Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) DDL válasza commanDOS (#1146) üzenetére


DDL
őstag

Nem DLL hanem DDL ;]

Az STK0XX sorozat volt a jó (077, 080 stb.). A maiak már nem az igaziak.

Üdv: DDL

Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

(#1152) commanDOS válasza DDL (#1151) üzenetére


commanDOS
senior tag

Elnézést, jogos :DDD
mindig elfelejtem, pedig már hányszor szóltál érte :)
a választ köszi :R megnyugodtam :DD

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#1153) commanDOS


commanDOS
senior tag

höh, tag lettem :)
no ez a szitu:[link]



[Szerkesztve]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#1154) Thunder78 válasza commanDOS (#1153) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nem sokminden látszik, lehet hogy onnan kéne fotóznod, ahonnan hallgatod :)
Így már talán nem annyira géz csak félig :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1155) commanDOS válasza Thunder78 (#1154) üzenetére


commanDOS
senior tag

Jah igaz,
tessék itt egy jobban látható, bár már kezdek vele megbékélni :) [link]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#1156) pweisz válasza commanDOS (#1155) üzenetére


pweisz
senior tag

Lehet egy álvány nem ártana alá.

(#1157) Thunder78 válasza commanDOS (#1155) üzenetére


Thunder78
senior tag

Egy állvány tényleg nem ártana alá. Egyébként is alacsonyan van, ahogy nézem :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1158) Tices


Tices
csendes tag

Sziasztok!

Teljesen alapszinten értek a hifi technikához. Felkértek, hogy egy szintetizátort erősítsek meg a fent leírt módon (erősítő + hangfalpár, kb 100-150 W). Semmi különleges extra vagy nagy minőség (szinti fejhallgatókimenetét kötöm erősítő aux-ra, mivel csak így megoldható, mert nincs vonalkimenet a szintin).
Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen típusokat, miket érdemes megnéznem, esetleg konkrét példákkal tartkítva!
Másik kérdés: (ehhez a rendszerhez kellene, de ez már opcionális), hogy egyszerűen dinamikus mikrofont kötni hozzá hogyan lehet, hogy ne kelljen egy komplett keverőpultot venni? Van erre valami egyszerű megoldás, kütyü?

A lehető legkisebb ''eklézsia'' áll rendelkezésre, de konkrétan nem tudom én se, hogy kb. mennyiből lehet ezt a dolgot kihozni? (120-150 e HUF körül gondoltam...jól saccolom?)

Akinek ideje és energiája engedi, kérem segítsen!

Üdv
Alex

Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

(#1159) pweisz válasza Tices (#1158) üzenetére


pweisz
senior tag

Többféle megoldás lehetséges szerintem.
1 Keverő erősítő + hangfal
2 keverő(pako.hu láttam 11ezerFTért) + erősítő+ hangfal
3. keverő + aktív hangfal
Amiket érdemes nézni oldalak: [link] ; [link] ; [link] ; [link] ; [link]

[Szerkesztve]
ui: van a phn valahol hangosítós topic is.

[Szerkesztve]

(#1160) Thunder78 válasza Tices (#1158) üzenetére


Thunder78
senior tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz, de én személyszerint a keverőerősítő + hangfal megoldást jobbnak tartom. Igazából nem minőségi, hanem egyszerűen praktikussági szempontból. 3db kütyüd lesz, amit nem nehéz ki-be pakolni, illetve nem kell a hangfalakhoz áramot vezetni, mint az aktív hangfal esetében.
Persze ha az ár szabja meg a határt, akkor lehet hogy valamelyik másikkal jársz jobban. Nézz körül :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1161) bajnokpityu válasza pweisz (#1159) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sziasztok!

elég valószinű,hogy a füles kimenetről búgni fog.

imánt csatlakoznék a témához.
ha kivánjátok bemutatkozom,cuccokkal,fül jelleggel,ha nem hát nem untatok senkit.
ez-e a PHn a futó hifis,házimozis topic?
házimozisat mondjuk egyáltalán nem találtam.
volt egy hosszabb időszak,amig nem irtatok.ilyenkor hol szóltatok?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#1162) Tices válasza bajnokpityu (#1161) üzenetére


