Hirdetés

2018. szeptember 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-10 15:42:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#99901) Stauffenberg válasza dvarw.mtl (#99900) üzenetére

Stauffenberg
(PH! nagyúr)

De, csak az arra alkalmas szállítási módot kell választani. De nem éri meg a 30 EUR díjat.

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#99902) dvarw.mtl válasza Stauffenberg (#99901) üzenetére

dvarw.mtl
(újonc)

Akkor rosszul tudtam, kösz.

(#99903) solmilolmi válasza Stauffenberg (#99901) üzenetére

solmilolmi
(kvázi-tag)

TNT-PostNL Registered Airmail for Battery Products

~3$

(#99904) Stauffenberg válasza solmilolmi (#99903) üzenetére

Stauffenberg
(PH! nagyúr)

Lehet amikor pár hónapja néztem talán felületes voltam és csak a szokott DHL/UPS/FedEx akku szállítós opcióit szúrtam ki (más weboldalakon gyakran csak ezek vannak akku szállításra vagy semmi). Ők meg drágák erre a célra.

Btw engem nem érdekelt, itthon is elég jó áron vannak garantáltan eredeti akkuk rendes szakboltból.

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#99905) fogtunder válasza Stauffenberg (#99904) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

én sem rendeltem soha külföldről, első körben vettem 4 csoki LG-t 2000-ért, aztán 4 Samsung 25R-t 1600-ért. ha aránylag sok akksit vesz az ember egyszerre, akkor jó nkon-ról rendelni, de ezeket is többnyire hozzádobtam más rendelésekhez és eloszlott a szállítási költség, annyira minimális lett volna a különbség, hogy nem szaroztam vele.

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#99906) Renpeter válasza fogtunder (#99905) üzenetére

Renpeter
(újonc)

Nekem csak két csoki LG-re vagy VTC6-ra lesz szükségem plusz egy két akkus töltőre. Még nem döntöttem el melyik. :D
Úgy látom akkor, hogy ezen nem éri meg filléreskedni. Berendelem itthonról. :)

Köszönet :)

[ Szerkesztve ]

(#99907) Tara9714 válasza Renpeter (#99906) üzenetére

Tara9714
(senior tag)

Én ŐT és ŐT ajánlanám :K

2016.01.01 óta csak gőz →Az IGAZSÁGból elveszett az i... /Hofi/←

(#99908) DanH válasza fogtunder (#99905) üzenetére

DanH
(újonc)

Ahonnan én szoktam venni (Budapest), ott 3000 pénz körül van egy LG. Megkérdezhetem, te hol veszed?

(#99909) Dluinet válasza DanH (#99908) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)

eu.nkon.nl

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#99910) fogtunder válasza DanH (#99908) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

innen vettem, de most éppen nem akciós. Vape42-ről is lehet venni nyugodtan, ha amúgy is rendel aromát az ember.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#99911) Istju válasza fogtunder (#99910) üzenetére

Istju
(senior tag)

Akku az FT ről. Épp úton.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#99912) Renpeter válasza Tara9714 (#99907) üzenetére

Renpeter
(újonc)

Én kicsit sokallom érte az árát. Ezt néztem ki: [link]
Ennek az egy cellás verzióját használom már 1 éve nagy megelégedéssel. Akksiból pedig csoki LG lesz szerintem is a befutó. :)

Btw: a vape42 oldalon viszont most látom, hogy akciós a Samsung 25R. Két darab egy áráért szerintem verhetetlen, ha valakinek elég. Én a Picoba most felváltva használok két darab ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#99913) Dluinet válasza Istju (#99911) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)

4000 mAh-ás aksi, nem biztos hogy jó választás.

(#99914) toyasoslecho válasza Dluinet (#99913) üzenetére

toyasoslecho
(kvázi-tag)

21700 basen szerintem link

(#99915) sutyesz96

sutyesz96
(őstag)

Srácok, akkor most 18650 akksit se hirdethetek, mert “vape kellék”? :F

|| No matter what, you keep finding something to fight for. ||

(#99916) JamesTK válasza Dluinet (#99913) üzenetére

JamesTK
(újonc)

Az Basen és csak ez meg az AVB ami ennyi. A többi alacsonyabb engem érdekelne miért nem jó a 4ezres.

