Hirde​t​é​s

2018. február 19., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-10 15:42:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#89001) sgtkrekk válasza Rius (#89000) üzenetére

sgtkrekk
(újonc)

Nincs gond a kerdesekkel de erre ugyancsak megkaptad mar a valaszt :)
Siren 2
Berserker
Dvarw rta
Sxk doggy
Kayfun
Ect...

De vannak olyan tankok amelyekhez tudsz porlasztot is vasarolni, es jar hozza rba fej ami felujithato.
Subtank mini, ami kapasbol eszembe jut

(#89002) sgtkrekk válasza Rius (#89000) üzenetére

sgtkrekk
(újonc)

Kínaból rendelj egy sxk doggy-t, 2db potpalastot, 5m kanthal-t, egy teflon csipeszt es egy nagy csomag cotton bacon-t. A Nautilus 2 mellett jatszhatsz vele. Jo iz es egyszeruen tekerheto. Van video a youtube-on segitsegnek.

(#89003) Bendegúz98

Bendegúz98
(fanatikus tag)

Mega-TronS CLR porlasztók,Ego AIO porlasztóval,Ego AIO PRO porlasztóval,Digiflavor Fuji single coil,Origen Little styled eladó.

(#89004) lacko6 válasza justflash (#88995) üzenetére

lacko6
(senior tag)

OK.

Köszi az infót,akkor megveszem ezt [link]

Coilra tudnál linket adni (egyenlőre az előre tekert kellene) [link]

[ Szerkesztve ]

(#89005) sgtkrekk válasza lacko6 (#89004) üzenetére

sgtkrekk
(újonc)

Markakat nem ismerem de 0.3 koruli nalam bevalt.
https://m.fasttech.com/products/0/10026394/7333700-thunderhead-creations-kanthal-a1-heating-wire-for

(#89006) TazLeacher válasza fericske (#88996) üzenetére

TazLeacher
(Topikgazda)

A hozadékról direkt nem írtam. Gondolom szar a modnak a töltőelektronikája, 'oszt csókolom. Inkább azt furálom, hogy ez már többször előjött. Miért? Sem a tapasztalatom, sem a józan eszem nem ezt diktálja...vagyis, hogy az USB dísznek van, és az arról való töltédms szércseszina MOD-ot...

Még az akkut talán értem...de nem tudom, biztos van alapja.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#89007) fericske válasza TazLeacher (#89006) üzenetére

fericske
(senior tag)

Azt én sem tudom, hogy kárt tesz a modban a benne való akku töltés, mert nem tapasztaltam, és igaz, talán más modokban jobb ez a funkció egy normálisabb külső töltőhöz képest mint a p80-nak.
Azért inkább olyan oka van nálam a külsőnek, hogy mindig van egy feltöltött akkum, nem kell várnom a mod-ra 3 órát mire feltölti, mert az biztos, hogy töltés közben nem használnám sosem.

(#89008) toyasoslecho válasza fericske (#89007) üzenetére

toyasoslecho
(lelkes újonc)

Ha néha-néha modban töltöd az akkut az nemhiszem h ártana a modnak.Ez inkább az akku védelem miatt van, meg inkább a több akkusakra vonatkozik, a balancer végett, mert ha nem megfelelően működik más értékkel terheled.Pl most megnéztem a primot usb-ről,s elég hamar felmelegedett az alaplap 55C, s hosszabb töltésnél már az akksit melegiti. Pedig van benne töltésvezérlő 2A-ről szabályozz lefelé,meg hőfokmérés. A wismecbe be tudtommal joyetech elektronika van.

[ Szerkesztve ]

(#89009) Create.

Create.
(senior tag)

Sziasztok, ebayen néztem ki ezt:[link], ettől nem szeretnék többet költeni rá. Ez jó lehet?

(#89010) davidvid18 válasza Create. (#89009) üzenetére

davidvid18
(újonc)

A 4 pozitiv adás-vétellel rendelkező eladótól ne rendelj szerintem :/

(#89011) toyasoslecho válasza Create. (#89009) üzenetére

toyasoslecho
(lelkes újonc)

Biztos jó lehet. Aliexpress, ebay meg mégegy boltnál lehet kapni. Se egy rewiev, se egy video. Akkor már inkább meny be a legközelebbi nemzetibe s vegyél ott.
Vagy olvassgas a forumon, hogyis kezdődik az ecigi választás. Nem a kinézet, meg a szín az első

[ Szerkesztve ]

(#89012) snake1977 válasza Create. (#89009) üzenetére

snake1977
(őstag)

Szia, első körben olvasd el alaposan az összefoglalót, van benne néhány kérdés amit a kérdéseid feltevésekor ha megválaszolsz nekünk, könnyebben tudonk segiteni, véleményt alkotni valamiről hogy megfelel e a céljaidnak. Első körben MTL vagy DL? Ha ezt már eldöntötted akkor lehet tovább menni, és ajánlani avagy nem ajánalani. Egyébként amit kinéztél számomra teljesen ismeretlen gyártó, kezdő modnak én személy szerint ilyet nem ajánlanék, nem sokkal drágábban (+ pár €) kaphatsz normális, megbízható készletet, amit ha mégsem jön be az ecgizés el is tudsz adni, arról nem is beszélve hogy egy ismert készülék megbízhatósági faktora nagyságrendekkel nagyobb mint egy noname cuccnak.
Érdemes a fasttech, gearbest, oldalain nézelődni induló készlet után, de ha leirod a preferenciáid az összefoglaló alapján mi is tudunk ajánlani készülékeket.