Tices
csendes tag

Köszönöm a hozzászólásokat!

kézhez kaptam a szinti papírját, Casio CTK-691. úgy írja, hogy a fejh.kimenet output is egyben, ami mehet aux-ba vagy egyenértékűbe. Gondolom, hogy most aki hangosítással foglalkozik, nem tudja sírjon vagy nevessen, de hát ez van, az anyagi része miatt..(nincs más megoldás, mert a midin és a pedálon kívül csak ez a csatlakozási lehetőség van :( )

Keverőbe mehet? simán a csatorna vonalbemenetére kötöm?
valahogy így képzeltem el a rendszert, de nem tudom még pontosan mi lesz:
szinti - keverő - végfok (2x200W) - hangfal (2x230w)

apropó: nem tudtok egy egyszerű keverőt (+olcsó) ami 1 mikrofon (dinamikus) + 1 csatorna a fentebb leírt módon (szinti fejh.- vonal be) és ezt a csatorna eq-val van ellátva?

Üdv Tices

Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

(#1163) Nicky Nygaro


Nicky Nygaro
tag

Sziasztok!

Elméleti kérdés:

5 évvel ezelőtt vettem egy Onkyo TX-DS474 5.1 erősítőt, de akkor még nem is tudtam pontosan, hogy mire kell az nekem (75ezer ft volt)

Most már egyértelmű, hogy csak zenét hallgatok Stereoban... Vajon érdemes lenne-e lecserélni a fenti erősítőt egy régebbi Stereo erősítőre? Olyasmire gondolok, hogy valahol beszámíttatnám, esetleg keveset ráfizetnék még. Kaphatok-e jobb minőséget Stereoban max 15-20ezer Ft ráfordítással? (A hangfalakat mindenképp cserélem, mert az egy Studio180)

(#1164) DDL válasza Nicky Nygaro (#1163) üzenetére


DDL
őstag

Feltétlenül.

Üdv: DDL

Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

(#1165) Nicky Nygaro válasza DDL (#1164) üzenetére


Nicky Nygaro
tag

Köszönöm. Elsősorban JAZZ-t és Lounge-t hallgatok. Erre ''optimalizáltan'' szeretnéki majd venni még egy pár dobozhangfalt. (De milyet?)
Más: A Stereo erősítőkben is van általában DAC? (Az újabbakban) Mert ha nincs, akkor be kell szereznem egy rendes CD-lejátszót is... Újabb kiadás. :(
Egyáltalán jó ötlet az erősítő DAC-ját használni?

(#1166) bandus


bandus
veterán

Sziasztok!
Van nekem egy Sony MHC-RG330 -as hifim
[kép]
már megvan kb 3 éve, de mostanában még a friss lemezeket is alig olvassa be. Gondlom koszos lehet benne az olvasófej. Hoy tudnám én ezt kitiszítani?esetleg van ilyesmire szakosodott szerelő, szervíz?
köszi a választ :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1167) Thunder78 válasza bandus (#1166) üzenetére


Thunder78
senior tag

sony.hu és megkeresed, hogy milen márkaszervíz van a közeledben. :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1168) Thunder78 válasza Nicky Nygaro (#1165) üzenetére


Thunder78
senior tag

A Te stílusodra egy jó erőben lévő kétutas kisdobozt ajánlanák állvánnyal, valamint valami tiszta hangú sztereó erősítőt.
DAC általában nincs a sztereókban, mivel nem volt rájuk szükség. A házimozival jöttek be a DAC-ok az erülködőbe, a sok csatorna és a digitális jelátvitel miatt.
A lényeg ... érdemes erősítőt cserélned sztereóra, de akkor egy cd is kell.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1169) DDL válasza Nicky Nygaro (#1165) üzenetére


DDL
őstag

Egy-két régebbi nagy ONKYO erősítőben van DAC-is. Felejtős. És ráadásul ritka, mint a fehér holló. 30-40k-ért már igen jó használt cd-ket lehet venni.

