Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#13751) Ck. válasza dezs520 (#13741) üzenetére


Ck.
addikt

Köszi, hogy figyelmeztettél, öröm az ürömben, hogy sikerült egy korábbi gyártású, régi bootromos készüléket kifognunk, így gond nélkül megy az iPad baseband upgrade/downgrade.

(#13752) JamesHun


JamesHun
addikt

IOS6 és I5 alatt írtam, hogy néha a 3G felirat feltűnik
mióta be és kikapcsoltam a 3G-t azóta 1x nem tűnt fel és mintha tovább is bírná a telefon azóta (Szerintem tuti sunyin 3G-t használt és torrentezet a telefon :P )

SeriesX: JamesSHun

(#13753) kilencven1


kilencven1
csendes tag

Sziasztok.
A probléma: 3g, power gomb halott, gyári független. Jb-ni szeretném. Udf ugye kilőve. A red előállt az utolsó b-verziós cuccukban erre a problémára kihegyezett megoldással. Ám az én kedves telefonom ahelyett hogy udf-be tenné magát wtf-be teszi. Jb off, az itune-ból meg tölthetem vissza az eredeti os-t. Rákerestem, nem én egyedül jártam így, viszont sokaknak ok. Magyar tapasztalatot nem találtam amúgy meg filmes angolom van :) szóval ha valaki tudná a megoldást, vagy esetleg egyébb ötletet a cydia felvarázsolására, annak nagyon örülnék.

(#13754) Kanczy


Kanczy
veterán

Sziasztok,

Nem találtam iPad topicot, úgyhogy itt kérdezném meg. Tegnapelőtt tulaja lettem egy ipad 3-nak, és keresem hozzá a megfelelő tokot. Szerkezetileg olyanra gondoltam, aminek kemény a háta és mágneses, felhajtható az eleje. Találtam is kettőt, de egyiknek sem túl jó az értékelése... az Odoyo Aircoat elvileg túl könnyen unlockolja a screent, a Speck Fitfolio gyenge minőségű, míg az Ozaki iCoat Slim-Y nekem kicsit túl drága (20k). Tudnátok ajánlani valamit?

köszi :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#13755) Kommy válasza Kanczy (#13754) üzenetére


Kommy
veterán

Apple iPad smart case

(#13756) Kanczy válasza Kommy (#13755) üzenetére


Kanczy
veterán

Jó lenne, csak nem tudom, hogy eléggé kemény-e a háta :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#13757) erdoke válasza Kanczy (#13754) üzenetére


erdoke
titán

Új iPad topik ;)

Egyébként én leszoktam a tokról, fölöslegesen növeli a súlyt és a vastagságot. Felcsapom a Smart Covert, ha viszem valahová, és kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#13758) vadászcsiga válasza DanielK (#13746) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen icloudba mentem, de próbáltam úgy is hogy kikapcsoltam, beállítottam, majd vissza de így is átpakolja. Es csak azt a kettőt.

(#13759) Ck. válasza SteveJobs (#13745) üzenetére


Ck.
addikt

Nekem is ez a baseband van és teljesen jól működik a wifi. Próbálj meg egy reset network settings-t, vagy egy reset all settingst.
Ha jailbreakes a telód, akkor pedig az erase all content and settings-t még véletlen se használd.

(#13760) kristee válasza Ck. (#13759) üzenetére


kristee
tag

Rájöttem az egyik kérdésemre!

A Rebel/Gevey sim miatt nem működik a thetering.
Tudom, hogy a függetlenítés tiltott téma, de ez mint információ és nem kérdés szerintem hasznos lehet ha tudjátok ti is :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#13761) kristee válasza kristee (#13717) üzenetére


kristee
tag

Az első adat nekem nem tűnik annyira biztatónak:

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#13762) Tyler Durden válasza Kanczy (#13756) üzenetére

Elég kemény. Kb fél éve tok nélkül használom, smart cover az elejére és ennyi.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#13763) icecave válasza kristee (#13761) üzenetére


icecave
Topikgazda

Mi? hogy ennyit merült? számold ki, hogy hogy jön ki mire teljesen lemrül, és nagyon is jó üzemidőt kapsz. 9%-ot merült, szóval még 10-szer ennyit bírna, az 480+ a mostani 48 perced. Ez 8,8 óra használat lenne, ha nem nézzük a készenlétet. Az pedig igenis jó... Sőt, nem is lesz majd ennyi, megnyugodhatsz,hanem kevesebb :D

(#13764) kristee válasza Tyler Durden (#13762) üzenetére


kristee
tag

Ha tokot teszünk rá, akkor miért jó, hogy könnyebb és vékonyabb lett? ...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#13765) Tibee86 válasza kristee (#13764) üzenetére


Tibee86
veterán

iPad-ról van szó.

