Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#995) AirBooms válasza commanDOS (#994) üzenetére


AirBooms
addikt

''Sz.al ha nem értettem félre, akkor az olcsóbb állódobozok általában!! nem teljesítenek úgy, mint az azonos árú kisebb társaik?''

Ezt így ebben a formában...Khmm, hát nem tudom. Nagyon függ attól, hogy mit hasonlítasz mivel össze. Kifoghatsz egy tuti jó kisdobozt, meg egy vacak állót - s fordítva is. Egészen más lesz az eredmény.

Ha kevés helyed van, nyugodtan nézelődj a az állványos dobozok között, némelyik megdöbbentő módon képes szólni. Nekem nagy álló basszreflex dobozaim vannak (Mission), még a régebbi kiadásból, szerintem egész hallgathatók. Érzem, hogy nem szólnak olyan levegegősen, de komolyzenén, jazzen, meg még rockon is egész szépen szólnak, viszont az elektronikus zenét szépen elkenik. A Depeche Mode pl. iszonyat összemosott lesz, szinte élvezhetetlen. Egyszerűen nem tud vele mit kezdeni a két doboz. Olyankor jönne jól egy precíz hangú, a sztereóképet frankón közvetítő kisdoboz, s még a kevesebb mélységet sem hiányolnám.

Írtad, hogy viszonylag nehezen tudod megoldani, hogy sok hangfalat meghallgas, de sajnos ennél jobb módszert nem lehet kitalálni ahhoz, hogy megtaláld az ideálist, meg meg tudd különböztetni a különféle hangképeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.