Hirdetés

2020. február 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-10 15:42:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#121551) _mate_ válasza Wasek01 (#121549) üzenetére

_mate_
(újonc)

Teljesen szubjektiv, kiveve a VWM Integra. Az a legjobb jelenleg :)

(#121552) Joccc07 válasza Wasek01 (#121549) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Csak olyat tudok ajánlani amit napi szinten használok.
Részemről Vapefly Galaxies, Vapefly Brunhilde.

https://prohardver.hu/tema/dauntless_pc_xbox_ps4_switch/friss.html <-Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla.->

(#121553) Wasek01 válasza Joccc07 (#121552) üzenetére

Wasek01
(csendes tag)

A vapefly termékeket ismerem és nagyon is szeretem gyakorlatilag a teljes galaxies széria járt már nálam mindet szerettem. Jó akkor egy pont a Brunhilde javára.

(#121554) patex1983 válasza Wasek01 (#121549) üzenetére

patex1983
(senior tag)

Galaxies, Doggystyle 2k18. Ez utóbbi levegősebb, az első szűkebb mtl.
Érdekes dolog ez amúgy, mert ezek előtt egy Innkokin Zenith-et használtam és szerettem, aztán rápróbáltam az rta-k világára, jött a Doggy és szerettem, aztán vettem egy Galaxies-t és most ez a favorit, a többit már annyira nem szívesen használom... :B

X

(#121555) Wasek01 válasza _mate_ (#121551) üzenetére

Wasek01
(csendes tag)

Nekem ez valami dwarv klónra hasonlít. Már bocs nem akartam fikázni.

(#121556) golyedli válasza Wasek01 (#121549) üzenetére

golyedli
(lelkes újonc)

FeV 4.5 Van egy pár típus nekem,de leginkább csak ezt használom.Szerintem tökéletes.Eleinte mondjuk össze kellett barátkoznunk,de aztán szépen lassan kiszorította a többieket. De ez az én véleményem. Bár nem tudom létezik-e egyáltalán olyan hogy legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#121557) fogtunder válasza nbukta77 (#121550) üzenetére

fogtunder
(Topikgazda)

Squonk mod.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban! - vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások

(#121558) gacsoi válasza Wasek01 (#121555) üzenetére

gacsoi
(senior tag)

Köze nincs hozzá :)

Huawei p10 : Huawei watch W1

(#121559) nbukta77

nbukta77
(addikt)

Olyan kicsi mesh rta nincs mint a vandyvape v2 rda- ja. Nagyon be jon, hogy ilyen alacsony.

Iphone 11 pro, Apple Tv 4k

(#121560) gacsoi válasza nbukta77 (#121559) üzenetére

gacsoi
(senior tag)

Másodpercenként tölthetnéd újra :) A mesh-nek elég jó étvágya van :)

(#121561) nbukta77 válasza gacsoi (#121560) üzenetére

nbukta77
(addikt)

Akkor marad egyenlore a drippeles. A votofo rta meg marad a taskaban tartaleknak, ha baj lenne. Meg most kezdtem az epitest. Mennyit birnak ezek a mesh lapok es a vattazas? Milyen idonkent kell cserelni? Bocs a hulye kerdesekert.

(#121562) juliensorel válasza nbukta77 (#121559) üzenetére

juliensorel
(senior tag)

Ha kicsi, alacsony, RDA-szerű RTA-t szeretnél, akkor egyértelműen OFRF Gear. A mesh-t pedig nem kell erőltetni szerintem.

(#121563) nbukta77 válasza juliensorel (#121562) üzenetére

nbukta77
(addikt)

Koszi. Ez jol nez ki. Mi a baj a mesh- el?

