Hirdetés

2018. június 25., hétfő

Gyorskeresés

Legfrissebb anyagok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-10 15:42:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#94751) toyasoslecho válasza Remusz911 (#94749) üzenetére

toyasoslecho
(lelkes újonc)

speed revolution mini 14mm-es. Igaz ezen nem lehet állìtani a levegöt, de azokkal nekem csak a bajom volt. Folyton levedzik, kondenz, liquid. A fixek folyásmentesek. Nekem a 18-as van, de a pici még jobb lehet.

[ Szerkesztve ]

(#94752) Remusz911 válasza toyasoslecho (#94751) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Ez a speed revolution mini jó tipp köszi! :R

gghrtz: Sajnos a többi oldalon sincs. De azért köszi :R

Az iStick-hez még annyit hozzátennék hogy az idő mondja meg mennyire lesz tartós, ha egy évet kibír, azt mondom jó. Ha két hét múlva tönkremegy, akkor visszaszívok mindent :D

[ Szerkesztve ]

(#94753) Krisszer válasza Bogðan (#94669) üzenetére

Krisszer
(fanatikus tag)

a poén az, hogy az eredeti olcsóbb mint a klón :DDD

"Egy megfelelően kiválasztott ajándékkal iszonyatosan össze tudjuk zavarni az ellenségünket: nem tudja eldönteni, hogy nyaltunk neki vagy szívatni akartuk" - quint

(#94754) Dluinet válasza achon (#94748) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

ami bánt:
e-cigaretta elnevezés (vape helyett)
"csakis egy dologra alkalmas. Minél gyorsabban nikotint juttatni a szervezetbe"
"mintha egyenesen heroint tolnának pendrive-okon keresztül"
"Twitter és az Instagram tele van olyan posztokkal, amik szerint juulozni menő"
"érzés persze klinikai, mintha hormonokat fecskendeznénk magunkba"
"mintha egy szuperdrog lett volna a markomban"
"többet járt a lábam, és idegesebb voltam"
"három nap enyhe fejfájás, szinte folyamatos éhség, és az ingerlékenység/apátia"
"egy friss kutatás szerint például a nikotin akár önmagában is káros lehet a szervezetre" ebben a cikben azt hozzák, hogy a nikotin már önmagában káros.

Tele van a cikk feltételezésekkel, folyamatosan nyomja a feltételes szavakat: "mintha, érzésre, növelheti, megnőtt a valószínűsége, hozhat létre, azt jelentheti"

Ha tény lenne, ezeket a szavakat használná: okoz, érzetet kelti, növeli, létrehoz, ez azt jelenti.

Aki olvassa a cikket az tényként értelmezi, valójában pedig csak feltételezések és hipotézisek.
Ez ami leginkább bánt.

Ha valóban tények volnának, akkor ő sem feltételes módban írná az egészet.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#94755) Womb válasza Dluinet (#94754) üzenetére

Womb
(senior tag)

Az Index azóta f@sz, mióta kollektíven lerakták a cigarettát.

(#94756) Bendegúz98

Bendegúz98
(fanatikus tag)

Van tapasztalat nkon-rol rendelt akksik milyen idot futnak?

(#94757) rafis83 válasza Dluinet (#94754) üzenetére

rafis83
(fanatikus tag)

A cikk szerint Magyarországon ez a "veszély" nem fenyegeti a gimnazistákat, mert itt a felnőttkorba való belépéshez a rendes cigin keresztül visz az út. Úgy lehet értelmezni, mintha a cikk írója kevésbé tartaná károsnak a cigarettát. Tényleg olyan nehéz lenne egy kicsit komolyabban utánanézni a témának, ha már írok róla? Süt róla, hogy gőze sincs az egészről (ill. gőze már van).

(#94758) Dluinet válasza rafis83 (#94757) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Igen, aki elolvassa, az gondolja, hogy cigizni egészségesebb.
Felhúztam magam, elkezdtem egy levelet írni neki, aztán a felénél töröltem, mert úgy is a kukában végezné olvasatlanul.

(#94759) rafis83 válasza Dluinet (#94758) üzenetére

rafis83
(fanatikus tag)

Ez a cikk nem a középiskolásoknak szól, hanem a szüleiknek. Nekik még kevesebb információjuk van ebben a témában, és emiatt rossz következtetéseket fognak levonni a cikk alapján.

(#94760) achon válasza Dluinet (#94754) üzenetére

achon
(fanatikus tag)

Ezek engem is bántanak, de ezek nem az ő szavai. Olyat képvisel, amit nem ismer, csak fröcsögi az amcsi hírekben szereplő infókat. Amerikai tömeghisztit hozott el hozzánk.