Üdv: DDL

Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

(#1170) golyani


golyani
addikt

nekem olyan van a hifimmel h elkezdi olvasni jól a CD-t aztán random elkeud recsegni.
van olyan amit régen olavsott msot nme teszi.
miért? szervizelni nem sok érteleme van mert 8 éves kb és készülök lecserélni csak vmi átmeneti megoldás jó lenne.

(#1171) Nicky Nygaro válasza Thunder78 (#1168) üzenetére


Nicky Nygaro
tag

Köszi! Kezd tisztulni a kép. Még két kérdés:

1. Mennyivel rosszabbak a rádiós erősítők, mint a rádió nélküli, vele egy kategóriába eső társaik?
2. Nézzük meg pl. a DENON termékpalettát erősítő ügyben: A 495R és a 655R között van hallható különbség, vagy leginkább csak a teljesítményükben és a szolgáltatásokban térnek el egymástól? 30 ezer ft különbséget mi hozza?

(#1172) Nicky Nygaro válasza Thunder78 (#1168) üzenetére


Nicky Nygaro
tag

Én is kis dobozokra gondoltam, mert mély hangokra nem igazán van szükségem. A jelenlegi ''rendszer'' általában a gyors trombita taktusokon vérzik el, de nagyon... ill amikor a dobon ''szitálnak'' vagy mi... Remélem érted mire gondolok. :)
Pl. amikor Barry White-ot hallgatok, akkor mintha az egész háttérzene élettelen lenne, hiába dörmög nekem szépen White bácsi, hiányzik az a plussz amitől az embernek kiugrik a szíve. :)
Apropó: Miért nevezik az ilyen kishangfalakat ''monitor'' hangfalnak?

(#1173) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

sziasztok.

nekem egy pár wharfedale valdus 400asom van,egy közepes denon stereoval.(sok éves,anno nem hallgattam semmi finom zenét,igy nem éreztem hibáit annyira hangsúlyosnak,ezért most ne teccék megkövezni.)
tudom jól,hogy nagyon agressziv ezeknek a hangja,ezért is került a denon eléje,mert az meg egy fokkal finomabb,és hátha.
komplett rendszert kellene vennem,ha a mai izlésemnek megfelelő hangminőséget szeretnék,de ez most motor,lakás,kocsi vásárlások környékén esélytelen.hallgattam az elmúlt 6-7 évben jópár szettet,volna fülem drága szettre is,de nem tehetem.

most csak annyira futja,hogy a denon mellé vegyek valami elviselhető hangú házimozierősitőt.valdusok maradnak,egy genius fadobozos tolja a hátsókat,centert,olyan megfontolásból,hogy ujabb kompromisszumos hangfalat nem akarok,inkább várok.

tehát a modern házimozierősitők közül mely márkák,tipusok azok,amik nem bántanák jobban a fülemet,mint a régi denon.tudom,finomságok továbbra sem lesznek,de legalább ne akarjak inkább csendet.

egyik boltban érdekes ötletet kaptam,mégpedig,hogy a sivitós magasakat el tudná tompitani az x márkájú digit kábel.hátnemtom.felvetettem pár gondolatot,véleményeket várok.hülyézni lécci ne tessék,tudom jól,hogy a hifitől mérföldekre kérdezek,de jobb helyet nem találtam.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#1174) Nicky Nygaro


Nicky Nygaro
tag

Ajánlottak nekem egy Mission M71-et (használt) 80ezer ft-ért. Nem sok az érte kicsit? (Azt mondják, tesztgyőztes, meg minden) Mennyire értékállók a piacon a használt hangfalak?

(#1175) djtörök


djtörök
senior tag

Erről a szerkentyűről mi a véleményetek?