(#99917) dvarw.mtl válasza Renpeter (#99912) üzenetére

dvarw.mtl
(újonc)

ezt még add hozzá

(#99918) Dluinet válasza JamesTK (#99916) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)

benéztem, 18650-ben nem jó a 4000-es

(#99919) JamesTK válasza Dluinet (#99918) üzenetére

JamesTK
(újonc)

Mondjuk én a javaslatok alapján lemondtam az FT aku rendelésről 21700 kell a vape42 oldalán találtam jó áron a samsungot már maradok annál.
Igaz furcsa az egyik 4k a samsung 3k mAh fene tudja mennyire igaz a 4ezer. Mtl-re a samsung is ki kell birjon 1 napot mindenképp a mostani AVB is 45%os marad estére.

(#99920) mrbig25 válasza JamesTK (#99919) üzenetére

mrbig25
(őstag)

Igaz a 4000mah, meg a Samsung-os 3000mah is.
A különbség az, hogy a Samsung bírja folyamatosan a 35A-t is.
Míg az AVB, eLeaf, ADVken, Basen, Liitokala 4000mah-s 21700 csak 20A-t tud. (ez mind ugyanaz az aksi, csak más a fólia...)

...

(#99921) vendingo válasza sutyesz96 (#99915) üzenetére

vendingo
(PH! addikt)

Sőt, microusb kábelt, meg töltő töltőfejet se. :D
Nyugodtan hirdetheted, nekem pl. a lámpámba is ilyen akku kell.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#99922) JamesTK válasza mrbig25 (#99920) üzenetére

JamesTK
(újonc)

Köszi az infót a picoba AVB van talán ez is lesz amit jobban is megterhelek néha a samsung ugyis az Ehpro 101be megy na az 10w felett sose lesz hajtva.

(#99923) fogtunder válasza dvarw.mtl (#99917) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

Ha van egy értelmes mobilja, nem is kell, de USB 3-ról is lehet párhuzamosan két cellát tölteni.

(#99924) Tara9714 válasza Renpeter (#99912) üzenetére

Tara9714
(senior tag)

Szerintem megéri egyébként. Én annó két Xtar MC1-et majd egy MC2-t használtam. Ezek után váltottam a mai napig használatban lévő és tökéletesen működő Nitecore Digicharger D4-emre. :K

(#99925) dvarw.mtl válasza Renpeter (#99912) üzenetére

dvarw.mtl
(újonc)

Az az 1 amperes töltő plusz a 2 samsung 25ös cella postával kb 10ezer ft. Likvidhall-on 2amperes töltő 2 lg25ös cellával plusz posta kb 12500ft. 2500ftot simán megér hogy lefelezd a töltési időt.

Tara9714 az a nitecore d4 nagyon gyenge nincs benne kraft

[ Szerkesztve ]

(#99926) Tara9714 válasza dvarw.mtl (#99925) üzenetére

Tara9714
(senior tag)

Kifejtenéd bővebben? Meg se haragudj, lehet én vagyok a paraszt, de mióta a fórumon látlak eddig kb semmihez nem szóltál hozzá pozitívan, ami másé :U

(#99927) Dluinet

Dluinet
(PH! nagyúr)

amit a nikotinsóról tudni szeretnél
27.-től 57. percig beszélnek róla

(#99928) -Skylake- válasza Tara9714 (#99926) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Arra celoz, hogy felelmetesen lassan tolt. Ha mind a 4 agyban van akku akkor 0.375 A , azzal egy csoki lg-t feltolteni kozel 9 ora ami brutalisan sok ido. Nem kotekedsebol, de a sracnak igaza van, ezt a toltot en sem ajanlanam. Nem kell mindenkinek cellanankent 2 amperes toltot venni tizenezrekert, de azert ez meg mar a masik veglet. Este mennel valahova nincs toltott akkud, egy sima 1 amperes toltobe beledobsz 2 csokilgt es masfel ora alatt 50%on vannak az akkuk. A te toltodben masfel ora alatt alig 30% megy bele, nagyon lassu meg a 0.75 is, nemhogy a 0.375.

