Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82072) Szmoki


Szmoki
senior tag

Sziasztok!
Kajával kapcsolatban szeretnék kérdezni. Egy napom így néz ki: reggel 8-kor kelek, 70g zabpehely, fél evőkanál méz, egy ek. lenmag olaj, 2 kupak fehérje(40g). 10kor bedobok egy szendvicset(általában vajkrém, valami hús, saláta, sajt), 12-13 fele főtt kaja (sajnos ez mindig változó, itthoni koszt van), 3 fele ismét szendvics, 5-6 fele megint főtt kaja, 7kor kis tál zöldség, 9-10 150g túró, tökmag, napraforgó, mogyoró, mazsola, natúr joghurt, gyümölcs ( alma/eper). 11kor alvás. Általában 2 csésze kávé lecsúszik reggel és ebéd után, víz kb 3-4l. Vitaminok: porcerő, magnézium, multi vitamin, c-vitamin
Az edzést valamelyik főtt kaja elé szoktam berakni egy órával, utána 2 kupak fehérje+szőlőcukor. Tápanyagot nem tudok pontosan számolni, anyum főz mindig. (18 vagyok) összességében én a zöldségeket/gyümölcsöket kevésnek érzem és annyi lenne a kérdésem, hogy lehet ez az oka, hogy van olyan nap, amikor egész nap csak aludnék és semmi kedvem semmihez. Az edzés se durrant be annyira.
Érettségi lesz, de nem stresszel annyira, tanulok, ahogy kell.
203/105 vagyok, 2 éve edzem
Köszi

[ Szerkesztve ]

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.