Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86251) fehér_ember válasza #98320896 (#86191) üzenetére


fehér_ember
addikt

Milyen fejesed lesz még meg, mire megérkezik a berendelt fejeserősítőd?

[ Szerkesztve ]

(#86252) Zoliee válasza #98320896 (#86250) üzenetére


Zoliee
senior tag

Szóval:
Joshua Valor ebből él, ezért/emiatt nem is lehet teljes mértékben hiteles. Ott cseszi el a dolgokat (ezt több kritikáját olvasva vettem észre), hogy általában minden über király, de ha egy újabb cuccot tesztel, és abban visszautal egy korábbira, na ott már megmondja a frankót. Onnan tudom, hogy volt pár általa tesztelt készülékkel dolgom, és hááát nagggyon nem úgy hallottam, mint amit leírt. A "visszautalásai" már igazak voltak.
Elemííír meg mondjuk az a névtelen 40 éve hifiző fórumtárs: semmi érdeke hogy megvezessen.
És nem mellesleg jó páran személyesen is ismerjük itt egymást.

[ Szerkesztve ]

(#86254) Zoliee válasza #98320896 (#86253) üzenetére


Zoliee
senior tag

Félreérted: nincs megegyezés.
Az olvasását a fórumnak (meg persze a hsz-okat) ne fejezd be, semmi szükség erre.

(#86255) fehér_ember válasza #98320896 (#86253) üzenetére


fehér_ember
addikt

Ott van pl. contaxg. Nemhiába reagált úgy a sennheiseres dolgodra. Ő pl. köztudottan sennheiser ellenes. Nincs ezzel baj. Nem vagyunk egyformák. Nem kell kiakadni azon ha valaki másképp gondolja a dolgokat. De te tényleg még nagyon az elején vagy ennek a fejhallgatózásnak; szóval amíg nem használtál még dac-amp párost sem, addig tényleg kevésbé fogod tudni, mi hogyan is szól. Sőt sok "kemény dió fejes"-nél meg talán sohasem fogod megtudni :D .
Az ízlésed meg időközben is fog változni. Nekem elsőre meghallgatás útján a DT880 pro volt letaglózó; az is volt majdnem 3 évig. De már nem akarnék visszatérni rá, és nem, nem a mérésen látszódó magastüske miatt.
Sőt amúg nem igazán érdekelnek a mérések, csak amit hallok; mérni legfeljebb csak azért mérek hogy a látók ránézve lássák a hangzást ;) .

[ Szerkesztve ]

(#86256) Greg204538 válasza #98320896 (#86253) üzenetére


Greg204538
tag

Fejezd be nyugodtan, kár neked tapasztalatokat megosztani, láthatóan neked más forrás hitelesebb. Többször le is írtad, nem érdekel a tiedtől eltérő tapasztalat. Akkor nyugodtan tájékozódj máshol, ne védd már itt dervistánccal magad, semmi szükség rá.

[ Szerkesztve ]

(#86257) kromatika válasza -Skylake- (#86246) üzenetére


kromatika
veterán

"hogy Neked is érhető legyen."Kicsit túl nyers a stílusod fórum társ. :((( Sértő, személyeskedő és arrogáns./Sajnos a topikban egyre gyakoribb ez a stílus,pusztán egy vélemény különbség kapcsán/ 1.Nem a kor volt a lényeg,ha nem hogy mióta űzi ezt a bobbit. 2: Szó sem volt róla hogy a 40 év alatt egy fülest vagy egy forrást halott próbált,és azon hallgat csak zenét.Nem is értem miből gondoltad ezt.Feltételezhető hogy ha ebbe a topikba jártas valaki,és 40 éve érdekli a hifi akkor van némi tapasztalata,és nem csak egy cucc alapján alkot véleményt,és akkor jogos hogy véleményt vagy segítséget próbál adni annak aki még nem annyira jártas. Ami ebben az esetben egy ételmű volt.Ezt le írja te meg durván le oltod,és a végére le írsz egy olyan butaságot hogy " hogy a sennheiser jo hang. Szerintem meg az egy vilagi tevedes. " Mint ha minden Senheiser fejes egyforma lenne. :C Hát nem tudom,hogy pl a HD 650,mennyire hasonlít a HD 700 hoz vagy a 800 hoz.De te tudod.

