Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81551) Ijk válasza FollowTheORI (#81550) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te gyúrsz amúgy? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#81552) Zola007 válasza FollowTheORI (#81550) üzenetére


Zola007
veterán

Ez nem az a topik ;] :

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81553) userxy válasza FollowTheORI (#81550) üzenetére


userxy
őstag

4 hónapig csak millitary press, guggolás, felhúzás, fekvenyomás, húzóckodás és tolóckodás és power clean.

Ezeket nyomd :D Baszott nagy súllyal hogy vastagodj :D Forma nem rossz.

(#81554) kk831228 válasza FollowTheORI (#81550) üzenetére


kk831228
addikt

Zabàlj amennyit csak birsz... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#81555) Ijk válasza userxy (#81553) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha a lányoknak akar tetszeni akkor már kész van.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#81556) Dexar007 válasza FollowTheORI (#81550) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem kell szekszin nezni jooh? Ez itt nem buzi topik. ;]

Give me your cum,bull!

(#81557) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Sejtettem... nem én vagyok amugy a képen, csak hasonló azért kérdeztem. ;]

De akkor tudom hogy ide nem való az én fizikumom. :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81558) _NCT válasza FollowTheORI (#81550) üzenetére


_NCT
őstag

A gáz hogy még a neve is buzi: Nathaniel Buzolic. ;]

(#81559) Ijk válasza FollowTheORI (#81557) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja hogy ez csak a célforma.
Nem kell hozzá szúrni, az a lényeg. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#81560) Dicker válasza FollowTheORI (#81550) üzenetére


Dicker
őstag

Ez nem a focisták ide topic. Amúgy kemény az a 32-es kar.

(#81561) userxy válasza Ijk (#81559) üzenetére


userxy
őstag

Teljesen natural forma :D am tenyleg csak annyi kéne ahhoz hogy picit vastagodjon. Engem zavar, hogy a képen kilog a kulcs csont.

(#81562) Gsx-rr válasza userxy (#81561) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem! Ez nem naturál forma! Ez sovány!
Még a strandnadrágos formához képest is gyenge!
Főleg ha most "gyúrós" szemmel nézzük!
Nem értem ,miért gondolja valaki ,mert vékony és szálkás akkor izmos is!
Se váll se csuklya se semmi!
Azok a kulcscsontok csoda hogy nem lyukasztják ki a polót! :)
Így nézett ki az a Vámpirbuzi a filmből!

[ Szerkesztve ]

(#81563) FollowTheORI válasza userxy (#81561) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért mégsem aputest... és nem is kolosanyi által linkelt. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81564) sutyesz96 válasza Gsx-rr (#81562) üzenetére


sutyesz96
őstag

Hát mi? Növis? :F :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#81565) userxy válasza Gsx-rr (#81562) üzenetére


userxy
őstag

------------------- Inkább nem írom mert nem lesz sose egyedi arcképem..... :DDD

Kötekedés megy de a szövegértés és az irónia felismerése nem.

Hát mi ez a forma ha nem natural ? :D Koxos forma ez szerinted ?
És a sovány az ám koxos forma vagy mi a péló?
Ja meg vissza fele is lehet kérdezni nem értem, hogy ha valaki izmos de full zsíros miért hiszi magát testépítőnek ?

Meg ha összeraknád a két kommentem feltűnne a mondandó lényege....

4 hónapig csak millitary press, guggolás, felhúzás, fekvenyomás, húzóckodás és tolóckodás és power clean.
Ezeket nyomd :D Baszott nagy súllyal hogy vastagodj :D Forma nem rossz.

Hagyd légyszi figyelmen kívül a kommentjeimet nekem ehhez az értelmetlen kommentekhez nincs kedvem.

:R

[ Szerkesztve ]

(#81566) FollowTheORI válasza userxy (#81565) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mi számít baszottnagy súlynak a testsúlyhoz képest nálad? :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81567) userxy válasza FollowTheORI (#81566) üzenetére


userxy
őstag

Amivel a 3 és 5 ismétlés tartományba tudsz dolgozni. Az erőszintedhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#81568) kolosanyi válasza Zola007 (#81552) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kurva undorító... :(

(#81567) userxy
Én inkább úgy csinálnám, hogy 1RM 85-90%-ával elkezdeném az említett gyakorlatokat (kivéve clean, az túl technikai, úgyis csak sérülés lenne a vége), aztán azt elvinném 10-12 ismétlésig, utána megnézni megint, hogy mennyi az 1RM és kezdeni elölről. De igazából mindegy, tömeg kell és kész. :D

(#81569) userxy válasza kolosanyi (#81568) üzenetére


userxy
őstag

Az 1 RM 85-90%-a az sacc perkábé nagy átlag 3 ismétlés. De, hogy a szervezet megszokja a nagy súlyokat nem feltétlenül 3 akkal kell kezdeni hanem 5-6 ezért írtam, hogy a 3-5 ismétlés jó kiindulás :R

És én nem az ismétlés számokat növelném, hanem a súlyokat. Minden egyes sorozatba fél kilókkal vagy amennyivel megy. Ez kicsit erőemelős vonal, de a tömeg ettől fog nőni.

[ Szerkesztve ]

(#81570) sutyesz96 válasza kolosanyi (#81568) üzenetére


sutyesz96
őstag

Kölyke se lesz már soha. :N

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#81571) FollowTheORI válasza Ijk (#81559) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem, a cél számomra egy Van Damme forma lenne. Pl a Kickboxeres. :D

De adottságok híjján valszeg sose lesz meg, de valahol a kettő között na... oda talán.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81572) kolosanyi válasza userxy (#81569) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én azért mondtam ezt, mert az alacsony ismétléses munka, az volumenre kevés, viszont amint 5-6 fölé ér, már elég lesz a tömegeléshez. Ok, ez egy sima lineáris progresszió, elég elavult módszer, de szerintem mindenkinek működik és annyira az ízületeket se gyilkolja, mint egy erőemelő program. Cserébe nem gyors, ezt el kell ismerni, buzi nagy türelem kell hozzá.