[kép]

• 2 utas duál bassz-reflex hangdoboz
• autós és házi alkalmazásra
• 2x60 Watt; 2x4 Ohm; 50 Hz - 20 kHz
• súlya: 6 kg, méret: 605 x 225 x 215 mm

6000Ft-ba kerül
Ha jó, akkor megérné venni belöle 2-t /elsősorban zenehallgatásra kell/
Szerintetek hogy szól? Kíváncsi vagyok, bírna e egy 4*80W-os (4ohm) erősítőt

[Szerkesztve]

(#1176) Fori23 válasza djtörök (#1175) üzenetére


Fori23
őstag

Hát ez meg mi? Egy dobozban van a sztereó hangfalpár? És ettől Dual?

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#1177) djtörök válasza Fori23 (#1176) üzenetére


djtörök
senior tag

más infót nem találtam róla. elsősorban az érdekelne, hogy ezek hogy szólnak

(#1178) Fori23 válasza djtörök (#1177) üzenetére


Fori23
őstag

Lehet, hogy elvagyok maradva, mert nekem ez új.
Szerinted 60cm szélességből milyen sztereóhatás érvényesül, elsősorban zenéből?
Hova szeretnéd? Autóba?


[Szerkesztve]

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#1179) djtörök válasza Fori23 (#1178) üzenetére


djtörök
senior tag

Mint a legelső hozzászóláomban is írtam, -ha ilyet vennék- 2 db-ot vennék belöle

Amugy meg a dual az nem feltétlen a sztereót akarja jelenteni szvsz.
Több olyan mélyláda is van pl. ami 2 hangszórót tartalmaz -jó tudom ez nem szub...-

[Szerkesztve]

(#1180) Fori23 válasza djtörök (#1179) üzenetére


Fori23
őstag

Ha autóba szeretnéd, gondolom nem raknád vele végig a kalaptartót. Amennyiben berakod a csomagtartóba, a magashangokat nagyjából elfelejtheted.
Bocs, de nem bíztatlak. Talán van aki ismeri.
Egy jó tanács: hangfalat mindig te hallgasd meg, mielőtt megvennéd.

[Szerkesztve]

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#1181) SAnyi_


SAnyi_
csendes tag

Hali!

Mondhatni teljesen analfabéta vagyok a hi-fi témában, ezért is írok.
A notimhoz keresek egy viszonylag szépen szóló hangfalszettet. A mostani noti hagkeltők nem az igaziak:).
Mivel többnyire mp3-ban van a legtöbb zene, amit hallgatni szertnék, ezért nincs is szükség nagyon minőségi cuccokra. Meg a notim ''hangkártyája'' is újabb negatív tényező.
Igazából valami sztereo hagfalpáron gondolkodom, esetleg még + egy mélynyomó.
Van egy S/PDIF optikai kimenetem is. Ezzel lehet valamihez kezdeni? :F

Előre is köszi.
SAnyi_

(#1182) vASalo válasza djtörök (#1175) üzenetére


vASalo
tag

egy kalap sz*r az egész :) annó a metróban is lehetett hasonlót venni. ha belegondolsz már csak a 4 hangszóró is jóval több lenne, mint 6000Ft és már a 6 kg és vicc ehez a mérethez.

(#1183) djtörök


djtörök
senior tag

Most voltam Media Marktban és 25000-ért láttam:

Mélyláda, 38cm átmérő, 4ohm, max. 800w terhelhetőség, és jár hozzá erősítő (1x500w)
Ezt megéri vajon megvenni?

(#1184) vASalo válasza djtörök (#1183) üzenetére


vASalo
tag

számomra ezekből az adatokból csak annyi derül ki, hogy hangos a cucc. (de az se biztos, hogy a számok valósak.) :)

Szerintem olyat vegyél amit megtudsz hallgatni előtte és teccik is a hangja. inkább kicsit drágább legyen a cucc, mint hogy a végén nem teszik az eredmény.

(#1185) Nicky Nygaro válasza djtörök (#1183) üzenetére


Nicky Nygaro
tag

Szerintem ez akkor kifejezetten csak a mély hangok megszólaltatására van. (Mélyláda) Elsősorban autóba való ez szerintem a csomagtartóba dübörögni. Kell mellé normál hangfal is, hogy élvezhető zenét kapjál.

