jobban kinyíik, akkor elképzelhető, hogy még sziszegni is fog picit.
a mély jelenleg picit rámászik a közép aljára, nem tudom bejáratástól ez jobb lesz-e vagy rosszabbodik
(anno volt szerencsém egy monster iem-hez, ami hasonlóan szólt, talán kevesebb méllyel, az ~20-30óra után egy mindent elnyomó mélybomba lett)

Sorry, ha ez nagyon negatívnak/rossznak hangzik, de nem tudok tényleg tárgyilagos lenni és rég hallottam ezt az árkategóriát (persze kérdés melyik árát nézzük :) ) , hogy normális tudjak viszonyítani (meg persze az sem biztos, hogy a jelenlegi dac jumperelésem jó ennek a fejesnek)

Szerintem a jelenlegi árát (9,5k futárral) megéri annak, aki mélykiemelet cuccot keres. Aztán majd meglátjuk mit is tud 10-20-100h bejáratás után :)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#86968) Pityu. válasza K1LLMy53Lf (#86967) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát nem tudom kicsit szoknom kell az biztos mert nem nyom csak a bal fülemnél van egy pici fura érzés de nem vészes.Most hallgattam telefonon több lejátszóval hangerőben már ezerszer jobb mint a régebbi fülhallgató meg szerintem jobban is szól.Én nem igazán vagyok benne ebben a fejhallgató meg audiofil dologban szóval nem értek hozzá kértem itt segítséget meg olvasgattam legtöbben ezt írták,meg amiket még néztem rosszakat is jókat is olvastam azokról is,erről pl egy oldalon áradozott szinte mindenki.Az Invotone HD2000-et nézegettem még olcsóbban vagy pl a Superlux HD330-at ezek lehet belepték volna a fülemet is de mivel fingom nincs csak leírásokból tájékozódtam meg itteni segítségből ezért marad a soul 150.Mondjuk a legszarabb vásárlás után rosszat olvasni :)
Amaz említetteket próbáltad már?Meg egyébként ez a kis soul olyan kis törékenynek néz ki szóval féltem is a régi az meg szerkezetileg kinyírhatatlan abban még volt anyag.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86969) K1LLMy53Lf válasza Pityu. (#86968) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

bocsi, nem a te posztodra kellett volna választ tolnom, mert így megtévesztő. nem neked címeztem a dolgot, csak általánosságban erről a fejesről első benyomás nyers formájában, csak így meló közben kapkodva írtam :B

A kérdésedre: nem ismerem azokat, ahogy írtam: alapvetően az ársávot sem, ezért nem "igazságos"/szubjektív az írás. Én anno iem vonalon indultam el, de ennél árban jóval drágább cuccokat hallgatok (hogy ár/értékben azok milyenek ehhez képest, ezt sem tudom megmondani :) ). Pár éve lehet, hogy én is imádtam volna ezt a fejest (még mindig kíváncsi vagyok rá, hogy bejáródás után milyen lesz), mint ahogy totál elvarázsolt anno a piston 3 iem (azzal kezdődött minden).
Szóval ne szomorkodj, ha a többiek, akik jobban képben vannak, azt mondják, hogy ebben az ársávban ez egy no brainer deal, elhiheted nekik. :) a pénzkeret mindig erős határokat szab és kompromisszumokra kényszerít... szent grál meg amúgy sem létezik (max ideig-óráig hiszed azt, hogy megtaláltad, de aztán rájössz, hogy mégsem :DDD)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#86970) csakany2001 válasza ribizly (#86874) üzenetére


csakany2001
senior tag

+ Samtya, Dorien.
Köszönöm a segítséget!
Végül is inkább úgy beszéltük meg hogy az MH751 lesz, mivel az igényli talán a legkevesebb kompromisszumot.(a Pioneer esetén a mikrofon nem tűnik túl biztosnak, mivel a kábelen van)1 van a hardverparon, illetve ha nem lesz más lehetőség kicsit csúszik a vétel, addig HD668B.
M20X-hez képest milyen hangminőséget képvisel?(ezzel meg volt elégedve, csak sajna eltört)

Más:

Lenne nekem egy M30X-m, amit 2 éve használok leginkább utazásra.
Igazából csak annyi a gondom vele hogy nem túl kényelmes és a párnája fölött is eljárt az idő, de a karakterisztikája miatt nem akarom cserélni(A550Z van itthonra, a 2 hasonlóan semleges).
Tudnátok olyan párnát küldeni ami nem befolyásolja a hangzást, sem a szigetelést viszont kényelmesebb valamelyest?(külföldről is lehet, EU-s raktárból)

A keret 10 ezer, előre is köszönöm a segítséget!