[ Szerkesztve ]

(#86258) contaxg válasza #98320896 (#86247) üzenetére


contaxg
veterán

Szerintem pedig a topikba való írás jogát hallásvizsgálathoz kéne kötni

És azzal aki "agyilag" süket mit kéne kezdeni??? Lövése sincs mit és hogyan kell hallgatni ,de okos Youtube videókról sok évtizedes tapasztalatot összetud szedni rövid idő alatt.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86259) zatom


zatom
tag

Hallás, hallásvizsgálat, kor, stb...
Kb. 13 kHz-ig hallok, semmi gondom ezzel 60 évesen, bárcsak a szemem lenne ilyen jó.
Nem cserélnék fület a volt kollégámmal, aki kb. 30 éves, és olyan érzékeny hallása van, hogy az ultrahangos madárriasztó hangjától meg tud őrülni, rajta kívül senkit nem zavar.
Szerintem a jó hallás nem(csak) azt jelenti, hogy széles frekvenciasávot képes hallani valaki.

(#86260) Exodius


Exodius
őstag

Nyugodjunk meg srácok. Jó ha pörög a topik, de azért ne szakítsunk itt egymással virtuálisan. :)
Bevallom néha engem is felcsesz, ha nincs konszenzus és mondjuk egy Topping A90-re nem mondja mindenki, hogy megvenné, de hát ez egy ilyen világ.

De van egy remek ötletem (Hi-Fi Elysium):

Az lenne a legjobb, ha lenne egy olyan hi-fis hely valahol mondjuk BP-n, ahova bejelentkezel x időre órára és addigra ott lenne egy laptop egy alap foobar-ral meg a kért erősítők, DAC-ok, fejesek és akkor tesztelhetne mindenki orrba-szájba.
Nagggggyon gyorsan megoldódnának a bajaink! :K
A delikvens beül,a kis szobájába (ne zavarjon senkit, ha mondjuk nyitott a fejese), ahol már be van készítve az adott vas. Randizik 1-2 órát velük, a zenéit beviszi pendrive-on. Aztán ide felfirkant valamit, amit mi elolvasunk és az alapján azt mondjuk: oké, van valami képem róla DE meghallgatom én is, aztán azt összehallgatva másik jelölttel is, választok.
Ők megrendelik, az megjön, mi átvesszük, aztán örülünk. :)

Most képzeljétek el. Kb. hetek alatt le lehetne zongorázni a főbb jelölteket. Mondjuk 2 órára fizet az ember 2000 Ft-ot, a helyen meg csak demó cuccok lennének.
Én simán kiadnék így egy 10-est 5x2 óráért. Még jobban is megérné, mint berendelni valamit, aztán meg tovább-adni bukóval, ha nem jön be. :U

[ Szerkesztve ]

(#86261) s4tch válasza Exodius (#86260) üzenetére


s4tch
veterán

A fejhallgatós találkozók ilyenek, de objektív okokból most nem lenne szerencsés szervezni.

(#86262) dave118 válasza Exodius (#86260) üzenetére


dave118
senior tag

Mi az a Topping A90 ;]

... Ami ami, az az.

(#86263) Exodius válasza s4tch (#86261) üzenetére


Exodius
őstag

Tisztában vagyok vele. :U

(#86264) fericske válasza Exodius (#86260) üzenetére


fericske
addikt

Nem tudom milyen a Topping a90, lehet tényleg jó.
Azért én ebben az árban egy Rupert Neve erősítő, bármelyik használt asztali Questyle erősítő vagy dac/amp, vagy ameddig még elérhető ilyen áron, egy TMP Ant erősítő között vacillálnék.

(#86265) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

A "35éve hifizem" kezdőszettem :)) (Tekintsünk el attól, hogy a nagyjából ilyen fejhallgatót nem a BRG magnónkkal használtam, mert ahhoz másik fajta dugó kellett, volt valami noname walkman is .)

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86266) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Tönkrement a Sennheiser HD 202-es fejhallgatóm, helyette keresnék valami hasonlót. 10 évet szolgált, emlékszem akkor sem volt egy nagy összeg (~10k). Órák után is kényelmes, szeretem, hogy hosszú kábellel árulták.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Beltérben.

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Multiplayer game, filmezés, zene hallgatás.

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
20.000 Ft

4.) Új vagy használt?
Új.

5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural.

6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt.

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Nem tudok ilyet mondani, kábele legyen elegendő hosszúságú.

8.) Honnan vásárolnál?
Itthonról.

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya.