(#1186) djtörök válasza vASalo (#1184) üzenetére


djtörök
senior tag

Igazából nem vagyok otthon a témában.
Csak tervezem vmi ütősebb hangcucc összerakását, lehetőleg nem túl drágán.

/szubláda+2db középsugárzó+magassugárzó/mondjuk piezzo vagy dóm//

Vmi hozzáértő embertől kérdezem, hogy ő milyet ajánl, és hogy milyen erősítő kellene hozzá

(#1187) golyani válasza djtörök (#1175) üzenetére


golyani
addikt

ez még viccnek is rossz.
a 2*80-as erősítő kb fál pillanat alatt kinyírná de sztem egy 2*40-es is.

1170#-re vmi válasz?

(#1188) golyani válasza djtörök (#1183) üzenetére


golyani
addikt

én pseciel 27 ezerért fofogk erősítőt venni kb 20-ér mély ládát+hangszórót bele, 20-ér szettet alőre 47-ér panasonic fejegységet 8-9 ezerért kábelelket.
erre lehet azt mondani h egy alap cucc autóba ami szól is vhogy.

[link] itt nézelődj!

(#1189) Thunder78 válasza Nicky Nygaro (#1171) üzenetére


Thunder78
senior tag

1. A rádió nélküliek általában picit jobbak, de ez nem feltétlenül hallható.
2. Nem ismerem ezt a két típust személyesen, így csak a paraméterek alapján tudok én is hablatyolni róluk :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1190) Thunder78 válasza Nicky Nygaro (#1172) üzenetére


Thunder78
senior tag

Monitornak szokták hívni azokat a hangfalakat is, amelyek qrvajól szólnak, viszont minden hibát hallani rajtuk (studiókba is ezért jók pl). Nem feltétlenül jók, mert hamar elveszik a kedved a zenehallgatástól. Pl beteszel egy rosszabb minőségű cd-t és már szidod is őket :)

Egyébként nem minden kishangfal monitor :)
Tulajdonképpen a piciknek pont a gyorsaság a legnagyobb előnyűk, ezért jók pl jazz-re. Én is azt hallgatok és ugyan a frontjaim nagyok, meg szépen szólnak, de van olyan hogy a surroundokat átkötöm és azokon hallgatom, mert trombita és a hegedű szebben szólnak rajta. Valamiért jobban tetszik a hangjuk a kicsiken :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1191) Thunder78 válasza golyani (#1188) üzenetére


Thunder78
senior tag

Akkor mondok jobbat!
4 db mélyközép hangszóró, 2 db selyemdóm magassugárzó, a megfelelő hangváltók. Fából készített kalaptartó. No erősítő, csak egy 4x45W-os JVC fejegység. Akkorát szól, mint állat és megmarad a teljes csomagtartóm :)
Így is képes szétrázni egy új autó kasztniját, ha nem veszik kezelésbe, hát akkor mit tenne egy 800W-os mélyláda? Szerintem tök fölöslegesek, ezt is meghallani többszáz méterről, ha már valakinek ez a menő és nem a hangminőség :))
Majd csinálok képeket, meg videjót, ha lesz egy kis időm. :D

Árak:
Hangszórók + hangváltó: 50-60k (közepes minőségűek, autóba nem kell jobb szvsz)
Fejegység: 30k
Ez így szerintem egy elég ütős cucc :)

Szerk: Kalaptartó készíttetés, kábelezés: 18k

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1192) Thunder78 válasza golyani (#1170) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nézd meg, hogy a cdlemezen nincs-e valami szösz, vagy porszem, esetleg karc :)
Esetleg poros lehet az lejátszód pick-up-ja.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1193) golyani válasza Thunder78 (#1192) üzenetére


golyani
addikt

pick-up-ot takarítottam már takarító CD-vel is meg úgy hogy szétkapta més leporoltam pumpával :DDD .