[ Szerkesztve ]

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#99929) dvarw.mtl válasza Tara9714 (#99926) üzenetére

dvarw.mtl
(újonc)

Ebben mi a negatív hogy nagyon lassú az a nitecore nem értem. Nem írhatok róla pozitívan ha egyszer nulla egy tőltő a mai legolcsóbbakhoz képest. Azt meg már meg sem említem hogy nálam két ilyen pár hónap után a kukában kötött ki. :/

[ Szerkesztve ]

(#99930) Tara9714 válasza -Skylake- (#99928) üzenetére

Tara9714
(senior tag)

Na pontosan ezért van több szett akkum. Olyan nincs soha, hogy nincs minimum egy szett csutkára töltött akkum. Ebből kiindulva sosincs rá szükségem, hogy gyorsan feltöltődjön, egy éjszaka alatt meg teljesen mindegy, hogy 4 vagy 9 óra. Valamint a lassabb töltés kíméli az akkukat, akár hiszitek akár nem. Jó, majdnem minden Li-Ion akkut lehet 1C-vel tölteni, de Nekem semmi bajom nincs se a 750 se a 375mA-es töltésével. Ellenben több, mélykisült akkut is visszahozott az életbe, amire nem minden töltő képes.

(#99931) Renpeter

Renpeter
(újonc)

Nekem megfelel a 2x0,5A, ezért nem láttam szükségét a hálózati adapternek. Most a Pico+dvarw mtl bír bőven másfél napot az akksikkal. Minden este kicserélem az egyiket, a másikat pedig hagyom éjjelre. A WYE 200-at egy dvarw dl-el tervezem használni nagyjából 1 ohm környékén és 20 watt körül. Na most ha minden igaz, akkor egy 1,5-2 napot ki kell hogy bírjon a két csoki LG.

Konzekvencia: számomra ebből az jött le, hogy két naponta éjjelre felhagyom a két csokit, ami úgy nagyjából 6-7 óra alatt feltölt reggelre. Persze javítsatok ki, ha rosszul számolok. Mindezeket persze USB-ról asztali számítógépről, ami leadja az 1 ampert (USB 2 talán?).

Amúgy jó, ha foglalkozunk a témával. Bízom benne, hogy másnak is hasznos. :K

(#99932) Dluinet válasza Dluinet (#99927) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)

bocsi a jó link:

amit a nikotinsóról tudni szeretnél
27.-től 57. percig beszélnek róla

(#99933) balojazz válasza Tara9714 (#99930) üzenetére

balojazz
(kvázi-tag)

A Nitecore D4/I4 is jó töltő, meg mondjuk a Lii-500 is. A Nitecore azért megbecsült tag, mert 5 éves, hibátlan és pici (pedig nincs külső tápja, csak madzagja), a Lii-500 meg ugyan nagy és pluszban külső tápos, de ágyanként 1 ampert tud (ami néha kell), továbbá brutál power bankká alakítható (ha a vendég nem hozott telótöltőt, bevetek egy 18650-es falanxot neki). Legjobban viszont együtt szeretem őket, mert néha lustaságból fölgyűlik 6-8 töltetlen akku, a modokat meg nincs kedvem bevetni töltésre, és ilyenkor egy éjszaka 6-8-at elintéznek a 20-ból egyszerre. Én megértem mindkét tábort, de mindegyik tök jó, együtt meg verhetetlenek.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#99934) Tara9714 válasza balojazz (#99933) üzenetére

Tara9714
(senior tag)

Ez egy normális felfogás :K Nekem eddig a 4 év alatt sosem volt számottevő a töltési idő, emiatt döntöttem emellett. Bár fentem a fogam egy xtar töltőre, aminek most nem tudom a pontos típusát, de 5-5A-rel tud tölteni két cellát. Nyilván folyamatosan nem szabad használni, de vészhelyzetekre pont jó. Úgyis minden akkunak megvan adva a töltési áramerőssége, LG HG2 esetén ez 4A például, amire elég jó szerintem. (Én csak ilyen akkut használok)

(#99935) Tara9714

Tara9714
(senior tag)

ATTENTION!

A Mystic aromák és shortfill-ek most limitált ideig akciósak! Ha gondoljátok ismét összeállhatnánk egy közös rendelésre az ingyen posta miatt, esetleg csatlakozhatnak új tagok is. Az újaknak szívesen elmagyarázom a folyamatot.