Hamarosan újra BRSZK...immár 4ik alkalommal!

(#89013) orbit76 válasza Create. (#89009) üzenetére

orbit76
(tag)

:Y Ne ezt és ne tőle!

(#89014) Ágyúcső válasza Create. (#89009) üzenetére

Ágyúcső
(újonc)

Hát én biztos nem a megmondóember vagyok itt, de ez elég gagyinak néz ki, hiába "csak" ennyibe kerül. Az a 2200mAh lehet kb 1200-1500.Tényleg pár ezressel többért kiváló szetteket lehet kapni, olyat amit mondjuk itt többen próbáltak már.
Bár ha neked megér ennyit , szívesen meghallgatjuk a tapasztalatod vele.

EhproMOD101+Dvarw MTL

(#89015) FreedomHUN

FreedomHUN
(senior tag)

Sziasztok

Leírom az én átszokásom történetét, bocs ha hosszú lett, kezdőként próbálok minden tapasztalatot, észrevételem leírni.
Jóideje gondolkodtam hogy leteszem a cigit decemberig sikertelenül. Pár órát bírtam, du-nra rágyujtottam, mert szétestem mint a legó.
Kicsit utána olvastam az e-ciginek, (nekem még az a cigi alaku kinai csoda volt utolsó emlékként kb. 2006-ból) rájöttem hogy nekem erre lesz szükségem.
Amúgy is szeretem a PH fórumait, rákerestem és ide találtam, azért is örülök ennek, mert abszolút müszaki beállítottságú vagyok. Sok sok utánaolvasás, rengeteg videó nézegetés (főleg Bleki-YT-Elektromos Cigaretta) után körvonalazódott bennem hogy pontosan mi micsoda és milyen irányban induljak el a vape világában.

Infó-infó-infó:

Minden újonnan betérőnek el kell olvasnia az összefoglalót, mert rengeteg hasznos infó van benne, amit nem kell utána feltenni a fórumban, az "öregek" idegrendszerét borzolva :)

Irány meghatározasa:

Választásom az rta-mtl vonalra eset, miért is ne, hisz úgy is szeretem a diy cuccokat és mivel bagóztam szájból tüdőre jöhetett szóba.

Átszokás:

Kb. 2 hetett vett igénybe nálam cigi/vape vegyesen, nem siettem, úgy voltam vele úgyis érzem mikor jött el az idő. Amikor a cigi már nem esett jól, éreztem hogy büdös, pár slukk után eloltottam akkor tudtam hogy holnaptól vége, vape only :)

Liquid,leves,lötyi, aroma, koncentrátum:

Eliqua.me őket választottam, 18-as ízbajnok és egy 6-os feles alaplé. Azóta rendeltem még 0ás pg/vg-t fél-fél litert, mert szereztem be DL kazánt is (UD symba 6$) illetve úgy keverek ahogy én akarok.
Amit elsőként tapasztaltam hogy a 15mg-s alap durván arcon csapott, olyan ütős volt hogy majd kiguvvadt a szemem, pedig napi 20-40 szál cigit szívtam majd 20 éven át. Szerencsére volt 6-os is, igy levittem 2x30ml keverés utan 8mg-ra, jelenleg 4-6 mg keverek.
Solub aromákkal semmi bajom, direkt 4-5 csillagosakat rendeltem, abbol jelenleg van 15 féle, amit viszont már most tudok igy kb. 3 hónap után, hogy a dohányosok már nem nagy kedvencek.
Mindig elolvastam az adott aromára vonatkozó postokat az oldalon és betartottam az érlelési időt pl. dohányosnál 3 hét minimum.

