Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

A játék ígéretes, de ezt az igényt túlzónak érzem egy felülnézetes ARPG-roguelike játékhoz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) nanocry válasza AxBattler (#1) üzenetére


nanocry
tag

Őő, nem is kicsit.. Ilyen ajánlottal a Horizon is vígan szalad.. ;]

(#3) myckey válasza AxBattler (#1) üzenetére


myckey
veterán

Szószlájk is... ;]
Lassan indul az Early hozzáférés, bár az igénye egészen nem kicsi. :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nevetséges. Ha ez valós gépigény, akkor elérték az optimalizalatlanság új szintjét... :C

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) myckey válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


myckey
veterán

[UPDATE: Specs were from an older build

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) AxBattler válasza myckey (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

RTX 2060-on van 60+ fps... az úgy teljesen okés.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) oriic válasza myckey (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Ez a komoly, hogy hivatalos oldaluk tette ki a gépigényt, aztán máris jött rá válasz hogy hja ez már régi. De nem törlik nem raknak ki újat, közben meg a megjelenés küszöbén vagyunk. :D

Live-Die-Respawn

(#8) myckey


myckey
veterán

Így van, már megerősítették. Official.
Nem kell neki erőmű, gondoltam ez érdekelheti itt az embereket...

Furcsának is találtam azt a közölt adatot, azon a szép ábrán. :U
Jöhet a játék !

Elég bizalomgerjesztő infok vannak róla az oldalukon, és az ORI játékokkal engem megvettek kilóra, meg ezzel a látványvilággal és Popey karakterrel, harcrendszerrel.
norestforthewicked 31 eur

Isola Sacra is a living, breathing world that has been painstakingly hand-crafted. Traverse through vibrant, seamless, interactive environments: if something looks climbable, it is, if an object is too thin to walk over, you may just need to balance your way across.

Jól hangzik, de érdemes beleolvasni a többi rendszerbe is...Remélem nem parasztvakítás, és ténylegesen tükröződik a játékmeneten, élményen a sok -sok karakter.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#9) myckey válasza myckey (#8) üzenetére


myckey
veterán

[Don't miss out on both the Steam Launch Price + Affiliate Discount!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) nubreed


nubreed
veterán

Nekem várós eléggé ez a játék, de szerintem még minimum egy évig EA -ban lesz. Szóval jó, hogy ma estétől elérhető, de ez még nem az igazi megjelenés. Utálom az EA jelenséget, dehát ez van, ilyen világban élünk.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#11) myckey válasza nubreed (#10) üzenetére


myckey
veterán

Most azért extra extra kedvezményes áron behúzható...frissiben.
Utána meg kapja a tartalmakat, és már most is lehet bele tenni játékidőt.

A stúdió Nagyot ment az Orival, én bizalmat szavazok nekik.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ez a gépigény a ☀️ vicce.

(#13) myckey válasza Montanaxy (#12) üzenetére


myckey
veterán

lemaradtál...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14) nanocry válasza myckey (#11) üzenetére


nanocry
tag

Megjelenéskor simán lesz 50, aki teheti és érdekli még most húzza be, bár EA-ben egy ideig elcsücsül még, van rá idő. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) myckey válasza nanocry (#14) üzenetére


myckey
veterán

Early ben még elleszünk ezzel az árazással, ahogy írod. Ez eltart sztm pár hónapig, majd.
Ellenben amit mutattam is, a 31.9 eur....az Május 2 -vel lejár. Be kell támadni a csatornákat, aztán onnan behúzni Steam kódot, így további nem kevés árengedmény jön le a boltok áraiból.

Vannak fenntartásai ma játékkal kapcsolatban, remélem nem egy n+1 ARPG lesz a sorban...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16) L_ajos


L_ajos
őstag

Nagyon viszket a tenyerem...

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#17) myckey


myckey
veterán

Everyone's incredibly hyped for EA release. I get that.
However, I think we all need a reminder to temper our expectations. It's not going to be a 10/10 out the gate. It's going to have rough spots, incomplete ones, and a lack of content where it should be. There will be bugs, performance issues, and gameplay mechanics that won't be in the final game.

Play it. Give your feedback. But keep some perspective. We have a long road ahead.

Re:
Just like a day one AAA game release these days...
;] ;]

It’s moon studios. You can expect quality
:C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18) myckey


myckey
veterán

[ No Rest for the Wicked - Moon Studios' Stunning Tech Evolution - DF First Look
DigitalFoundry TECH

Az a megjelenés és design, art :Y :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19) L_ajos


L_ajos
őstag

Csak megvettem :D Jó árban is ha azt nézem. 9970 HUF volt mindenféle kedvezménnyel :)

Kaja, fürcsi - és kockulás :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#20) myckey válasza L_ajos (#19) üzenetére


myckey
veterán

VPN?
Nekem a link amin az Affi. kedvezmény is van, 12 ezerre mutatja

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21) L_ajos válasza myckey (#20) üzenetére


L_ajos
őstag

Yes Sir. Bár a vége 10.680 lett, de mindenképpen megéri szerintem még a 12k-t is.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#22) myckey válasza L_ajos (#21) üzenetére


myckey
veterán

aha, gondoltam :D
egyébként annyi baj legyen. 11 körül vagy 12 körül...nem azon múlik.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#23) savior


savior
őstag

Én több oldalon is megnéztem, és egyiken sincs fent a játék.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#24) myckey válasza savior (#23) üzenetére


myckey
veterán

Mire gondolsz ?

Steamen elérhető...
[link] Innen elérhető a támogatásos vétel. Ez a legolcsóbb

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Az a gépigény... :D várom nagyon, de én megvárom az 1.0 verziót.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

4K-ra kelleni fog a 4090 minimum? :)

#7oriic: Lehet hogy azért mert lesz ez még több is. :D

[ Szerkesztve ]

(#27) myckey válasza Dr. Akula (#26) üzenetére


myckey
veterán

Nem erről szól, pont az ellenkezője, ahogy már párszor írtuk.

De lehet kell neki 4db 4090, majd, a véglegesben :P ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.