(#13766) kristee válasza icecave (#13763) üzenetére


kristee
tag

Most 55 perc, 4 óra kereken és 88%-on áll.
Régi emlékeim szerint simán fél napig 95% fölött volt az iPhone, de az még az őskorban volt...

Akkor nem aggódok;)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#13767) kristee válasza Tibee86 (#13765) üzenetére


kristee
tag

Tudom, pont azért kérdezem, az iPhone nekem is bumperben van, mert azt azért leejti az ember véletlenül vagy a zsebe mellé teszi, de egy iPad ahhoz azért nagy...

SmartCover oszt jóság ;)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#13768) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szeretnék SHSH mentést csinálni Kommy írásából az iphoneclub-ról. A baj az, hogy leszedtem a win-es umbrellát, de már hibaüzenet ír ki egyből.

Error

(#13769) icecave válasza kristee (#13766) üzenetére


icecave
Topikgazda

Ha nem használod, akkor simán.... :D

tipp: szerkeszd a hozzászólásaid, 5 percig lehet,de ha ezen időn belül többet írsz egymás után, a moderátorok szólni fognak...

(#13770) Kommy válasza b4zsi- (#13768) üzenetére


Kommy
veterán

rakjál fel javát, de régebbi rendszerhez csak akkot tudsz leszedni ha a cydia-ban mentve volt, különben csak az iOS6 -é fog lejönni.

(#13771) M@te válasza kristee (#13767) üzenetére


M@te
senior tag

@kristee: szerkeszd a hozzászólásaidat ha 5 percen belül vannak, mert szólni fognak érte!!!!

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#13772) kristee válasza M@te (#13771) üzenetére


kristee
tag

Köszi, rendben.
Azért nem szerkesztve csináltam, mert nem egy témára válaszolt, de akkor ezentúl így fogom :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#13773) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Ma bevittem a T-mobilba az I4-emet a sárga folots kijelző miatt.Az srác nagyon korrekt volt,azt mondta most nincs ugyan ilyen,csak jövöhéten lesz,menjek vissza és cseréli a telefont,vagy ha nem jó akkor hadjam ott és elküldi a szervizbe,ami kb 2hét.Én az elöbbit választottam,vissza viszem a jövöhéten a szifonom.Elkérte a számomat,felhív ha megérkezett ugyan ilyen telefon.

Szerintetek is korrekt volt,vagy csak lehet ámított?

(#13774) b4zsi- válasza Kommy (#13770) üzenetére


b4zsi-
őstag

Igen. Sikerült valóban a 6-os jött csak le. Kristee tanácsolta hátha így sikerül , de mind1. Az üzemidő szerintem javult a 6-osban inkább a Jb miatt szerettem volna visszatenni az 5-ös OSt (kiprobálni a designváltásokat, SBS settingset stb...)

Más:

Barátnőmnek most fog lejárni a hűség és gondolkodik I4 vételén. Nekem is az van én már nagyon "megszerettem" csak érdekelne komolyabb szakemberek véleménye, hogy még az appok jó ideig fognak rajta futni ( nem a játékokra gondolok...).

(#13775) Tibee86 válasza kisjimy (#13773) üzenetére


Tibee86
veterán

Westendbe beszélgettem régebben a szervízessel, pont ezt a sárgulást említette.
Így van rendjén, ahogy neked mondták, ő is mondta, hogy ezzel a hibával azonnal cserélnek.

(#13776) C4mp3r válasza b4zsi- (#13774) üzenetére


C4mp3r
addikt

szerintem meg az ios 7-et meg fogja kapni, lehet a 8-at is, 2 evig meg biztos hasznalhatoak lesznek rajta az appok. (nem jatekok)

(#13777) b4zsi- válasza C4mp3r (#13776) üzenetére


b4zsi-
őstag

Köszönöm a megerősítésed!

(#13778) bandigno válasza b4zsi- (#13774) üzenetére


bandigno
senior tag

szerintem meg az alap app-ok (nem gyári), amik most is tökéletesen futnak, nem hogy 2, hanem jó pár évig fognak futni, véleményem szerint 4-5 év is simán, hacsak nem történik vmi telekommunikációs "booom" jellegű fejlődés! :)

(#13779) Tibee86 válasza bandigno (#13778) üzenetére


Tibee86
veterán

És ha az iOS így fejlődik, akkor pár évig még elleszek az 5.1.1-el. :D

(#13780) kristee válasza kisjimy (#13773) üzenetére


kristee
tag

Nekem az i4S melegszik mostanában a szokotthoz képest sokkal jobban, szerintetek arra is érdemes bemenni szervizbe, vagy elhajtanak anyukámhoz?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#13781) icecave válasza kristee (#13780) üzenetére


icecave
Topikgazda

Lehet, most hogy hűvösebb van, jobban érzed, nyáron nem volt olyan feltűnő, mert amúgy is meleg volt. Szóval szerintem az utóbbi. Attól is függ, mitől melegszik, 3G net, hálózatról töltés, durvább játék azért adja neki a feladatot.