Mod-tank:

Kezdésnek egyből Siren 2-est választottam, mert sokan irtátok hogy jó ízeket hoz vissza, illetve eleaf tc200-at mivel a 2 együtt 39 dolláromba volt ( meg késöbb jó lesz dl-re a mod vagy ha megyek valahova 2-3 napra nem kell akkukat cipelni, sőt 14$ volt a tc200 kapasból 2-t rendeltem )
Jelen pillanatban egy Siren 2 és egy Doggy van a családi repertoárban. Pár szót a tankokról. Doggy alultöltős emiatt a töltés macerásabb, de egyszer sem okozott problémát hogy ne tudjam széttekerni, könnyű vattázni, megfolyatni sem sikerült, nagyon finom ízeket produkál, simán ajánlom kezdőknek, jelenleg a feleségem használja egy rózsaszín picon.
Siren 2 mivel ő volt az első, mondhatnám hogy imádom, de van hogy összeakasszuk a bajszunkat, volt hogy megfolyt, főleg 3-4 nap után elkezd gyöngyözni a levegő nyílásnál a liquid de ezt teljesen random most 5 napja hibátlan, illetve többször sikerült elégetnem a vattát és ha szimplán újra vattázom, tekerést lepucolom, pár slukk után ömlik belőle a leves. Legutobb elsőre újratekertem, de volt mikor már anyáztam rendesen, mert csak a 4.-re sikerült, folyt,folyt,folyt. Ízeket szépen hozza, nekem kellően szűk is, de valahogy a doggyval jobban összehaverkodtam, elsőre sikerült mindig vattázni.
Lassan ideér a berserker is, ha az nem csinálja a fesztivált, akkor a siren 2 lesz a tartalék/itthoni tank.
Magamnak wismec p80-at rendeltem 1 akkusnak mert rámegy akár 25mm-es tank is.
(Ezeket a modokat azért is választottam mert van rá Arcticfox fw, fel is raktam mindre)

Tápellátás:

18650-ből van itthon jópár darab egyéb projektből maradt, lg he4, illetve töltő.
Mivel drónozok lipo-liion a barátom a pákával egyetemben képben vagyok, hogy az akkumulátor helyes megválasztása nem játék, erre éremes áldozni, (pl. versenydrónnál 120-al szágúldó tűzgolyó neadjisten becsapódik emberek közé, mert alul méretezted vagy sporoltál gyenge vackot vettél, ezek a 9999mah felejtő kategória, a leadott áramerőségre mindig figyelj oda) nehogy az arcodba landoljon a tankod 2 slukk között.

Tekerés/vattázás.

Erre nem akarok nagyon kitérni rengeteg poszt van visszafelé róla, ss316l 28-as 3-as magon 10 tekerés microclapton ez jött be a legjobban, ahogy fattyú is irta az ohm nem számít, próbáltam 0.7-től 1.5-ig hatalmas különbséget nem vettem észre. Vattának cotton bacon v2 illetve japán vattát használok.
Mivel irtam hogy szeretem a diy dolgokat, rendeltem 30-40-es ss/ni80 huzalt, hogy el tudjam készíteni vandy vape által kínált superfine mtl claptont. 100 méter huzal 5$ volt, készen 8-10$ 3 méter, számításom szerint 10 méter jön ki belőle.

Rendeltem még millió vackot, drippeket, farok gyürűt :) , huzalokat, vattákat, tekeréshez készletet.

Végszóként még annyit, érdemes a rutinos fórumtársakat meghallgatni, mert ez pont az a "hobby" amihez rutin kell. Rengeteget olvastam vissza évekig visszamenőleg nem bántam meg hogy az építős szettel kezdtem, mert így ár értékben/ízben a legjobbat kapom vissza. Igaz az elején sokat költöttem de ha minden ideér van 4 komplett szettem és aroma-alaplé-vatta-huzal kell, ami ha nagyon low budget üzemmódban tolom fél évente kb 10.000 forint.

Köszönöm hogy végigolvastad, gőzre fel ;)

2X Xiaomi MI Max Pro Gold by xiaomi.eu

(#89016) Create.

Create.
(senior tag)

Akkor ezt kihagyom :r igazából méretre ne legyen túl nagy, mtl típusú lenne jó. Hétköznap reggel szívok 1-et vagy max 2-őt meg este vagy 4-et, munkahelyen semmennyit. Hétvégén ha van buli akkor 1doboz elmegy egy nap alatt, ha nincs akkor szombat vasárnap alatt megy el. Kb 1hónapig tervezném az ecigit, aztán azt se akarnám használni.

Szerk.: a lényeg, hogy ne szivárogjon, füstje legyen, meg torokhatás is legyen, illetve ne kelljen mókolgatni kínkődni vele.

[ Szerkesztve ]

(#89017) szp1 válasza Create. (#89009) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

Ez egy mecha mod, kitudja milyen, ha kezdő vagy felejtsd el...ebayen meg nem veszünk ilyeneket, ismeretlenül.
szerk : vegyél valami AIO-t, ha rövid távra tervezel vele, Joyetech-et minden népi cigiboltban kapsz, meg betétet hozzá párat.
szerk2 : nem füst, gőz......