autóhifiről annyit h nekem ezt a rendszert egy olya nemebr mondta aki épített már országos bajnok autót, szóval ért hozzá elhiszem azt is amit te mondasz.
de épp ezért nme rakatok bele egetverő teljesítményt mert a mély az 150/300-as a mélyközepek meg 100/200-asok asszem. az erősítő meg 4*75W-ot tud. 2 megy előre egy meg hídba kötve a élyenk. fejnek egy Panasonic CG-C4303-ast néztem 206-os pözsóba.
és mivel nme én fogom intézni a családi bevásárlást nme léyneg a csomagtér. amennyit veszünk eccerre a hiperbe az meg a ládától nyugodtan befér.(JVC-ből nme szokták ajánlani az olcsóbbakat de aszondják a drágábbbaknak szép a hangja)

Gyári CD lemezzel csinálja, ami jó, hibátlan. meg írotttal is, amit régeben hibátlanu lejáccott.
és az miért van ah írok egy Audio CD-t azt már fel sem ismeri aszondja h nincs bennt lemez?

(#1194) Nicky Nygaro


Nicky Nygaro
tag

Ismét egy elméleti kérdés:

Pap Jancsi vesz egy jó kis CA vagy DENON erősítőt kb. 80 ezer ft-ért.
Helyes e az a feltételezése, hogy ehhez passzolóan max 100 ezret költ hangfalra, mert egy drágább, minőségi hangfalon sem hallana többet, jobbat az erősítő határai miatt???

(#1195) Nicky Nygaro


Nicky Nygaro
tag

Nem tudja valaki a Vaterás ''hifitech'' elérhetőségét? Csudajó cuccai vannak...
(BAZ megye)

[Szerkesztve]

(#1196) DDL válasza Nicky Nygaro (#1195) üzenetére


DDL
őstag

Igaz. Viszont, ha nem vagy pesti, vagy miskolci, kazincbarcikai akkor cseszheted, mert nem postáz. :(

[link]

Üdv: DDL

Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

(#1197) Nicky Nygaro válasza DDL (#1196) üzenetére


Nicky Nygaro
tag

Viszont megér egy 100 km-es kanyart, ha arrafelé járok... Mahd a nyáron vmikor... Köszi!

[Szerkesztve]

(#1198) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

nah,hát elhoztam egy házimozierősitőt.nem mondok márkát,mert nem illik.valami borzalmas,mintha mp3at hallanék.van mély,van magas,van minden,nem fülsértő,de semmi részlet,semmi zeneiség.teljesen lelombozott,hogy 10éves általam ezerszer szidott denon stereom mind hengerőben mind minőségben porba alázza a 8x annyiba kerülő fiatal tesóját.elment a kedvem az egésztől...
szal anno 2x 40W volt ráirva emlékeim szerint 8ohmon a denonra,na ezt max langyos állásban ki tudja adni.ehhez képest ez a trágya melegszik,de hiába van 110W vagy mennyi irva rá,jó ha a denon féle 30Wot tudja...

ugyhogy még ma megy vissza.

[Szerkesztve]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#1199) bajnokpityu válasza Nicky Nygaro (#1194) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hát nekem az a véleményem,h egy 80rugós sztereo denon erősitő 100ezres hangfalon igen ritka esetben tudja kifutni magát...
nekem konkrétan egy ma 60-70rugóba kerülő denon sztereo elődjének*x elődje van,70rugós hangfalon,és nem az erősitő a gyenge pont a rendszerben.kb 150 rugós phonar körül lenne sztem a limitje.szerény véleményem szerint.piacot sajna nem ismerem eléggé(különben meg sem próbáltam volna HMerősitőt venni),de 2-3 éve mikor utóljára igényem volt,akkor ezt állapitottam meg,és akkoriban HMeszembe jutott.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#1200) bajnokpityu válasza Thunder78 (#1190) üzenetére


bajnokpityu
félisten

monitoroknak az a másik hátránya,hogy fárasztó hallgatni őket.oké,az ember olyankor nagyon oda is akar figyelni,mert hát mégiscsak kever az ember,de nekem az a tapasztalatom,h utána jó egy nagyot aludni ;)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.