(#13782) Tibee86 válasza kristee (#13780) üzenetére


Tibee86
veterán

Anyukádhoz azért nem, de szerintem biztos nem cserélik. Persze ha annyira melegszik, hogy nem bírod megfogni kb. az már más tészta.
Jön a hideg, még örülök is neki, ha néha melegedik. :D

[ Szerkesztve ]

(#13783) peugeotmate válasza Tibee86 (#13779) üzenetére


peugeotmate
őstag

Én is így vagyok vele, nem látom semmi értelmét az iOS6 felrakásának az i4-emre. Egyedül az pinch to zoom hiba az, ami mostanában néha zavar. Ezt meg ugye javították (ha jól vettem ki egyes beszámolókból). De annyira kellemesen belaktam az iOS 5.1.1-et, hogy már macerás lenne újrarakni mindent.

meg

(#13784) nord_ válasza peugeotmate (#13783) üzenetére


nord_
veterán

De mit kéne újrarakni?

(#13785) peugeotmate válasza nord_ (#13784) üzenetére


peugeotmate
őstag

JB beállítások.

meg

(#13786) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

amugy az ozaki tokokat hamisítják is? :)

(#13787) bandigno válasza -secret- (#13786) üzenetére


bandigno
senior tag

ha csak az ebayből indulok ki, ott több a kamu,mint az eredeti! :)

(#13788) -secret- válasza bandigno (#13787) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

csak mert 700 forintér vettem egy ozaki icoat 0,4mm-t ... (vaterán)

mondjuk használt tok.. de akkor is 5k újonnan

[ Szerkesztve ]

(#13789) kristee válasza icecave (#13781) üzenetére


kristee
tag

A szobámban nincs hidegebb, mint eddig, de konkrétan égetett a sim foglalat meg a körülötte lévő fém rész...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#13790) Pitbull111


Pitbull111
csendes tag

Sziasztok, egy kérdésem lenne, szeretnék venni egy Iphone 3Gs-t 05.16.07BB van rajta és 6-os OS. Telenoros a készülék, de szeretném ha JB-s lenne és független, mivel nekem vodásra kellene.
Meg lehet ezt oldani?
Köszi előre is.

(#13791) peugeotmate válasza Pitbull111 (#13790) üzenetére


peugeotmate
őstag

Hát hogy nem telenoros a készülék, az biztos.

meg

(#13792) kristee válasza Pitbull111 (#13790) üzenetére


kristee
tag

telenoros?
Maximum norvég telenor lehet, mert itthon nem árulták soha, tehát ha itthoni telenorral használja a tulaj, akkor független!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#13793) Pitbull111 válasza kristee (#13792) üzenetére


Pitbull111
csendes tag

Bocsánat, igazatok van, T-Mobil :B

(#13794) Keksz válasza JamesHun (#13752) üzenetére


Keksz
senior tag

Mióta kikapcsoltam a 3G-t nagyon durván megugrott az akku idő és a netezés sem olyan egetrengetően lassú, max a képek töltödnek be kicsivel lassabban. Ahol van 3G ott az EDGE is elég jól jön.

Most vagyok 16%-on és
használat: 6,5 óra
készenlét: 1 nap és 6 óra

(Sajnos melóban nincs wifi, ezért ott ha nyomkodom, akkor megy a mobilnet.)

(#13795) M@te válasza kristee (#13792) üzenetére


M@te
senior tag

de eddig is árult a telenor kiemelt ügyfeleknek. és 2 hete már hivatalosan is árulja. :)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#13796) kristee válasza Keksz (#13794) üzenetére


kristee
tag

Elég fainnak hangzik :)) :C

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#13797) bandigno válasza M@te (#13795) üzenetére


bandigno
senior tag

igen, de függetlenül! nincs itthon magyar telenorfüggő iPhone! :N

(#13798) kristee válasza M@te (#13795) üzenetére


kristee
tag

Nagyon kiemelt ügyfeleknek tényleg árult, de kizásólag iPhone 4 és 4S készüléket és a 4-es még csak nem is volt függővé téve, a 4S már függő volt, a jelenlegi mindenkinek 1,2-szeres apple store áron kaphatót nem tudom, azt még nem próbáltam...

Tehát 3GS-t nem tud venni a fórumtárs, ami telenor HU függő ;)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#13799) Pitbull111 válasza Pitbull111 (#13790) üzenetére


Pitbull111
csendes tag

De még mindig nem lettem okosabb :)

(#13800) kali válasza Pitbull111 (#13799) üzenetére


kali
legenda

a szolgáltató x összeg (15 vagy 25 e ft annak függvényében, hogy előfizetéses vagy domino konstrukcióban lett vásáolva) ellenében függetleníti, amennyiben a szükséges feltételek adottak!
a 15 e ft jóval több is lehet (+ az akció során igénybevett kedvezmény visszafizetése), ha még lenne rá például hűség!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.