Hirdetés

2017. október 23., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-10-21 13:25:29

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#82551) ScrapUnit válasza fattyu (#82546) üzenetére

ScrapUnit
(senior tag)

15mg 70/30 DL, simán bírom, sőt van mikor kevésnek érzem és szívom mint a barom.

::::::Xiaomi Redmi Note 3 Pro SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#82552) Bogðan válasza fattyu (#82546) üzenetére

Bogðan
(újonc)

Más lesz a baj. Én leginkább 6mg-ra keverek 60/40-et meg 66/33-at max 10% ízesítéssel és restricted DL fogyasztom. Inkább erős vagy sok lehet a flavor, az tud nagyon kaparós lenni. Inawera csodáiból van olyan ami 2%-ban már fogyaszthatatlanul erős. 80/20-nál egyébként kell is bele aroma hogy egyáltalán érezhető legyen milyen ízű akar lenni a főzelék.

(#82553) kgergely23

kgergely23
(senior tag)

Csak eljutottam oda, hogy a saját magam által drótozott-vattázott kazánnal a saját készítésű szőlős lötyimet szívom (nagyon jó lett), semmi égett íz, semmi szörcsögés stb...
Érdemes volt megannyi tekerést és vattázást elb@szni, mire úgy 30-adjára meglett a tökéletes kombó.
Most már nem érzem magam level -1 noobnak :D

FX8320, 16Gb RAM, R9 270, CM Cosmos, Tht 730W; Laptop 1: Thinkpad T430, Laptop 2: Thinkpad T450

(#82554) GőzSzakáll válasza kgergely23 (#82553) üzenetére

GőzSzakáll
(újonc)

Dede, még az vagy. Max lvl 1,5.😄

(#82555) Flashback válasza SteadyMan (#82543) üzenetére

Flashback
(PH! addikt)

Engine Nano az inkább DL mint MTL nem?

Everything begins with an idea...

(#82556) kgergely23 válasza GőzSzakáll (#82554) üzenetére

kgergely23
(senior tag)

Hány XP kell lvl 2-höz? :DDD

FX8320, 16Gb RAM, R9 270, CM Cosmos, Tht 730W; Laptop 1: Thinkpad T430, Laptop 2: Thinkpad T450

(#82557) eszmilan

eszmilan
(lelkes újonc)

Összefoglalót elolvastam, fórumban visszaolvastam, jó pár órát eltöltöttem a neten információ keresgéléssel.

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni első (igazából régen már volt ilyen cigi alakú e-cigim, csak bezáratták a boltot, de tetszett egyébként ez a fajta is) e-cigi vásárláshoz.

Paraméterek:
- lehetőleg valami jobb fajta, profibb, mod cucc, amin van sokfajta állítási lehetőség, de azért nem extrém nehéz kezelni kezdőként, de azért lehessen állítgatni is
- pénz nem lényeges, de azért jó lenne ha max 30-ból kijönne így első készüléknek
- vattát és ellenállást tekergetni nem szeretnék, tehát ez az integrált porlasztós kellene
- nem lenne baj, ha szettben lenne
- akkuja és tartálya bírja legalább 1 napot egy töltéssel, akku legyen cserélhető, ha tönkremegy
- napi 1 doboz arany marbi kiváltására lenne, próbálnék több féle liquidet (min 6-os, de lehet, hogy több kéne elsőre)
- ajánlott webshopokból beszerezhető 1-3 nap alatt utánvéttel, liquidekkel, ilyen több hetes rendeléseket nem szeretnék, csomagpont előny lenne
- viszonylag elterjedt, gyakoribb típus (joyetech?, eleaf?), minden szükséges pótalkatrész beszerezhető legyen hozzá
- MTL-re

Köszönöm szépen!

(#82558) snake1977

snake1977
(őstag)

Fasttech kupón kód 10% OFF: BLACKCAT

(#82559) Bendegúz98 válasza snake1977 (#82558) üzenetére

Bendegúz98
(fanatikus tag)

10% off on all Android smartphones and tablets! Use Code: BLACKCAT :(

Szegeden Capella Lemon Lime és Juicy Peach ingyen elvihető

(#82560) GőzSzakáll válasza kgergely23 (#82556) üzenetére

GőzSzakáll
(újonc)

