Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87351) Samtya válasza Troy. (#87346) üzenetére


Samtya
senior tag

Még egy ötlet: nézd meg, nem-e kilazult a fejhallgatónál a vezeték csatlakozása, mert az levehető. Twist-lock típusú, tehát el kell kicsit fordítani és azután lehet kihúzni: [link]

(#87352) Pityu. válasza osonte (#87350) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Mondjuk nem vagyok nagy szakértő de utána olvastam a HD2000 ben biztos,hogy több a mély mert ha jól olvastam minél nagyobb a driver annál több a mély a HD2000-ben 50mm a driver a TS-450-ben meg csak 40mm.Én most azt hiszem maradok az SL150-nél mert elég jó a hangzása bár nem vagyok nagy fejhallgató szakértő :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87353) Gzula[HUN] válasza Pityu. (#87352) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nem a méret a lényeg. (Mondjuk olyan emberrel még nem találkoztam, aki azt mondta, hogy de jó, hogy neki kicsi...de ne térjünk el a tárgytól. :)) ) Tényleg nem. Hogy csak egy példát mondjak, egy Sony MDR-1A-ban is 40mm-es driver van, de arra azt nem tudod mondani, hogy mélyhiányos, és akkor még nagyon óvatosan fogalmaztam.
Ettől függetlenül szerintem se érdemes lecserélni a Soult, ha bevált.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87354) Pityu. válasza Gzula[HUN] (#87353) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na nekem most merült fel egy kényelmetlenségi dolog de ez lenne valószínű másik fejhallgatóval is szemüveg van rajtam így nyomódik a fülem :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87355) lanszelot válasza Ba cy lus (#87323) üzenetére


lanszelot
addikt

Most ezt nem értem, azt írtd AKG K612pro
de most mégse az legyen?

Dave : mi az a drotos cth?
és mit csináljak type-c csatival?

(#87356) Ba cy lus válasza lanszelot (#87355) üzenetére


Ba cy lus
őstag

K702-vel szemben jobbnak tartom. Különben minden attól függ, mennyit tudsz/szeretnél a fejhallgató árán felül költeni, rendszerben gondolkodj. :)

(#87357) Dave™ válasza lanszelot (#87355) üzenetére


Dave™
nagyúr

Dropos, drop.com. Te semmit, nekem van most betéve kényszermegoldásként átmenetileg. Szerintem kérdezz rá a megfelelő topikban, keret megjelölésével, mert nagyon messziről közelítünk.

(#87358) chopin42 válasza Pityu. (#87352) üzenetére


chopin42
őstag

Én full amatőrként írom ezt: Hd2000 alaplapi alc 1200-ról abszolút kevés méllyel rendelkezett (de így is jól szólt), majd egy laptopon, amiben szintén valami alaplapi csoda van, de van dolby, ott sokkal több lett a mély. Úgyhogy igenis számít a forrás, nem kicsit, szar-és szar között is van különbség (mármint forrásiról beszélek, a fejhallgató király :C ).

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#87359) lanszelot válasza Ba cy lus (#87356) üzenetére


lanszelot
addikt

#87265 ben ezeket ajánlották AKG K371, Audio Technika ATH M50x,
erre írtam, hogy az akg nak kicsi a fül része, és amit néztem annak nagyobb, erre írtad a K612pro-t.
Most már teljesen össze vagyok zavarodva.
K371 fül részét kicsinek látom
m50x fül része az az 1 év múlva rongy cafatokban esik szét, és izzad alatta az ember
ezért örültem a K612pro -nak, de nem akarok vagyont kidobni
100GBP körül gondolkodtam, ha van értelme kicsit mehet feljebb
Van pc-m, de a zenéim ipod classic -on és redmi 8a - vannak /ipod-ot cseréltem le mert kevés volt a tárhely, de ha jobb az ipod akkor meg van még/
írtam, hogy itthon hallgatnám főleg, és nagyon széles zenei stílus skálaában halgatok zenét, nem tudok műfajt, mert szinte mindent hallgatok, klasszikus, rave, magyar nota, metal, rap...stb

(#87361) Ba cy lus válasza lanszelot (#87359) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Én a K702-vel szemben ajánlottam mint egy jobb alternatívát:

[link]
K612pro ajánlottabb részemről, K702 túl vékony. Bár nem árt elé egy komoly lánc, de ez K702-re épp úgy áll.

