Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) commanDOS válasza Thunder78 (#1047) üzenetére


commanDOS
senior tag

Okkés, nagyon szépen köszönöm és részben megnyugodtam, mert énis nagyjából ezeket nézegettem. Bár a sony-val nemvok túljó barátságba, azthittem, hogy a sony csak egy drága, de tartalmilag annál kevesebbet nyújtó preztízsmárka :U meg nem hallottam róluk túlsok jót. ellenben denon meg marantz cuccokat halottam már..hát majd eldől de mindenképp köszi. :R
Hangfalat azt nem terveztem, hogy onnan veszem, bár a JBL LX400 egész pofás. de újat szeretnék, nemtudni mennyire voltak széthajtva, satöbbi.

[Szerkesztve]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#1052) Thunder78 válasza golyani (#1050) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ezeket azért nem nevezném high-end-nek. Audiofilnek inkább.
High-end a Waida, meg Mark Levinson, meg még jópáran, de ott egy cdjáccó 1 millánál kezdődik :)

Egyébként a H/K-nal érdemes foglalkozni. 710-ese van egy ismerősömnek, nincs rossz hangja, az erősítőt nem ismerem, de gondolom, hogy az sem lehet rossz :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1053) Thunder78 válasza commanDOS (#1051) üzenetére


Thunder78
senior tag

Volt egy Bose hangfal is, az sem lehet nagyon gagyi, egy meghallgatást megér szerintem :) Meg jól meg kell nézni, hogy a membránok körül ... egyrészt milyen anyagból van (polipropilén vagy gumi, stb) ... másrészt nincs-e megrepedezve mondjuk, külsőre milyen. Elviekben a gumi jobban bírja az idő próbáját.
Széthajtást úgy tudod ellenőrizni leggyorsabban, hogy feltekered olyan hangerőre, amilyet otthon nem fogsz elérni. Aztán ha ott is tisztán szól, akkor elviekben nem volt nagyon megfingatva a cucc. Meg figyeld, hogy változik-e a hangszín. Ha mondjuk a hangerő növelésével kicsit csökken a mélyhangok aránya a zenében, akkor gáz van, és az a hangfal erősen felejtős :)
Erősítőbe én inkább Denon-t vagy Onkyo-t ajánlanék. Láttam pár jót belőlük a linkeden.

Az én POA-800-as Denon végfokomnak nagyon letisztult hangzása van. Először azt hiszed, hogy nem elég erős az alsó frekitartományban, aztán rájössz, hogy erős az és egyben gyors is. Mindezt azután, hogy megmozdult alattad a kanapé, pedig nem is hallottad hangosnak, de attól még ott volt :)
Hallotam egy PMA-650-es Denont, nagyon hasonló volt a hangzása. Először furcsa, aztán rájössz, hogy ez a jó. Legalábbis én így voltam vele.
Az erősítőmhöz ráadásul az Onkyo Integra cd-m precízsége és dinamikája nagyon jól passzol is. Pl egy Pioneer PD-505-ös fordított mechanikás cdvel már túl brutálissá válik a hang.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1054) golyani válasza Thunder78 (#1052) üzenetére


golyani
addikt

akkor audiofil. falun az már nekünk hájend :DDD
hmm. ha eccer anyumék beleegyeznének... de vmi jó kis hangfal kéne.
13nm-es szoába mit érdemes nézni? polc sugárzót? vagy mondjuk egy kisebb állót ami felfér a polcra?(pl Wharfedale Zaldek 1000)

(#1055) commanDOS


commanDOS
senior tag

Zaldeken gondolkodtam énis. (egy 600-as on) de igazából külsőre sztem ronda szegény, nagyon müanyag. és úgyhalottam nem szólnak túl fényesen, a tölcséres kialakítás miatt a mélyek elvesznek teljesen, bár ízlés meg hallás kérdése éppenséggel kilehet próbálni.
de én ezt halottam....