[ Szerkesztve ]

.

(#86267) Greg204538 válasza Troy. (#86266) üzenetére


Greg204538
tag

(#86268) Sveppir


Sveppir
csendes tag

Sziasztok, vettem egy beyerdynamic dt-770-et de kényelmetlennek bizonyult mivel nyomta a fejemet egy ponton és inkább visszavittem. Esetleg 46000 ft körül tudtok ajánlani jó hangminőségű lehetőleg ovális fejhallagtót?

(#86269) a.gabriel válasza Exodius (#86260) üzenetére


a.gabriel
tag

Van közel ilyen, igaz nem Bp-n.

Az AVX-n MrCollector űzi az ilyen típusú demokat, mondjuk nem 2K, hanem 30K! :Y
(tehát a 2K kevés! :K )
És, ha vesz valaki egy több 100K cuccot nála, akkor ingyen volt a hallgatózás. :C

Mondjuk arról nem szól semmi infó sehol, hogy valaki ezek után vett is .....

[ Szerkesztve ]

A minőség az nem véletlen!

(#86270) Gzula[HUN] válasza Troy. (#86266) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

- HyperX Cloud
- Pioneer MS5T, ha találsz valahol mégy 20 alatt. Ha nem találsz, akkor inkább egy AT AVC500 vagy egy keveset használt használt M40X.
- Ha szigorúan 20 a keret, akkor Creative Aurvana Live!
Jó ár/érték arányú még:
- Lewitz HP8500, vagy ugyanaz kínából, ha éppen beleférsz a vámhatár alá (októberben már nem), mert mondjuk nem kérsz hozzá dobozt is.
- OneOdio Studio Pro (erős V hang sok méllyel)

Esetleg még az M30X, de nekem akkor inkább +2-3ezer, és vagy a Cloud vagy MS5T.

Elég jól felmentek az árak az elmúlt pár hónapban, egyre szűkösebb a 20-as keret. Én az utóbbi kettőből választanék, ha 2-3ezerrel túlnyúlik a kereten, akkor is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86271) kromatika válasza Exodius (#86260) üzenetére


kromatika
veterán

Jó ötlet. Benne lennék szívesen. :K

(#86272) Exodius válasza fericske (#86264) üzenetére


Exodius
őstag

TMP Ant-ot kéne így kimérni egy science review-ban! :D

(#86273) Dorien válasza a.gabriel (#86269) üzenetére


Dorien
veterán

30k egy hallgatózás MrCollector-nál? Ez komoly? :D

Troy: Shure SRH440 lenne az én tippem. Én nagyon szerettem a részletes, semleges, szinte steril hangját. Sajna kicsit nyekereg a fejpánt a csuklómechanika miatt. + Gzula is jókat ajánlott.

Sveppir: A fejpánt nyomott vagy a fülpárna?

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#86274) Sveppir válasza Dorien (#86273) üzenetére


Sveppir
csendes tag

A fülpárna elülső része az arcomat, és azt nem tudtam kitágítani

(#86275) Gzula[HUN] válasza Sveppir (#86274) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Az X2HR-el én is így voltam. Egy éjszakára felraktam az arcméretem + 1-2cm szélesen szétfeszítve és azóta kényelmes.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86276) Sveppir válasza Gzula[HUN] (#86275) üzenetére


Sveppir
csendes tag

azt én is csináltam a szorítás jó lett de elöl még mindig nyomott. Esetleg van valami ajánlat?

(#86277) leviske


leviske
veterán

Sziasztok!

Vagy egy Beyerdynamic DT 990 Pro fülesem, amin a nyáron eléggé elkoszosodott a párna. Úgy látom lehet a 990-hez kapni párnát külön is, ezért szeretném megkérdezni, hogy mennyire nehéz ezeken cserélni a fülpárnát. Illetve van rá sansz, hogy a régit megtudom tartani váltónak, vagy jó eséllyel olyan állapotban jön le, hogy R.I.P. neki?