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#89018) bizbera

bizbera
(újonc)

Első rendelésemmel és keverésemmel kapcsolatban egy kezdőtől:
Liquidhall, DHL gyorsak voltak, hétfőn rendeltem, szerdán kevertem.
FlavorWest Banana: jó illata miatt hamar kóstoltam, finom, nekem ízlik.
TPA Tobacco: nem is tudom... remélem úgy 3 hét múlva jó lesz!?. Talán más dohányos íz jobb lett volna?
Mivel semmilyen gyári leírást nem találtam, mindkettőt 10%-ban kevertem 40vg/60pg lötyiben.
Egész jó móka ez😀

Redmi Note 4 global stable

(#89019) Flashback

Flashback
(PH! addikt)

Ma beüzemeltem a Berserkert.
Marha jó íze van, ezen felbátorodva töltöttem be még pár ml liqudet hogy majd jó lesz holnapra de elkezdett szörcsögni. Mit rontok el?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ] DO YOU KNOW DA WEA? / Everything begins with an idea...

(#89020) lacko6 válasza sgtkrekk (#89005) üzenetére

lacko6
(senior tag)

:R

(#89021) Bolber válasza bizbera (#89018) üzenetére

Bolber
(újonc)

A TPA ból eddig a Westet vettem, kedvelem legalább fél napot szívom már hetek óta. Dohány ízű és nem hamutál. 10% -ban kevertem, úgy vettem észre, hogy nem sokat változik érlelés után, azaz másnap már lehet szívni.

(#89022) snake1977 válasza Create. (#89016) üzenetére

snake1977
(őstag)

Talán ez a készlet: Aspire Zelos alkalmas lesz neked, kevés macera van vele, márkás termék, beépitett 2500mah-es akkuval, az igényeid szerint egy hétfő-péntek ciklust röhögve kihúzol vele, a patron rajta egy Nautilus 2, amihez ha jól tudom adnak egy 1.8ohmos porlasztót, ami MTL-re tökéletes, igaz rövid távon tervezed használni de érdemes lehet venni mellé egy ilyen 5db-os csere porlasztó készletet [link]. Ehhez már csak az igényeidhez passzoló eliquid szükséges és lehet pöfékelni.
Én 6mg/ml nikotin tartalmút javasolnék az átálláshoz, ennyi cigaretta fogyasztás mellett, de ebben még remélem megerősit majd egy öregebb motoros is a topikból.

(#89023) szp1 válasza Bolber (#89021) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

TPA western conc : 10%, és azért változik, 2-3 hét után eltűnik a "száraz fű" íz, sokkal selymesebb, harmonikusabb, kicsit "mogyorósabb". Most fogyott el a december végi keverésem.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#89024) Create. válasza snake1977 (#89022) üzenetére

Create.
(senior tag)

És innen meg is rendelhetem? Illetve liquidet is vehetek innen bármilyet vagy az se mind1 milyen márka? (Az íz, nikotin az gondolom egyén függő, de másban nem térnek el?)

(#89025) Womb

Womb
(senior tag)

TPA dohányosoknak minimum másfél-két hónap kell, ha hagyományos módon érleled.

(#89026) snake1977 válasza Create. (#89024) üzenetére

snake1977
(őstag)

A készüléket igen :K hungary e-packet postát választva a leggyorsabb, liquidet csak magyarországról, vagy magyar webshopból vegyél, pl. liquidhall vagy maximum smoke vagy ha találsz más kedvedre valót akkor onnan, csak kérdezz rá rendelt e már valaki az általad kinézett oldalról. Ezen a kettőn jó minőségű termékek vannak, a witchcraft, Mystic Juice, Eliquid france ajánlott, persze a teljesség igénye nélkül irtam őket.
Jelenleg a kínai újév zajlik, ugy tudom febr. 22 fejeződik be utána kezdődnek a postázások.
Amit még megjegyeznék, hogy bármi amit kinából rendelsz és meghaladja a 22$ vámhatárt, arra áfát fizettetnek és 3000ft kezelési költséget, HA megfogja a vám, de HA megfogja még akkor is jóval olcsóbb mintha nálunk veszed meg valamelyik webshopból, általános tapasztalat hogy nagyon ritkán kerül vámeljárás alá egy egy csomag. (kivéve ha pl. dhl-el rendeled, az ha kell ha nem vámoltat)

(#89027) szp1 válasza snake1977 (#89026) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

Azt azért tedd hozzá, hogy mivel az Ft-n eredeti Aspire cuccot csak bitcoinnal, vagy ajándék kuponnal lehet kifizetni, egy kicsit ravaszkodni kell a rendelésnél.

(#89028) FOXhun válasza szp1 (#89027) üzenetére

FOXhun
(tag)

Nem próbáltam, de elvileg lehet venni is giftet, csak mobilos nézetből lehet elérni és fix összegért lehet.
Order a Gift Certificate
Persze a lemondós megoldás is jó helyette.

(#89029) szp1 válasza FOXhun (#89028) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

Én sem, inkább megvettem olcsóbban máshol, holland postával.
De a linkelt megoldás is jó lehet...mondjuk jelen esetben egy 50 USD-s, mivel úgyis kell mellé pori...

[ Szerkesztve ]

(#89030) snake1977 válasza szp1 (#89027) üzenetére

snake1977
(őstag)

Tényleg, igazad van, el is felejtettem :R
Akkor Gearbest Aspire Zelos itt viszont porlasztót nem találtam, csak 0.7 ohmosat amiben nem vagyok teljesen biztos hogy jó e mtl-hez, ez talán inkább DL-es.

