Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85851) GoTReX


GoTReX
őstag

Legyél tisztában a határaiddal.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#85852) -Mike- válasza GoTReX (#85851) üzenetére


-Mike-
addikt

(#85853) GoTReX válasza -Mike- (#85852) üzenetére


GoTReX
őstag

Ja Mike gondolkoztam melyiket osszam meg,de én hoztam az elrettentő példát te meg a tanulságot.

Fene a gusztusát az ilyennek,bár lehet csak ráment a lepattanóra mert unja az "egykezes ismétléseket".... :U

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#85854) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Az úszók nem izmosak.

(#85855) Woodslave válasza kolosanyi (#85854) üzenetére


Woodslave
nagyúr

És full natural

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85856) -Mike- válasza kolosanyi (#85854) üzenetére


-Mike-
addikt

Ez nem az Úszók, ide topic.
;]

(#85857) kolosanyi válasza Woodslave (#85855) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez érdekes mód akkor nem zavar senkit, amikor fitnessmacákat meg kefehajú pózer fazonok kerülnek ide. ;]

(#85856) -Mike-
Irigykedsz? ;]

[ Szerkesztve ]

(#85858) Tamoo válasza kolosanyi (#85854) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Hányas lába van? :D Lehet úszóhártya is van az ujjai közt.

[ Szerkesztve ]

(#85859) Woodslave válasza kolosanyi (#85857) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De ő tényleg az megmondta

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85860) kolosanyi válasza Tamoo (#85858) üzenetére


kolosanyi
veterán

Erre született. :D

(#85859) Woodslave
Te is azt mondod... ;]

(#85861) Woodslave válasza kolosanyi (#85860) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Elég provokátor üzemmódban nyomod :D;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85862) -Mike- válasza kolosanyi (#85857) üzenetére


-Mike-
addikt

A heti tizenakárhány edzésre, a hajnali kelésekre? Nem irigykedem. Akkor már inkább egy mászóka vagy egy hinta.;]

[ Szerkesztve ]

(#85863) Dicker válasza kolosanyi (#85854) üzenetére


Dicker
őstag

Az a különbség közte, és a fitness modellek között, hogy ő 0-24-be így néz ki. Azok meg néha öltenek emberi formát is. Mondjuk ők nem is tolnak epo-t, mindenféle genetikai módosítást, és társait. Persze ő naturál, mert magyar ez alap, azért nagyobb a válla, mint itt a legtöbb embernek, de akkor rájuk egy új csoportot kéne kitalálni. Mondjuk Lombik? ;]

(#85864) kolosanyi válasza Woodslave (#85861) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ittam. :D

(#85862) -Mike-
Egyszer gyere el velem edzeni, szívesen megmutatom ezt az edzésmódszert ha ennyire érdekel. :P

(#85863) Dicker
Persze, eszméletlen mennyiségű bogyó kell ehhez. De attól még kemény.

[ Szerkesztve ]

(#85865) Robyka


Robyka
aktív tag

Mai napom így zártam:

Innentől kezdve már csak aputestem lehet?

(#85866) HussarF válasza Robyka (#85865) üzenetére

Sztem szart sem érnek az iylenek. Mi az, hogy lecsó és beadod neki? Én minden egyes kajámat lebontom összetevőire és úgy számolom a makrókat. Most a lecsó lehet ilyen is, olyan is. Hülyeség az egész. Számoljátok papíron vagy tartsátok fejben, én is í]y csinálom és minden nap resetelem az agyamban a számlálót.

(#85867) kovsol válasza HussarF (#85866) üzenetére


kovsol
titán

Akkor nem csak nekem szúrta a szememet. :)
Le kell bontani alapanyagokra. Egyébként meg ez, hogy lecsó, meg bableves, kb ahány recept annyi féle képen készülhet.

May the Force be with you!

(#85868) Zola007 válasza kolosanyi (#85860) üzenetére


Zola007
veterán

attól még csúnya

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85869) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Hogy kell a myprotein.hu-t beállítani, hogy ne irányítson át .com-ra?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#85870) kolosanyi válasza Zola007 (#85868) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az.

