Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#298851) Szabi® válasza oba (#298837) üzenetére


Szabi®
addikt

Az android ilyen vívmányokban már évekkel előrébb volt, és a 60 fps még kényszerből oké volt sok iphone felhasználónak, bár hangot adtak már itt a topikban is többen, hogy jó lenne már a nagyobb hz, kényszerszülten elégedtek meg a 60-al. Gyakorlatilag a 120hz maga a moneyshot a mostani eladásokban, nem véletlen van kiemelve.
Alapvetően a 60 hz-el nem lenne gond, bár nagyon idejétmúlt, de sokszor még ez is "akadt" microlaggolt, stutteringolt. 11-en még most is ha belépek a beállításokba, és pöccintek egyet, azért van röci, és kb üres a telefon, szinte nulla widget . . . Sztem régebben a hardveres korlátok az apple cuccokban jobban össze voltak reszelve a szoftverrel. Kis hardvereken is hasítottak a rendszereik /ios/macos, mert volt optimalizálás. A 60 hz is tud fluidabb reszponzívabb lenni, mint több régebbi iphoneban.

[ Szerkesztve ]

(#298852) Zsolt,72 válasza kbadam83 (#298850) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

A Safari sötét megjelenítése sajnos csak egy fizetős kiegészítő által érhető el (eltekintve a beépített olvasó módtól, ami persze nem ugyanaz, de valamelyest segít kímélni a szemet).

Kattints ide: [link] .

Szerk. Csendesen reménykedem, hogy előbb-utóbb ez a mód alapesetben is elérhető lesz, beépítve az iOS rendszerbe.

[ Szerkesztve ]

(#298853) Zsolt,72 válasza markknight (#298840) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Igen, ez így igaz.

(#298854) Ringman válasza Aaron14 (#298846) üzenetére


Ringman
nagyúr

felhívtam az üzletkötőt telefonon, akivel korábban is egyeztettem (közvetlen telefonszám), hogy ha van még nekik az üzletben, akkor szerződéshosszabbítással elhoznék egyet (én céges ügyfél vagyok, nem tudom, hogy ez számít-e, de kevés simmel)

(#298855) ricshard444


ricshard444
veterán

Tegnap óta használom a 15 Pro-t.

Ugyan én eléggé átlag felhasználó vagyok: sokat telefonálok - persze ez manapság talán nem átlag -, gyorsan megörökitem a fontosabb pillanatokat, szeretem az 1 napot simán lepörgető üzemidőt és a fluid rendszert.

Majdnem 2 évig használtam a 13 Pro-t, most volt egy 2 hónapos kihagyás egy Android telefonnal muszájból, de visszatértem IOS-hez, igy az emlékeim ugyan kicsit megkoptak, de tudok talán releváns infót adni.

Ami nagyon tetszik a 13 Pro után, hogy van rendszerszintű AOD. Nekem ez nagyon nagy szivfájdalmam volt, mert irodán dolgozva mindig tapicskolnom kellett, hogy van e valami fontos. Korrekten megoldotta az Apple a háttérképet minimálisra sötétitő verziót is, de azért érezhetően eszi az akkut vagy csak nagyon nem állt még be a telefon. Igy egyelőre a fekete verziót használom és újra nekimegyek, ha már nem új a rendszer.

A sziget egy igen kellemes újitásnak bizonyult, de a gyors appba ugráson kivül eyecandy szagot érzek belőle. Esztétikusabb, de a Notch sem zavart egyáltalán.

Képernyő fronton láthatóan sokkal világosabb nappal a tartalom a 13 Pro-hoz képest, ez abszolút csillagos 5-s.

A hangszórók mintha kicsit teltebben szólnának, de itt megkoptatták a füleim a OP9 Pro dobozos, üreges hangszórói.

Kamera ügyileg a 13 Pro-nál az alacsony megapixel szám volt a gyengepont, mert nem tudtam normálisan belenagyitani a képekbe. Itt ez javult, de még tesztelés alatt van a kamera rész. Egyelőre laikus szemmel ezen kivül nem veszek észre nagy különbséget.

