Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) Elemental válasza _ocsisajt (#18398) üzenetére


Elemental
addikt

Azért látom, neked van időd gémelni :)

(#18402) _ocsisajt válasza Elemental (#18401) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18403) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Hát érdekes ez az RNG... Pörgök kulcsokért p5-ben... Elvileg ugye Countessnek P1 felett nyominger a rúna dobása (darabszámra tényleg kevés a rúna)... Na most egymás után két körben 1-1 IST... :Y Persze másik két 9 kulcs már rég készen van, itt meg battik dobódni gyakorlatilag...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18404) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Jó nagyot kívánva! Friss loot! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18405) wm2


wm2
őstag

csináljunk legit Ber-t !! :P

Ozora <3

(#18406) ncc1701 válasza wm2 (#18405) üzenetére


ncc1701
veterán

Bocin? Az komly, gratula. :)

(#18407) _ocsisajt válasza wm2 (#18405) üzenetére


_ocsisajt
őstag

gz :P

#18406:
Persze, miért ne? Dobhatja boci az egész rúna palettát (hellen)! :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18408) ncc1701 válasza _ocsisajt (#18407) üzenetére


ncc1701
veterán

Tudtam, csak nem sejtettem. :)

Nekem anno bocin sosem esett hr, csak Arcane Sanctuary-ban egy Ber, meg egy Lo. Lo az mondjuk jókor, ért akkor 1000fg felett.

(#18409) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

3x3 key, 3 futás... Legjobb:
(szokásos NLHC) :B

#18408: Azért bocin már volt mákolásom sok, rúna tekintetében. :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18410) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

260 ED-s Ethereal Executioner's Justice ér valamit? (nlhc)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18411) Vismajor01 válasza _ocsisajt (#18410) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nope

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18412) _ocsisajt válasza Vismajor01 (#18411) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Sad... (zoddal sem?) :(

----
Ezért nyitjuk a super chesteket ha a kulcsokért pörgünk. :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18413) kökény


kökény
aktív tag

Sziasztok,
paladin leveling csak hammerrel mehet, mert maxroll azt írja, de nekem nagyon nem tetszik vele a játék, illetve én vagyok hozzá béna, NM-en járok actV át lehet másra skillezni? :R

(#18414) ColdMan válasza wm2 (#18405) üzenetére


ColdMan
tag

Itt a párja. :))

(#18415) kökény válasza kökény (#18413) üzenetére


kökény
aktív tag

Megválaszolom magamnak :) átskilleztem FoH-ra, hell act2-ig eldöcögött, azután vissza hammerre, maggotlair-t egy este alatt talán meg is csináltam :D Szóval nincs sok értelme hammeren kívül mással levelingezni szerintem.

(#18416) Kiss_R válasza kökény (#18415) üzenetére


Kiss_R
tag

Én zealerrel simán végigmentem Hell bocikig. CB kell csak meg life leech, a Phys immunokat meg vagy kikerülöd, vagy valami AD-os eszközzel, sunderrel töröd az immunt. Nem kell hozzá semmi extra item a normal contenthez, és nem is szenvedős.
(nem is értem, hogy a pala leveling csak hammerrel mehet :F )

[ Szerkesztve ]

(#18417) kökény válasza Kiss_R (#18416) üzenetére


kökény
aktív tag

Sajna azzal nem próbáltam, vmi külföldi fórumról szedtem ezt a FoH levelinget is, de most már elfogyott a skill restart, valahogy végigdöcögöm ezt a 3 actot. :R

(#18418) Kiss_R válasza kökény (#18417) üzenetére


Kiss_R
tag

Ha nem singleben játszol, és van némi tőkéd, akkor vehetsz tokeneket is, azokkal is lehet respecelni. Amúgy a foher pala inkább specifikus helyek farmolására jó, nem annyira univerzális. Mindenhová a hammer való, de ahhoz a rendes gear drágább (kell neki Enigma, Hoto), ha casterben gondolkodsz.

(#18419) kökény válasza Kiss_R (#18418) üzenetére


kökény
aktív tag

Köszi szépen a segítséget! :R Van 3db tokenem trap assaval már tudom farmolgatni,de nem akarom levelingre elpazarolni, amúgy hammer olyan szempontból okés,h dmg elégnek tűnik kb mindenhova, majd smite pala lenne a végső cél uberezni, mert én naív és tudatlan trap assával rápróbáltam és már Lillith csendre intett :D :W Tudom az is drága és időigényes, de legalább van cél.

(#18420) Kiss_R válasza kökény (#18419) üzenetére


Kiss_R
tag

Smiter nagyon olcsó, nem igényel semmi drága cuccot. Ha felszintezted a palát, fillérekből megvan egy használható gear. De überezni vihetsz assát is, csak át kell szerelni kickerre (kicksin is olcsó, itemek java meg kompatibilis a smiterrel). Überezéshez általában legyen sok cb és resist, meg life leech.

(#18421) sto1911 válasza kökény (#18419) üzenetére


sto1911
veterán

Majd megnézem később, lehet van tokenem és adok egyet szívesen.

(#18422) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

26 tokenem van, tudnék adni, de gondolom nem hardcore.