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#1056) CPT.Pirk válasza Thunder78 (#1053) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ilyen PMA-380 -s Denonom volt, és először aszthittem h. nincsennek mélyek, de kb. 5-10 perc járatás után egyszercsak helyreált a hangzás... (bár mondjuk a kanapé nem mozdult meg, az IC-s Technics SU-600 (new ClassA) -em jobb mélyet csinál, bár emiatt nagyobb hangerőn nyílván a denon bírja jobban torítás nélkül a mélyeket...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1057) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ha adva van két pár hangszóró, egy párMagnat Sonobull10 (40/60W) és egy pár házi építésű MNC Eclips1-es rendszert tartalmazó hangfalpár (150W), de a magnatok egy picit érzékenyebbek, emiatt egy picit hangosabban szólnak, és mivel ezek vannak a hátam mögött, picit zavaró, valami ellenállás moddingra gondoltam, hogy egy hangerőre hozzam a dolgokat... Ha beteszek valami pici ellenállást mondjuk 0,5 ohm, 1 ohm sorba a hangszóró elé, akkor ugye azon kell esnie egykis feszültségnek, és akkor az már elvileg eléglesz...

Jól gondolom?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1058) God Vazzeg válasza CPT.Pirk (#1057) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Rosszul gondolod, mert teljesítmény ellenállás kellene, az meg nagy és drága is, egyszerűbb ha veszel hozzá hangolható hangváltót, és azt szereled bele, azon állítható a hangerő hangszórónként ;)

A sima kis ellenállás szétég :U

(#1059) CPT.Pirk válasza God Vazzeg (#1058) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah, mondjuk erre gondolhattam volna... De az a hangváltó sem annyira olcsó, és eddig csak nem hangolhatóval találkoztam...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1060) golyani válasza commanDOS (#1055) üzenetére


golyani
addikt

nekem pedig nagyon teccik. meg is hallgatta megy pár 1000-est a MM-ben és hát nme tom több pénzem mint 50-60k ne mlesz több hangszóróra és ez teccik és mivel nem vagyok az a nagyon vájt fül még a hangja is elfogadható. 1000-be nagyobb a mély is nameg ha egy kicsit rákorrigálok EQ-val akkor szép lesz az. :)

eredetileg egy Cambridge Audio Azur A 540/640-be gondolkodtam + zaldek.
aztán gondoltam h építek egy Quad 405-öst. most meg a Harman Kardon.
emberek mit kéne csinálni? ezek közül az erősítők közül melyik lenne a legjobb?
(barkácsolni szeretek, de ha hibát kell keresni az a halálom...)



[Szerkesztve]

(#1061) God Vazzeg válasza CPT.Pirk (#1059) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az a baj, hogy a végfok után a hangerő már sokmindentől függ, az előerősítőn lehet halkítani. Ha egy erősítőről megy, és nincs hangterelő rajta, akkor belül az erősítőben kell szétnézni, hogy hátha lehet állítani sávonként a hangerőt belül ;)

Ez a legegyszerűbb, de biztos vannak itt olyanok akik jobban értenek hozzá :U :B

(#1062) commanDOS válasza golyani (#1060) üzenetére


commanDOS
senior tag

Ezért mondtam, hogy egyéni vélemény, ízlés kédése :D
Ha neked tetszik, akkor tetszik. De én a letisztult vonalakra és színekre szavazok külsőt illetően.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#1063) God Vazzeg válasza golyani (#1060) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jó az aláírásod :DD

(#1064) Thunder78 válasza golyani (#1054) üzenetére


Thunder78
senior tag

Inkább valami komolyabb polc sugárzót javasolnék neked.
Nézd meg ezeket: Celestion F18, Clarus Charon II Monitor, Mordaunt Short AVANT 902i, Polkaudio Monitor 30 vagy 40, Tannoy Mercury F1 vagy F2, Wharfedale Diamond 9.2 vagy Pacific EVO 8, 10.
De legjobben persze egy Dynaudio Audience 42-vel, vagy egy Heco Elan 300-zal járnál szerintem :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1065) golyani válasza God Vazzeg (#1063) üzenetére


golyani
addikt

simmááááánnnnnnn.

