Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202300) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Kikérném a tanácsotokat. Van időpontom szervizbe 17-ére. Legfőképpen a panoráma tetőt akarom tisztíttatni (lefolyójáratok, sínek, mechanika kenése/takarítása), mert félek, nehogy elduguljon, aztán beázzon. Ha meg már ott van, pár dolgot még meg akarok nézetni, csináltatni:
- szilentzsírzás (általános VW tünet elvileg, fekvőrendőrökön picit nyöszörög, a kenés segít, úgy tudom)
- a kitakargatós LED lámpát szeretném, ha megnéznék, kell-e esetleg újrakalibrálni, mert 1-2x volt már, hogy miközben működött este, rámvillantott a szembejövő
- első kerék mögötti doblemez alól (a járatban) ki kéne takarítani az oda befolyt leveleket

Az aggályom az, hogy nem tudom, mindezért vajon mennyi fog kérni a szakszerviz, ill. hogy vigyem-e most, mert köztes inspekció olyan 4500km múlva esedékes (valami ilyesmi, tegnap néztem meg, mit ír az autó). 2-3 hónapon belül meg egy nagyobb összeget kétszer (hála a munkadíjnak, még ha van is oda GTE kedvezmény kártyám) nem szívesen fizetnék. Igazából a tető a high prio, a többi nem életbevágóan SOS. Na meg ott is kéne hagyni az autót, mert ez nem 1-2 órás művelet.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.