Fasttech-en okosítás az aspire cuccok rendelésére. rendelj valamit megegyező összegben paypal-al (csak paypal-al müködik a dolog), majd fizetés után bemész a rendeléseidhez, és ott nyomsz egy cancel-t, ekkor lehet választani hogy gift-ben kéred vagy visszautalják a pénzed, a gift választása esetében kapsz egy kódot, ezután már megveheted az aspire termékeket, és a gift kóddal ki tudod fizetni.

FoxHUN: működik :K 5-10-20-50$-os lehetőségek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#89031) szp1 válasza snake1977 (#89030) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

Ez jó bele.

Vagy az FT-ről ez

De még mindig azt mondom, hogy egy Joyetech AIO-val jobban járna, aztán, ha megtetszik, tovább léphet, ha meg leszokik, elteszi emlékbe. Én ezzel kezdtem, a Zelos kit mellett napi használatban van...a híresztelésekkel ellentétben jó kis cucc.

[ Szerkesztve ]

(#89032) snake1977 válasza szp1 (#89031) üzenetére

snake1977
(őstag)

Köszi a linket. :R

Volt AIO-m, nekem nem vált be, elég sokat köpködött, az rba-ja meg egy külön tökönlövéssel felér, ettől független ez a saját tapasztalatom másnak lehet bevált, de akkor már az ego one CT/VT-t is se hagyjuk ki ha ilyen egyszerübb is szóba jöhet, 1ohmos cl/clr fejekkel én elég jónak találtam. Sőt még egy tartalék akkum is maradt a régi szettből, amit 2x használtam. :)

(#89033) fujifilm1

fujifilm1
(senior tag)

Megjött a fehér Elitar Pipához ez a pipaszár kemény 1.8$.-ért.

Ez a pipaszár -bár nem kicsi a lyuka- mégis inkább MTL-hez való szvsz.

A gold színű Elitar a gyári tankot tartalmazza, a fehér kapott egy Doggy-t.

Nekem nagyon bejött ez Pipa szerű "e-cigi" formátum.
Nagyon örülök hogy ezzel a moddal kezdtem, mert könnyen kezelhető, de mégis sok üzemmódot tud( VW, TC, /Bypass/TCR. )
Az Elitar pipa szett most 22$ az Alin. A Joytech gyártja, szerintem nagyon jó technika van benne, és nagyon masszív.

A zavaros lötty: CBD (for vaping.) Finom, csak kicsit erős. Kb. felesben higitottam VG-vel, mert kitépte a torkom.... nem nagyon olcso, kb 10ml ~10eFt.

Galaxy Note 5 dual

(#89034) szp1 válasza snake1977 (#89032) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

1 Ohm, levegő a legszúkebbre ( 90 fokban állnak a jelzők ) -nekem rendben van, mondjuk akkor a legjobb, ha már nincs full töltésen. Meg hosszú driptip, jó szűk.

fujifilm1: ez a CBD érdekelne...úgy lehet szívni mint a sima likvidet?
Ezt : nézted?

[ Szerkesztve ]

(#89035) Tsa-bika

Tsa-bika
(lelkes újonc)

Texas Tuff Cotton: Le a kalappal, csak sikerült összebarátkozunk. Mivel kezdő vagyok tekerésben, az első próbálkozásnál túl sok volt a vatta, azért nem volt annyi íz, mint vártam. Az biztos, hogy ennek kell a 15 perc várakozás miután megitattátok, ha nem több. Két típus van; Quick Wick és Juicy, én a Juicy Wick-et választottam. A kettő, mint a kommentek mutatják a liquidhallon abban különbözik, hogy az előbbi állítólag gyorsabban szívja fel a likvidet.

Szándékosan olyan ízt nyomatok vele, amit egész nap használtam, mert tudni akartam van-e különbség (saját mézes Lucky Strike). A szó jó értelmében töményebbé tette az ízt, gyakran láncslukkolok, de ezzel a 3. után leraktam a készüléket, mert úgy éreztem uhh, most egyelőre elég. Nagyon bejön a dolog.

Előny: Az anyaga, már csomagolásból kivéve érződik, hogy más mint a Cotton Bacon V2 vagy muji és organic, sokkal puhább mint a többi, mégis tömörebb, nem tudom pontosan leírni egyszerűen érzed, hogy "ebben van anyag öcsém". Továbbá, ami hatalmas plusz pont: nem hullik darabjaira(!!) amikor ritkítom, szellősebbé teszem a vattát. Könnyen formázható a felesleg szépen kiválik belőle mégse lesz ritkás. (Ezt a piedesztálra emelt Cotton Bacon-ről én spec nem tudom elmondani, épphogy finoman belekapartam és utána ollóval is csak az esztétika kedvéért kellett vágnom olyan REKT lett)

Hátrány: Drága, és bár a csomag tartalma profi kéz alatt biztos növeli a felhasználhatósági idejét, azért picit lehetne nagyobb. Valamint ez tényleg az a fajta vatta, (előny és hátrány egyben), amit már amikor itatsz akkor is látod, hogy eleinte szinte lepereg a leves róla. Más vatta egyből iszik, de ez a texasi cucc komótosan veszi be a levest.

