Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87851) lowzor válasza Ba cy lus (#87835) üzenetére


lowzor
veterán

Amúgy 80-as évekbeli zenéket is szoktam hallgatni, és úgy vettem észre, hogy arra jobb a velúr, mert részletesebb.
Szóval ha egyszer elmegy a kedvem az elektronikus zenétől, akkor lehet, hogy visszarakom a velúrt.
Kényelemre viszont nekem jobb a bőr.

(#87852) Dorien válasza Exodius (#87850) üzenetére


Dorien
veterán

Ma vagy holnap este tervezzük megnézni. :)
Pár jó romantikus film, ami mostanában programon volt:
A szív hídjai, A forrás, Csodabogár, A jövő kezdete

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#87853) Pierre75 válasza Dorien (#87852) üzenetére


Pierre75
senior tag

Shadowlands (1993)

[ Szerkesztve ]

(#87854) Dorien válasza Pierre75 (#87853) üzenetére


Dorien
veterán

Köszi, megnézzük! :R

Jelentem, a mai Fidelio X2 szöszhengerezés megvolt. :) Pár hetente meg kell csinálni, mert úgy néz ki a párnája, mint az okádék. Így sem lehet teljesen megtisztítani, csak olyan 90%-osra... Ettől függetlenül az egyik legjobb ár/érték arányú fejhallgatónak tartom. Brutál kényelem, anyaghasználat és hang, megfelelő forrásról, persze. :K

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#87855) Zoliee válasza Pityu. (#87846) üzenetére


Zoliee
senior tag

"...14 nap elállás van."
Ez így is van, azonban csak óvatosan azzal az elállással. Ha jól emlékszem Muziker-es megrendelésed van, az meg szlovák cég.
Oda kellene visszaküldened, ami egy alacsonyabb áru terméknél nem éri meg. (kb 5-7e a futárköltség, posta talán kevesebb)

[ Szerkesztve ]

(#87856) Alemida válasza Zoliee (#87855) üzenetére


Alemida
tag

Aqua-nál rendeltem 2 hete egy M40x-et, átvételkor rákérdeztem az eladónal, azt mondta higiéniai terméknek minősül ÁSZF szerint nem érvényes rá a 14 napos elállás.

(#87857) kurucz24 válasza Dorien (#87854) üzenetére


kurucz24
tag

Te miről használod? Mi a forráskészülék?

(#87858) attiati


attiati
veterán

Fiókban porosodott mostanáig egy SoundMagic P21S.

Ő így milyennek számít?

(#87859) Pityu. válasza Zoliee (#87855) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor majd eladom ha muszáj

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87860) Sinesol válasza andzsin73 (#40597) üzenetére


Sinesol
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#87861) Dorien válasza kurucz24 (#87857) üzenetére


Dorien
veterán

PC (Win7, JRiver) > Starting Point DAC 3 > Sense V1

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#87862) nbencee


nbencee
tag

Most én is nagyon gondolkozok a Lewitz HP8500-an. Egy Takstar Pro 80/82-höz képest milyen hangja van, külsőre oké, hogy a másolata, de belül is az ugyan az van? illetve hasonló minősége van? (eredeti árán a két cucc gyakorlatilag egy áron van, csak most ugye BF miatt a lewitz igen jó áron van, és a Takstar már vámhatár felett van, így rájöhet még egy jó adag kezelési költség) Illetve szerintetek ez a DAC/AMP ki tudná hozni belőle a jó tulajdonságait?

(#87863) audiophile2!


audiophile2!
lelkes újonc

Érdemes venni 70 mm driveres fejhallgatót? Eddig csak a Sony csinált ilyet, de az méregdrága. (Z1R)
Viszont van BLON BL-30 100 USD Drop/120 EUR áron is.
[link]

(#87864) Dorien válasza nbencee (#87862) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem ne gondolkozz rajta sokat. :) [link]

audiophile2!: Én olyasmit olvastam, hogy egy ilyen nagy driver már nem képes visszaadni a magas frekvenciákat a megfelelő módon. A Sony MDR-Z7 is egy elég megosztó modell lett.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#87865) HarryPotter


HarryPotter
őstag

sziasztok, adott egy új logitech G pro x vezetékes fejhallgató, de a mikrofonja nem működik sem xbox-on , sem laptopon (sima jack csatlakozót használva), de az erősítővel is kirpóbáltuk, de semmi. Valamit rosszul csinálunk vagy jótállási hiba?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#87866) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok,
Egy Sennheiser HD599 és a HD600 hangminőség tekintetében a HD58X jubilee alá vagy felé tehető?
Köszi előre is a választ!