(#121564) fogtunder válasza nbukta77 (#121563) üzenetére

fogtunder
(Topikgazda)

általában a liquidfogyasztást szokták felhozni, de egy ízre hasonlót produkáló dual DL tank kb ugyanennyit eszik, közben pedig áram is több kell neki, mert egyszerűen több a fém, amit fel kell melegíteni. én egy mesh lappal simán elvagyok 2-3 hónapig is (hozzáteszem 6-8 szett szokott vetésforgóban lenni, így nehezebben használódik el), vattázni se kell gyakran, mert sok van benne, nehezebben használódik el. én sokáig ellenálltam, mert nem hittem benne, de mostanra az RTA/RDA állomány nagy része meshes itthon. van még pár huzalos cucc is mutatóba, illetve hogy fogyjon a felhalmozott huzal, de anapi kijárós cuccok azok vagy Profile RDA-val, vagy Unityvel vannak nagyrészt felszerelve. az RDA alá meg vegyél tényleg egy squonkert, Aegis Squonk, vagy Topside Lite, mert 4 slukkonként csepegtetni azért nem kicsit macerás.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban! - vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások

(#121565) juliensorel válasza nbukta77 (#121563) üzenetére

juliensorel
(senior tag)

Nincs vele baj (max az, hogy sok dzsúszt fogyaszt) de jó ha van egy rda-d, viszont attól még nem kell emiatt mostantól mindenben a mesh-t keresni.
Hidd el, bőven elég ízt és gőzt tud produkálni egy gear is a maga single coil jellegével.
Amúgy persze ott a profile unity meg a kylin M, mindkettő jó is, csak akkorák mint egy felhőkarcoló...

[ Szerkesztve ]

(#121566) nbukta77 válasza fogtunder (#121564) üzenetére

nbukta77
(addikt)

A mod vetelet at gondolom. Sok modot vettem mostanaban, mint irtam is. Ezekbol persze mar adtam el. De most a heten jott meg a lost vape paranormal es ez nagyon minosegi. Ilyen minosegi squonk modot lehet talalni?

(#121567) gacsoi válasza nbukta77 (#121566) üzenetére

gacsoi
(senior tag)

Lehet :)

(#121568) MineFox54 válasza nbukta77 (#121566) üzenetére

MineFox54
(őstag)

Persze, akár a Lost Vape kínálatában is.

[ Szerkesztve ]

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#121569) Mukucs

Mukucs
(senior tag)

Valaki próbálta már valamelyik Fcukin' Flava aromát? Nem túl rosszak a vélemények, ahogy elnézem.. nagyon szemezek azzal az epressel... :B

Esetleg ezt a VampireVape-t ? :)

[ Szerkesztve ]

(#121570) kgergely23

kgergely23
(őstag)

Csütörtökön jártam a Bikás parki dohányboltban, és lesújtó látvány fogadott. Eltűnt az összes shortfill, mert már azt se lehet árulni. Szépen lassan kiherélik az elektromos cigarettát, teljesen. Az egészben a tehetetlenség a legbosszantóbb. Az, hogy mindenáron vissza akarják terelni az embereket a klasszikus cigire (már az ellenkezőjének a látszatát sem tartják fenn). :W :((( :O

(#121571) MineFox54 válasza kgergely23 (#121570) üzenetére

MineFox54
(őstag)

Át kellett volna menned a T63 átvevőpontra, ott már ingyen osztogatják a shortfilleket bármilyen rendelés mellé :))

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#121572) kgergely23 válasza MineFox54 (#121571) üzenetére

kgergely23
(őstag)

Hurrá... :(((

(#121573) juliensorel válasza nbukta77 (#121566) üzenetére

juliensorel
(senior tag)

A teljesség igénye nélkül:
-Asmodus Luna
-Dotmod Dotsquonk 100W vagy a mecha verzió
-Dovpo Topside / topside dual / topside sq
-Vandy Vape Pulse X
-Geek Vape Aegis squonk
-Lost Vape Drone (sztem már nem kapható)

[ Szerkesztve ]

(#121574) gangstagergo

gangstagergo
(csendes tag)

Tudtok esetleg olyan kínai workshopot akik tényleg postáznak ha raktárom van egy termék? Eddig a sourcemore-rol és a fasttech-rol probáltam rendelni de a rendelés kifizetése után lepattintottak, hogy majd hetek múlva talán feladják. Egy Horizontech Falcon II-t rendelnék. Ha esetleg tud bárki infót, honnan tudnám azonnali postázással rendelni azt nagyon megköszönnöm! De ha nemmindenképp akkor elfogadom, hogy a corona miatt van az egész :DDD :(

(#121575) Melack válasza gangstagergo (#121574) üzenetére

Melack
(veterán)

A fél világ áll, nem fogsz sehol sem jobb szállítási opciót kapni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#121576) zeee

zeee
(aktív tag)

Sziasztok!