Thunder 78 köszi, megnézem őket Clarust már látam csak vhogy nagyon nme jön be az a dizájn.
a töbivel az a baj h nem simereek konkrétan miskolcon olyan boltot ami direkte ezzel foglalkozik. egyedül a mediában vannak komolyabb hangfalak.

(#1066) golyani válasza Thunder78 (#1064) üzenetére


golyani
addikt

40-es polkaudio nagyon teccik. Wharfedale is 9.2 is nagyon szép. EVO8 meg dönölűűű csak már drága. hát ha mindenképp polcsugárzóim lesznek akkor 9.2.
vagy ebben a topicban valahol visszább szúrtam én be képet szobámról meg berajzoltam h hova tenném a Zaldek 1000-eseket.
meg van:
[link]
sorry a kupiér... :B

[Szerkesztve]

(#1067) Thunder78 válasza CPT.Pirk (#1056) üzenetére


Thunder78
senior tag

Szerintem a Te Denonoddal valami gond volt. Én inkább arra gondoltam, hogy annyira gyorsak a mélyek, hogy nem zeng feleslegesen, nagyon dinamikusan szól, azért remeg a kanapé.
Nálad inkább valami bemelegedési gondra gyanakszom.
Denonoknak általában tiszta hangjuk van, nincs bennük semmi felesleges :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1068) Thunder78 válasza CPT.Pirk (#1057) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ellenállásos dolog egyébként sem fog menni szerintem.
Én inkább egy házimozi erölködőt javasolnék, ott lehet állítgatni a hátsó hangfalak jelszintjét :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1069) CPT.Pirk válasza Thunder78 (#1068) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na azt tuti nem veszek... Volt Yamaha Natural Sound RX-V350 -em, kb. asszem 70W csatornánként, de egyszerűen zenét nemlehetett rajta minőségben halgatni, fölétettem a kis Technicset, és (a yamaha volt 35 bizományiban, a Technics 9vásárból...) és akkora külömbség volt, hogy hanyattestem... Szal ilyesmit zenére többet nem veszek, a DVD-ket meg úgyis gépről nézem, arra a célra vettem egy olyan aránylag olcsó és bóvli de fadobozos Genius 5.1-et, az filmre jó, de a zene azonsem szól szépen...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1070) CPT.Pirk válasza Thunder78 (#1067) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A Denonom tökéletes volt, én csak azt mondtam, hogy kelett neki pár perc, mire (hoszabb ideig volt áram nélkül) megjöttek a mélyhangok... A hangzása pedig teljesen tiszta volt. Simán elis tudtam adni, nem volt semmi problémája...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1071) Thunder78 válasza CPT.Pirk (#1069) üzenetére


Thunder78
senior tag

No igen ... zenére nem túl jók az alsó kategóriás házimozi erősítők. Sőt ... még a középkategóriák sem annyira.
Az én DSP-AX620-asom sem szól akkorát zenében, mint a Denon POA-800-as, pedig az áruk közel sem egy kategória, viszont ennél a Yamahánál még nem nagyon hallottam 200k alatt szebben szóló erősítőt, ami zenében és házimoziban is ugyanezt tudta volna nyújtani. Lehet ennyit tesz a rádió hiánya :)
Igaz a Denon-hoz is kevesek a 40-50k-s erölködők (újárban természetesen) :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1072) Thunder78 válasza commanDOS (#1062) üzenetére