Aromák/koncentrátumok: 2.599Ft helyett 1.999Ft
High-VG shortfill: 3.499Ft helyett 2.999Ft
Shortfill: 3.499Ft helyett 2.999Ft

MJEssence.com

[ Szerkesztve ]

(#99936) Bogðan válasza Istju (#99911) üzenetére

Bogðan
(újonc)

Nekem sajnos elkobozza a vám a Li-ion akksit akkor is ha EU-ból van. :(

(#99937) fericske válasza Tara9714 (#99930) üzenetére

fericske
(senior tag)

+1.
Akkukímélés főképp, de nekem a hosszabb üzemidő is feltűnt a gyorsabb töltéshez képest.
Jah, persze nekem is több akkum van mint ami használatban van. Mindig van feltöltött, mert a Nitecore-ban benne merem felejteni az akksit bármennyi időre.

(#99938) Istju válasza Bogðan (#99936) üzenetére

Istju
(senior tag)

Mi alapján? Nem értem, és ilyet, még nem is hallottam.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#99939) fogtunder válasza Istju (#99938) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

Valszeg nem Magyarországon él.

(#99940) _ak_

_ak_
(PH! addikt)

Egy nap pihenés után, újra elővettem a Galaxies-t.
Amit fals levegőnek éreztem az az is volt, az ACF kocka kiesett a helyéről, amikor újravattáztam. Így a levegőáramlás már egész más, bár az oldalsó tekerők nem sokat befolyásoknak.
Szóval sok újravatta után arra lettem figyelmes, hogy nem elég nedves, van benne lé, de nem "tocsog" benne, és bár még nem égett, de kevés volt a jó ízhez. Pedig biztos voltam magamban a Siren 2 után, de ez más, amikor úgy érzem, hogy ez már tényleg nagyon kevés, akkor lesz jó. Szinte épp csak kitölti a coilt. Veszélyes játék, mert egy kicsivel is kevesebb és kivérzik alul a lyukakon. Arra még meg nem éreztem rá, hogy középen vastagabb és csak a szárait vékonyítom, pedig szerintem ilyesmi lesz a megoldás.
Ezek után az ízről nem is tudok mit mondani. A finom pudigons Meydan , ezzel folyékony cukorszirup. Egyrészt örülök, hogy érzem miről beszélnek, másrészt még nem erre számítottam az intenzívebb íz alatt.
Siren 2 még tuti marad.

Egy dolgon nem tudok még napirendre térni. Némi füst visszajut az üvegpalást mögé, olykor látom is a füstös buborékokat. Ez minek köszönhető?

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#99941) zsloti

zsloti
(senior tag)

Sziasztok
Olyannak aki most ismerkedne az e cigivel melyik márkát, típust ajánlanátok 10K ig
Asszony szeretne átszokni.
Köszönöm
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#99942) expander válasza zsloti (#99941) üzenetére

expander
(senior tag)

annyiert nincs ajanlott, vagy nem fog neki megtetszeni.

aspire zelos kit talan, de ha jol emlekszem az is 40$ korul kezdodik

(#99943) toyasoslecho válasza zsloti (#99941) üzenetére

toyasoslecho
(kvázi-tag)

Exceedd19hazai,külföldi

(#99944) Nyuszimancs

Nyuszimancs
(újonc)

Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy adott egy Nautilus 2 tank 0,7ohm-os porlasztóval és egy Eleaf iStick TC60W mod amit általában VW-n használok 24W-on. Az utóbbi pár napban azzl szórakoztat a cigim, hogy gondol egyet és elkezd kaparni. Elsőre a porlasztót hibáztattam, de hiába cserélem ki 1-2 napig maximum rendben, de ismét előjön a kaparás. Másodszorra a lötyit gondoltam, hogy a probléma forrása mivel egy adott íznek a végét szívtam, de a lötyi csere sem oldotta meg. Így már csak a modra vagy a tankra tudok gondolni, esetleg valakinek van egy jó tippje, hogy mi lehet a gond?
Illetve nézegettem új tankot. A Vapefly Nicolas, Siren 2 illetve Berserkert találtam ami állítólag hasonló a jelenlegihez. Esetleg van valakinek ezekkel kapcsolatban tapasztalata?
Köszönöm szépen előre is a segítségeteket! :)

(#99945) -Skylake- válasza expander (#99942) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Nem akartam elsonek leirni, de teljesen igaz. 10k-bol nem lehet megoldani, ami am nem is baj, szamold ugy hogy 1 honapig nem veszel cigit akkor azon megfogsz 40ezret. Ha 20bol megoldod 2 het alatt 0an vagy. 10k-bol elkezdni kizart, onmagaban veszel 100-200mili alapot meg 2-3 aromat (merg egyaltalan nem biztos, hogy veszel egyet es az izlik is) es ezzel mar kozelited a 6-7ezret, komolyabb aromakkal a 10et is. En js szeretnek 5ezer foritnbol vapelni eletem vegeig, csak nem lehet.