Szerintem egyénenkén változik. Te eljutottál idáig a többiek segítségével. Most van egy nagyon alap tudásod, tapasztalatod. Hagyd elmélyülni. Kísérletezz, próbálkozz. Hogy mivel? Modok, RTA, RDA, RDTA, huzalok, micro coilok, tc coilok, mesh coilok, vatták, üvegszálak, üzemmódok, lekvidek, márkák, forgalmazók arányok, módszerek. Most mindennek megérintetted a felületét. Hallgassd a podcasteket, olvasd a fórumot. Ha van valami nagyon durva felismerésed azt írd le, a problémáidat oldd meg magadtól, agyalj, gobdolkozz, variálj. Ha nincs rá szükséged, akkor is. Es ne feledd, a tagok nagy része már nem akar Ohm törvényéről beszélni.
Mindenki nevében gratulálok az eddigiekhez😊

[ Szerkesztve ]

(#82561) FOXhun válasza eszmilan (#82557) üzenetére

FOXhun
(tag)

Keress rá a #80171 hsz-re és ezt a történetet kövesd végig, valami ilyen kell neked.

(#82562) fattyu válasza kgergely23 (#82556) üzenetére

fattyu
(PH! kedvence)

A kereső használata és az önálló tanulás

"Translation: He requires proof of good faith. We must make a contribution to his people that shows we are not a threat. Shall I blast him now, master?"

(#82563) mrbig25 válasza fattyu (#82562) üzenetére

mrbig25
(őstag)

Ez gyönyörű vót' :)

[ Szerkesztve ]

...

(#82564) lacus83 válasza mrbig25 (#82563) üzenetére

lacus83
(senior tag)

Bocsi
;] [link]

Radeon RX 470/480 és Rx 570/580

(#82565) snake1977 válasza Bendegúz98 (#82559) üzenetére

snake1977
(őstag)

Éjjel ezzel vettem a modom, és működött, szvsz próbáld ki előbb.

(#82566) Bendegúz98 válasza lacus83 (#82564) üzenetére

Bendegúz98
(fanatikus tag)

(#82565) snake1977 Nekem nem müxik, de kavartak valamit, mert amit szeretnék Prime is volt 5 féle áron /pirossal fekete áthúzva/piros + működő MAP kód /most csak MAP kód .....

[ Szerkesztve ]

Szegeden Capella Lemon Lime és Juicy Peach ingyen elvihető

(#82567) snake1977 válasza Bendegúz98 (#82566) üzenetére

snake1977
(őstag)

Az elképzelhető hogy a MAP kóddal nem fog együttműködni, azaz kétféle kedvezmény nem vonható össze, illetve az is hogy csak elektronikus eszközökre érvényes, egyenlőre még másra nem próbáltam, délutánra csak rendezi sorait az FT, és akkor majd kiderül. :)

(#82568) djhalasz

djhalasz
(kvázi-tag)

Sziasztok. Vettem egy isti 200at. Nem tudja valaki, hogy kellene mennie két akksival, vagy csak hárommal megy? Köszi a segítséget.

Lenovo Y50-70, OnePlus 2 (eladó)

(#82569) fehafeher válasza Bogðan (#82552) üzenetére

fehafeher
(újonc)

a javasolt %-ok közepére lőttem be őket csak, amikor két aromát használtam (3-al és többel egyelőre nem próbálkoztam még) akkor is középértékekkel (1ml-es fecskendővel, szóval egész pontosan tudtam). Amúgy gyáriakból 6osig (70VG/30PG) teljesen jó voltam. Olvastam itt hogy az egyes oldószerek miatt érdemes szellőztetni 1-2 naponta, most megpróbálom azt is, hátha.
Az lehetséges hogy ez a Gusto alap a bajos? Az oldalon (Vape42) van külön 1st clacc VG azt használom pluszba, írták is ott róla hozzászólásokban hogy mennyire jó, lehet hogy maga az alaplé a gyenge minőségű és külön kéne inkább VG-t PG-t meg vmi boostert vennem..?

(#82570) SteadyMan válasza Flashback (#82555) üzenetére

SteadyMan
(tag)

"Engine Nano az inkább DL mint MTL nem?"

Nem inkább, nagyon DL. :K Ha kinyitod teljesen a levegőztető nyílását, simán lélegezhetsz rajta...
...már ha nem finom aromás gőz jönne belőle. :D

Eladók Budapesten, csak személyesen, lehetőleg egyben. Részleteket privátban. JOYETECH: ÚJ_8db-BFClaptonHead1.5Ohm,ÚJ_5db-BFCubisRBAHead0.5Ohm, Használt_1db-CubisProAtomizerSS kimosva, gyári dobozban minden tartozékával.