Thunder78
senior tag

Szerintem neked is érdemes lenne meghallgatni egy ilyen kis dobozt, ami jól meg van építve :D 30k-ból már lehet egy tisztességeset kapni.
Egy fülelést megérnek, max azt mondod, hogy nem :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1073) commanDOS válasza golyani (#1066) üzenetére


commanDOS
senior tag

Golyani, te is miskolcon keresgélsz? :D
legalább nemvok egyedül...
Media markt-ba igazából semmi jó árú nincsen, van még a Széchenyin az Albacomp de azis inkább házi-mozi, meg erősítő, hangfalból nemsokat láttam, pont szombaton voltam bent, de csak kirakatot néztem mondjuk, de kizárt dolog, hogy miskolcon ne legyen v.mi komolyabb hi-fi s bolt. Régen Diósgyőr fele volt a régi domus áruház közelében, de az nem ma volt.. :U
úghogy énis megvok lőve, mert netről nemakarok hangfalat rendelni mielőtt hallom.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#1074) Thunder78 válasza golyani (#1066) üzenetére


Thunder78
senior tag

Oda én nem tennék állót, még picibe sem :D
Mindenképp valami izmos polcsugárzót javasolnék.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1075) Thunder78 válasza commanDOS (#1073) üzenetére


Thunder78
senior tag

Szerintem fogjatok össze, azt ketten félpénzen megfordultok Bp-ről :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1076) Thunder78 válasza golyani (#1066) üzenetére


Thunder78
senior tag

Én a helyedben meghallgatnék egy 40-es Polkaudio-t, aztán az Diamond 9.2-est. De szerintem Polkaudio jobban szólhat, de ez szubjektív véleményem csak :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1077) golyani válasza commanDOS (#1073) üzenetére


golyani
addikt

ha neked megfelel a Clarus akkor abatóház aljában balra a sarokban van Clarus bemutató terem. ott szét nézhetsz. nekem nagyon nem jön be a dizájnjuk meg a csávó alégggé elvakult Wharfedale-t simán leszarozta mondom akkor mi a jó? erre a srác: hát a Clarus.
Albacomp inkább számítástechnika csak tán ők hivatalaos panasonic forgalmazók.
nameg a media. és ennyi nincs más.
lehet az lesz ha eccer anyumék belemennek akkro felpestre és egy napot erre rászánni.

Polkaudio nekem is teccik nagyon főleg a 40-es. de ha egymás mellé tesszük akkor a Wharfi szebb csak ugye a fül dönt. viszont ha vmibe kevés a mély az még később megjöhet.

[Szerkesztve]

(#1078) commanDOS válasza golyani (#1077) üzenetére


commanDOS
senior tag

Clarus design nekem se bejövős. Az én ízlésemnek a legmegfelelőbb az egyszerű, letisztult dizájn, semmi felesleges csicsa. ettől persze akár még szépen is szólhat. Albacompnál láttam yamaha hangfalat meg házi-mozi illetve sztereó erősítőt, illetve a yamaha ''egydobozos 5.1''-esét. tehát házi-mozival biztos foglalkoznak.
Thunder: Semmi kivetnivalót nem találok a kis dobozokban, feltéve ha kellően dögösen szólnak. v.mi olyasmi érdekelne, ami kis doboz kategória de térfogatra azért legalább 15-20 liter. a JBL E30 külsőre illetve speckókra, nagyon tetszik, de kurva drága. reménytelennek tűnik, de remélem találok v.mit.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#1079) Thunder78 válasza commanDOS (#1078) üzenetére


Thunder78
senior tag

Dögösen tud szólni egy kisdoboz is, de azért nem heavy metal-ra való. Viszont azokba is tud böszme nagy mély lenni :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1080) golyani válasza Thunder78 (#1079) üzenetére


golyani
addikt

na igen amiket én hallgatok az: heavy+speed metal, hard+punk rock(ezekből 45%, trance + dance (ezekből is olyan 45%)meg mindenféle zenék(ez kapja a maradék 10%-ot)

(#1081) rii


rii
nagyúr

Onkyo integra erősítő miért ''kattan le'', amikor nagyobb jel jönne a PC-ből?

eddig tökéletesen működött...
CDplayer ból , itána meg a szgép DCROMjából kapta a jelet
átraktam a hangkártáyba, és leszabályoz ....