[ Szerkesztve ]

(#87867) Ba cy lus válasza tome0001 (#87866) üzenetére


Ba cy lus
őstag

HD599 egyértelműen alá. HD600 meg valaki szerint fölé, valaki szerint alá. De most már érdemes számolni az új jövevénnyel is, a HD560S-sel.

[ Szerkesztve ]

(#87868) audiophile2! válasza Dorien (#87864) üzenetére


audiophile2!
lelkes újonc

Köszönöm! Lehet a hangfalakon is azért van külön magashangsugárzó a mély mellett.

(#87869) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Már szinte mániákusa lettem annak, hogy a Fidelio X1s-nek cserélhető-e a párnája, és több óra kutakodás után IME a 2. teszt, amin egyértelműen látszik, hogy cserélhető. És a vezeték is tök ugyanaz, mint az X2HR-en. (ITT az első találatom.) Mérget nem vennék rá, de gyanítom, hogy a két fejhallgató csak színben tér el.
Meg találtam rá ilyen BT biszb@szt negyvenpár dolcsiért (MBQuart).

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87870) Dorien válasza Gzula[HUN] (#87869) üzenetére


Dorien
veterán

És az miért jó neked? :) Akarsz venni egy ilyet is az X2HR mellé / helyett?

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#87871) Ba cy lus válasza lowzor (#87851) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Nem nehéz részletesebbnek lennie: [link] - a különböző párnák hatása a Superlux HD330 hangjára, a zöld EDT770V, a kék EDT990V. EDT770S nincs ott, de el lehet képzelni (kb. +12-15 dB lehet a mélytartományra). :)
Ha ebből indulunk ki, az alacsonyabb impedanciás DT990-ek sem lennének a te ízlésednek valók, ennyit nem hoznak mélyek terén.

[ Szerkesztve ]

(#87872) Gzula[HUN] válasza Dorien (#87870) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ha valamiből még egy lesz, ha bedöglik, az X2HR (vagy X2, vagy X1s) lesz. Azért nem akarom gyorsan leamortizálni, de nem árt, ha tudom miből válogathatok. A 108-110$-os árával meg még a BF-es X2HR árnak is konkurenciája még akkor is, ha bukik a vámon. Csak az X1s-ről bazi nehéz bármit is összekaparni a netről. Az X1-esről találni, de az még fix vezetékes és ragasztott párnás. A színkombinációja meg őszintén szólva jobbnak tűnik, mint az X2HR-é, és ránézésre a kagyló kürüli gyűrű polírozott alumínium, így nem kellene aggódni, hogy lepattog róla a festék.
Aztán lehet, hogy le fog esni az X3 ára, és arra cuppanok rá, de annak elég vegyes fogadtatása lett. Egyedül Z mondta jobbnak, a többiek inkább az elődjét ajánlják (valamelyik X2-t vagy X2HR-t).

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87873) lowzor válasza Ba cy lus (#87871) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor az EDT770 V tényleg emel valamennyit a mélyeken, amit nem gondoltam volna.
Kevesebb lyuk van a hátulján, vagy mi lehet az oka?
Kár, hogy a 770 S nincs rajta, kíváncsi lennék rá. :D

A velúr párnával is rá volt pakolva +10dB a mélyekre, úgy használtam nagyon hosszú ideig. :D
Amúgy a magasakat a 770 S nagyon megcsapolta, kellett is rájuk adnom egy picit EQ-val, pedig a velúrral annyira kiemelt volt, hogy az nem igaz.

(#87874) s4tch válasza Dorien (#87864) üzenetére


s4tch
veterán

Hallottad már a Z7-et? Én nagyon kíváncsi vagyok rá, általában csípem a közepesen puha, meleg, simogató hangot, és azt a leírások alapján pont olyannak képzelem. Az Elear gyökeres ellentéte lehet, el tudom képzelni, hogy jól kiegészítenék egymást.