Persze önmagában is szívesen ajánlom abszolút best buy-ként, ha ki van szolgálva. Ipodhoz tuti nem ajánlanék se K612-t, se K702-t.

A DAC-os topikban érdeklődj, hogy a megadott keretből megéri-e K612-ben gondolkodni.


#87360 Xavius:

Míg nem hallottam a kettőt egymás mellett, addig ezt némi szkepticizmussal fogadom, mármint az összértékelést. Mélyek terén tényleg van tér javulásra a HD600-hoz képest (mondjuk annyira azért nem is rossz, tudnék vele élni), de nekem a fő kérdés a középtartomány jósága, a magastartomány nem kiemelt jellege, illetve az összbenyomás. A HD600 hangja számomra nagyon egyben van, nehéz zeneiségben überelni, ráadásul műfajfüggetlennek tartom. Mielőtt felmerülne, nem HD600-am van, de lehetne, tudnék vele élni hosszú évekig. :)

[ Szerkesztve ]

(#87362) Gzula[HUN] válasza lanszelot (#87359) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

"m50x fül része az az 1 év múlva rongy cafatokban esik szét, és izzad alatta az ember"

Ó borzalom. Álláspontom szerint pont az M-es Audio Technika szériához van az egyik legjobb/teljeskörűbb "párna support". Gyakorlatilag olyan párnát veszel rá a bársonytól a báránybőrön át a fullos hibridig, amilyet szeretnél kb. 3$-tól kb. 45$-ig. Ráadásul kb. 5 mp kicserélni.

Az én tippem, hogy nézzél egy zárt plüss párnás Beyert. Raphez, elektronikus zenéhez, "metálhoz" szerintem jobb egy zárt, ha csak 1 fejhallgatót akarsz. Viszont a plüss miatt nem izzadsz annyira, és nem kell egy erőgép alá, mint egy normálisabb nyitott AKG-hoz. DAC/AMP ügyben meg ITT tudnak segíteni.
(A "metal" részemről azért van zárójelben, mert tök más kell egy szinfónikushoz, mint egy metal core-hoz.)

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87364) Pityu. válasza chopin42 (#87358) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én forrásról nem írtam de lértem,hogy érted.Én pl az sl150-et laptopról,telefonról.meg asztali pc-ről hajtom asztali pc-n pl egy asus xonar U5 hangkártyáról,de laptopon meg telón is jól szól.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87365) kurucz24


kurucz24
tag

Sziasztok!

Egy Audio-Technica ATH-M20X fejhallgatót szeretnék leváltani, minőségben, tudásban feljebb lépni:
1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
zenehallgatás(90%) - tv(10%)
Stream(spotify,tidal), flac Himedia Q5 Pro-ról, házimozi erősítőn keresztül.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
50-60ezer forint
4.) Új vagy használt?
Elsősorban új, de ha épp ki lehet fogni újszerűt, használtan, jöhet.
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Mindegy, nyitotthoz még nem volt szerencsém.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
x
8.) Honnan vásárolnál?
Itthonról (árukereső)
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Házimozi erősítő (Onkxo TX-NR676e), esetleg később egy fejhallgató erősítő.

A következőt néztem: Beyerdynamic(DT-880,DT-990,DT-770), Audio-Technica (ATH-M50x), Sennheiser(HD599,HD569)

A fentiek közül melyik a leginkább ajánlott, általános otthoni felhasználásra, veszteségmentes zenékhez? Esetleg ezeken kívül más ajánlás? Illetve a fenti füleseket hol lehet/érdemes meghallgatni?

