Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61585) grigo


grigo
őstag

Sziasztok

Ez és ez a hsz alapján keresek továbbra is routert. Utazásból hazaérve végre örültem, hogy van internet de folyton szakadozik és ledobál a router úgyhogy megint elszántam magam a vételre. És utólag is köszönöm Gubek-Einste korábbi segítségét a témában.
Továbbra is keresem a nekem való típust.

Korábban az ASUS RT-AC660U típust nézegettem ami nagyon szimpatikus volt, most feljebb ment az ára.

Most egy ASUS RT-N66U-t látok 32e-ért. De nem igazán tudok én ezek között különbséget tenni. Örülnék egy saját, biztonságos felhőnek és olyan routert szeretnék amire később esetleg tudok még fejlesztgetni ha úgy alakul. (pl NAS). Vagyis ha most megveszem technikailag ne legyek lekorlátozva később ha valamit megint kitalálok.

Előre is köszönöm ha tudtok segíteni egy jó típus belövésében hogy utána már csak az árakra kelljen vadásznom.

Egy hülye kérdés a Mbps adatokat meddig érdemes figyelnem? Mennyi az ami felett már esetlegesen parasztvakítás mint fényképezőgépeknél a megapixel háború? Mi az az adat amit figyeljek és amiből ne engedjek?

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.