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#86971) Samtya válasza nintendojet (#86959) üzenetére


Samtya
senior tag

Szilikon spray lidles van és egy régebbi Prevent márkájú, nekem a befújt felületekről kiszáradtak néhány hét vagy akár napok alatt.
Ha belegondolsz pl. CD lejátszók vagy videómagnók kazettakidobó mechanikája is be van kenve zsírral. Műanyag fogaskerekek jórészt. Háztartási kisgépekben is van.
Szilikonzsírok ajánlottak, ha rákeresel gúgliban kenyőzsír műanyagra kifejezéssel, dob egy csomót.
A jelenlegi zsírom márkájára nem emlékszem sajnos, régebben másik dobozba pakoltam át, nincs meg az eredeti. Valami nagyon high performance szöveg volt rajta, sötétkék színű és finom illata van. Nem olajszagú vagy ilyesmi.

csebice: ez nem szoftveres, hanem hardveres problémának tűnik. Ahogy nézem az a Pana egy totál alap fejhallgató, nem valami USB-s ketyere, amikhez adnak szoftvert. Első körben annyi, hogy biztosan totál jól belenyomod a notebookba a jack dugóját, nem akad fel pl. az L-alak miatt túl hamar?

[ Szerkesztve ]

(#86972) Samtya válasza Pityu. (#86965) üzenetére


Samtya
senior tag

Nem biztos. A csatlakozó burkolata lehet, hogy megakadna a fejhallgatóban. Valami vékonyvégű összekötő jacket kellene keresned.

K1LLMy53Lf: szubjektív <> objektív :)

(#86973) csebice válasza Samtya (#86971) üzenetére


csebice
csendes tag

teljesen bemegy, azert erthetetlen szamomra, mert az en ceges laptopomon siman megy meg ipaden.

igen, eleg alap, asszonynak csak arra kell h teams-hez hasznalja online meetingekhez.

[ Szerkesztve ]

(#86974) Pityu. válasza K1LLMy53Lf (#86969) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Jó lesz ezt vettem próbálgatom tesztelgetem úgy sem viszem túlzásba a fejhallgatózást,meg ennél többet én nem adnék fejhallgatóért akár milyen király is. A gépnél van két fasza hangfalam szóval így jó lesz,inkább majd hosszabb kábelt kéne csak szereznem de tudom a kábel is minőségi befolyásoló tényező szóval nem drágát akarok de nem is olcsó fost.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86975) Pityu. válasza Samtya (#86972) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Mert ez vastagabb?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86976) Gzula[HUN] válasza csakany2001 (#86970) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Minden párnával máshogy fog szólni. Ha gyári újat raksz rá, azzal is máshogy szól egy hangyányit, mint a régi gyárival. Az nem nyomódott össze, nem tömődtek el a pólusai, stb.
Ha bársoly is jó, akkor én EZT javasolom. Én 2 párat is rendeltem belőle. Nem csak árához képest, abszolut minőségben is ott van. Én konkrétan nem M40X-en próbáltam, cimborám azon próbálta, és nagy változást ne észlelt. Elvileg kicsit világosít a hangzáson (szigetelés is kevesebb a gyárinál), de nekem az M30X annyira nem jött be, részemről max nem "brummogna be" annyira ezzel a párnával.
Nekem egy old school planáron van jelenleg. Meg tartaléknak rendeltem mégegyet. Utóbbi több, mint 3 hónap után jött csak meg sajnos.

Ha ragszkodsz a minőségibb bőrhöz, műbörhöz, lehet egy Brainwavz báránybőr párnát rendelnék rá. Később is jó lehet, ha feljebb lépsz M40X-re, vagy M50X-re.
Ultimate megoldás lenne a Dorien által ajánlott Yaxi párna, de én egy M30X-re biztos nem költenék annyit.
Ár/érték arányban még jók lehetnek a Misodiko párnák is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86977) K1LLMy53Lf válasza Samtya (#86972) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

én sem irogatok meló közben legközelebb :))

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#86978) Samtya válasza csebice (#86973) üzenetére


Samtya
senior tag

Akkor furcsa így tényleg, ha egyébként minden mindennel jól működik. Próbálkozhatsz még jack hosszabbítóval (mikrofon vlszg nem fog működni) vagy mikrofon leválasztós adapterrel, ha van jelenleg kéznél. Külön csak emiatt szerintem ne vegyél. Végső esetben cseréld le a fejhallgatót másikra, ahol vetted.

#86975Pityu: igen, nekem innem úgy tűnik, de ugye nincs a kezemben a fejhallgató. Megnézhetnéd, hogy a gyári vezetékének a burkolati része is belemegy-e kissé a FH foglalatába. Lehet pl, hogy a Cordial kábelnek csak fél mm kellene a jó csatlakozáshoz, de ha az épp nem lesz meg, akkor nem lesz jó.

