Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61534) killerjohn


killerjohn
addikt

Sziasztok!

Van egy RT-N65U-m és nagyon, nagyon elégedetlen vagyok vele. Egy 500MBites DIGI csomagom van, és a 'nagy gépen', ami gigás LAN-nal van rákötve, simán tudok ~50 MB/sec sebességgel letölteni, míg az egyik wifis notebook ~6-7MB/sec-et tud, a másik meg 4MB/secet. Tudom, hogy a 300MBit névleges, de menjenek már a fenébe... akkor se tud 100 MBitet, ha összeérintem a routert a notebookkal :W

Ráadásul a napokban full retard a router, még belépni is alig tudok rá (padavan féle custom fw van rajta, eddig semmi baja nem volt).

A ház kicsi, 70 nm, két szintes, a födém könnyűszerkezetes, max 1 fal van a földszint bármely pontja és a router között. Hamarosan kétszer ekkora kecóba költözünk, ahol már a belső falak is 40-60 centisek. Mivel az a ház 1 szintes, sokkal nagyobb távot kellene lefedni.

A fentiek alapján mit javasoltok?

Szerk: mindkét ház kertes és 2 tablet, 2 telefon, 2 tv, 1 ps4, 2 térfigyelő kamera kapcsolódik a wifire.Illetve majd fogok csinálni valami NAS+TV box megoldást, ami tud 4k-t, mert most hiába van 4k tv, a noti nem bírja meghajtani :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.