Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86151) Exodius válasza Sinesol (#86135) üzenetére


Exodius
őstag

Az erő egy dolog, de a minőség, és amit és ahogyan tudnak, az másik. De ezt te is tudod. :)

(#86152) Gzula[HUN] válasza contaxg (#86150) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Naptáramba nem írtam fel, de valahogy úgy volt. Úgy emlékszem azóta egyszer volt 116€+posta, de ezt leszámítva alig volt rá kedvezmény egész évben. Álláspontom szerint a mai akciós ár se sok érte, ár/érték arány így is elég jó. Megfogod a kezdben, és látod, hogy mire ment el a pénzed. Nem egy darab műanyag, ami nyiklik-nyaklik. A fejpánt hetekig tehénszar szagú bőr illatű volt. Itt van még előttem, hogy amikor először megfogtam, éreztem a hideg fémet a kezemben, mert azt se prólolták ki a kagylóból. Először nem tetszettek a magasai, de kapott egy Loxjie D10-et mellé, az sokat javított rajta.

Nem tökéletes fejhallgató, nekem is hónapok után egy éjszakára enyhén szétfeszítve kellett hagyni, hogy ne nyomja az arcom, de azóta jó. A párnája szöszmágnes, és ki se jön belőle mosáskor, de ruhatisztító hengerrel mosás után gyári állapot(hoz közeli) összhozható vele.

MDR-1A jobban tetszett még tavaszig, de az első napsütés után őszig nem viselem el magamon órákon át a műbőrt, azóta meg totál átálltam az X2HR-re, "minden után is" azt veszem vissza.

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

(#86153) CactuS válasza CactuS (#85044) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Miután 2 hónap alatt sem sikerült a muzikernek leszállítania a Pioneer SE-MS5T-T fülest és már nagyon zavart a Sennheiser döglődése, így bevállaltam egy Lewitz HP8500-ast. Kicsit talán kevés a mély az én ízlésemnek, viszont a közép - számomra - meglepően tiszta (nem vagyok egy nagy guru, plusz nincsenek milliós hifi cuccaim). Anyagminősége szintén teljesen korrekt, a párnái kényelmesek és jól szigetelik a külvilágot. Szóval ezért a pénzért tényleg meglepődtem, hogy mit ad a HP8500. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#86155) kromatika válasza Sinesol (#86147) üzenetére


kromatika
veterán

Nos ha így van,akkor miért a nyugdíjasok kedvenc fejese a HD 650? :DDD Egyébként teljesen igazad van,csak akkor ez hogy is van a HD 650-el. :((

(#86156) Frogged válasza Sinesol (#86147) üzenetére


Frogged
aktív tag

Nem tudom én ha nyugdíjas lennék nem V karaktert keresnék mert engem már nem bánt a magas tüske.
Hanem olyan fejest ami a mély és közép tartományban alkot nagyot mivel számomra akkor már a zene azon része lenne az igazán élvezhető.
A beyerek meg ha jól tudom nem a kiemelkedően jó közép tartományukról híresek.

(#86157) contaxg válasza kromatika (#86155) üzenetére


contaxg
veterán

Mert jó kis bepunnyadt hangja van, nyugodt, meleg karakterrel.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86158) tjsz válasza Dorien (#86091) üzenetére


tjsz
senior tag

Köszi szépen!
:R

(#86159) Sinesol válasza kromatika (#86155) üzenetére


Sinesol
veterán

Mert ez tény, hogy a nyugdijasok kedvenc fejese, vagy honnan jött ez egyaltalan?

Amugy inkabb mondanam altalanosságban, kortól független kedvencnek, mivel a 6xx/650 talán a valaha volt legnépszerübb fejes.

[ Szerkesztve ]

(#86161) Sinesol válasza #98320896 (#86160) üzenetére


Sinesol
veterán

Tulertekelt lenne a kiegyenlitett, termeszetes hangkép, a legendas közeptartomany vagy az alacsony torzitas? Esetleg az evtizedes megbizhatosag vagy a közismerten jo kényelem?