Sebességben ugyanolyan pörgős és sima az egész, ahogy az meg van irva.

Egy fehér modellt sikerült beszereznem, ami a személyes listámon utolsó helyen volt, de szerencsére élőben egyáltalán nem olyan vakitóan fehér, mint ahogy arra számitottam.

A kerekités nagyon jót tett a telefonnak, sokkal jobban kézbe illik, mint az éles 13.

Összességében ha jelenleg 13 Pro-m lenne nem váltanék 15 Pro-ra, de ez most remélhetőleg sok évet itt lesz nálam és mindig bizonyitást nyer magamnál, hogy elég 3-4 évente az én felhasználásomhoz telefont cserélni.

Vannak dolgok...

(#298856) stuckart válasza kbadam83 (#298850) üzenetére


stuckart
csendes tag

Appstore/Dark Mode for Safari: NightEye/beépül, működik

(#298857) kchris78


kchris78
veterán

Én arra lennék nagyon kíváncsi hogy 13PM - 15P váltás mekkora előrelépést okozna kamerás képességben (kb annyit mintha 14P/PMre váltottam volna?) illetve visszalépést aksi-időben? Ha valaki meglépett volna egy ilyen váltást :). Mini6 mellett nem nagyon lesz a mérete kihasználva.

(#298858) galaxys80 válasza Aszpirin (#298819) üzenetére


galaxys80
veterán

Nekem a mai napig az xs lenne, ha nem szarik be az asszony iPhone 7-ese.
Új telefon kellett , így nekem lett 13. Asszony meg örökölte az xs-t.
Néha vissza sírom.

(#298859) icecave válasza kbadam83 (#298850) üzenetére


icecave
Topikgazda

Settings - accessibility - Touch: Prevent Lock to end call: OFF

(#298860) oba válasza galaxys80 (#298858) üzenetére


oba
addikt

Miben vagy miért jobb ennyivel az XS mint a 13, hogy visszasírod?

(#298861) SharpSA válasza ricshard444 (#298855) üzenetére


SharpSA
veterán

Kb én is így tettem, csak nálam egy Xiaomi 13 dolgozott az iPhone 13 Pro helyett. Nagyjából hasonló a véleményem, de azért nem teljesen. A Xiaomi 13 kijelző fényereje sokkal jobb, mint az iPhone 13 Pro-é és most a 15 Pro Max-é is sokkal jobban tetszik. A 13 Pro kamerája mondjuk elfogadható kategória volt (tudjuk a túl elesítést, de például nagyobb fényben csúnyán túltolta a színeket), most tesztelem a 15 Pro Max-ot, hogy változott -e valami szoftveresen.
Ha nem élek a 14 napos visszaküldéssel, akkor én is 3-4 évet tervezek ezzel a készülékkel. Kiderül mi lesz...

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#298862) markknight


markknight
veterán

Ezt az új Finewovent ízeire szedi a sajtó, kíváncsi vagyok az Apple lép-e valamit.

(#298863) Zsolt,72 válasza markknight (#298862) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Láttam róla én is (valahol belefutottam napközben) egy-két finomságot. Kis túlzással _szinte_ alkalmatlan a feladatára…

(#298864) kentucky válasza markknight (#298862) üzenetére


kentucky
őstag

Elvileg belső utasításban kiadták, hogy az Apple Storeokban naponta cserélni kell újra a kiállítási darabokat + a szilikon és a 3rd party tokokat kell ajánlaniuk.

(#298865) Krethx válasza kbadam83 (#298850) üzenetére


Krethx
aktív tag

"valami lehetőség, hogy a Safari mindig dark módba legyen?"
https://apps.apple.com/hu/app/dark-night-mode-for-safari/id1592844577

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#298866) kkp900 válasza stuckart (#298856) üzenetére


kkp900
senior tag

Szia! De ha ezt beírom akkor sokat feldob az 1490 ft-osra gondolsz? És tsztelted működik az összes weboldalnál szépen?