K1LLMy53Lf: nem gond, értjük a mondandódat. :)

[ Szerkesztve ]

(#86979) Sinesol válasza K1LLMy53Lf (#86967) üzenetére


Sinesol
veterán

Igazabol ez egy olcsóbb Beats alternativa akart lenni, szoval nem meglepő a leirt hangzas, ilyesmire lehetett szamitani.

(#86980) Pityu. válasza Samtya (#86978) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem úgy tűnik mintha a fejhallgató csatlakozó pereme a fejhallgató burkolatával lenne egy vonalban.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86981) Samtya válasza Pityu. (#86980) üzenetére


Samtya
senior tag

Oké, ha szerinted jó lesz és tényleg csak a csatlakozó fém részét kell bedugni, akkor megveheted a vezetéket, én nem tiltom meg. Csak szóltam, mert erre a dologra vásárlás előtt oda kell figyelni, nehogy meglepetés érjen.

(#86982) K1LLMy53Lf válasza Sinesol (#86979) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ahogy írtam: hallottam egy monster iem-t, az katasztrófa volt, meglátjuk ez a 10-20h burn-in után mit mutat (de lehet végignyomom az isotek-et 2x és az felér 20órával vagy mi :DDD)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#86983) Pityu. válasza Samtya (#86981) üzenetére


Pityu.
nagyúr

írok a forgalmazónak hátha ő is tud valamit mondani erről a dologról.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86984) Pityu. válasza Samtya (#86981) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Enyémnek ilyen a feje

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86985) Samtya válasza Pityu. (#86984) üzenetére


Samtya
senior tag

Ja, hát elég vékonyka, de a Soul felirat gondolom látszódik, tehát annyira mélyen szerencsére nem kell beledugni a foglalatba.
Nézd meg pl. Sennheisereknél milyen féloldalas a foglalat és még abba is mélyen kell beledugni a vezetéket ami ráadásul 2,5 mm twist/lock-os. Az Audio Technika kábel mégis jó hozzá: [link]

(#86986) csakany2001 válasza Gzula[HUN] (#86976) üzenetére


csakany2001
senior tag

Köszönöm a segítséget!

Inkább a bőrhöz ragaszkodom, bársonyt volt szerencsém de nem nyerte el a tetszésem.(izzasztóbb számomra)
Brainwavz párna elég meggyőző viszont, bár nem tudom mennyire kényelmes az de ha már valamelyest előrelépés a mostanihoz már megérte.(bár olvastam hogy az M40X-nél is ugyan ez a panasz van)
Másik kettő lehetőség sem tűnik rossznak, még átgondolom

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#86987) Pityu. válasza Samtya (#86985) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Áááá nem ez nem olyan bele se megy a soul felírat,még a dugajnak a kis fekete pereme se nagyon

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86988) Gzula[HUN] válasza Pityu. (#86987) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

3,5-es dugó legyen rajta, egyébként tök mindegy milyen vezetéket veszel hozzá. A cserélhető vezeték még magasab árkategóiában sem evidens. Nálam pl. egyik szempont vásárláskor. (Vagy megcsinálom én annak. 1 2)
Én is "vigyázós" vagyok, ha tehetem, az eredeti vezetéket én is elrakom "jó lesz az még később is" magamban dünnyögéssel.
Én továbbra is egy ugreen kábelt javasolok hozzá. A lapos kialakítás miatt megy is hozzá. Tudom, hogy nincs már meg a "rendelős kapcsolat", de ideje regisztrálni. Én már vagy 4-5 alkalommal rendeltem tőlük valami kacatot, megbízhatóan küldik 1-1,5 hónap alatt és minden alkalommal kapok valami apróságot, rend szerint vezeték rendezőt.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86989) Gzula[HUN] válasza Gzula[HUN] (#86988) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Bocs, a LINK lemaradt.

Dorien: A Brainwavz párnát a honlapjukról rendlted az AD700-ashoz?

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86990) Samtya válasza Pityu. (#86987) üzenetére


Samtya
senior tag

Nah tessék, ezzel kellett volna kezdened, minthogy itt stresszöljük egymást! :D
Meg is hallgatom a L'Impératrice koncertjét a La Felicitàból.

(#86991) fehér_ember válasza Pityu. (#86987) üzenetére


fehér_ember
addikt

A 300-assal már nem volna ilyen könnyű dolgod:

#86967 K1LLMy53Lf
Azonnal küld vissza hogy hibás példányt kaptál, kéred vissza a pénzed.