Ha ez 200-300 dollarert tulertekelt, akkor mi a valodi érték?

[ Szerkesztve ]

(#86162) OPiiPO válasza Sinesol (#86161) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1, főleg a 6xx MassDrop ára amit minden, csak nem túlértékelt.

De CME kolléga biztos mond majd sokkal jobbat sokkal olcsóbban mint ez a túlértékelt cucc :P

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#86163) ribizly válasza #98320896 (#86160) üzenetére


ribizly
veterán

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#86165) dave118 válasza #98320896 (#86164) üzenetére


dave118
senior tag

Összekevered a célzott marketing bullshit hypolást (pl. beats) a felhasználók tapasztalati úton szerzett véleményeiből kialakuló népszerűséget (HD6xx) szvsz. Te az előbbiről beszélsz, többiek az utóbbiról.

... Ami ami, az az.

(#86167) Exodius válasza #98320896 (#86166) üzenetére


Exodius
őstag

Nem biztos hogy....ebből jól fogsz kijönni, főnök. ;]

(#86168) dave118 válasza #98320896 (#86166) üzenetére


dave118
senior tag

Te is az a típus vagy aki sosem enged a saját "igazából", ha jól látom :) De tudod mit? Igazad van!
Egyébként a szóban forgó fejes pont egy 8-as, mert sokaknak egyáltalán nem tetszik a hangja. De kaptál elég ajánlatot hasonlóan jó fejesekre az Amiron-tól a Sundara-ig, úgyhogy van miből válogatni! Olyan fejes nem lesz amit mindenki maximálisan és egybehangzóan ajánlani fog, hogy ezt vedd meg és kész vagy! Meghallgatás nélkül. Úgyhogy mellkas felszív, pénztárca kinyit, aztán lehet imádkozni :DDD

... Ami ami, az az.

(#86169) OPiiPO válasza dave118 (#86168) üzenetére


OPiiPO
addikt

Szerintem eddig senki nem emelte a 6XX-et 10/10-re (legalábbis én nem emlékszem), általában az 58X-el együtt egy 7-8/10 körül szoktak mozogni.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#86170) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Megjött a az ISK HF2010. Igazából azt hozta, amit vártam. A szintén "várt" magas kiemelés a Loxjie D10-ről nem volt, Sonata HD-ról és telefonról se annyira, de alaplapiról a cintányér szinte kaparta a dobhártyám. Utóbbi szerintem a legnagyobb hátránya, mert vsz. pont azért vesznek 10ezerért Aliról fejhallgatót, mert ennyire van pénz. Akkor meg normális DAC nem lesz.
Egyébként (nem csak árához képest) egész kellemes hangja van normális(abb) forrásról, még a mély hangokból se hiányoltam.
Ami még ellene szól, hogy nincs bazi nagy fejem, de szinte teljesen max állásra kell állítani, hogy kényelmesen álljon, akkor meg a "kis vezetékek" is már-már feszülnek. Kicsit lehetne nagyobb szorító ereje, de egyébként kényelmes. Nálam nagyobb fejűek nem járnának ilyen jól vele.
Részemről egy "tetszett plecsni".

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

(#86171) arrrgggh


arrrgggh
tag

Sziasztok!

(A témaindító bejegyzésből kiindulva:)
Otthoni használatra szeretnék venni egy nyitott supraaural fejhallgatót.
Vegyes használatra lenne, én zenére, gyerekek mesére, a párom filmre használná.
Mivel számítógépről vagy telefonról lenne meghajtva és a gyerkőcök is használnák, ezért úgy gondolom, hogy 15000Ft-tól nem érdemes többet költeni rá.

Létezik ilyen (értékelhető) fejhallgató?

(#86172) Gzula[HUN] válasza arrrgggh (#86171) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

- Omnitronic SHP-600 / ISK2010. Utóbbi nekem 15 nap alatt megjött Kínából (doboz nélkül rendeltem). Elivileg ugyanaz a két fejhallgató.
- Félnyitottból Superlux HD681 EVO.