(#86278) contaxg válasza leviske (#86277) üzenetére


contaxg
veterán

2 másodperc fel és kb 5 vissza. Nyugodtam lekaphatod, de mosás után szerintem soha nem lesz olyan mint új korában és ezért a hangja is változni fog

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86279) Balázs Z. válasza leviske (#86277) üzenetére


Balázs Z.
tag

Szia! Nem nehéz cserélni, illetve elsőre hosszadalmas/idegesítő, de elromlani nem fog közben. Egy rakás videó van youtube-on a folyamatról.
Én a régi párnákat dm-ben kapható folttisztító szappannal [link] mostam át nagyon alaposan, a mosógépes mosás szerintem károsíthatja a szivacsot. Egyébként nem használtam a régi párnákat a csere óta, használat gyakoriságától függően másfél-két évente 8.000 Ft az új párnákra nem olyan vészes. De tartaléknak jó eltenni, ha pl. szétrágja a macska, és nincs kéznél új...
Arra figyelj, hogy a DT 770 és a 990 párnája nem ugyanolyan, mindenképp a hozzá gyártottat vedd!

[ Szerkesztve ]

(#86280) Dorien válasza leviske (#86277) üzenetére


Dorien
veterán

Finoman húzd le a párnát a kagylóról, hogy ne szakadjon le a karimája. Utána mehet mosózsákban a többi ruha közé 40 fokos programra. Vagy kézzel megnyomkodod langyos mosószeres vízben, aztán öblítés, szárítás. Ha nagyon bele van épülve a zsír, akkor lehet áztatni is néhány órát. Miután teljesen megszáradt (kb. 2-3 nap), mehet vissza a fejesre. A karimát visszanyomkodod a vájatba és kész, lehet használni.

Ha meg új kell, akkor ez a két gyári párna van hozzá: [link] [link]
A feketével jobban előjön a középtartomány, kevésbé lesz V karakterű a hangja.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#86281) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok! Elsősorban Dorien kolléga segítsége lesz sztem a sanszos, mivel otthon van final fejesek terén! A kérdésem az lenne,hogy van egy Final Sonorous II fejesem és erre vennék akár utángyártott jó minőségű párnát, ami nem bőr, műbőr hanem esetleg velúr vagy talán hibrid! Az a lényeg,hogy ki sőt jobban szellőzön, ne fülledjen a fejemre! Köszönöm

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#86282) Gzula[HUN] válasza contaxg (#86278) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Max fél évente mosom gyakorlatilag az összes textil párnát, ami fejemen van. Nálam nem változik a hang észrevehetően. Egyébként meg összelapulva, összeszedve minden szöszt meg korpát is más hangja van a párnának, mint gyárilag azok nélkül, ha szigorúan vesszük, csak nem veszed észre a válozást a folyamatos használat során.

Annyiban lehet igazad, hogy ha valami gyatra állapotban van a párnában a szivacs, és a mosás feladja rá az utolsó kenetet, akkor valóban változhat a hangminőség. De akkor már egyébként is csereérett volt a párna.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86283) gretzky77 válasza gretzky77 (#86281) üzenetére


gretzky77
veterán

Bocsánat nem figyeltem, kicsit jobban szellőzön akart lenni! :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#86284) contaxg válasza Gzula[HUN] (#86282) üzenetére


contaxg
veterán

Lehet! :R mivel én már főleg ebben az állapotában találkozom már a fülpárnákkal.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86285) Exodius válasza gretzky77 (#86283) üzenetére


Exodius
őstag

Elméletileg a Shure 1540-es Alcantara párnája jó lehet rá, de várd meg a megerősítést. ;)

(#86286) p76


p76
senior tag

Kedves Hifiman HE4XX tulajdonosok!
Van probléma a felépítéssel/anyaghasználattal? Állítólag szétesik kíméletes használat mellett is.

(#86287) Drenadar


Drenadar
veterán

Sziasztok!

Hozzámkerült egy sennheiser hd599-es füles. NIncs semmi bajom vele, de megfordult a fejemben hogy lehet ennek már nem mindegy, hogy miről szól? egy sima creativeSB Z-vel hajtom meg, és abban kérném véleményeteket, hogy érdemes e hozzá szerezni valami erősebb dolgot, vagy ennek a fülesnek mindegy? (Ha jól látom csak 50Ω)

(#86288) s4tch válasza Drenadar (#86287) üzenetére


s4tch
veterán

Bár az nem egy különösebben jó hangú fejhallgató, tudna profitálni abból, ha egy rendes forrás lenne alatta. Jelenleg a tudásának a töredékét hallod. Itt a szaktopik:

https://mobilarena.hu/tema/fulhallgato_erositok_dacs_headamps_headphone_amplifiers/friss.html