Igaz 2 éve vettem egy Eleaf istick 45W, de csak most 2-3 hónapja kezdtem el komolyabban e cigizni. 14W-on használom, 1.2-es porlasztóval. Mellette azért néha el el megy pár rendes cigi is. :) Az akksija gyenge, szedtem már szét mondjuk, gondolom 2 forrasztás és kész az akksi csere. A közvetlen tüdőre slukkolást nem szeretem, maradnék a sima slukkolásnál. Érdemes másik készüléket venni, vagy cseréljem ki az akksit ebben és vegyek egy új tankot rá?! Ez a dilemma...

Kinéztem most egy Joyetech eVic Primo 2.0 228W TC Box MOD  készüléket, érdeklődnék hogy ez mennyire ajánlott, illetve hogy milyen tankot érdemes venni hozzá. Inkább ragaszkodnék olyan tankhoz, amihez trafikban is lehet kazánt/porlasztót kapni.

Előre is köszönöm a segítségeket.

[ Szerkesztve ]

(#121577) kicx

kicx
(újonc)

Sziasztok!
Gear-el lenne kérdésem.
Gyári tekerés, szinte fehér a vatta (bár még mindig lehet kevéske), ezzel a vattával kb 4-5 tank ment el.
Szíváskor (0.33 ohm, 28W) enyhén kaparós, égett a vége...
Mi lehet a gond?

(#121578) ƬΛЯΛ válasza zeee (#121576) üzenetére

ƬΛЯΛ
(Topikgazda)

Én a helyedben a TC40 után biztosan nem vásárolnék két akkumulátoros készüléket. A Te felhasználási módodra abszolúte felesleges és még mindemellett nagy is lenne. Inkább gondolkozz beépített, vagy egy akkumulátoros készüléken. Ha már liquidhall, akkor beépített akkuval EZ, cserélhető akkuval pedig EZ, vagy EZ, vagy EZ.

Tankból pedig, ha elégedett vagy a mostanival, igazából semmi értelme nincs lecserélni. Rá fogod tudni tenni az új készülékre is, mivel szabvány, úgynevezett 510 csatlakozó van mindegyiken :K

Ui: Én magyar vonzatú shopból biztos, hogy nem rendelnék a pofátlan haszonkulcsok miatt, akkor már inkább a jó kis löpöti, esetleg cigabáj EU raktár. :K

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#121579) ƬΛЯΛ válasza kicx (#121577) üzenetére

ƬΛЯΛ
(Topikgazda)

Valószínűleg a kevés vatta okozhatja. Ilyen tipikusan akkor fordul elő, ha a tekerésen belül a vatta kevés, így a külsejéről elpárolog a liquid, de belülről már nem jut kívülre. Akkor jó a vattázás, ha a tekerésben enyhén feszül. A kilógó véget, ha sok még akkor is lehet "trimmelni" vagy ritkítani. A lényeg, hogy a tekerésen belül legyen elég vatta :K

(#121580) fogtunder válasza juliensorel (#121573) üzenetére

fogtunder
(Topikgazda)

nem akarok nagyon kötekedni, de azért a Paranormalhoz viszonyítani a Pulse X-et eléggé kifogásolható, azt a modot kézbe véve még mindig egy "mi ez a fosch" érzésem van. mióta van más elérhető árú 21700 squonker, én nem erőltetném.

(#121581) Sdi válasza zeee (#121576) üzenetére

Sdi
(addikt)

Esetleg még a liquidhall-ról ez vagy ez.

(#121582) berek21

berek21
(senior tag)

Lepetit, aroma, és liquid akció. - 30%
Kód: LIQUIDIY

Mate9 + Honor8, csere Mi Mix 2s,vagy 3-as ra!

(#121583) nbukta77 válasza fogtunder (#121580) üzenetére

nbukta77
(addikt)

Te mit ajanlasz?

(#121584) nbukta77

nbukta77
(addikt)

Hasznal valaki gear rta-t? Valakinek velemenye? Ilyen kicsi rta- t keresek. Ne legyen nagyobb egy rda- nal.