Vagy megnyújtanám egy kicsit a keretet.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

(#86173) Sinesol válasza Gzula[HUN] (#86172) üzenetére


Sinesol
veterán

Lehet rosszul emlekszem, de ezek nem circumaural fejesek?

(#86174) Gzula[HUN] válasza Sinesol (#86173) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Jogos. Elnéztem.

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

(#86175) Gzula[HUN] válasza arrrgggh (#86171) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Újra tábla. Szóval én AT AVA400 alatt (annál kedvezőbb árút) nem tudnék mondani supra nyitottat. Nekem a "fél tesója", a TAD500-as van, az egy igen tartós darab, én (több-kevesebb karbantartással) több, mint 6 éve nyúzom.
Részemről ennyi. Egyébként meg nem vetném el a (#86172) - ben írtakat, ha elsődleges az ár.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

(#86176) logineres


logineres
tag

Sziasztok!

Teljesen elveszett vagyok fejhallgató vásárlás ügyileg, szóval a segítségeteket kérném, hogy most milyen fejhallgatót ajánlott vásárolni.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon szeretném használni, elég nyugodt a környezet, kevés külső zaj.
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Főként zenehallgatásra szeretném használni, de emelett gamingre is. Nem kell mikrofonos fejhallgató, jelenleg is van egy külső mikrofonom.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
50-60e környékén +- apró.
4.) Új vagy használt?
Használt, Új is lehet, viszont garancia szereném, hogy legyen rajta, illetve ne legyen agyonhasználva.
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Jelenleg egy HyperX cloud fülesem van, hangzása eléggé közepes, de nem érzem kifejezetten jónak se a magasat, közepet, mélyet.
8.) Honnan vásárolnál?
Ha megbízható a webshop/vásárló akkor külföldről is, de inkább belföldön szoktam nézelődni.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Számítógépről, integrált hangkártyával rendelkezem(Realtek® ALC892 codec), ha nagyon szükséges akkor ezt is fejleszteném.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#86178) Bodz válasza logineres (#86176) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Pl. Yamaha HPH-MT7, Beyerdynamic DT 770 Pro, Custom Studio, DT 250, Denon D1200, Shure SRH840, Audio-Technica ATH-A550Z.
De amúgy a HyperX is jobban szólna, ha nem a vacak ALC892 lenne előtte. Ha meg komolyabb fejeset veszel, akkor mindenféleképpen szükséges a fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

(#86179) logineres


logineres
tag

Köszönöm szépen a segítséget!
Mindenképp ránézek ezekre a fejhallgatókra, meg már akkor tényleg beszerzek egy DAC+AMP kombót.

Zenei műfajt azért nem írtam, mert változó mit hallgatok. Régebben nagyon rock függő voltam, de mostanában rákattantam a dubstep, kpop, heavy metal-ra is. Szóval szinte mindent hallgatok ami megtetszik.

Gamingbe pedig inkább hardcore gamernek vallom magam, inkább a lépteket szeretném hallani.

(#86181) Greg204538 válasza logineres (#86176) üzenetére


Greg204538
tag

Ha nem fontos az a mennyiségű mély, ami a zárt Cloudban ömleng, gondolkodj nyitottban is. Minőségibb lesz minden mély egy dac-amppal, az feledtetheti a mennyiségbeli deficitet. Nyilván csak akkor, ha lehetőséged van a fejes kialakításából adódó zajt kelteni magad körül. Térben ezerszer jobb egy nyitott, nem is pállik be.

[ Szerkesztve ]

(#86182) Gzula[HUN] válasza logineres (#86179) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Én is azt javasolom, hogy először inkább valami DAC és/vagy AMP kombó legyen beszerezve. Ez ügyben ITT tudsz segítséget kérni. A HyperX Cloudban elég sok rejtett tartalék van, amit egy alaplapi elég jól elfed.
Momentán nekem a HyperX Clouddal egy bajom van, az a párna. Nekem túlságosan "tapadós" volt. Az helyett esetleg egy jó minőségű utángyárott párna.
Ezekkel többre mész, mintha vennél egy random 50ezres fejhallgatót, alaplapiról lehet (sőt) rosszabbul fog szólni, mint a Cloud, mert pl. az alaplapi hibáit jobban felerősíti, aztán meg csak a hibát fogod kihallani.