Előre is köszi

(#87366) osonte válasza chopin42 (#87358) üzenetére


osonte
senior tag

Én amikor Hd2000-et hallgattam, akkor egy Wolfson DAC-os Samsung telefonom volt és az jól meghajtotta. Nekem is van alaplapi ALC1220, de nincs nagyon mély benne mindaddig, amíg be nem kapcsolom az alaplapi fejhallgató erősítőt, kézzel tudom szabályozni és akkor jó ha maxra teszem (Level 3).

Annyira sokat számít a forrás, hogy volt egy 5 ezer Ft-os egy utas kis Genius hangfalam és rátettük egy épített 80 ezres DAC-ra és egy nagy nappaliba olyat produkált (teret/mélyet), hogy ha nem a saját fülemmel hallottam volna, akkor el sem hittem volna, hogy képes ilyenre egy gagyi hangszóró.

Xiaomi 14

(#87367) osonte válasza Pityu. (#87352) üzenetére


osonte
senior tag

Közvetlenül előtte egy CAL! volt és az kifejezetten mélykiemelt volt, 14 napos elállással vissza is küldtem (1 hét után), nekem az már sok volt mélyben. Az a lényeg, hogy Te legyél elégedett azzal amit hallasz, lehet Neked pont az nem tetszene, ami nekem tetszik.

Xiaomi 14

(#87368) Pityu. válasza osonte (#87367) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát a mély az nagyon tetszik,ami itt sokaknak nem biztos :) De azért a részleteket is szeretem viszont nem vagyok hozzáértő.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#87369) aerosmith válasza kurucz24 (#87365) üzenetére


aerosmith
őstag

Pont a hangzást X-elted ki ami meghatározza hogy melyik fejhallgatót ajánljuk neked...
Milyen zenéket hallgatsz? Klasszikus, drum&bass, jazz, worldmusic, elektronikus, rock?
Szereted ha dübörög a basszus vagy inkább a pontos tiszta hangzást kedveled?

(#87370) kurucz24 válasza aerosmith (#87369) üzenetére


kurucz24
tag

Abszolút kedv/hangulat függő, de leginkább ezek: jazz, elektronikus, trip-hop, rock

Inkább a "tisztább hangzást" keresném, mint a dübörgő basszust.

Köszi

(#87371) Shazhadaan


Shazhadaan
újonc

Sziasztok!
Sajnos eltört a fejhallgatóm, ezért újat, és egyben jobbat szeretnék vásárolni
1.: Otthon
2.:Zenehallgatás, filmnézés, gaming, de hangsúlyosabb a zene, rockon, jazz-en meg komolyzenén kívült mindent hallgatok, de inkább pop, hiphop/rap.
3.:A max rászánt összeg 50 ezer forint
4.:Új legyen
5. Over-ear, fület körülölelő
6.:Mindegy
7.: Szeretem ha flat a hangzás, nincs nagyon basszuskiemelés, tiszta, kiegyensúlyozott hangzás a kedvenc, nagyon dübörgős kevésbé jöhet szóba
8.:Árukereső legolcsóbb megbízható opció, vagy ha ott nincs felsorolva akkor akárhonnan ahol nem kell "ráfizetni", mint egy mediamarktban
9.:Egy acer a715-72g laptopról hallgatnám, spotify premiumot, apple music-ot, benne elvileg az integrált hangkártya egy Realtek ALC255
És a végére még annyi, hogy kinéztem már egy beyerdynamic custom one pro-t és egy sennheiser momentum m2-t és ez a 2 közül szeretném tudni, hogy melyik a jobb, de emellett más ajánlatokat is várok :R
Köszi.

(#87372) aerosmith válasza kurucz24 (#87370) üzenetére


aerosmith
őstag

Akkor egy flat karakterisztikájú monitor fejest érdemes nézned (meghallgatnod) hogy az mennyire tetszik. Annak nincsen kiemelve a mélye se a magas, hanem közel egyenletes, nem dübörög a basszus és a magas se szúrja a füled.