(#87875) Ba cy lus válasza lowzor (#87873) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Kevesebb lyuk van a hátulján, vagy mi lehet az oka?

Szerintem nem, inkább a párnában lévő szivacsra gyanakszom. Talán maga a plüssborítás is más.

[ Szerkesztve ]

(#87876) Dorien válasza s4tch (#87874) üzenetére


Dorien
veterán

Nem, de talán tavaly december körül láttam egy használtat 50k-ért aprón és a mai napig bánom, hogy annyiért nem vettem meg... :W OK, azt hiszem nem nagyon volt értékelése a csókának, és nem akartam kockáztatni, de akkor is... Mondjuk most a Fidelio X2 eléggé megvigasztalt minden szempontból. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#87877) Kaci84


Kaci84
őstag

Üdv, 4 éve vettem egy Sennheiser HD598-at. PC-hez használom, főleg játékra, de a YT és film is gyakori. Ügye ez alapból 2,5"-6,5" kábellel van szerelve és hozzá egy 6,5"-3,5" átalakító. Ezzel az átalakítóval elég hosszú lesz ami sokszor zavaró, de ami mégroszabb a 3,5 rész görbülhet. Sokszor recseget, meg kihagyott hangsávokat ami igazgatásra megjavult egy időre. Vettem egy új gyári kábelt de továbbra is csinálta a régi átalakítóval.
Viszont, mivel régebbről van egy Yamaha HTR-2064 erősítőm aminek az előlapján van 6,5" csati ezért arra gondoltam ésszerű azt használnom. A PC-ről a hangot optikai kábellel viszem az erősítőnek.
Kérdés: Jó-e ez a felépítés vagy változtassak valamin?
A hallgatóm fix azt nem veszek most másikat, viszont az erősítőt kihagyhatom a képletből, hogy közvetlenül az alaplapról kapja a hangot vagy a VGA-ról ha lehetséges és ha így jobban járok. Illetve mivel cserélgetem tesztelés miatt a hardvereket, ezért figyelmebe vehetek egy jobb hangkártyával szerelt lapot, már ha van értelme vagy érdemi különbség. Ebben a felállásban melyik a leggyengébb láncszem aminek a cseréjévrel/fejlesztésével jobb hangzást lehetne elérni érdemben?

[ Szerkesztve ]

(#87878) Gzula[HUN] válasza Kaci84 (#87877) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Én azért hamarabb próbáltam volna ki azt a Yamaha erősítőt, mint kérdeztem volna, hogy jól lesz-e az.

Vehetsz a fejhallgatóhoz olyan kábelt is, aminek eleve 3,5-es a "másik" vége. Alaplapi hangkártyák általában nem adnak minőségi hangzást. A drágább, gamer kiadások meg túltolják a basszust (lealábbis az enyém). Mármint annyira, hogy egy alapban mélyre hangolt fejhallgató ocsmány lesz tőle.
DAC/AMP ügyben ITT tudnak többet segíteni.

#87876Dorien: Azért az az 50ezer HUF is elég gyanús, az a szabálysértési értékhatár. Alatta szabálysértés, felette bűncselekmény. (Ennél kicsit bonyibb a szitu, de ez a fő választóvonal.)

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87879) Micsurin válasza Gzula[HUN] (#87878) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezek a kínai kábelek milyen minőségűek?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#87880) Dorien válasza Gzula[HUN] (#87878) üzenetére


Dorien
veterán

Jah, hát nekem is az volt, nyilván ezért nem merültem mélyebben bele, hogy megvegyem... :) eBay az príma, ott védve van rendesen a vevő.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#87881) Gzula[HUN] válasza Micsurin (#87879) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Túl sokat nem rendeltem belőlük, de az Ugreen kábel egy átlag minőséget azért hoz. Ha nem a gyári kábelt használom, akkor EZT a fajta farmer borításút szoktam.
Szerintem árának megfelelően kell kezelni, mint minden más kínait, max kellemesen csalódsz. Minden másra ott van a KÁCSA.

#87880Dorien: Én eddig Aliról is minden esetben vissza kapam a pénzt, ha probléma volt. (Meg ebayről is.)