Az író droid, a cikk hírhajhasz.

Minél többen írunk neki, annál jobb. Korrigálja csak.

A legszebb múzsa a határidô.

(#94761) fericske válasza Dluinet (#94754) üzenetére

fericske
(senior tag)

Én lesz@rom az ilyen cikkeket.
Fél éve álltam át 18 év cigarettázás után és teljesen bevált.
Eredetileg csak csökkenteni akartam a cigaretta költségvetésemen - ami nagyon jól bevált -, de mostanra már teljesen beszippantott a dolog. Sokkal jobban élvezem mint valaha a cigit bármikor.
A szaglásom, ízérzékelésem, erőnlétem javult, meg nem horkolok már mint egy vaddisznó, oszt ennyi részemről, írhatnak amit akarnak.
Az amerikai tinédzserek meg hülyék, mert annak nevelik őket. Bár ez nem tartozik a témához.

(#94762) Dluinet válasza fericske (#94761) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Én is így lennék vele, de a gőzfelhőket látva az emberek rögtön gyilkosnak gondolnak.
Ha így folytatódik, akkor marihuána is előbb lesz legalizálva, minthogy a vape el legyen választva a cigitől.
Az alkohol meg kávé mehet, mi meg bujkáljunk, nehogy valaki a közelünkben legyen amikor gőzölünk.

(#94763) fericske válasza Dluinet (#94762) üzenetére

fericske
(senior tag)

Jól van ez így ahogy van, hidd el.
Mihelyst valamelyik aljas roh@dék úgy gondolja, hogy kimarad valami buliból, akkor bele fog rondítani, és meg lesz kötve a kezünk, hogy mihez és mennyiért fogunk tudni hozzájutni.
Itt UK-ban egyelőre annyi van, hogy max 2ml-es tankokat lehet forgalmazni. Szerencsére a külföldről behozott dolgokat nem b@sztatják - pl. a dvarw e 5ml tankomat ami a héten érkezett.

(#94764) Ispy válasza Dluinet (#94762) üzenetére

Ispy
(PH! kedvence)

Pénteken este voltam Tatán Tankcsapda koncerten a tónál, vagy egy tucat embert láttam vapelni, nőket is. Sőt mostanában itt nálunk a városban is egyre többet, pedig szinte undergroundnak számít a dolog. 1 éve ez azért nem így volt, szerintem ez egyre inkább fog terjedni, mert az előnyeit nem tudják letagadni, ha már valaki egyszer kipróbálta.

"Semmi sem tesz boldogabbá, mint az, ha az egész napom a számítógépem egy olyan feladat automatikus elvégzésének programozásával tölthetem, amit amúgy kézzel 10 másodperc alatt megcsinálhatnék."

(#94765) solmilolmi válasza Bendegúz98 (#94756) üzenetére

solmilolmi
(kvázi-tag)

Amugy 12-en rendeltem, de masnap bekamuztak, h uj gls sofor van es nem talalt oda hozzajuk :DD

(#94766) gghrtz válasza Ispy (#94764) üzenetére

gghrtz
(őstag)

Egyre többen használják. Én is már szinte megszámolni se tudom, hogy hány embert csábítottam át az ecigarettára.

Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64 | Kayfun Lite Plus v2, VapeForward Lite | Kayfun 5, Joyetech Espion Solo | SXK Kayfun Mini v3, Ego One v2 2200 mAh | Jorda B klón, VandyVape Pulse BF 80W

(#94767) RoMix85 válasza gghrtz (#94747) üzenetére

RoMix85
(fanatikus tag)

Viszont fekete Dvarw-nál nem jó, nem lehet utána teljesen összecsavarni a tankot!(nálam ez volt),de a pót tömítéseknél adnak vagy 4 akkora méretűt is. Ami vicces hogy a csere tömítés is "nyíródott" 2-3 szétszedés után hiába volt liquidezve... Azóta én már túl is adtam rajta, jön helyette egy sxk pime

(#94768) beci

beci
(őstag)

Sziasztok.
Elvileg ma postázzák a Vaporesso Polar keszulekem.
Érdemes Vaporesso Gt4-et venni hozzá vagy az olcsobb Smok is ugyanazt nyújtja?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#94769) st3v3np3t3r válasza Dluinet (#94754) üzenetére

st3v3np3t3r
(őstag)
LOGOUT blog

szerinted látáták az egymilliárd élet című dokufilmet?

szerintem nem... ha látták volna,nem cikkeznének hülyeséget... köztudott, hogy a nikotin nem káros az emberi szervezetre kis mértékben...