Ajánlom-e? Naná öregem! Minden slukkja öröm. Nálam felugrott az első helyre, csak ezután jön az UD Organic (a fekete nem a kék csomagolású) és csak a 3. a Cotton Bacon a fent leírtak miatt (az ízére semmi panaszom, csak ne esne miszlikre). Ha olyan tekeréseket csinálsz, amit magas Watton kell hajtani, vagy TC módban magas hőmérsékleten használsz, akkor méginkább kihasználod ennek a márkának a képessségeit. Következő rendelésemnél tuti kipróbálom a Quick Wick fajtát ebből.

[ Szerkesztve ]

Maximum effort! |BlackBerry user| Mod: Evic Primo 2.0 Tank: OBS Engine Nano

(#89036) fujifilm1 válasza szp1 (#89034) üzenetére

fujifilm1
(senior tag)

Szia

Nem láttam köszi! A legolcsobb postázással ez is 20 USD. :)
(Én 18$ ért vettem az egyiket, és 10 -ért a másikat, mert nem azt a szint kuldték amit rendeltem... )
De azért koszi. Majdnem vettem még eggyett... :)

Igen ez direct ecigibe valo:

De mondom nagyon kemény a cucc - legalábbis nekem. A + 50%VG + 10%desztviz után tudom csak szivni.

Mielott valaki felkapná a fejét arra hogy Canabis.
A CBD olyan canabis származék ami nem tartalmaz THC-t - azaz a tudat modositó anyagot- ezért egész EU-ban teljesen hivatalosan engedélyezett. (Orvosi canabis olajként is kereshető.)
Én is alátámaszthatom a saját tapasztalatbol. egyáltalán semmi tudatmódosító hatása nincs. Ez olyan herbália...

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 5 dual

(#89037) crey válasza Flashback (#89019) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Semmit nem rontasz el a Berserker ilyen. Nincs léellátás szabályozó a tankban, és ahogy megtöltöd, a megmaradt légbubit a lefelé csavaródó kupakkal össze nyomod, és mint tudjuk minden anyag nyugalmi állapotra törekszik, így a magas nyomású tartályból a liquided szépen a normál nyomású porlasztótérbe vándorol.

Ezen egyrészt azzal tudsz segíteni, hogy ha elzárod a levegőzést, de ez sem elég általában, hanem érdemes fejjel lefelé fordítani a tankot, amikor a topcapet visszahelyezed a tetejére, és mielőtt rácsavarnád az egészet. Ha fejjel lefelé áll, akkor a légbubi kerül a tekeréshez, és amikor visszatekered a topcapet teljesen, akkor leves helyett levegőt fog bepréselni a kazántérbe.

Más: na ki volt az az állat, aki megáztatta a Speedert? ... na ki? Na én. Már nem is működik. Béke poraira. Mindegy, rendeltem még egy Aegist, lesz így kettő.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#89038) Melack válasza fujifilm1 (#89033) üzenetére

Melack
(PH! kedvence)

Nem irigykedem ám, nem :D Jól néz ki ezzel a szárral, az tuti.

Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs // Mi4C 32Gb // Asmodus Ohmie sub-tank + 1 porlasztóval eladó és egy Melo III is.

(#89039) fattyu válasza crey (#89037) üzenetére

fattyu
(PH! kedvence)

annyi kiegészítéssel hogy az emberek többségénél észrevettem ezt a ne töltsük nagyon tele mert attól fél hogy folyni fog.

Pont fordítva. minél kevesebb bubit hagysz annál kevesebb levegőt feszítesz meg. nekem pl a CUFTRA töltömmel nem folyt meg a beresrker ama kétszer amikor eddig megtöltöttem :D

"Translation: He requires proof of good faith. We must make a contribution to his people that shows we are not a threat. Shall I blast him now, master?"

(#89040) justflash válasza crey (#89037) üzenetére

justflash
(tag)

Ha lecseréled egy lazábbra a topcap O-gyűrűjét akkor javul a megfolyási hajlam, csinálok majd egy képet róla.
Marad egy rés mellette, csak koppra tekeréskor tömít, így el tud szökni a nyomás.

Egyébként ez megvan a Siren 2-nél is nálam, mikor zárom a top capet 1-2mm-t "feltolja" a vattát a kazántérbe.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#89041) szp1 válasza fujifilm1 (#89036) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

Kösz a tájékoztatást, ez mondjuk 200mg-os, szerintem kezdésnek a 100-as elég lenne....nézegettem én is, de nem tudom honnan lenne érdemes rendelni próbaképpen. Ehhez mondjuk valóban érdemes legalább egy külön tankot ( doggy :K ) beszerezni.