________________________________________________

Én meg kaptam SZÉP kártyát, szabadidőre kértem, így lesz kondibérletem újra, meg uszodába is azzal fogok járni. Természetesen olyan helyre megyek, ahol a saját súlyos edzést is tudom csinálni, de azért szépen lassan visszacsempészek egy-két súlyzós alapgyakit a programomba. Húzódzkodás-tolódzkodás biztos lesz például, meg talán military press meg fekvenyomás, esetleg még döntött törzsű evezés meg pár gépes gyakorlattal tudok mozdulatokra erősíteni. :)

(#85871) GoTReX


GoTReX
őstag

Ez csak nekem sántít kicsit?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#85872) -Mike-


-Mike-
addikt

Hétvégi edzés előtti kathibéla motiváció. [link]

(#85873) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na mindjárt indulunk nyaralni mindenkinek jó gyúrást nyaralást. Már egy termet kinéztem majd beírom azért hogy atta már ha rászánom magam az edzésre. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85874) Dani82 válasza Woodslave (#85873) üzenetére


Dani82
senior tag

Jó nyaralást! Ugáltasd a mellizmod a strandon. Azt szeretik :D

Ma reggel lemértem magam szokás szerint és másfél hónap stagnálás után most egy hét alatt fogytam 1,2 kg-t.
Viszont ez ugye elég sok, ennek egy része izom. Nekem elég lenne 0,5kg hetente.
Viszont a 2000kcal kajával stagnáltam, a héten 1800kcal volt ( igaz ebből 2 napig az 1500-t sem értem el)
Most tényleg tegyem 1900-ra? 100kcal képtelenség hogy különbség legyen.
Mindenesetre nagy az öröm. :C

(#85875) kovsol válasza Dani82 (#85874) üzenetére


kovsol
titán

Ne a kajat vidd le, hanem nyomj több aerob edzést.

May the Force be with you!

(#85876) HussarF válasza Dani82 (#85874) üzenetére

Én meg már egy hónapja nem mértem magm, csak a tükörben nézem az alakulást, az meg szépen lassan, de egyre jobb. Úgyis az számít csak.

Ha 1800tól fogytál 1,2-t, akkor tartsd azt. Nem fogsz hetekig 1,2-t fogyni tőle, majd lelassul az hamar.

(#85877) Zola007 válasza Dani82 (#85874) üzenetére


Zola007
veterán

hetente 1x méred magad?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85878) Dani82 válasza kovsol (#85875) üzenetére


Dani82
senior tag

Heti 5 ehgyomros aerob van minden reggel emellett heti 6 sulyzos edzes, és heti 1 futás kint.
Azaz egy heten 12 edzesem van, gondolod kevés lenne? :)

Zola: Igen, mindig szombat reggel

HussarF: Szerintem is tartom a heten az 1800-t, csak megprobalok nem alatta maradni, hanem mindennap elérni

[ Szerkesztve ]

(#85879) Zola007 válasza Dani82 (#85878) üzenetére


Zola007
veterán

az félrevezető

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85880) Dani82 válasza Zola007 (#85879) üzenetére


Dani82
senior tag

miért? Hétfőtől szombatig ugyanazt eszem, nincs ilyen hogy most valamiért több a víz/glikogén szerdán.

[ Szerkesztve ]

(#85881) Zola007 válasza Dani82 (#85880) üzenetére


Zola007
veterán

hétfőtől szombatig ugyanaz a Nap kel fel, még sem mindig ugyanolyan színű az ég...

Az lenne jó, ha végre belátnád, hogy az emberi szervezet egy kicsit összetettebb rendszer, mint ahogy azt Móriczka elképzeli

Ha más nem, csak a kedvemért próbáld ki 2 hétig, hogy minden reggel, felkelés és reggeli pisi után méred magad és felírod egy táblázatba.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85882) Dani82 válasza Zola007 (#85881) üzenetére


Dani82
senior tag

Csak a kedvedért hétfőtől így lesz! :D

(#85883) szőröscica válasza Zola007 (#85881) üzenetére


szőröscica
addikt

Bizony, egy ideje én is naponta mérem magam reggel, és szép kilengések vannak néha, akár hétköznap is, amikor tökéletesen ugyanúgy kajálok. Viszont a tendencia lefelé mutat, nem 92-93 között ugrál mint 3 hónapja, hanem 87-88 között a mérleg. A nadrágszíj is szorosabbra húzható, és egyelőre erő sem ment még el.

Persze még tíz kilót le akarok adni, addigra tuti fogok gyengülni.

(#85884) shteer válasza Dani82 (#85878) üzenetére


shteer
titán

Ennyi edzéstől nem kellene már izmosnak lenned?