[ Szerkesztve ]

Xaomi Mi A1 Stock Oreo 8.0.0 SPL 18-05-05 2nd + JBL T110 / HP 2530P /DIGI100PRO/Régebben Spityu27(#97246720) PH! addikt / Joyetech Cuboid pro+ProCore Aires Yellow / Keep Calm & Vape On!

(#94770) nanofocus

nanofocus
(újonc)

Na hali megint. Második mod beruházásra gondoltam, kezdem kinőni a mostanit.

Elsődlegesen geekvape blade-re gondoltam. mennyire megbízható? griffin 25 plus-al használnám.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

(#94771) Mexbacsi

Mexbacsi
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Barátnőmnek eltört a tank az eleaf i just start+ on. 510es csatlakozású 19mm-es, Hol lehet ezt pótolni vagy milyenre érdemes az eredeti helyett mtl-re? Rose gold van neki, de ritka mint az arany :D

(#94772) csabi63

csabi63
(senior tag)

Végigolvastam vagy ezer hsz-t visszamenőleg, mert ugyan 8 éve ecigizek, de nem foglalkoztatott a téma különösebben. Elvoltam a Mini Nova-val, hamarosan viszont Dwarv K tulaj leszek. Gondoltam felszedek némi infót, de helyette kétségeim támadtak, mit műveltem én évekig ecigizés címszó alatt.

24-es liquid-et gőzölök, mert alatta nincs TH. A 16 még határeset, de alatta mintha simán levegőt szívnék. 24-essel TH van, íz van (gőz gyenge), nekem ez normális volt. De itt nem találtam senkit, aki 24-est szívna, nyilván nem normális. A kérdésem az lenne, hogy tudnám csökkenteni a nikotinbevitelt, hogy mégis legyen TH? Nem konkrétan a Mini Nova esetében, mert azt múzeumba küldöm, hanem úgy általában.

(#94773) Dluinet válasza csabi63 (#94772) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

70VG/30PG -t próbáltad?

(#94774) gghrtz válasza csabi63 (#94772) üzenetére

gghrtz
(őstag)

A vattás tekercses kazánnal több lesz a TH, meg magasabb PG aránnyal lehet még játszadozni. Nem ismerem a mini novát, de szerintem neked ehhez elég lesz a 12-15mg/ml-es folyadék is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64 | Kayfun Lite Plus v2, VapeForward Lite | Kayfun 5, Joyetech Espion Solo | SXK Kayfun Mini v3, Ego One v2 2200 mAh | Jorda B klón, VandyVape Pulse BF 80W

(#94775) skitzoo válasza skitzoo (#94741) üzenetére

skitzoo
(senior tag)

Erre valaki?

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#94776) Dluinet válasza Dluinet (#94773) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

elnézést
70PG/30VG-t akartam írni

(#94777) csabi63 válasza Dluinet (#94773) üzenetére

csabi63
(senior tag)

Nem próbáltam. Sok éve ezt használom, de korábban is hasonló, egyenlő keverési arányút.

gghrtz

A Dwarv-ot majd kipróbálom 70PG/30VG-vel, 12-es nikotinnal.

Köszi a tippeket mindkettőtöknek.

[ Szerkesztve ]

(#94778) Dluinet válasza csabi63 (#94777) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Vizet vettél? 10% víz volt benne.

Víznek akkor van értelme ha magas a VG és hidegben ne legyen sűrű.

(#94779) csabi63 válasza Dluinet (#94778) üzenetére

csabi63
(senior tag)

Azt láttam, hogy 10% víz, de azt hittem kell ebbe. Legközelebb víz nélkülit rendelek.

(#94780) beci

beci
(őstag)

Sziasztok.
Erre valaki?
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#94781) Istju válasza skitzoo (#94741) üzenetére

Istju
(fanatikus tag)

Még nem jött meg a MOD-om, de épp ugyanezt az aromát kevertem be elsőként 110ml füstbajnok 6 os alaplébe. Már 2 hete érik, a színe kissé barnás lett. Szürke elszíneződést nem tapasztaltam.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#94782) gghrtz válasza csabi63 (#94779) üzenetére

gghrtz
(őstag)

Pink-mule alaplevet erdemes venni, az a legjobb minoseg. [link]

(#94783) Istju válasza gghrtz (#94782) üzenetére

Istju
(fanatikus tag)

Aztán visznek börtönbe)

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#94784) skitzoo válasza Istju (#94781) üzenetére

skitzoo
(senior tag)

Akkor holnap hívom a liqudhallt.
Lehet kuka az aroma.