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87882) Pityu. válasza Gzula[HUN] (#87881) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Jó,hogy lehet kapni 283EFt ért is kábelt mindjárt veszek egy zsákkal :D

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87883) Micsurin válasza Pityu. (#87882) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Lehet rajta röhögni de az olcsó Hama-kal is az a bajom, hogy sercegnek porcognak. :D

Ha meg valami hozzájuk ér kész végük minden kis mozdulatot a kanapén szépen hallani a fejesben. :D

Gzula[HUN] Köszi! Ebből a kékből rendeltem remélem bírja a gurulós széket is módjával. :DDD

Jézusom mennyi az annyi... :Y

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#87884) Pityu. válasza Micsurin (#87883) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez legyen a legnagyobb gondom,mozdulatlanul fekszek :DD
Mindjárt nyomatok egy meditációt azt a pár másodperc sercegést kibírom míg lefekszek :)
De amúgy jó,hogy csak a búrkolat és a kábel merevsége végett van az a hang :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87885) Micsurin válasza Pityu. (#87884) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hogy érted? Nem láttam eddig összefüggést a kábel külső anyaga és a sistergés közt, occó Hama gumis vagy papucsozott kábelei ugyan úgy csinálták. Míg anno az Asus Orion szintén papucsos kábele nem, fater régi MDR-XB600-asa hiába volt gumírozott szintén sistergett. :F
Ami a 240-hez jött szintén nem hajlamos rá.

Nem alvás vagy délutáni szunya előtt/közbeni zenehallgatásnál zavaró hanem Xbox esetén. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#87886) Gzula[HUN] válasza Micsurin (#87883) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Egyébként a "sima" gumi szigetésű a legjobb, a hosszabbító kábelem olyan. A fekete szövet borításúval nem voltam megelégedve, az pár hét alatt megtört 90fokban, utána meg már napok kérdése volt, hogy a hang is elmenjen. A többi, linkelt vezeték jól bírja a strapát.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87887) Pityu. válasza Micsurin (#87885) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor félre értettük egymást én arra gondoltam,mikor a ruhámhoz vagy valami felülethez ér és a baloldalon hallatszik minden mozdulat :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87888) kurucz24


kurucz24
tag

Pénteken megérkezett az X2HR, azóta ismerkedünk, 4-5 órát használtam és azt kell mondjam nem túloztatok, nagyon minőségi fejhallgató, mind külsőre, mind hangzásra(pedig egyelőre "csak" házimozi erősítő hajtja). Nagyon tetszik,

Viszont,

nem biztos, hogy maradhat, nyitott mivolta révén eléggé zavarja az itthoniakat és ha már kompromisszumot kell kötnöm(kisebb hangerő,stb.) nem ugyanaz az élvezeti faktor.

Tudtok ajánlani zárt típusban olyan fejhallgatót, ami megközelíti ezt a szintet mind hangzásban, mind minőségben? Most jön a neheze, olyan 70e Ft-ig. Hétvégén volt szerencsém Beyer DT770-hez, illetve ATH-M50X-hez, ezeket nem szeretném. Hallgattam egy Sennheiser HD300 Pro-t, ő tetszett, viszont nem nagyon találni róla semmit se itt fórumon, se máshol.

Egyelőre nem biztos, hogy mennie kell, addig tájékozódom.

Előre is köszi.

(#87889) proci985 válasza kurucz24 (#87888) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

MSR7 is kiesik?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#87890) Sinesol válasza kurucz24 (#87888) üzenetére


Sinesol
veterán

Talan NAD Viso HP50, ami pont a keret körül van, az is melegebb, testesebb hang jó térrel, legalabbis zarthoz kepest. Mondjuk ha jol emlekszem nagyreszt műanyag, de amennyire emlekszem, nem nagyon panaszkodnak meghibasodasra, nincs gond a minoseggel. Inkabb a kenyelemmel szokott gond lenni egyeseknel, de ez mas fejesnel is ugyanugy előjöhet.