(#298867) Qtyii válasza Aszpirin (#298476) üzenetére


Qtyii
tag

összefoglalóba való

(#298868) Razzul válasza BaLee (#298841) üzenetére


Razzul
senior tag

[link]

Stat crux dum volvitur orbis

(#298869) markknight


markknight
veterán

Pro Maxon azért sokkal jobb videókat nézni mint a klasszik méreten, ahol nem kihúzva akkora volt kb a kép mint egy sima 6-oson. Viszont ha nem 16:9 a képarány akkor sajna 1mm ismét belóg a képbe. Francba. Remélem éveken belül elfelejtjük ezt a marhaságot és végre kijelző alá építenek mindent.

Valahol ki tudom amúgy kapcsolni a dynamic island interakcióit? Mert az, hogy megy a zene és felül látom (mintha hülye lennék és nem hallanám) nekem nem infó, zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#298870) SharpSA válasza markknight (#298869) üzenetére


SharpSA
veterán

Engem nem izgat így a noccs2.0, mert a videókat teljes méretében szeretem látni és akkor nem látszik. Igaz ebben az esetben nincs kihasználva a teljes képernyő, de nekem fontosabb hogy lássam a teljes videót, azaz ne legyen levágva egyik oldala se.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#298871) Andreas21


Andreas21
csendes tag

Kicsi melegedes tema.. :)) Pentek ota van nalam a keszulek, a mai nap delelottig folyamatosan erezheto volt (social media hasznalatnal foleg, hogy a proci hot termel), de delutanra elmult…, ennyi ideig tartott volna a hatterben levo muveletek lefutasa ami foghatta a procit? :Y

(#298872) markknight válasza SharpSA (#298870) üzenetére


markknight
veterán

Ezt mondom, hogy bizonyos képaránynál (pl Ahsoka) akkor is levág 1mm-t. Nagyítani én sem szoktam, mert ott még a lyukon kívül lenne egy kerekítés is, mint öreganyám Orion TV-jén.

(#298873) Landro666


Landro666
csendes tag

Nem tudom van-e más is, aki megnézte esetleg, de engem ledöbbentett az akku kapacitás, kíváncsi lennék ki milyen szerencsés ez ügyben :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#298874) icecave válasza Landro666 (#298873) üzenetére


icecave
Topikgazda

Azért nézd meg shortcut-al is, kíváncsi vagyok, ugyanazt mutatják-e...

(#298875) madkiller válasza Andreas21 (#298871) üzenetére


madkiller
őstag

Tegnap óta nyúzom folyamat telepítem rá az appokat, de használat közben nem érzem melegnek a pmet. Töltés közben annál inkább. Olyan, mint az autóm 80%ig nyeli az ampert, majd kegyetlenül lelassul a töltés.

(#298876) haddent válasza Aszpirin (#298820) üzenetére


haddent
addikt

Nem, a monitorom 165Hz- es :DDD Váltok offra:
Nagyon sokáig nem hittem ebben a dologban, 60Hz elég és kész - gondoltam. Aztán vettem egy 165Hz monitort és azóta okádok attól a szaggatós szartól amivel melóban kell dolgoznom. Zavar, hogy szaggat az egér ahogy húzom az asztalon és böngészőben - nem kell ehhez játék sem! Telefonnál: 13 Pro -ról váltottam vissza ugye pár hétre 11 Pro -ra. Túl lehet élni, nem az.. Elviselhető, használható, csak olyan "3.6 not great not terrible" Míg a 13 szériától a Pro széria kifejezetten élvezetes görgetni, vagy bármit csinálni. Ennyi pénzért, meg amennyi van a pro meg nem pro közt, szerintem kötelező.

(#298877) Andreas21 válasza madkiller (#298875) üzenetére


Andreas21
csendes tag

Toltest azt hagyjuk is.. telen radiatornak tokeletes lesz :C Nalam hasznalatnal erezheto volt … nem is kicsit :(

(#298878) markknight


markknight
veterán

Pro Maxon vajon miért néz ki bénán a fórum? Mintha a desktoposat töltené be félig, legalábbis ha elfordítom úgy tűnik.