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#94785) Bogðan

Bogðan
(újonc)

Dean-nek hamarosan piacra kerül a kétakksis squonkere, Basium néven. Szerintem durván túlárazott, különösen hogy már nem 2016-ot írunk és erős a piac. $80-ért egy vicc, szerintem max 50-et ér, bár a design tetszetős és letisztult. [link]

(#94786) Bogðan válasza csabi63 (#94772) üzenetére

Bogðan
(újonc)

Inawera Marzipan-ból 0.75%-1% adja a törökhatást kb. minden levesemben amiben kívánom.
Mentolos és citrusos aromák is erősebb torokhátast adnak.

(#94787) RazoR

RazoR
(PH! kedvence)

Az Evic Primo SE és Mini között mi a különbség?

Nem a probléma a probléma, a probléma a hozzáállásod a problémához!

(#94788) Tsa-bika válasza RazoR (#94787) üzenetére

Tsa-bika
(tag)

SE több Amper leadására képes (30).

Maximum effort! |BlackBerry user| NotebookMasterRace

(#94789) Bendegúz98

Bendegúz98
(fanatikus tag)

Ha szegedi vagy es coppervape mtl dvarw vasarlasan gondolkozol, gondolkozzunk egyutt :)

(#94790) st3v3np3t3r válasza Istju (#94781) üzenetére

st3v3np3t3r
(őstag)
LOGOUT blog

gőzbajnok,nem füstbajnok

Xaomi Mi A1 Stock Oreo 8.0.0 SPL 18-05-05 2nd + JBL T110 / HP 2530P /DIGI100PRO/Régebben Spityu27(#97246720) PH! addikt / Joyetech Cuboid pro+ProCore Aires Yellow / Keep Calm & Vape On!

(#94791) Istju válasza st3v3np3t3r (#94790) üzenetére

Istju
(fanatikus tag)

Köszönöm a kiigazítást.) Az agyam még nem állt át, és még nem is vapelek)

[ Szerkesztve ]

(#94792) SteadyMan válasza RazoR (#94787) üzenetére

SteadyMan
(tag)

"Az Evic Primo SE és Mini között mi a különbség?"

Az Evic Primo Mini:
max. output current: 25A, OLED display: 1,30 inch

Az Evic Primo SE (Second Edition):
max. output current: 30A, OLED display: 0,96 inch

Szóval kimeneti áram nagyobb, a kijelző viszont kisebb lett.

(#94793) álarc

álarc
(senior tag)

Sziasztok!
Kaptam egy Eleaf Pico készüléket. Hozzá, egy kis GS tankot. Kellett kicsit nagyobb füst. Most vettem egy Melo III. Tankot. Ez mint utólag kinyomoztam közvetlen tűdős. DL. A boltban azt mondták, jó mindkét használatra. Nekem megy száj tüdő módban is. 35 W-on. Lesz valami hátránya ennek?

(#94794) dems

dems
(újonc)

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni teljesen új vagyok a témába. Vettem egy Digiflavor Ubox kitet ami beépített aksis 1700mah 28w-ot tud a mod része.egy Utank volt hozzá. Érdeklődnék hogy ehhez a mod-hoz milyen új tankot lehetne venni vagy lehet-e egyáltalán. Coil beszerzése elég nehézkes. 22mm a max ami szóba jöhet. Nagyobb tartály esetleg valami gyakoribb típus amihez a coil jobban elérhető. A segítséget előre is köszönöm.

(#94795) SteadyMan

SteadyMan
(tag)

Az Eleaf Melo II, Melo III-hoz lehet kapni ECR felújítható porlasztót, de ez nem jó a Melo 4-hez, mert bár fej hossza azonos, a felső menet kiképzése más.
Valamelyik más gyártó felújítható porlasztója használható a Melo 4-be?
Asszony szeretne a Digiflavor Siren2 mellé egy cserélhető porlasztós tankot is, mert a vattacsere nem mindig megy akkor, amikor kellene. :) és kinézte ezt a Melo 4-et a piros Evic Primo SE-jéhez. Nők... :(
Ja, de ne kelljen már állandóan porlasztót venni, hanem szabadidőmben tekerjek készre neki pár felújíthatót és akkor csak cserélgetni kell, ha rossz az íz. (Mondjuk ebben pont jól gondolkodik.)

Nekem nem annyira tetszik a Melo 4 elcsúsztatható fedél megoldása, mert gondok voltak többeknek a hasonló kivitelű Innokin Ares tanknál. Van tapasztalata pro és kontra valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#94796) RazoR válasza SteadyMan (#94792) üzenetére

RazoR
(PH! kedvence)

Köszi, akkor szerintem a mini lesz.