Azt is érdemes eldöntened hogy nyitott vagy zárt kell. A nyitottakra azt mondják hogy nagyobb a hangtér, mintha egy nagy koncertteremben ülnél, cserébe behallatszik ha a szomszédok kalapálnak vagy a gyerekek üvöltöznek. És természetesen teljesen kihallatszik amit hallgatsz ami zavarhatja a többieket. Tömegközlekedésre, irodába nem ajánlott.
A zártba nem hallatszik be-ki semmi cserébe lehet hogy kisebb a hangtér (de van olyan zárt is aminél ez nem így van).

Ja és TVs zenehallgatás miatt szerintem kell venned hozzá egy jack hosszabbító kábelt 2m körül, mert mostanában a legtöbb fejest 120-150cm kábellel szerelik.

[ Szerkesztve ]

(#87373) kurucz24 válasza aerosmith (#87372) üzenetére


kurucz24
tag

Értem, köszi.
Esetleg tudnál ajánlani típust az általad leírt tulajdonságokkal? (Beyerdynamic DT770? Sennheiser HD569? más?)
Inkább a zárt típus felé hajlok, csak hogy ne zavarjam a körülöttem lévőket otthon.

(#87374) logineres


logineres
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, fejhallgató vásárlás ügyileg ismét.

Vettem egy Sennheiser 560s, mert elég jókat olvastam róla, és kíváncsi voltam, hogy szól egy középkategóriás sennheiser fejhallgató. Teljesen jó volt zenehallgatásra( jó kis balancolt fejhallgató, nagyon tiszta hangzás nyújt, illetve szeretem, hogy a különféle hangszerek elég szépen elkülönülnek egymástól), illetve játékra is, de az elektronikus zenéknél volt gondom vele. Amikor a zenében elértem a drop-hoz, akkor olyan frekvencián szólt, hogy 30% hangerőnél is a magas hangok bántották a fülemet, ilyen a hyper x-nél nem fordult elő.

SoundblasterX G6-al van használva Direct módban(semmi EQ)-> High gain-el(Próbáltam low gain-el, a creative azt írja az oldalán 150 ohm-tól támogatja a high gain-t(ez a fejes meg 130 ohm körül van), de low gain-en sokkal enyhébb, "dobozosabb" hangja volt.)
Gaming vonalat el is engedem, jó lesz arra a hyperx fejesem, szóval most kifejezetten zenére keresnék fejhallgatót.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon szeretném használni, elég nyugodt a környezet, kevés külső zaj.
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatásra szeretném használni.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
70-80e környékén +- apró.
4.) Új vagy használt?
Használt/új is lehet, viszont garancia szeretném, hogy legyen rajta, illetve ne legyen agyonhasználva.
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt/nyitott, mind a 2-t szeretem.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Az előbb említett magas frekvencia zavar a magas hangoknál.
8.) Honnan vásárolnál?
Ha megbízható a webshop/vásárló akkor külföldről is, de inkább belföldön szoktam nézelődni.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Sound Blasterx G6

Bocsánat, hogy kicsit ilyen össze-vissza írtam le, de remélem valamennyire érthető.
Előre is köszönöm a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#87375) Alemida


Alemida
tag

Sziasztok! Szerintetek az mennyire gáz, ha rendelek egy helyről 4-5 fülest a kiszemeltek közül és a számomra legjobbat megtartom a többit pedig visszaküldöm 14 napon belül? Próbáltam személyesen is már de sosem volt minden kinézett füles kipróbálható. Ha volt is raktáron, nem bontják ki...🙁

(#87376) fericske válasza Alemida (#87375) üzenetére


fericske
addikt

Nem gáz. Egyrészt jogod van hozzá, másrészt meg valahogy ki kell tudnod próbálnod, főleg a mostani helyzetben.