2-3 ilyen után már nem is elág kikpacsolni és vissza, hanem legalább 10-15 percet állnia kell...

de korébban is PC-ről kapta a jelet ... nem értem ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1082) Thunder78 válasza rii (#1081) üzenetére


Thunder78
senior tag

Próbáld meg azt, hogy a számítógépen lejjebb veszed a jelszintet és inkább a erősítőt tedd hangosabbra. Lehet hogy túlterheled a bemenetét. De ez csak egy tipp.
Ha nem válik be, akkor lehet hogy valami meghibásodás tényállása forog fenn.
Asztali cdplayerről is ezt csinálja?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1083) Orgi válasza golyani (#1066) üzenetére


Orgi
őstag

A Zaldek nem hangfal. Ha vmi normális kisdobozt szeretnél, akkor ha belefér a keretbe a legkisebb Dyno-t ajánlanám (ez azt hiszem most olyan 160e újonnan, de használtan jóval olcsóbban is megkapható - de ehhez erősítő is kell). Ha a keret kisebb, akkor sokan dícsérik a Sonido hangfalait, ezeket mindenképpen érdemes meghallgatni (http://www.sonido.hu/hun/foold.htm).

(#1084) golyani válasza Orgi (#1083) üzenetére


golyani
addikt

helyzet az hogy valami olyan kell ami miskolcon is van.
Zaldek szerintem meg hangfal Dire Straits legalábbis nekem teccett az 1000-esen.

(#1085) commanDOS válasza Orgi (#1083) üzenetére


commanDOS
senior tag

Biztos vagyok benne, hogy szépen szól a Dyno de sz.tem egy kezdő Hi-fi-s, aki csak relatív-e jó minőségben szeretné élvezni azokat a zenéket, amiket teszem azt azelőtt magnón vagy mini-''hifi''-n, sz.gép-en hallgatott, nem engedhet meg magának ilyen luxust. Másik meg, hogy kizárt dolognak tartom, hogy ennél ne lenne jóval olcsóbban hallgatható darab. Ugyanakkor egy kezdőnek, nem feltétlen kell javasolni, eget rengető összegekért, audiofil cuccokat. (jó, mondjuk más kérdés, hogy ki mire költ). Amúgymeg ne érts félre, örülök, hogy nemcsak 2-3 ember írogat ebbe a topicba és más véleményt is hallunk. de nyilván érted, hogy miért mondtam ezt.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#1086) Thunder78 válasza Orgi (#1083) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nézd Orgi! Lehet hogy neked a Dyno-nál kezdődik a hangfal (megsúgom az én falaim a Dynaudio Contour sorozat alapjaira épültek, azokkal lettek összevetve, stb), viszont el kell fogadnod azt, hogy van olyan is, aki a teljes rendszerére kevesebbet szán, mint egy ilyen audiofil hangfal ára. Ezek után kötve hiszem, hogy érdekli, hogy miben jobb az, mint a másik, ami belefér a keretbe.
Maradjunk annyiban, hogy a feldobott keretből a legjobbat kéne kihozni. És az biztos, hogy jobban fog szólni egy 5k-s pc hangszórónál. És azzal meg a kérdezők is tisztában vannak, hogy nem fognak audiofilt kapni kevés pénzért, nem is azt várják el szerintem :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1087) golyani válasza commanDOS (#1085) üzenetére


golyani
addikt

naaj meg mivan akkor ha nem jön be a hangzása a dynaudionak vkinek? akkor kibaxott egy rakat pézt ablakon. Zaldek nekem hangra is meg kinézetre is bejön.
Sonidaból meg az ANT meginytcsak drága. Wharfedale Diamond 9.2 nyerő eddig.

(#1088) Thunder78 válasza Orgi (#1083) üzenetére


Thunder78
senior tag

Azt, hogy a Zaldek hangfal-e vagy sem, vitasd meg a Zaldek tulajokkal, akik örültek annak, hogy ennyit össze tudtak vakarni abból a ''hatalmas'' fizetésből, amit itt Mo-n keresni lehet :(

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1089) Thunder78 válasza golyani (#1087) üzenetére


Thunder78
senior tag

Metal-ra meg keményebb zenére, amire Te keresed a Dynaudioból is az álló kellene, ami azért nem 160k, kicsivel több :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1090) darabka


darabka
tag

Hi, népek, egy láma kérdés: 6 ohmos impedanciájú, 160 wattos hangláda mit szól egy 8 ohmos 80 wattos erősítőhöz?

