Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42097) ratam23


ratam23
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg egy Asus RT-N15U típusú routert használok. Nagyon elégedett vagyok vele stabil megbízható. Egyetlen problémám van vele, hogy hiába van 150megás netem ezt csak kábelen tudja wifin nem. Ezért döntöttem a csere mellett. Amit tudni kell egy panel házban fogom használni az újat tehát elég sok wifi hálózat van a környéken ami bezavarhat. Amit az újtól szeretnék szintén a megbízhatóság illetve, hogy vezeték nélkül is tudja ezt a 150megás sebességet. A gép amivel használnám egy lenovo Z50-70-es ha esetleg ennek gyenge a háló kártyája akkor usb-s adapter is kellene gondolom. Semmilyen extra szolgáltatás nem szükséges csak a garantált maximális sebességet tudja minden körülmények között. Hatótáv egyáltalán nem lényeges. Jó lenne max 30ból megúszni de nem tudom mennyit kell rákölteni a sikerért nyilván minél kevesebbet annál jobb.Márkában nekem az Asus nagyon bevált szívesen maradnék ennél a gyártónál. Előre is köszi a segítséget! :) Szép estét!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.