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

(#86183) Gish válasza fericske (#85892) üzenetére


Gish
csendes tag

Jó reggelt!

Mivel anno te írtál először, így a te válaszodra írok most, lévén, hogy megérkezett a fejhallgató. De persze mindenki mástól is örömmel veszek ötleteket.

Nos, nem vagyok annyira otthon a fejhallgatókban, de az normális, hogy ennyivel halkabban szól, mint egy vezetéknélküli (ami ugyan ez az árkategória volt)? Nem azt mondom, hogy halk, mert nem, de nem azt a hangerőt hozza, mint az eddigi fejhallgatóim (amik között volt vezetékes és vezeték nélküli is), s nem tudom ez mennyire normális.

Illetve, az lehetséges, hogy a kábel nem mind a két oldala 3.5-ös jack? Ez lehet noob kérdés, de eddig bármilyen fejhallgatóm volt, mindegy volt, hogy melyik felét dugtam a gépbe és melyiket a fülesbe. A mostaninál viszont nem ugyanolyan a kábel két vége (lévén, hogy az egyik csak a gépbe megy, a másik pedig csak a fülesbe). Volt itthon egy mindkét oldalán 3.5-ös jack, megnéztem és olyan, mintha a fejhallgatóba kisebb menne, mert nem ment bele a 3.5-ös.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#86184) Gzula[HUN] válasza Gish (#86183) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

- Normális. Mondjuk nem tudom, hogy mekkora a hangerő különbség a Bluedio meg a Takstar között, de előfordul. Az csak egy tulajdonság, hogy mennyire hajtható könnyen, vagy nehezen a fejes, vagy csak egy szempont a vásárlásnál. (Nem akarok most jobban belemenni, hogy impedancia, meg ohm, meg stb. Egy részről hosszú, más részről annyira nem is megy a téma, bár általánosban (30éve) még elég jól ment a fizika :D a lényeg, hogy emiatt ne aggódj.)
- Gondolom a 2,5mm-es, 4 pines dugóra gondolsz. (Ha jól tippelek.)

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

(#86185) fericske válasza Gish (#86183) üzenetére


fericske
addikt

Normális jelenség a hangerőeltérés. Cserélhető kábeleknél is van többféle csatlakozó fejesoldalon.
Jobb külső-belső hangkártya, dac/amp ajánlott alapvetően bármilyen fejhallgatóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#86186) logineres


logineres
tag

Köszönöm ismét a segítséget! :R

Akkor elsőnek DAC+AMP-ba nézelődök, aztán fejhallgatóba.

Greg204538
Zárt fejhallgatókban azért gondolkoztam, mert idáig ilyen fejhallgatóim voltak és akkor már úgy voltam vele maradjon a jól megszokott, de ha a nyitottal is megvagy elégedve és talán még jobb is, mint a zárt, akkor olyan fejhallgatókat is keresek! Köszi az infót!

Gluza[HUN]
Egyenlőre marad a hyper X cloud 1, de nem a hang miatt váltom le, hanem már szerencsétlen megért 5 évet és már az anyag kezdi megadni magát. Ha esetleg végleg feladná akkor már ne stagnáljak hangminőségbe, hanem fejlesszek.

(#86187) p76


p76
senior tag

Drop-on olvastam a lehető legkeményebb kritikát:
"Beszéltél gyerekként a barátodhoz 2 konzervdobozon keresztül ami damillal volt összekötve?
Igen?
Akkor tudod hogy az ESS 252 hogyan szól."