(#86289) :AMF: válasza Dorien (#86280) üzenetére


:AMF:
senior tag

A DT990 párnája (szürke) ugyanaz a puhábbik verzió, mint 880-é? Csak mert azt nézem, hogy a 880-hoz külön nem árulnak párnát, az EDT770, illetve az EDT990 párnák kompatibilisek vele. A DT770 párnája viszont érezhetően keményebb.

p76: a DT880-at biztos nem tudja überelni. Nekem használat nélkül is szétesett, rögtön, amikor kivettem a dobozából. :D

[ Szerkesztve ]

(#86290) gretzky77 válasza Exodius (#86285) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#86291) Drenadar válasza s4tch (#86288) üzenetére


Drenadar
veterán

köszi :)

(#86292) leviske válasza contaxg (#86278) üzenetére


leviske
veterán

Köszi. :R Ezt gépi mosással tapasztaltad, vagy kézinél?

(#86279) Zoch: Köszi! Youtube-on még nem kerestem. Én is így voltam vele, ezért (is) döntöttem a fejes mellett, csak nekem még alig több, mint fél éve van meg. :DDD Ezért is gondoltam, hogy a régit lehetőség szerint nem dobnám el.

(#86280) Dorien: Nem is gondoltam volna, hogy ekkora ráhatással van a párna. Akkor a fekete ennyivel áteresztőbb? Ez esetleg a viselésen is érződik, vagy csak a hangon?

(#86293) Troy. válasza Gzula[HUN] (#86270) üzenetére


Troy.
addikt

Köszönöm az ajánlást.

(#86273) Dorien: Neked is!

Közben kaptam kölcsönbe egy Sennheiser HD 518-at. Nem rossz, kényelmes viselet, viszont ezzel a hangok sokkal mélyebbnek tűnnek (multiplayer shooter-ben a lövések illetve találatok). Nem rossz, csak furcsa.

.

(#86294) p76 válasza :AMF: (#86289) üzenetére


p76
senior tag

Nem [ ez a futár] szállította ki?

(#86295) Dorien válasza leviske (#86292) üzenetére


Dorien
veterán

A gyári DT880 / 990 szürke párna kb. a legfinomabb, legpuhább, legselymesebb plüss, ami létezik. A fekete is kellemes (AKG K612 Pro párnája ilyen kb.), DT990-hez én ezt választanám, ha újat vennék.

p76: Ha a HE4XX nem hibás gyárilag, akkor szerintem nem lesz gond vele. Anyaghasználatra, érzetre baromi masszív fejes.

gretzky77: Shure SRH1540 alcantara párna jó elvileg a Final Sonorous / Pandora Hope fejesekre. A hangot nem tudom, hogy befolyásolja...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#86296) Gzula[HUN] válasza Troy. (#86293) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Utólag vettem észre, hogy szempont a hosszú vezeték, szóval a MS5T kihúzva a listáról, mert annak csak 1,2m a kábele.

Ha bejön az 518-as nyitottsága, akkor ajánlom figyelmedbe az AT AVA-400-ast, mert a Cloudban sincs kevés mély (ha zavaró).

Dorien: Fidelo X2 mennyire jött / nem jött be?

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86297) gretzky77 válasza Dorien (#86295) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm, első körben mondjuk lehet valami olcsóbb megoldást próbálnék ki!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#86298) Dave™


Dave™
nagyúr

Találtam egy okos kis tuningot a K612-höz: link Van benne három pár szivacs, az egyik 4mm vastag (mint a gyári) és picit más anyagú mint a gyári, a másik kettő 3mm vastag és egyik kicsit sűrűbb, a másik kicsit kevésbé sűrű. Számomra utóbbi kettő jön be, a gyári szerintem túlságosan lefogja/tompítja a hangot. Mindkettővel jobban tetszik, és nagyon egyszerűen át lehet hangolni az élénkebb/részletezőbbről (3mm, ritka anyagú) a még mindig részletes de picit lágyabbra (3mm, sűrű). K712-vel is működhet de nem tudom, hogy ott segít-e.

(#86299) Gzula[HUN] válasza gretzky77 (#86297) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Olcsó megoldás. ;] Értékeléseknél van 81 fotós hozzászólás, szóval nagyjából tudnád hogy néz ki vele.
Ha túl olcsó, akkor is tudsz átmérő alapján keresni rá nevesebb gyártónál.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86300) gretzky77 válasza Gzula[HUN] (#86299) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi, keresgélek, méricskelek aztán majd beszámolok!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.