Úgy gondolnám hogy a mikrofonos madzag az kimondotttan csak apple cuccokhoz van. Gondolom a simával próbáltad. Gondolom mindent rendesen tövig toltál.
Gondolom nem csak egy forrásról (hátha).
Na ezek után azt mondanám biztos selejtet kaptál.
Amiket leírtál arról biztos nem születhetett volna 1 árva "elmegy" teszt sem.
Igaz hogy 300-ast vettem, de az nulla mélykiemelt; utcára/tömegközlekedésre nekem tuti kevés is lenne. Közép se emelt. Magasak is bizonyára rendben :F (csak én az ennél kicsit visszafogottabakat kedvelem általában; más már ezt az orrom alá is dörgölte ;]; én pedig elfogadom/elhiszem). De most ezzel sincs bajom, soha nem halotttam még ennyi minden kis szir-szar részletet a zenékből. Szerencsére nem elemzően adja, és egyáltalán nem éles/bántó, és nem is karcos. Fátyolosság egyáltalán, és a tér is ok (fejesmércével). De ez még mindig a 300-as; egy jobbacska dapról.
Sokat nem változik a bejáratással. Attól nem várnék semmilyen megváltást. A magasak eleinte azért picit kemények; na azok azért javultak, de szinte minden más ~maradt.

[ Szerkesztve ]

(#86992) Dorien válasza Gzula[HUN] (#86989) üzenetére


Dorien
veterán

Nem rendeltem, egy olyan fejesről szedtem le, ami sz@rul szólt vele.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#86993) Zoliee válasza fehér_ember (#86991) üzenetére


Zoliee
senior tag

Ugyanaz a driver van mindkettőben?
Mi a különbség? (tudom utána kereshetnék, de így egyszerűbb :DDD )
Köszönöm.

(#86994) fehér_ember válasza Zoliee (#86993) üzenetére


fehér_ember
addikt

Logikus lenne, de amúgy gőzöm sincs.

(#86995) Zoliee válasza fehér_ember (#86994) üzenetére


Zoliee
senior tag

Oké, de akkor mire alapoztad a: "Amiket leírtál arról biztos nem születhetett volna 1 árva "elmegy" teszt sem." mondatod?
Nem kötekedés, de tényleg érdekelne.

(#86996) fehér_ember válasza Zoliee (#86995) üzenetére


fehér_ember
addikt

Olvasó/néző közönség számára készült nyílvános tesztekre. Tudod olyan fizetettekre ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#86997) Z.É.T. válasza Zoliee (#86995) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Holnap én is írok pár sort az SL-150-ről, csak adtam/adok neki 16-18 órányi bejáratást. (nem Isotek, csak egy kis Captain Hook Origin repeat :DDD )

Részben egyetértek a lenti kritikával, de messze nem olyan drámai a helyzet még nyersen sem, de 2-3 óránként finomodik is a hang.

Aki egy felsőbasszusban kissé közepesen emelt, relatív kicsi és könnyű fülest vadászik nem klasszikus zenéhez, 10 rugó körül, ki ne hagyja szerintem! :)

[ Szerkesztve ]

(#86998) Zoliee válasza fehér_ember (#86996) üzenetére


Zoliee
senior tag

Na azoknak sose dőlj be. Csak a saját tapasztalat.
Én is vettem egy 150-est az irodába. 7900-at megért, arra hogy ha hirtelen kell, akkor legyen valami az irodában. Viszont én is úgy hallom maximálisan (nagyon profin jellemezte), mint K1LLMy53Lf
Részemről a konklúzió: annyit megért ( talán tényleg a járatódástól változik, de csodákat nem várok tőle). De, hogy ezt 2012-ben 60e-ért vesztegették, döbbenet....

Szerk: Z.É.T. igen, ennyiért mondhatni talán rendben. Viszont rendesen változik a kapott hang annak megfelelően, hova rakod a füleden. (nekem még nem volt on-ear fejesem)

[ Szerkesztve ]

(#86999) Z.É.T. válasza Zoliee (#86998) üzenetére


Z.É.T.
őstag

(a vetélytárs a Beats, azoknál jobb, illetve nyertem 10 éve valami 35-45 ezres Bose fejest, annál is jóval jobb, de tény, hogy nem egy finom, audiofil darab - így a többségnek simán bejöhet... Szerintem a 20K HUF körüli ár reális(abb), a 10K alatti parádés)

(#87000) fehér_ember válasza Zoliee (#86998) üzenetére


fehér_ember
addikt

Majd fejestalin összehallgatjuk őket ha elhozod.
Ami meg majd akkor lesz (gondolom), ha már nem félnek az emberek.
Gondolkodtam én is a fülre ülőn, mert nekem sem volt még olyan; illetve nemszövetes fülpárnásba az overt azért valamennyire úgyis mindig rühellem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.