(#82571) snake1977 válasza eszmilan (#82557) üzenetére

snake1977
(őstag)

Szia, a tartály azaz a tank egy töltéssel nagy valószínűség szerint nem fog kibírni egy teljes napot, a tankok kapacitása is változó, 2-5ml között, de nem ördöngősség a legtöbb tank megtöltése kb. 1perces hadművelet.

Ez egy olcsó kezdőszett, ami nem a legmodernebb, de még ma is helytáll szerintem.

Evit vtc mini kit Tron-S tankkal - 14.579ft variwatt mód, hőfokszabályzó mód előfűtéssel, bypass - mecha mód, szoftverezhető 3rd party szoftverrel az Artic fox-al, ha a gyári menü kevés lenne, ebben mindent aprólékosan lehet állítani.
A tankhoz cserélhető porlasztó betét 1ohmos CLR MTL használatra. 1049ft- Ebből értelemszerűen többet érdemes/kell venni.
Akku töltő Golisi O2 - 5999ft
Akkumlátor Samsung 30Q 3000mah 20A tűrés 2999ft vagy LG HG2 3000mah 20A tűrés - 3399ft akkuból célszerű 2-őt venni.
A shop árul liquideket is.

Hallgasd meg mások ajánlatát is mielőtt döntesz, biztosan lesz még aki ajánl neked a kezdéshez másfajta készletet.

[ Szerkesztve ]

(#82572) mrbig25 válasza djhalasz (#82568) üzenetére

mrbig25
(őstag)

Csak és kizárólag 3 aksival megy.
Honnan az ötlet, hogy jó kettővel?

...

(#82573) domokosn

domokosn
(tag)

Sziasztok! Dvarw K utódot keresnék, ebben kérném segítségetek. Lényeg annyi kb. hogy a mod az Pico így max 23mm tank kellene, mindenképpen MTL. Lehet RTA is vagy cserélhető poris is. SXK Doggyt próbáltam de valahogy nemsikerült olyan jól belőni mint gyárilag a dvarwot így eladtam.

"Winter is Coming"

(#82574) itachi94

itachi94
(kvázi-tag)

Körbe néztem ma egy két oldalon. Hát elég sok aromát néztem ki magamnak. :D Nem lesz pénztárca barát a kövi hónap :D

[ Szerkesztve ]

(#82576) trcvk663

trcvk663
(újonc)

Sziasztok!

Úgy döntöttünk barátnőmmel, hogy belevágunk az e-cigibe, először csak az ő részéről. Az elvárásai a szerkezettel kapcsolatban:
- legyen nőies (cső valami ilyesmi: [link])
- MTL legyen (olvastam az összefoglalóban, hogy vagy ez vagy az, de olvastam olyat is, hogy lehet mindkettőnek használni? :F)
- gondozásmentes legyen
- bírja sokáig
- olyan leves kellene, amelynek a íze az eredeti cigarettára a legjobban hasonlít (sárga Philip Morris dohányból gyártott cigarettát szív, sajnos nikotin mennyiséget nem tudok írni)
- szívesen keverem én a levest, jobban is örülnék ennek a megoldásnak (vegyészmérnök a szakmám :))).
Keret: 40-50k a készülékre, de ha van olcsóbb megoldás, amely szerintetek megfelelő még, akkor természetesen az is érdekel. Kérlek linkeljétek be, ha tudtok megbízható beszerzést (leginkább a levesre gondolok).

Segítségeteket előre is köszönöm.

szerk: a 40-50k a teljes (mod+tank+elem meg még ami kell :-)) készülékre értendő :)

[ Szerkesztve ]

(#82577) jagert76 válasza WildSeven (#82575) üzenetére

jagert76
(újonc)

"A 2016.05.20.-án érvénybe lépett törvényi szabályozás végett az E-cigi rovatot a Hardveraprón megszüntettük, ennek folyományaként E-cigit (illetve annak kiegészítőit is) tilos hirdetni az oldalainkon."

Szerintem addig szedd le, amíg meg nem teszik helyetted!!!

(#82578) Womb válasza WildSeven (#82575) üzenetére

Womb
(senior tag)

Tedd aláírásba a holmidat, tilos az apróhirdetés.