..szerintem jónak tűnik

(#85885) szőröscica


szőröscica
addikt

Megvolt az első aerob, komplett takarítás a lakásban. :)

Este fogok még egyet szobacangázni is. Most grillezek 0CH-val, finom marhahusi és miccs lesz. De lehet mégsem lesz 0CH, mert van a hűtőmben 6 palack belga sör. :(

(#85886) Morris válasza szőröscica (#85885) üzenetére


Morris
veterán

Miccs jó cucc :K

(#85887) mayday00


mayday00
őstag

Ez a koksztól van? A hatalmas hordó bél, a női mellek.. :F

Ez a torz forma..

felborul a hormonháztartás idáig ok...

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#85888) userxy


userxy
őstag

(#85889) Alpachino válasza mayday00 (#85887) üzenetére


Alpachino
veterán

Ez még nem is annyira "hordó bél" :N nézd meg pl. Tóth Dani videóját..... és nem tudom, hogy hol látsz te itt női mellet :(

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#85890) kolosanyi válasza userxy (#85888) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szép a zászlója.

_________________________

Ezmiez?

[ Szerkesztve ]

(#85891) -Mike- válasza kolosanyi (#85890) üzenetére


-Mike-
addikt

Feltűzném az árbocomra azt a zászlót. ;]

(#85892) kolosanyi válasza -Mike- (#85891) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azt elhiszem. ;]

Amúgy a zászló az jó gyakorlat. Nem is olyan vészesen nehéz, az egész test dolgozik, húzó és nyomó erő is fejlődik tőle és nagyon vagányul is néz ki. Múltkor például a kondiparkban rámkattant 3 kislány meg a nagymamájuk amikor csináltam és megtapsoltak meg tornászbácsiztak. Sikerem volt... ;] :DDD

(#85893) szőröscica válasza Morris (#85886) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen.:)

Sajnos nem lett 0CH, megittam két 0.33-as sört. Na mindegy, majd hosszabb aerobot tolok este, és ma már nem lesz több szénhidrát.

(#85894) Zola007 válasza szőröscica (#85893) üzenetére


Zola007
veterán

ezért kell vodkát inni, abban nincs CH

#85892) kolosanyi: azt ugye tudod, hogy ez a "rám kattant 3 kislány" dolog elítélendő?
nyelvtanilag, emberileg és jogerősen is ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85895) kolosanyi válasza Zola007 (#85894) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egészen addig nem, amíg én nem csinálok semmit. Én pedig csak annyit csináltam, hogy ráengedtem őket a gyűrűre meg a nyújtóra, ebben pedig semmi elítélendő nincs. :P

(#85896) GoTReX válasza userxy (#85888) üzenetére


GoTReX
őstag

Repülőn,Iphone, Party,Borozgatás,Party,pózolás.Köszönöm,ebből mélyen meritettem a nehéz időkre.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#85897) userxy válasza GoTReX (#85896) üzenetére


userxy
őstag

Király.

(#85898) pocokxx válasza kovsol (#85867) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Az ok, hogy lebontod, de mi van, ha nem csak neked készült és nem csak egy napra...? Pl. nálunk is volt bableves a héten, de két napig ettük öten, honnan tudjam mennyi volt egy tányérban az egyes alapanyagokból...? ( A kérdés nem "provokatív", hanem valódi érdeklődést rejt.)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#85899) Alpachino válasza pocokxx (#85898) üzenetére


Alpachino
veterán

A bableves már az alapoknál hibádzik : Nem testépítőknek való :N

Tehát kár lenne számolgatni a CH, protein, zsír tartalmát.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#85900) HussarF válasza pocokxx (#85898) üzenetére

Számolgatni akkor van értelme, ha tudod számolni. De iylen kajákat nem tudsz, max becslést adni, de még az is lehet, hogy rossz. Ha az ember összevissza eszik, akkor a számolgatás értelmét veszti. Ez sem provokatív akar lenni, csak értsd, hogy hol hibázik az, amit csinálsz. Jó dolog az, hogy próbálod követni és akkor jobb híján a nem megfelelő kajákra is próbálsz becslést adni. A semminél több. Csak értened kell, hogy ez miért nem jó így.

Tehát ne ess abba a hibába, hogy azt hiszed, hogy ez így elméletileg egyébként jó lenne. De azért persze jobb, mintha nem csinálnád, csak tudd, hogy merre kell lépned, ha tényleg az elméletileg is helyes irányba akarsz elmozdulni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.