(#298879) PACSA75 válasza oba (#298837) üzenetére


PACSA75
őstag

Éppen ez a gond. Amíg az embereket ennyire meg lehet etetni, hogy a 120 Hz ért (vagy egyéb apró semmiért) megveszik az új / újabb telefonokat, sőt sorban állva / online hisztizve kapkodnak értük, akkor minek törjék magukat komolyabb fejlesztéssel (szvsz).

(#298880) haddent válasza PACSA75 (#298879) üzenetére


haddent
addikt

Őszinte véleményed kérdem - mit kéne újítani? A proci/gpu/soc/hívd ahogy akarod kb. 2017 óta (iPhone X) egész biztosan bőven elég mindenre. Ezen a területen annyira elkanászodott minden, hogy PS4 játékok futnak a telefonon, csak épp még extrákkal :)) Kamera? Szerintem kb. iPhone 11 Pro óta mindenre elég, amire point-n-shoot, mindig kéznél lévő cucc kell. Bármi másra a 15 PM sem lesz elég, meg a 16 és a 20 sem - akkor kell 1 Nikon :) Ettől függetlenül minden évben kapunk szintén valami (amúgy kb. irreleváns és szükségtelen) de mégis újítást, javítást, kiegészítést.
Kijelző? Mióta retina van, tökéletes. Mióta retina és OLED azóta fölösleges is jobbra gondolni..
Cellular/modem? 5G mire nem elég? :D Minap mértem 500mbit/s -t vele. Ne viccelődjünk..
Az összes többi szenzor bónusz, víz és porálló (mindaddig amíg ez az idióta EU nem kötelezi a gyártókat, hogy Jancsika otthon szerszám nélkül tudjon akksit cserélni..), erős és szép.
Szerintem konkrétan évek óta finomítgatunk csak mindent, mert nincs már hova nagyot ugrani. Egy ugrás lesz majd még menő, ha lesz nagyságrendekkel jobb akksi tech.

És vonatkoztassunk el az Apple -től, a kérdésem mindenre is vonatkozik. Annyi, hogy a többi barom hajtogatható flipflop telefonnal szórakozik, dejó..

(#298881) oba válasza PACSA75 (#298879) üzenetére


oba
addikt

Szerintem a 120hz nem apró semmiség és androidon vonalon már a 100e alatti kategóriában sem ritka. Itt meg 400ért is tudsz venni 60hz-es mobilt ugye. Az meg hogy ki miért áll sorba az az ő egyéni dolga, ez a tény nem vesz el semmit a magas képfrissítés jelentőségéből nálam. iPhone vonalon egy új szín is tud(ott) hype-ot kelteni, mert adott évre tényleg nem maradt más újítás. Az Apple ebben a legnagyobb mester, hogy a semmit, vagy a régóta létező dolgot is úgy csomagolja be mint ha korszakalkotó találmány lenne, de a magas képfrissítés szerintem pont nem ez a kategória.
Az pedig a fogyasztói társadalom működésének a hibája, hogy minden évben meg "kell" jelennie egy új modellnek.

(#298882) Szabi® válasza haddent (#298880) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez alapján amit írsz, akkor új iphonet sem kéne kiadni évente, mert minek :F Hát úgyis elég minden mindenre nem ? Sztem ez nem jó logika . . .
Az hogy az apple ugyanazt a csokitortát adja ki minden évben más színű cukorkákkal a tetején, attól még igenis más gyártók próbálkoznak . . .
El lehetne most már mozdulni ebből a picit jobb kamera, picit jobb proci mikrokörnyezetből. Nekem pont ez a kevés, és az igyekezet teljes hiánya.

(#298883) SharpSA válasza haddent (#298876) üzenetére


SharpSA
veterán

Főleg hogy a képernyőt folyamatosan nézzük. Nekem is bőven észrevehető volt 11 Pro Max után a 13 Pro-n a sokkal simább görgetés.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#298884) oba válasza haddent (#298880) üzenetére


oba
addikt

A hajlítható mobil nem hülyeség, egyre jobban fejlődik a dolog. Régebben az Applere volt jellemző ez a fajta újítás, most meg évekkel később hozza be őket. Most baromságnak tartod, de ha pár év múlva a kezedben lesz egy "iPhone fold" akkor gondolom más lesz a véleményed. :) Ugyanez volt anno a nagyobb kijelzővel, az amoled kijelzővel, a gyors(abb) töltéssel, vezeték nélküli töltéssel, a széles látószögű kamerával, éjszakai kamerával, magas képfrissítésű kijelzővel és most a periszkópos kamerával, hogy később kerültek be az iPhoneba mint a konkurenciánál, és onnantól kezdve már jónak számított Apple-ös körökben is. Biztos van még pár utólag pótolt lemaradás amit kihagytam.