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18423) kökény


kökény
aktív tag

Köszönöm srácok, nagyon rendesek vagytok :R Nem olyan vészes hammerrel a haladás,h emiatt megint respeceljem, csak Maggotnál felhúztam magam, de ott szinte mindennel szívatós. :)

(#18424) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Benne vagyok egy disc csoportban. Elsírtam magamat, hogy megint el kellett kezdenem nulláról classic karikat. (1 itthoni lag, meg egy nagyon ritkán látott mhelyi lag a másik karit is elvitte)

Erre srác írta adok ingyen cuccokat... Kaptam full Iratha szettet. Két jó kis ringet+pipőt+Troe páncél+ward pajzs+magefist+eyeless pajzs+kettő spectral shardot... OMG... (jó jsp-n nagyon sok aranya van, de akkor is)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18425) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Xanhast Diablo2.io-n (eléggé aktív ismert trader NLHC-n) hírdetett egy giveaway-t a szülinapjára. Most kaptam nemrég egy üzit, hogy mehetek az ajiért.

Az ajándék amit kaptam! :Y

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18426) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Nyah, ez is megvan! :)

HCCNL CRusher sorci! :B (lehet majd szintezni amúgy, mert kell a teleport reduce nagyon, gyakorlatilag kísérő nem létezik, Insight sem sincsen nemvan. :P )
Fagyilabda main, meg van 6-os (7-es Boval) firewall. Ha mindkettő immum, akkor rábattam, viszem be Bobarbot aki WW is. :D Egyelőre örülök, hogy ha eljutok addig szintben, hogy Teleport 19-es szinten lesz... Nemhogymégharmadikelementis.

Bájdövéj még mindég sokkal coolabbak a titulusok classicban. :K

Ja meg Boo/WW barb is facca már, meg encsa is maxon skill ügyileg. :)
(Persze tarn fejes, Silk páncél meg kettő sojtól messze vagyok a bufferek ügyében... De hát egyelőre jó lesz.)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18427) wm2 válasza _ocsisajt (#18426) üzenetére


wm2
őstag

Csinálok egy Classic HC Palát :)
Stash a legjobb!

Ozora <3

(#18428) _ocsisajt válasza wm2 (#18427) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Kell Crush? :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18429) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

I HATE RNG!

Inkább ad KETTŐ* IST**-et (nem egyszerre) Countess, mint egy kulcsot... Tegnap estit* beleszámolva, már kb a 30-ik runnál járok... És nem adja, akkor meglenne a 3x3 végre...

**Jó, ennek is örülök, na de...

Szerk.: Kisírtam magamat, beadta! :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18430) Win-T


Win-T
senior tag

Ha egy elementre (fire/cold/lightning/poison) megvan a 75% resist cap akkor az a továbbiakban teljesen useless stat vagy van értelme még feljebb tornászni?

(#18431) _ocsisajt válasza Win-T (#18430) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Van, mert kapsz egy conviction aurát és az nem lesz jó. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18432) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

új 3x3 eredménye (ofc. NLHC)... :U :U :U

Sztem most időre jegelem a kulcsfarmolást...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18433) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Holy Sheet! :B

Kulcsfarmolás közben! ;)

NLHC:
Így most már akkor mindkettő bufferem (boo, encha) is full sojos. :B

Egy ideje shotolom az unid ringeket a földön, hogy hátha soj... VÉGRE! :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18434) ColdMan


ColdMan
tag

Sziasztok!
Ha valakinek esetleg lenne EUSCNL assa claw, venom és/vagy ds skillekkel, fehér vagy 3s, vevő lennék rá.
Általában délután, 17 után vagyok aktív.
Köszi!

(#18435) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

HCNL, új 3x3 (extrém módon lassan jöttek a kulcsok)

Első torcs ->
(másik kettőt ki sem ütöm már, végigvittem a játékot! :DDD )

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18436) sto1911 válasza _ocsisajt (#18435) üzenetére


sto1911
veterán

Ez már valami, gratula! (A többit elfogadom:)) :DDD )

(#18437) _ocsisajt válasza sto1911 (#18436) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Köszi! :B :B :B
Majd ütöm a többi kettőt is! :)

Nyah, el is ment... 1300-ról 1150-re alkudta le a srác jspn. :) Nekem kellenek cuccok, szóval engedtem. :B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18438) ncc1701 válasza _ocsisajt (#18435) üzenetére


ncc1701
veterán

Az komoly, 20/20-at sosem sikerült összehoznom. :)

(#18439) wm2


wm2
őstag

csak a Jah!

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#18440) _ocsisajt válasza wm2 (#18439) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Cheater! Gz :P

#18438: Hát sztem nekem is kb utsó lesz... :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18441) _ocsisajt válasza ncc1701 (#18438) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Nyah, kiütöttem másik kettőt...
Ama 17/20 🙈
Sorc 10/16... Meh...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18442) ncc1701 válasza _ocsisajt (#18441) üzenetére


ncc1701
veterán

Már vagy 2 éve nem diablózom, akkor játszottam utoljára, mikor kijött a ráncfelvarrása, akkor vagy fél évet. Kiütöttem vagy 30-40 torcsot a palámmal, rogyásig farmoltam a kulcsokat, de kb olyanok jöttek, mint a sorci torcsod. :)

(#18443) wm2 válasza ncc1701 (#18442) üzenetére


wm2
őstag

hc-n azért is adnak 1-2 hr-t :) de még sc-n is simán boltolható bármilyen sorc fáklya, a 17-20 ama T meg aztán gz arrafelé

Ozora <3

(#18444) Vismajor01 válasza ncc1701 (#18442) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én kiutottem 125 torchot singleben és csak egy druid lett 20-20
Az egyetlen kaszt amit ruhellek

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18445) _ocsisajt válasza Vismajor01 (#18444) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Sorry :(

Detto, sosem játszom duduval...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18447) wm2


wm2
őstag

o yeaah

Ozora <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.