(#89042) Nordic válasza justflash (#89040) üzenetére

Nordic
(Közösségépítő)

Siren 2-vel én is jártam már hasonlóan. Pár hete az egyik végét a vattának kicsit rövidebbre hagytam ,kb fél cm-t lógott ki csak. Aztán a 2-3. töltésnél konkrétan azt a végét visszatolta rendesen a kazántérbe. Nekem fel se tűnt, hogy csak a vatta egyik vége lóg a folyadékba(a másik vége ráült az etető lyuk tetejére, így nem is folyt meg :DDD ), csak az volt fura, hogy nem issza a levest rendesen. Aztán a következő töltésnél derült ki, hogy valami nem okés :DDD. Nem mondom meglepett rendesen.

[ Szerkesztve ]

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{PoE: Mekkel_EK}_@_Twitch: http://www.twitch.tv/nordic_87

(#89043) Renpeter válasza justflash (#89040) üzenetére

Renpeter
(újonc)

Én nem tapasztaltam ilyesmit. Nekem még megfolyatni se sikerült a Sirent, pedig ez nagy szó. Igaz, még mindig nem találtam meg a megfelelő építést. :D

Tekertem már 2-es, 3-as, 2,5-es magon, de nekem még mindig extrán szokatlan ez a sok tekerés. Igazából csak én félek tőle, hogy szétégetem a huzalt, úgyhogy csak óvatosan bánok a wattal, pedig lehet, hogy több kellene. :D

(#89044) AndrewTdi

AndrewTdi
(PH! addikt)

semmi

[ Szerkesztve ]

(#89045) Flashback válasza crey (#89037) üzenetére

Flashback
(PH! addikt)

Köszönöm! Közben emlékeztem rá én is hogy lehet ilyen gond. A neten sok helyen azt ajánlják hogy:

- elzárt levegő mellett csavarjuk rá topcapet
- fordítsuk fejjel lefelé
- ebben az állásba kell kinyitni a levegőzést

Videó itt

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ] DO YOU KNOW DA WEA? / Everything begins with an idea...

(#89046) fattyu válasza Flashback (#89045) üzenetére

fattyu
(PH! kedvence)

ezt az elzárt levegőt kb a chemtrail meg a rákemberek szabadkőművesek kategóriába kellen már átteni.

szerinted ha egy y elágazású csőnek egyik végén préseled be a folyadékot.

mi a diffi ha a másik két végéből egyet lezársz?

"Translation: He requires proof of good faith. We must make a contribution to his people that shows we are not a threat. Shall I blast him now, master?"

(#89047) crey válasza fattyu (#89046) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Nono, kérdezd már meg hogy a VGII Minit hogy sikerült megfolyás mentesen töltögetni úgy hogy soha nem baszódtam az elzárásával mert az tépte magával a vattát is (meg idegesítő az a kis szerszám ami kell hozzá)? :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#89048) TazLeacher válasza szp1 (#89017) üzenetére

TazLeacher
(Topikgazda)

Valami fogalmi zavar van nálad. Másodszor olvasom ezt a "mecha" dolgot. Ez nem mecha. Nézz utána, hogy mi is az.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#89049) Bendegúz98 válasza crey (#89037) üzenetére

Bendegúz98
(fanatikus tag)

Probald meg kifujatni gazdagon wd40-el. En elaztattam a nebulamat, kimostam a szajat wd40-el. Tobben irtak, hogy nem jo ez igy alkohol meg ez csak ipari viztaszito meg miegymas. Termeszetesen mentem a magam fejem utan mint jo okor mikor nyaron vizet lat, de azota is kifogastalanul mukodik.

[ Szerkesztve ]

Mega-TronS CLR porlasztók,Ego AIO porlasztóval,Ego AIO PRO porlasztóval,Digiflavor Fuji single coil,Origen Little styled eladó.

(#89050) dudikpal

dudikpal
(senior tag)

Megjött a joyetech ego aio-m végre. Feltöltöttem, szipákolom :)
A kezdő kérdésem az lenne, hogy meddig lehet szívni a löttyöt, amíg a coil izé alja még beleér? Illetve hogy honnan veszem észre, ha a coilt cserélni kell?

(#89051) Melack válasza dudikpal (#89050) üzenetére

Melack
(PH! kedvence)

Amíg van az alján egy kicsi leves, addig jó. Amikor karamelles ízt érzel vagy szimplán csak köhögtet, nah akkor megkotlott a porlasztó.

Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs // Mi4C 32Gb // Asmodus Ohmie sub-tank + 1 porlasztóval eladó és egy Melo III is.

(#89052) szp1 válasza crey (#89047) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

Rendben.