(#121585) Zsírkrétamen

Zsírkrétamen
(senior tag)

Sziasztok!

Wotofo profile 1.5 rda-ban lehet cserélni a teli pint squonk pinre úgy, hogy ne kelljen a mesh lapot és a vattát kivenni a helyéről?
Csak mert egy garnitúra nálam 2-3 hónapig simán elmegy, na meg lehet egy hét és megjön a squonk mod. Ha nem lehet egyszerűen cserélni, inkább meg sem épitem addig.

(#121586) nbukta77 válasza Zsírkrétamen (#121585) üzenetére

nbukta77
(addikt)

Tudtommal nem. Fogni kell a keramia reszt, mert szet esik.

(#121587) fogtunder válasza nbukta77 (#121583) üzenetére

fogtunder
(Topikgazda)

Én most Topside Lite-ot vennék, de ajánlani nem akarom, mert még nem próbáltam. Amúgy már válaszoltam erre.

Gear kapcsán jó lenne magunkévá tenni a kereső használatát, több oldalnyi anyag van itt róla, ne nagyon csodálkozz, ha 379463-ik alkalommal nem akarjuk leírni ugyanazt.

(#121588) nbukta77 válasza fogtunder (#121587) üzenetére

nbukta77
(addikt)

Ok. Koszonom

(#121589) ƬΛЯΛ válasza fogtunder (#121587) üzenetére

ƬΛЯΛ
(Topikgazda)

Az több, mint a kétszerese a hsz-ek számának :DDD :DDD :DDD #nooffense

[ Szerkesztve ]

(#121590) fogtunder válasza Zsírkrétamen (#121585) üzenetére

fogtunder
(Topikgazda)

A mesht simán vissza tudod rakni a helyére, a vatta meg azért nem egy olyan nagy kaland.

(#121591) juliensorel válasza fogtunder (#121580) üzenetére

juliensorel
(senior tag)

Jogos.

(#121592) Foose

Foose
(őstag)

Segítsetek...! Új akkukat akarok venni, melyiket érdemes? Geek vape aegis modba kell. Basen imr vagy Sony vtc6? Jelenleg előbbi van.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :)

(#121593) Kebicsa_ válasza Foose (#121592) üzenetére

Kebicsa_
(kezdő)

Az összefoglalóban van egy ilyen link. :K

Still várom a sör ízű liquidet...

(#121594) Bendegúz98

Bendegúz98
(senior tag)

A&L Ultimate Ragnarok-ot kevert mar be valaki? 5% a gyari ajanlas de 10% kornyekere kevergetik kulfoldi hsz.-ekben. Ha lenne itteni tapasztalat szivesen vennem.

[ Szerkesztve ]

(#121595) Dluinet válasza Bendegúz98 (#121594) üzenetére

Dluinet
(veterán)

Tegnap vettem (Valkyrie-t), akkor beszéltem az eladóval, aki pont fordítva mondta, hogy 10% a gyári ajánlás, de 5%-ban ajánlja.
Én még nem kevertem be, mert több aromát vettem és még ne került sorra.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#121596) Bendegúz98 válasza Dluinet (#121595) üzenetére

Bendegúz98
(senior tag)

Marad a proba. aromes-et-liquides oldalan neztem, a valkyriet is toltak 12-15-17%-al. :((( Furak a nepek, az 5% es a 17% eleg messze vannak egymastol. Bar lehet a 17%-os elotte bevert 3 szelet fokhagymas piritost. :D

[ Szerkesztve ]

(#121597) SteadyMan válasza zeee (#121576) üzenetére

SteadyMan
(tag)

Én használok már évek óta Joyetech eVic Primo 2.0 228W TC Box MOD-ot ilyen Bronz színben, még mindig teszi rendesen a dolgát. Ez a szálcsiszolt fém kivitel karbon fóliával nekem semmit nem kopott, - azért is vettem ezt - mert amelyek festettek azokról azért lehámlik idővel a festék, sajnos. Azt azért tudni kell, hogy a 2db 18650-es akkuval elég nehéz. Mondjuk én szeretem a súlyát, de van aki nem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.