Jobb akku kell, ez igaz és ezzel együtt olyan gyorsabb töltési technológia ami nem károsítja jobban az akkut.

(#298885) Dello79


Dello79
aktív tag

Sziasztok,

tudtok ajánlani olyan tokot ami megbízható, gondolok itt arra hogy:

- jó minőségű anyag
- nem csilliárd ( mint az eredeti apple tok )
- ha véletlenül esik megvédi, nem csak specifikáció alapján, hanem tényleg
- nem túl robosztus, tudom az előző pont kicsit ellentmondásos de hátha
- itthon beszerezhető nem a világ másik részéről 1 hónap szállítási idővel

Köszi :) :R :F

(#298886) Micsurin


Micsurin
nagyúr

i13 Mini:
HD 60 az 1080/60 az tiszta, de ugyan ezt a fő lencsés 1080-at fényképen, hogy csalom elő? 16:9? Tekintve beszívtam a két sportkamerával amik itthon vannak a 120 és a 170 fokos látószög miatt így a telefon van most kapásból kéznél szakdogához. :DDD

Azért lenne fontos, hogy a mind a videó mind fénykép azonos lencsével azonos felbontáson legyen kicsikarva azonos látószög mellett mert akarok sakktáblával kamerát kalibrálni OpenCV-ben lencsetörés végett. Gondolom csak tud a telefon azonos képet lőni mint videót a fő lencsén. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#298887) oba válasza Micsurin (#298886) üzenetére


oba
addikt

Nekem hirtelen az jutott eszembe hogy a videóból csinálsz screenshotot, akkor elvileg minden azonos. Vagy ez nem járható út?

(#298888) Micsurin válasza oba (#298887) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi de pont ezt a kört futom épp csak kicsit megtekerve, a telefon már az utolsó ötlet jelenleg.

Per pill épp megy végig a gép kb 10p videón és minden 60. képkockát ami megfelel a kritériumnak azt írja ki .jpg-be a teszt könyvtárba a segéd script. Ha ez se akkor fogynak az ötleteim. :DDD

Drága kedves HDR-AS100V nem azonos felbontásban és látószögben fotóz és videózik így lencsetörést igen nehéz kalkuláltatni. Az eddig megírt kód meg nem épp szerette a natív 60Hz videót frame by frame feldolgozni... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#298889) Razzul válasza haddent (#298880) üzenetére


Razzul
senior tag

"Az összes többi szenzor bónusz, víz és porálló (mindaddig amíg ez az idióta EU nem kötelezi a gyártókat, hogy Jancsika otthon szerszám nélkül tudjon akksit cserélni..), erős és szép."

Látom te is szelektív amnéziában szenvedsz az olyan telefonok kapcsán, mint a Samsung Galaxy S5 ami IP67 víz- és porálló volt és az akksija is eszközök nélkül cserélhető volt.

Az iX-ig visszamenni szerintem kissé túlzás, a legkorábbi mai szemmel is modernnek mondható iPhone szerintem az i11Pro.

Stat crux dum volvitur orbis

(#298890) M1995 válasza oba (#298845) üzenetére


M1995
aktív tag

Nem mondtam, hogy te azt mondtad. :)
Hanem, hogy általában amikor kiabálJÁK és vergődnek rajta, pedig az iPhone piac szerint nem akkora deal breaker a 60 Hz, de akinek nem elég van LTPO iPhone is. A következő ilyen sírás a hajlítható téma lesz még évekig. Pedig még a Samsung se ment all in.

Szerintem is jobb az LTPO, hiszen ez objektívan az, nem arról van szó. Hanem arról, a 60-as se világ vége, ilyen egyszerű.