(#94797) RoMix85 válasza Bogðan (#94786) üzenetére

RoMix85
(fanatikus tag)

Honnan veszed a marzipan-t? Rákerestem, de a "szokásos" shopok nem dobtak ki semmit

(#94798) Istju válasza dems (#94794) üzenetére

Istju
(fanatikus tag)

Szerintem innen válassz. 22mm re figyelj.

[ Szerkesztve ]

(#94799) kraftistvan válasza st3v3np3t3r (#94769) üzenetére

kraftistvan
(tag)

Nem találom ezt az " Egymillió élet" c. filmet. Rákerestem, de teljesen másokat ad ki.
Be tudod nekem linkelni?

Eladó számítógép alkatrészek!

(#94800) RoMix85 válasza kraftistvan (#94799) üzenetére

RoMix85
(fanatikus tag)

(#94801) dems válasza Istju (#94798) üzenetére

dems
(újonc)

Olyanra gondoltam amibe lehet venni porlasztót, Teljesen kezdő vagyok nem nagyon értem még a tekerést.

(#94802) RazoR

RazoR
(PH! kedvence)

Amúgy jó választás a primo? Van van más ajánlott 1 akkus mod? Van egy VTC Mini meg egy Pico. 30W alatt gőzölök csak így felesleges a 2 akkus mod.

(#94803) gghrtz válasza RazoR (#94802) üzenetére

gghrtz
(őstag)

Nekem a Joyetech Espion Solo bejött, csak picit drága.

(#94804) Istju válasza dems (#94801) üzenetére

Istju
(fanatikus tag)

Kapható hozzá kész tekercs is szerintem, én biztos nem venném meg.

(#94805) RazoR válasza gghrtz (#94803) üzenetére

RazoR
(PH! kedvence)

Itthoni vagy kinti vásárlás?

[ Szerkesztve ]

(#94806) gghrtz válasza RazoR (#94805) üzenetére

gghrtz
(őstag)

FT-ről vettem.

(#94807) RazoR válasza gghrtz (#94806) üzenetére

RazoR
(PH! kedvence)

Nem volt vám+áfa?

(#94808) SteadyMan válasza RazoR (#94802) üzenetére

SteadyMan
(tag)

Jó választás a Primo, akár a Mini-t, akár az SE-t választod. Még a Wismec Sinuous P80 ami hasonló egyakkus MOD, ha bejön a tűzgomb kialakítása.

(#94809) gghrtz válasza RazoR (#94807) üzenetére

gghrtz
(őstag)

Szerencsére megúsztam. CN ePackettel vettem, viszont a haverom, aki 21700-as aksival rendelte, csak NL Posttal tudta postáztatni, és neki perkálnia kellett.
Elvileg lehet kapni eliquidonlineshopon, meg szerintem BP-en valamelyik vape42-es ecigi boltban is.

Pont volt kuponos akció, így 43$-ért meg tudtam venni.

Meg mostanában láttam ezt az új Wismec modot, szerintem ez is klassz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#94810) RazoR válasza gghrtz (#94809) üzenetére

RazoR
(PH! kedvence)

Gondolkodom, hogy a teljes pakkot kéne venni az integrálttal együtt, úgyis venni akartam valamit amit nem kell tekergetni folyton, sokszor se kedvem, se időm rá.

(#94811) Bogðan válasza RoMix85 (#94797) üzenetére

Bogðan
(újonc)

Chefsflavours-ról szoktam aromákat vásárolni, de ahol tartanak Inawera-t (lengyel cég amúgy) oda berendelhetsz magadnak csak írj egy e-mailt hogy kellene.

(#94812) gghrtz válasza RazoR (#94810) üzenetére

gghrtz
(őstag)

Elvileg DL cucc.

Amúgy érintős a kijelzője a modnak, klassz nagyon. Viszont én örülök neki, hogy nem színes a kijelző. Alapból tudja az órát mutatni, és szerintem a legnagyobb fícsőr, hogy ha kiveszed az akksit, egy ideig tudja akksi nélkül is számolni az időt. (1 órát teszteltem akksi nélkül, és utána is a helyes időt mutatta). Szóval taps a gyártónak, hogy erre is figyeltek. Meg olyat is tud, ha ki van kapcsolva a mod, akkor hosszú gombnyomásra is előhozza az órát. Igazából ha ezeket a kis extrákat is figyelembe veszi az ember, annyira nem is drága ennyiért ez a mod.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.