[ Szerkesztve ]

(#87891) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na meg jött a Lewitz HP8500 hát elsőre a szállító dobozból kivéve a fejhallgató csomagolását azt mondom nem igazán van túl dizájnolva :)

Szóval a doboza nem ragadott meg különösebben viszont el kezdtem parázni mi is lehet ez "tudom a csicsa még nem jelent semmit"

Aztán kivettem a dobozból,így első fogásra/tapintásra hát elég minőséginek tűnik az egész már tetszik aztán meg majd kipróbálom és meglátjuk.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87892) fericske válasza kurucz24 (#87888) üzenetére


fericske
addikt

Azt írod tetszett a Senn hd300pro. Akkor mit számít mit mondanak róla mások szerte a neten?
Pont nem számít. :)

(#87893) nbencee válasza Pityu. (#87891) üzenetére


nbencee
tag

Naa grat, nagyon kíváncsi leszek mit mondasz, ha jókat rendelem én is. :) Miután kipróbáltad , bejárattad légyszi írj róla egy részletes véleményt, kényelem, hang, meg minden egyéb szempontból, az is érdekelne különböző forrásokkal (alaplapi hangkártya, telefon, DAC/AMP) mennyire változik a hangja :D

(#87894) Pityu. válasza nbencee (#87893) üzenetére


Pityu.
nagyúr

telefon meg hangkártya van meg laptop dac nincsen,ma megkezdem azt a járatást.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87895) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Hát első benyomásom így frissen a lewitz fejhallgatóról,csalódás jelentősen halkabb mint az sl150-es meg elég vékonykának tűnik basszusban is bár lehet nem lenne az ha hangosabb lenne mert hallom valamennyire a basszust hasonlóan mint a másikon csak halkan.Viszont dacra nem nagyon van most pénz mert gondolom egy jónak számító kezdődik vagy 50Eft tól.Mindegy kicsit járatom a lewitzet de elbizonytalanodtam mert minden másban meg jobb mint az sl150 értem ezt kényelemre pl vagy anyag használatra össze szerelésre.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87896) nbencee válasza Pityu. (#87895) üzenetére


nbencee
tag

Szerintem az lehet a helyzet, hogy a Lewitz könyörög egy normális forrásért, és megtáltosodna, azért ne felejtsük el, hogy egy 60 Ohm-os fejhallgatóról beszélünk, az sl150-es pedig 32 Ohm... így tehát nehezebben hajtható, emiatt kevesled benne a basszust , és amiatt jelentősen halkabb. Ez szerintem a bejáratással nem fog megoldódni, olyan forrás kellene neki, ami kiszolgálja a 60Ohm ellenállást. Egy DAC pedig nem 50-től kezdődik, ott van ellenpéldának a Sonata HD Pro, azt sokan dicsérik, de erre van a másik topic is.

(#87897) wexford881


wexford881
csendes tag

Hát nem tudom, nekem az SHP-600-am is 60 Ohm-os és alaplapi-ról hajtom de szól rendesen. Nálam inkább a kényelem a fontos, Az M30X nagyon nyomta a fülem, az SHP-600-nak meg akkora párnája van hogy belefér az egész fülem, így szinte nem is érzem hogy rajtam van. Szerintem megrendelem én is aztán majd meglátom mi lesz.

(#87898) Pityu. válasza wexford881 (#87897) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát ez a fura a lewitz hp8500 öt volt ahol 32 ohm nak írták meg volt ahol kérdőjellel oda írták a 60-at is,de olvasgattam a témában volt,hogy 60ohm-os fejhallgató normális hangerővel szólt és volt rendesen basszus is ,itt edz nem így van.Még azt mondom egy húszast ki tudnék szorítani dac-ra de többet idén nem.Viszont a szivem azért fáj mert szinte jelenleg a hangon kívül mindenben jobban tetszik a lewitz.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87899) kurucz24 válasza proci985 (#87889) üzenetére


kurucz24
tag

MSR7b-t néztem, de még nem volt szerencsém meghallgatni, ha eljutok olyan helyre ahol ki lehet próbálni, akkor szóba jöhet. Köszi.

Sinesol: utána olvasok, köszi.

fericske: Igazad van, csak szokásom túlbonyolítani a dolgokat. :)

(#87900) tome0001 válasza kurucz24 (#87899) üzenetére


tome0001
senior tag

Itt még mindig nagyon akciós, ha az MSR7B-ben gondolkodnál: [link]
75-85k között szokott menni akciósan, most itt BF-en 61e Ft.
#noreklám, csak én is gondolkoztam ezen a deal-en a hétvégén.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.