(#99946) dvarw.mtl válasza Nyuszimancs (#99944) üzenetére

dvarw.mtl
(újonc)

Olvasd már el mi van arra a 0.7es porira írva.

(#99947) -Skylake- válasza dvarw.mtl (#99946) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Mert mi van rairva ? 8-23watt, gondolod hogy a 23 tokeletes, 24en meg azonnal meghal ?

Szerk : amugymeg nehogymar olyannak kelljen elmagyarazni, hogy szart se szamit a coilra irt random szam, akinek 50ezer forintnyi dvarw van otthon...

Szerk 2 : egybekent meg feltetelezem emberunk idotlen idok ota igy hasznalja, a problema meg csak most keletlezett, szoval mar ezert is mindegy mi van a coilra irva.

[ Szerkesztve ]

(#99948) Nyuszimancs válasza dvarw.mtl (#99946) üzenetére

Nyuszimancs
(újonc)

Hónapok óta így használom az ecigimet és eddig tökéletesen működött, a probléma 1-2 napja lépett fel. Illetve már levettem 22W-ra is, de nem oldotta meg a gondomat.

(#99949) szandra1988 válasza Nyuszimancs (#99948) üzenetére

szandra1988
(kvázi-tag)

Én max 14 watton használom ugyanezt, de inkább 13.5.

(#99950) -Skylake- válasza Nyuszimancs (#99948) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Tud ez a mod preheatet ? Ha tud, az nincs rosszul beallitva esetleg ?

(Egyebkent szerintem is sok a 24, en olyan 19 fole nem feltetlenul mennek vele)

[ Szerkesztve ]

(#99951) dvarw.mtl válasza -Skylake- (#99947) üzenetére

dvarw.mtl
(újonc)

Nekem is van ilyen... van amelyik likvid megfekteti 23 watton egy nap alatt és van amelyik napokig bírja. 18-20 között az ideális ott elbirja az összes lötyit max 70vg-vel. Az is előfordul hogy egy 5 darabos dobozban 1-2 is szar lehet alig bírja.

[ Szerkesztve ]

(#99952) insomniac

insomniac
(senior tag)

sziasztok, holnap este budapesten valaki tudna segíteni egy kis southern smoke- al..?

(#99953) Bendegúz98 válasza insomniac (#99952) üzenetére

Bendegúz98
(fanatikus tag)

Vape42 segit rajtad 3742 JMF.-ert

(#99954) dvarw.mtl válasza Bendegúz98 (#99953) üzenetére

dvarw.mtl
(újonc)

Mi az a JMF? 😀

(#99955) Istju válasza dvarw.mtl (#99954) üzenetére

Istju
(senior tag)

JMF-- jó magyar forint

(#99956) insomniac válasza Bendegúz98 (#99953) üzenetére

insomniac
(senior tag)

Tudom, de nem aroma kellene.. a másik pedig, hogy én csak este fogok odaérni..

(#99957) Dluinet válasza dvarw.mtl (#99954) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)

akkor a KJMF -et nem is ismered?

(#99958) dvarw.mtl válasza Dluinet (#99957) üzenetére

dvarw.mtl
(újonc)

Sejtem :D

Más: GB akciók

(#99959) Dluinet

Dluinet
(PH! nagyúr)

gearbest akciós termék

E-cigi kategória (a lap alján van még időszakos akciók)

További akciós termék e-cigi témakörben, EU raktárbázisról:
készletek
modok
kazánok

Összes termék (nem csak e-cigaretta)

[ Szerkesztve ]

(#99960) w333 válasza Dluinet (#99959) üzenetére

w333
(PH! félisten)

Gearbest ... akciókkal is drágább mint az Aliexpress ami nem akciós ! :D

Galaxy S8 & Redmi Note 5

(#99961) Tsa-bika válasza w333 (#99960) üzenetére

Tsa-bika
(tag)

Mindenki onnan rendel ahonnan akar, amugy a WYE és az Aegis Legend ára is okés. Én már úgy vagyok vele, ha kell valami, megvárom amíg a kedvező ársávba beér Cigabuy EU raktáron és tudom, hogy egy héten belül már bonthatom is ki. Az a 4-6 dollár plusz amibe kerül elhanyagolható, ha tudom, hogy nem kell 4-6 hetet várnom a kiszállításra.