(#86188) Gish válasza Gzula[HUN] (#86184) üzenetére


Gish
csendes tag

Nem akarok nagy hülyeséget mondani, de egy kb 40-al halkabb ez a fejhallgató, mint amik eddig voltak. Nem "aggódok", csak zavar, mert így a régi fülesnek "jobb" a mélye.

(#86189) Gzula[HUN] válasza Gish (#86188) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Egy audiofilnek lehet, hogy elég vagy sok mély van benne, de egy baseheadnek vsz. kevés lesz. Az M40X is pl. ilyen. Marad a megszokás vagy a visszaküldés.

Egyébként szerintem a korábban megadott feltételeidnek maximálisan megfelelne egy OneOdio Studio Pro (50). A vastag párnás változat, egy ideje már Hi-Res plecsnit is kapott. Említetted, hogy külföldi oldal annyira nem gyere be, de megbízható a hivatalos oldala meg a OneNone store is, utóbbiból én már kétszer is rendeltem, pedig akkor még spanyol postája nem is volt, csak kínai.
Elég erős V karaktere van, mélyből nincs hiány. 2 vezetéket is kapsz hozzá. Egyik felén 3,5-es, másikon 6,3-as dugót csatlakoztathatsz hozzá. (Nincs bajonettzár, olyan vezetéket raksz rá, amilyet akarsz.) Memóriaszivacsos a párnája, én azt megtartottam, miután eladtam az OneOdiot, és az most a rádiós Sonymon van. Fórum keresőjét használva sok infót össze tudsz szedni róla + youtube is tele van OneOdios tesztekkel. Egyébként könnyen is hajtható.

Korábban össze próbáltam szedni néhány "szebb" méllyel rendelkező fejhallgatót. Vsz. az elvárt hangszínhez egyik optimális választás pl. egy használt MDR-1A volna, de az már mostanában elég ritka, utódját meg használtként is arany árban mérik.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

(#86190) Elemííír válasza #98320896 (#86177) üzenetére


Elemííír
lelkes újonc

Szerintem amúgy az egyik legfontosabb szempont, hogy mennyi részltet hallasz ki a zenéből, erre a Beyer fejesei nagyon jók!

Bocsi h megint emiatt kötöszködök,de nem bírom megállni mert ez egész egyszerűen nem igaz.Nagyon összekeversz valamit.A DT 770 (vagy akár DT 880/DT 990) bizonyos részleteket kiemelhet,viszont mondjuk Sennheiser HD650-nel vagy HD600-zal,akusztikus zenén összevetem, a HD650 sokkal több részletet fog visszaadni összességében.Vagy HD 58x is.Nem tudom,te mire figyelsz,de ez tényleg így van.Nem csak a mellesleg túlzó ciccegés,csilingelés, csattogás stb. számít részletnek,hogy ezeket minnél jobban a képedbe nyomja.Sőt.Forward magas nem egyenlő részletesség. :R

[ Szerkesztve ]

(#86192) Elemííír válasza #98320896 (#86191) üzenetére


Elemííír
lelkes újonc

Akkor hadd mutassak valamit a DT770-ről,ha már annyira adsz ezekre:

[link]

OUR VERDICT
Decent enough if you must have closed-back headphones, but there are better cans at the price
FOR
Closed-back designpowerful soundvery comfortable
AGAINST
Rivals offer more insight, detail and overall resolution

...


But it also means a more coloured and less impressive performance: yes, the tonal balance is broadly neutral, and there's a pleasing balance about the presentation. However, when it comes to clarity and resolution, the DT770s suffer.

The DT770s blur detail where their stablemates brush it up for inspection. Dynamics aren't so expressive, either, so a significant chunk of the emotional impact of Shostakovich's String Quartet No.8 is lost.