To protect trees means exterminating beavers.

(#1091) commanDOS válasza Thunder78 (#1086) üzenetére


commanDOS
senior tag

Így igaz, én tudom mit várok a pénzemért, használtan akarok hallgatható minőséget.
Személy szerint 50K-t szántam rá, ebből 20K az erősítő, ami szinte már megvan és 30K a hangfal ami szinte még nincs. :) Tehát 30Ezernél többet egyszerűen nemtudok rááldozni, még lesz nyári meló de szeretném élvezni a nyarat abból az összegből, meg másra is költeni kicsit,
de még azzal együtt se tudnék 70 nél többet áldozni. Meg egész egyszerűen úgygondolom, hogy annyira kezdő vok, hogy elsőre megfog felelni egy ilyen, jobb mint egy MINI HIFI.
(legalábbis merem remélni)

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#1092) Ribi válasza commanDOS (#1091) üzenetére


Ribi
nagyúr

30K-s arkategoriaban szerintem eleg jo valasztas a Heco Vitas 300-as. A magas picit sok benne de nagyon tisztan szol es mindenki dicseri.

(#1093) Thunder78 válasza darabka (#1090) üzenetére


Thunder78
senior tag

Kérdés, hogy a 8 ohmos erölködő mit szól inkább a hangfaladhoz. Tudja-e hajtani az alacsonyabb impedanciát :)
Ha nálad a cucc, kösd össze, hallgasd 1-2 órán át és nézd meg mennyire melegedett, ha csak kicsit vagy nem, akkor jó lesz hosszú távon is. Ha tojást lehetne sütni rajta, akkor baj van :(

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1094) Thunder78 válasza Ribi (#1092) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ez így igaz ... Heco-k általánosságban nem rosszak, legalábbis egy meghallgatást szerintem bőven megérnek :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1095) emvy


emvy
nagyúr

Ha valakit érdekel, lehet, hogy eladom a PCMCIA hangkártyámat, ami valszeg a világ egyik legjobbja ebben a kategóriában.

while (!sleep) sheep++;

(#1096) commanDOS válasza Ribi (#1092) üzenetére


commanDOS
senior tag

Sztem azt a magasat bőven lehet korrigálni, ha a közelbe találok, akkor meghallgatom mindenképp.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#1097) rii válasza Thunder78 (#1082) üzenetére


rii
nagyúr

visszább vettem a jelet, ugyanúgy ''leszabályoz'', ahogy tekerem jobbra a hangerőpotit .... kb ugyanakkora hallható hangerőnél, cskamost 3-as helyett kb 5-6-nál ''dobta le a láncot''

olyan, mintha a hangfal ''rúgná vissza''

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1098) God Vazzeg válasza rii (#1097) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem lett maghajtva a hangfal? Lehet hogy menetzárlatos lett. Ellenállás mérővel nézd meg ;) Esetleg a hangváltója is megadhatta magát.. :F Azt próbáld meg, hogy külön-külön próbáld ki a hangfalakat, nézd meg, hogy 1-el is lekapcsol-e, akkor legalább tudod, melyik oldalon van a bibi ;)

(#1099) rii válasza God Vazzeg (#1098) üzenetére


rii
nagyúr

oks ...

mondjuk pont azután volt mindz, hogy pakolásztam őket .... a hangafalakért kár lenne ... mission 7xxxx (vagy mik ... :B ) még itt ajánlották, ebben a topicban ...........

ha hazamegyek, megnézem őket ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1100) Guerilla válasza commanDOS (#1091) üzenetére


Guerilla
csendes tag

ha érdekel még erősítő van egy pio sa-710 em pöpec állapotban...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.