(#87377) Gzula[HUN] válasza logineres (#87374) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Minden szentnek maga felé hajlik a karja, de egy Fidelio X2HR megfelelne nyitottban szerintem. Elég mély elektronikus zenéhez is, de nem nyom el mindent, és nem tolja izomból az arcodba. Magas tüske nincs. Amazon.de-n most 160€. Black Fridaykor várható olcsóbban is, de amióta megjelent a Philips SHP9600, nem nagyon láttam 144€ alatt. Összehasonlításképp tavalyi BF-kor 116€ volt postávan amazon.FR-on, de ott most még drágább, mint Németországból. Ott meg is szüntették a BF akció felvezetőjét, mert a francia boltosok kihisztizték.
Ja, azt elfelejtettem, hogy cserélhető vezetékes, és szabvány 3,5-es dugóval műXik. Egy V-Moda Boompro-val tudsz vele játszani is.

Zártból egynek bedobom a Sony MDR-1am2-t is, de zártból szerintem más is fog még ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87378) Gzula[HUN] válasza Gzula[HUN] (#87377) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Javítok, MOST AKCIÓS AZ AMAZON.FR OLDALON AZ X2HR, 119,84€!!! Bocs, de nincs időm posta költséget nézni. Tegnap még 169€ volt. Tavaly innen rendeltem egy vasárnap este, kedden délben már a kezemben volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87379) darvinya


darvinya
titán

Tisztelt fórumtársak!

Kérlek senkit ne küldjetek hozzám, most, és belátható időn belül semmivel nem tudok foglalkozni.

Köszönöm

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#87380) Zoliee válasza fericske (#87376) üzenetére


Zoliee
senior tag

Pont a napokban volt egy ilyen K702, amit "Higéniai termékre hivatkozva nem vettek vissza", írta hirdetésében az eladó.
Mezzoforte hangszeráruházból vásárolta. De saját tapasztalat: az edigital is ugyanerre hivatkozik.
Aztán a fejed tetejére is állhatsz, ha kötik az ebet a karóhoz, nem tudsz mit csinálni. Itthon megszüntették a fogyasztóvédelem intézményét (amihez fordulhattál eddig). Most bíróságra mehetsz, békéltető testület (vagy mi), ami felejtős a kimenetelt/elrabolt időt/stb tekintetében.
Alimeda: Szóval óvatosan azzal a 4-5db fejhallgatóval, mert mint ahogy fericske írta, jogod az van, azonban nem biztos, hogy érvényesíteni is tudod....

[ Szerkesztve ]

(#87381) Alemida válasza Zoliee (#87380) üzenetére


Alemida
tag

Igen pont ezen a higiéniai kitételre akadt meg nekem is a szemem az ÁSZF-ekben, főleg mostani időkben megszivathatnak hogy nem küldhetem vissza, de akkor mégis hogy? ...🙁

(#87382) Rogiii válasza Gzula[HUN] (#87378) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Ez nagyon jó ár érte. Mennyire megbízható ez az oldal? Mert nálunk a postás elég link vagy ezt futárszolgálat kézbesíti?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#87383) fericske válasza Zoliee (#87380) üzenetére


fericske
addikt

Az szép... Itt még fülhallgatót is visszavesznek...

(#87384) Bodz válasza darvinya (#87379) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Pedig már elindult Klaudia és Viki.

(#87385) Bodz válasza kurucz24 (#87365) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Alapvetően megfelelt az M20X? Szóval valami hasonló karaktert keresel csak jobbat, vagy pedig más irányba indulnál?

(#87386) Bodz válasza Shazhadaan (#87371) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Inkább a Custom Studio, mint a One vagy a Momentum. Érdemes lenne forrás oldalon is fejleszteni, az ALC255 egy elég halvány megoldás.

(#87387) logineres válasza Gzula[HUN] (#87378) üzenetére


logineres
tag

Köszönöm a help-et, lehet akkor berendelek egy ilyet, ha már ilyen jó áron van, aztán megnézem mit tudod :DD

OFF:
Audiocentrumtól rendeltem az előző sennheiser 560s fejhallgatómat, aminek csütörtönkön jár le a 14 napja. Nem vagyok otthon ebben a 14 nap elállási időben, de elég ha feladom nekik, számlával mindennel és írok egy levelet, amiben leírom ,hogy igénybe venném a 14 napos elállási időt, az elég ? Megkérdeztem tőlük email-ben is, de nem hajlandóak válaszolni sajnos, telefont meg nem veszik fel, bár valószínűleg azért, mert csak zárás előtt 5 perc-el értem rá felhívni őket :(