(#298891) markknight válasza Szabi® (#298882) üzenetére


markknight
veterán

Talán jobban járna a világ ha elég keményen visszafognák a telefonok gyártását. Nem csak Apple, mindenki. De persze a pénz mindennél fontosabb. Unokáinknak jó világ lesz :D

(#298892) pzstm


pzstm
titán

17.0.2 kint van mindenkinek

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#298893) M1995 válasza oba (#298884) üzenetére


M1995
aktív tag

Apple akkor vált radikális irányt, ha a technológia bizonyos szinten van. A fold még nincs, a Samsung se tett fel rá minden lapot. Vagy pl. nézd meg nincs kávától káváig iPhone, mert a Face ID számára kell a hely, még nem tudják kijelző alá vinni. Lehet mondani melyik Androidon nincs már csúnya notch évek óta, csak minket ez kevésbé érdekel, mert a Face ID fontosabb. Aztán ki tudja, lehetséges nem is tervez az Apple hajlítható irányba menni, mert mást képzelnek el. Csak azért mert valami radikálisan más, még nem biztos nyerő lesz a piacon, különben az LG se zárta volna be a mobil üzletágat a csodabogár telefonjaikkal. Amikor PC laptop vonalon vannak mióta a mindenfelé tabletbe hajlítgatós érintős laptopok, a MacBook továbbra is egy laptop alakú laptop kiváló trackpaddel, nincs érintő kijelző. Ha érintőzni és rajzolni akarsz, ott az iPad.

(#298894) sgeza válasza Dello79 (#298885) üzenetére


sgeza
veterán

Ha nem kell magsafe: Spigen liquid air
Ha kell magsafe (vagy ha nem, de jobban tetszik): Spigen mag armor
Nekem ezek jönnek be. Utóbbit használom. Legolcsóban a Speedshopnál láttam utoljára. Közel kétszeres árkülönbséget is láttam már ahhoz képest. (Semmi közöm a Speedshophoz, nem reklámozni akarom őket.)

[ Szerkesztve ]

(#298895) pourri válasza pzstm (#298892) üzenetére


pourri
aktív tag

Van valami jelentősebb "újdonság", vagy csak hibajavítás?

(#298896) oba válasza M1995 (#298893) üzenetére


oba
addikt

Igen, ezt a magyarázatot ismerem, hogy az Apple csak akkor rak be valamit az iPhone-ba ha a technológia méltó rá. :) Amiket felsoroltam az előbb mint lemaradás már sokkal korábban volt olyan szinten ami méltó lett volna még egy felsőbbrendű almás készülékbe is. :) Teljesen irányt váltott az Apple... korábban náluk volt először "retina" kijelző, ujjlenyomat olvasó ami nem fos, és akkor magát az iPhone 2G-t nem is említem mint konkrét forradalmi terméket.

Nem mondtam azt sem hogy allin kellene mennie a hajlíthatós dologban, de mint opció megjelenhetne. Csak hát az Apple már nem bátor egyáltalán, nem kockázatat, nem kísérletezik, nem fejleszt csak felvásárol, nem diktál semmilyen trendet csak követi azt. Nem vagyok Apple utáló másként nem lenne iPhone-om, de azért tisztán látom a tényeket.

(#298897) Qtyii válasza pzstm (#298892) üzenetére


Qtyii
tag

Felrakta már valaki. Mi a tartalma?

(#298898) M1995 válasza pourri (#298895) üzenetére


M1995
aktív tag

Költözés bug javítása: [link]

(#298899) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok!

Olvasom több helyen és itt is, hogy a 15 pro modellek azért eléggé tudnak melegedni.
Szerintetek ezt akár frissítéssel is tudják orvosolni?

(#298900) Sztmargit válasza Cyberbeni (#296430) üzenetére


Sztmargit
csendes tag

Ez az MFI minősítésű IKEA kábel vajon támogatja a 20 W-os Power Delivery (USB-PD 2.0) gyorstöltést: [link]?

Raiffeisen Bank, Gránit Bank és Revolut Bank ajánlókóddal rendelkezem, kérésre szívesen adok.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.