(#82579) WildSeven

WildSeven
(tag)

Köszi srácok, nem tudtam, de sajnos nem tudom törölni :/ A szerkesztés gomb már nem aktív, törlés pedig nincs. :(
Mondjuk érdekes, hogy mitől tilos sajátot hirdetni, de nem tilos magyar oldalakon /boltokban/ található eladó modelleket linkelni. Érdekes szabályozás.

[ Szerkesztve ]

Joyetech eVic VTC Mini mod + eGo ONE Mega tank + 2100mah Efest akku - 11.000 Ft

(#82580) GőzSzakáll válasza mrbig25 (#82572) üzenetére

GőzSzakáll
(újonc)

Csak tippelném hogy onnan, hogy a 100as isti megy egyel is a kettő helyett.

(#82581) LorenzoHUN válasza WildSeven (#82579) üzenetére

LorenzoHUN
(PH! kedvence)

Hivatalosan nincs magyar független bolt,a trafikmutyinak meg nincs webshopja.Amit itt látsz linkeket,azok mind külföldön bejegyzett,"magyarul beszélő" shopok dolgai.
Magánszemély nem kereskedhet magyar oldalon.Van csomó Facebook csoport,ott lehet hirdetni.Az amolyan szürkezóna,mint a shopok.De a PH egyébként se ad teret a topikban hirdetésnek(hogy is nézne ki a fórum..),a hatályos törvények értelmében magyar oldalként a Hardverapróban sem.

Kis szigorenyhítés az oldal részéről,hogy aláírásba lehet tenni :R

---------------------------------Steam,Origin:LorenzoHUN-------------------------------------------- ----------------------- http://steamcommunity.com/id/lorenzohun-------------------------- -------------------------------Battle.net:LorenzoHUN#2852 ----------------------------------

(#82582) WildSeven válasza LorenzoHUN (#82581) üzenetére

WildSeven
(tag)

Akkor aki ismer egy admint az kérném, hogy jelezze neki a törlési igényemet a hirdetésemre. :R

(#82583) LorenzoHUN válasza WildSeven (#82582) üzenetére

LorenzoHUN
(PH! kedvence)

Nagyon nem kell izélni,van modi ecigisünk,és topikgazdink is,majd intézik...
Sajnos ez ilyen móka.sokan újak a fórumon,az ecigiben,és nincsenek ugye tisztában a törvényekkel.Ja,meg persze Összefoglalót sem olvasnak meg ilyeneket :DDD

---------------------------------Steam,Origin:LorenzoHUN-------------------------------------------- ----------------------- http://steamcommunity.com/id/lorenzohun-------------------------- -------------------------------Battle.net:LorenzoHUN#2852 ----------------------------------

(#82584) WildSeven

WildSeven
(tag)

"Mi az az elektromos cigaretta?
Az elektromos cigaretta nem más, mint egy elektromos árammal működő eszköz, mellyel a dohányzás imitálására nyílik lehetőség."

Nos, én a húsleves főzést imitálom vele. Királyok ezek a gumi szabályok. A nikotinmentes ecigi káros hatásairól vannak egyébként megalapozott tanulmányok? Én csak azt tudom, hogy 6 év napi 1-2 doboz kék multi után alig 2 hónap alatt lehozott a cigiről teljesen. (2 éve) Ma már csak hobbiból szívon néha napján, móka a gőzzel játszani plusz jó az illata. :))

(#82585) Flashback válasza LorenzoHUN (#82583) üzenetére

Flashback
(PH! addikt)

Ha már itt vagyunk. A nikotin mentes e-liquidek is jövedéki terméknek számítanak?

Everything begins with an idea...

(#82586) TazLeacher válasza WildSeven (#82582) üzenetére

TazLeacher
(Topikgazda)

megvagyunk...

(#82587) SteadyMan válasza Flashback (#82585) üzenetére

SteadyMan
(tag)

A NAV tájékoztató szerint nincs különbség téve a nikotinos és a nikotin mentes folyadék között, így gondolom - mint sok mindenre kis hazánkban - a szigorúbb elbírálás érvényes. Aztán ha rosszul értelmezed, jön a seggbekuki. :K

Eladók Budapesten, csak személyesen, lehetőleg egyben. Részleteket privátban. JOYETECH: ÚJ_8db-BFClaptonHead1.5Ohm,ÚJ_5db-BFCubisRBAHead0.5Ohm, Használt_1db-CubisProAtomizerSS kimosva, gyári dobozban minden tartozékával.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.