(#89053) szp1 válasza szp1 (#89052) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

Az előző hsz TazLeacher-nek volt válasz, bocsi :R

[ Szerkesztve ]

(#89054) movax válasza dudikpal (#89050) üzenetére

movax
(senior tag)

Amíg a porlasztó alján levő kis nyílás még beleér a levesbe. Ha megég a vatta, azt nagyon érezni fogod, hidd el. :) Ha meg kevesebb a gőz, és használod egy hete, akkor szintén cserélni kell. Akár két hétig is kibírja a porlasztó, de lehet, hogy pár nap után beadja a kulcsot, tehát mindig legyen kéznél új.

(#89055) deadbody

deadbody
(tag)

Végre megérkezett az ss huzal + jellyfish vatta, eddig kanthal+muji volt használva, az új kombó számomra jobb ízeket produkál, kérdésem az lenne hogy normális az ha hidegen 0,8ohm-nak érzékeli a mod a tekerést, de amit beleslukkolok 1-2-t felmegy 0,95-re és míg vissza nem hűl teljesen tartja is?

Eladó Wotofo Serpent Mini, részletekért PM

(#89056) Krisszer válasza deadbody (#89055) üzenetére

Krisszer
(fanatikus tag)

normális.
épp emiatt a tulajdonsága miatt használható TC-re is.

"Egy megfelelően kiválasztott ajándékkal iszonyatosan össze tudjuk zavarni az ellenségünket: nem tudja eldönteni, hogy nyaltunk neki vagy szívatni akartuk" - quint

(#89057) Melack

Melack
(PH! kedvence)

Nem kereskedelmi célú kérdés: van vkinek TFV8 Baby Coil-ja egy összehasonlító próba idejére? Ha használt, az sem gond. Replacement porlasztót keresek az Ohmie-hoz, és látni kellene, hogy mennyire csereszabatos a kettő. Az NRG porlasztója egy kicsit nagyobb a kelleténél.

[ Szerkesztve ]

(#89058) fujifilm1 válasza Melack (#89038) üzenetére

fujifilm1
(senior tag)

Szia.

> Nem irigykedem ám, nem :D Jól néz ki ezzel a szárral, az tuti.

:)
Köszi!!

Galaxy Note 5 dual

(#89059) fujifilm1 válasza szp1 (#89041) üzenetére

fujifilm1
(senior tag)

#CBD téma

Igazad, van. elég lenne. de nem volt semmi viszonyitási alap. Mostmár tudom :)

Én ezt Prágából hoztam , de lehet olcsobb az eredeti spanyol oldalrol rendelni ami a cimkén van.

Galaxy Note 5 dual

(#89060) Judit_25 válasza crey (#88687) üzenetére

Judit_25
(újonc)

Megkérdezhetem, hogy a kedvenc Strawberry Milkshake melyik márka? VV?

[ Szerkesztve ]

(#89061) riszter válasza Judit_25 (#89060) üzenetére

riszter
(senior tag)

Whichcraft

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#89062) purpledonkey válasza FreedomHUN (#89015) üzenetére

purpledonkey
(tag)

Helló!

Nem lehet, hogy azért folyt meg a Siren 2, mert a vatta ahogy kiér a tekerésből, túl kis szögben törik lefelé, nem ívesen? Hozzáérhet a levegőlyukak bakjához, így oda is vezeti a likvidet.

(#89063) Judit_25 válasza riszter (#89061) üzenetére

Judit_25
(újonc)

Köszi :)

(#89064) jim bcs

jim bcs
(ÁRMESTER)

Használ valaki Digiflavor Pharaoh RTA-t? (original single coil deck) Ez most veszettül kifogott rajtam, -15-20ml levesnél tartok eddig. Tele tank vagy félig tank az mindegy, kis idő elteltével az összes leves kifolyik az alsó levegőnyíláson. Valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

Beárazós topikok: https://prohardver.hu/tema/armester_topik/index.html

(#89065) ericdrawen74 válasza jim bcs (#89064) üzenetére

ericdrawen74
(fanatikus tag)

2 is volt, mivel vattázod?

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak. Edmund Burke

(#89066) mrbig25 válasza jim bcs (#89064) üzenetére

mrbig25
(őstag)

Use moar' cotton :D

De tényleg, ne sajnáld a vattát...meg lehet tömni rendesen, nagyok a léellátó vájatok.
Nem tudom hányas magra tekersz, de legalább 3-3,5mm legyen, hogy megfelelő mennyiségű legyen a vatta.

[ Szerkesztve ]

...

(#89067) jim bcs válasza ericdrawen74 (#89065) üzenetére

jim bcs
(ÁRMESTER)

(#89065) ericdrawen74
Most csak muji van itthon így azzal.

(#89066) mrbig25
3-mas mag, rozsdamentes acél, vatta bőven van a lyukakban, utolsó verzióként még vissza is hajtottam a deck tetejéig és ott vágtam el, így is kipisili. Járt már egy pár tank nálam, de ez kifogott most rajtam.

Beárazós topikok: https://prohardver.hu/tema/armester_topik/index.html

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.