Netről sok szutykot össze lehet szedni,de fogadjunk még egy rakást tudnék hozni,ami az én hallásom által hallottakat támasztja alá.Igaz én csak 40 éve hifizek,már a 80as években találkoztam azzal a jelenséggel,amit te részletességnek hiszel.Ősi hifi trükk,semmi több. ;)

[ Szerkesztve ]

(#86194) Elemííír válasza #98320896 (#86193) üzenetére


Elemííír
lelkes újonc

A gépemre kötött kis Geniusokon is hallom külön a dallamokat.Ettől még egy rakás sz@r.A jó részletes hangzás ennél sokkal többről szól.Az a probléma,hogy noha nemrég kezdted,te is már tudni vélsz mindent a jó hangról,mai fiatalokban semmi alázat nincs. :N

[ Szerkesztve ]

(#86195) -Skylake- válasza Elemííír (#86194) üzenetére


-Skylake-
addikt

"mai fiatalokban semmi alázat nincs. :N"
A kor az allapot, nem pedig ereny. Amit mi erzunk akkor amikor ezt mondatot leirod az csont ugyan az, mint amit akkor erzel amikor olvasod amit en irtam. Az, hogy 40 eve hifizel az egy szam, attol a Te szavad nem tobb, mert sokkal regebb ota hallgatsz zenet. Felteszem talalok olyat aki 40 eve hiszi, hogy lapos a fold. Ez teljesen analog azzal amit te mondtal azzal, hogy elovetted a "mert en idosebb vagyok" kartyat. Ha 40 eve hifizel ES emellett egyebkent a szakmaban egy vilagszinten elismert (40 ev utan azt mar illik) nev vagy a hifi vilagaban, akkor azt mondom oke, mogotted van egy 40 eves szakmai mult , megfontolando (nem kotelezo, megfontolando) rad hallgatni. Errol szerintem itt most szo sincs, persze tevedhetek, nem tudom ki vagy.
Semmit nem jelent ez a szam, biztos van aki 40 eve azt gondolja, hogy a sennheiser jo hang. Szerintem meg az egy vilagi tevedes. Ha majd 30 ev mulva mondom ezt akkor automatikusan igazam lesz ?

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#86196) OPiiPO válasza #98320896 (#86191) üzenetére


OPiiPO
addikt

"Meg úgy a reviewerek nagy része sem youtube-on, azzal amit írsz" - tuti komoly érv volt, ezt ugye Te is érzed :P

(86194) Elemííír: "mai fiatalokban semmi alázat nincs." - jujj, ezt nem hittem volna hogy látom mégegyszer leírva az ezoterikus hifi topicon kívül. Remélem majd ha elérem hogy 40 éve hifizek, lesz még annyi eszem hogy ne írjak ilyeneket. You made my day :))

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#86198) :AMF: válasza Elemííír (#86190) üzenetére


:AMF:
senior tag

Szvsz lehet, hogy mindkettőtöknek igaza van. :) A meglévő rendszeremen a DT880-at semmivel nem éreztem jobbnak, mint a DT770-et, vagy akár a M50x-et. (Más, de semmiben sem jobb.) A feleannyiba kerülő AD500x mellett meg végképp nem éreztem reálisnak az ár/érték arányát. Opa csere az erősítőben és kiderült, hogy a 880 jobban skálázódik, mint a többi három együttvéve. Azóta is "hűhá"-zok néhány akusztikus számnál.

Elképzelhető, hogy a HD58x is ilyen és CME rendszerén csak ennyit tud mutatni?

(#86199) Elemííír válasza -Skylake- (#86195) üzenetére


Elemííír
lelkes újonc

Igazad van,a kornak akkor van szerepe,ha megvan a kellő alázat, tanulásra, tudásra való éhség, nyitottság.Akkor párosul széleskörű tapasztalattal,alapos tudással.Számít a tapasztalat ebben a műfajban!
De hogy azt látom,hogy valaki megveszi élete első valahogy szóló fejhallgatóját,ő már nem sokkal utána tanácsokat oszt,tudja, mi micsoda,az nekem valahol hibádzik.És mikor sokadjára hívják fel a figyelmét a vélhetően tapasztaltabb topiktagok,de ő meg sem fontolja,hogy esetleg nekik igazuk lehet,mert többet láttak-hallottak.Nem minden az ízlés.Valami csak tapasztalat kérdése lenne. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.