[ Szerkesztve ]

(#87388) kurucz24 válasza Bodz (#87385) üzenetére


kurucz24
tag

Én szeretem az M20x-et, viszont nincs összehasonlítási alapom jobb fejhallgatókkal(se zárt, se nyitott).
Ha minden jól megy, a közeljövőben a Hitspace-nél meg tudok hallgatni többféle Beyer fejhallgatót(DT770 Pro, DT990 Pro), ATH-M50x-et, AKG-t (K702, K371, K701), ezek utána talán "okosabb" leszek vagy tudom mit keresek.

(#87389) logineres válasza logineres (#87387) üzenetére


logineres
tag

Kioffolom az OFF-ot, megtaláltam amit kerestem. :DDD

(#87390) Gzula[HUN] válasza Rogiii (#87382) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Futár hozta. Fekete dobozos autó volt arany színű felirattal, az biztos. :D (UPS talán) Tracking végig korrekten hozta, éppen hol tartózkodik a csomag. Mint ahogy említettem, nem egész 2 nap alatt ideért, de úgy emlékszem Angliából.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87391) Rogiii válasza Gzula[HUN] (#87390) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Köszi!
Én berendeltem egyet most a franciáktól. Azt irta ki, hogy kiszállítás csütörtökön. Amint megjön beszámolok róla, meg kiváncsi vagyok,mit produkál a Mojoval.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#87392) Gzula[HUN] válasza Rogiii (#87391) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Egy "komolyabb" probléma van vele, hogy a párnák igazi szöszmágnesek. Hiába mosod ki, a szösz benne marad. Viszont, hogy ha végig mész rajta mosás után ruha hengerrel is, akkor tök újszerű állapotban lesz. Én kétszer mosattam ki eddig mosózsákban az asszonnyal. Még a 2. mosás után is újszerű lett, miután lehengereltem. Kb. 1 éve van meg napi 3-5 óra a 7 napból 3-4-en legalább. (A többire is kell időt szakítani :D)
Szerk.: Először nekem is 3 napot írt szállítási időnek, de nem panaszkodtam, hogy hamarabb hozták.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#87393) Rogiii válasza Gzula[HUN] (#87392) üzenetére


Rogiii
aktív tag

A hd650-em is egy igazi szöszmágnes volt, nem probléma. Ha a héten tényleg megjön akkor megemelem a kalapom az amazon előtt. A hangjára is nagyon kiváncsi vagyok, a hd650 után több teret és kicsit több mélyet szeretnék.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#87394) Shazhadaan válasza Bodz (#87386) üzenetére


Shazhadaan
újonc

Köszi a választ, de sajna nem telik a studio-ra, forrás oldalon meg nem szeretnék fejleszteni, egyetemistaként (ha elmúlik a vírushelyzet) nem szeretnék még egy dolgot hordozgatni.

(#87396) alphamooncam válasza #56173056 (#87395) üzenetére


alphamooncam
őstag

Te ki fia borja vagy és miért trollkodsz már az első hsz-edben? :O

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#87397) Sinesol válasza #56173056 (#87395) üzenetére


Sinesol
veterán

A kep alapjan szerintem barmilyen hasonlo pàntos fejesre fel lehet rakni.

(#87398) Ba cy lus


Ba cy lus
őstag

Mekkora zene ez! (Én is a Truman show-ból ismerem. :) )

Az eredetije is tetszik, bár egész más a hangulata.

És, ha már ősrégi hard rock, akkor a kedvenc Zeppelin-számom: [link] .

(#87399) s4tch válasza Ba cy lus (#87398) üzenetére


s4tch
veterán

[link] ez is egy egész jó verzió. Az egész albumot (Change) rongyosra hallgattam anno.

(#87400) chrisnagy13 válasza alphamooncam (#87396) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Azé te se panaszkodhatsz mikor hallod hogy folyik benned a vér. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.