Maximum effort! |BlackBerry user| NotebookMasterRace

(#99962) Dluinet válasza w333 (#99960) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)

eddig 3 ecigivel kapcsolatos dolgot rendeltem a GB-ről, csak azért osztottam, mert annyian szeretik

EU raktár nekem 6 nap volt

(#99963) ˙??•?*MaxX*?

˙??•?*MaxX*?
(fanatikus tag)

Én fasttech-ről rendeltem 7-én meg 15-én és még mindig nem jött meg, szintúgy amit 3fvape-ről rendeltem 11-én.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> http://goo.gl/wi2DmX | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#99964) _ak_ válasza Dluinet (#99962) üzenetére

_ak_
(PH! addikt)

Nekem meg még mindig a német magyar határ között. Vagyis ki tudja már hol... :(

Let's begin, de gozaimasu!

(#99965) w333 válasza Dluinet (#99962) üzenetére

w333
(PH! félisten)

Igen az jó mert gyorsak ... csak azért jóval drágábbak is :)

Pl. a Vaporesso Revenger Mini : Gearbest 69$ míg az Aliexpress 38$ :))

Ez csak persze egy példa de ugye majdnem a duplájába kerül !

Persze még így is olcsóbb mint itthon, különben én az Aliexpress és Fastech -t használom ezeken az oldalakon mindent megtalálok amire szükségem van ! :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S8 & Redmi Note 5

(#99966) Bendegúz98 válasza _ak_ (#99964) üzenetére

Bendegúz98
(fanatikus tag)

En drukkolok neked de Feutchban egy idoben loptak mint a dog

(#99967) Remusz911

Remusz911
(PH! kedvence)

Na nekem is meglett az Azúros VG, igen, 2020.06-ig örzi meg minőségét. 3 liter. Nyugdíjas apám ment el érte, mert nekem nem volt rá időm. Szombaton meg nincs nyitva.

Nem volt büdös, semleges szagú.

Ment bele bunkerbase-es nikotin. Az is ma jött meg.

Meg a mystic juice aroma (Blue Ice, After 8, menthol Lemonade). Ez is ma jött meg :)

De jó most elvagyok végre látva juice-szal.

Meglássuk.

(#99968) Nyuszimancs válasza -Skylake- (#99950) üzenetére

Nyuszimancs
(újonc)

Nem tud preheatet, viszont úgy tűnik 19W megoldotta a problémát. Köszönöm szépen :)

(#99969) Tara9714 válasza Tara9714 (#99935) üzenetére

Tara9714
(senior tag)

Naponta 1 alkalommal uP!-olom, hogy mindenki lássa. :R

[ Szerkesztve ]

(#99970) PixelRambo válasza ˙??•?*MaxX*? (#99963) üzenetére

PixelRambo
(lelkes újonc)

Nekem a 15-én rendelt fastteches és a 10-én rendelt gearbestes is 22-én pesten feldogozva állapotot mutat, szóval holnap simán megkapom az eddigi tapasztalatok alapján.

Tara9714 gondolkodom rajta, kezdem baromira unni az eddigi kedvenceket :) Mikor lesz aktuális?

[ Szerkesztve ]

.

(#99971) Tara9714 válasza PixelRambo (#99970) üzenetére

Tara9714
(senior tag)

Amint összejön az össz rendelés 20.000Ft+-ra. Ugyanis afelett ingyenes a szállítás, de tapasztalatból az elég hamar meglesz, előző rendelésnél is 5 emberrel összejött több, mint 30. Ha gondolod nézz szét és írj egy PÜ-t, ott minden kérdésedre válaszolok :R

(#99972) dvarw.mtl válasza PixelRambo (#99970) üzenetére

dvarw.mtl
(újonc)

Én is 15-én rendeltem epakettel de még mindig kinában van. 😑

(#99973) DanH válasza dvarw.mtl (#99972) üzenetére

DanH
(újonc)

Én 16-án rendeltem FT-n, de még el sem indult.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.