(#81571) NetTom
Szerintem inkább magadból akard a legtöbbet kihozni, ne vándámnól. :)

(#81573) FollowTheORI válasza kolosanyi (#81572) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nyilván azért írtam amit... tudom mire vagyok/lehetek képes. Azért a kettő között. :)
Neki már a csontjai kb 1.5x-2x vastagabbak, mint nekem. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81574) Zola007 válasza kolosanyi (#81568) üzenetére


Zola007
veterán

nyugi, csak a kontraszt miatt tettem be, nem példaképnek
Ha fizetnének se akarnék ilyen lenni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81575) kolosanyi válasza Zola007 (#81574) üzenetére


kolosanyi
veterán

Sejtettem. :)

Amúgy tudnál linkelni valamit a csontozat vastagságáról. Amennyire én tudom, hasonló magasságú embereknél nincs nagy különbség, az "erős csontú" az csak marhaság, a csontsűrűség lehet eltérő. Köszi előre is az okítást. :R

(#81576) userxy válasza kolosanyi (#81575) üzenetére


userxy
őstag

Azt mondod volumenre kevès egy 10x3-as nagysúlyos felhúzàs 30 60seces pihenőkkel. Hajra varom a videot. :D

(#81577) FollowTheORI válasza userxy (#81576) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De az nem is tömegnövelő edzés már, hanem valami szív katapult. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81578) S e t h


S e t h
nagyúr

Sok hozzászólás volt.
Elolvastam.
Azt megtudtam, hogy a lényeg a társaság és ha baj van akkor rendőrigazolványt kell lobogtatni.
És ha egy jó nősténynek nálam kisebb kanja van, akkor viszketést kell érezni a kiütés végett.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#81579) deniro2 válasza kolosanyi (#81575) üzenetére


deniro2
senior tag

Már hogy ne lenne különbség a csontozatban... :Y Jóbarátom velem egy magas, 19 centis a csuklója, nekem alig több, mint 16... Közel 20% már nem elenyésző különbség...

(#81580) userxy válasza FollowTheORI (#81577) üzenetére


userxy
őstag

Én nem mondtam, hogy könnyű.

(#81581) kennystyle válasza Zola007 (#81445) üzenetére


kennystyle
tag

"van róla irodalom, ha hazaértem, küldök hozzá linket."

Nem akarok követelőző kis köcsög lenni, de az vagyok :P úgyhogy ha tudnád majd kűldeni a linket azt nagyon megköszönöm és ha egyszer izmos leszek valamilyen díjátadón neked fogom dedikálni a teljesítményem. :DDD

(#81582) kolosanyi válasza userxy (#81576) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát inkább erőemelő edzés, mint testépítő jellegű, bár nekem 8. Én nem tudnám megmondani egyébként, hogy melyik a hatékonyabb ha csak tömeget akar növelni, erő viszont csak a nagy intenzitással jön. :)

(#81579) deniro2
Én is meglepődtem rajta mikor olvastam, csak nem tudom már hol. Ezért érdekelne, hogy akkor most hogy is van ez. :)

(#81583) FollowTheORI válasza kolosanyi (#81582) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kb egymagasak... melyiknek vastagabb? :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81584) userxy válasza FollowTheORI (#81583) üzenetére


userxy
őstag

Szerintem egy vastag :D

(#81585) Dexar007 válasza S e t h (#81578) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez igy van. :K
Pedig azt hinne az ember,hogy ide okos emberek jarnak. (nem) ;]

Give me your cum,bull!

(#81586) Zola007 válasza kolosanyi (#81575) üzenetére


Zola007
veterán

biztos van, én csak azt tudom, hogy a csontozat vastagság, erőssége és ásványi tartalma nagyon eltérő lehet.
Leginkább genetikai sajátosság, ezt követően függ az étrendtől, a csontnövekedés lezárultát megelőző terheléstől és attól, hogy mennyi napfény ér.
Egyiptomi emberek koponyacsontja például sokkal vastagabb mint az ézak-európaiké.
Szóval javaslam afrikaiakkal nem kötekedni szórakozóhelyen, mert megfejel és a sürgőségin töltöd az estét.

A hossznövekedés lezárulta után azonban képes átmérőben és denzitásban változni a terhelés függvényében éves távlatokban. Ez nagyban függ az étrendtől is, mert a szervezet a csontvázat ásványianyag raktárként is használja.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81587) kolosanyi válasza Zola007 (#81586) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi! :R

(#81588) Radnix


Radnix
senior tag

Szereztem egy gymshark stringert havertól, mert rossz volt neki a méret 4k-ért ezaz!
Már ezer éve akartam stringert, rám mosolygott a szerencse :D

(#81589) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Vótam atta. Lassan nincs olyan izületem ami ne fajna. Baxhatom ez a volumen intenzitás és frekvencia sajnos nem ilyen nyomingernek való

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81590) Radnix válasza Woodslave (#81589) üzenetére


Radnix
senior tag

deloadolj!!! :K
Ha ez vigasztal nekem meg meghúzódott kicsit a combom a szoliba menet 2 lépcsőfok egyidőben történő leküzdése során :D

(#81591) -Mike- válasza Radnix (#81590) üzenetére


-Mike-
addikt

Szolizol? Hm, van egy rossz hírem.... ;]

(#81592) Woodslave válasza Radnix (#81590) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Honnan? Guggolást kukáztam.. A többi gyakiban se vagyok valami acélos. Asszem valami értelmesebb programot kell keresni. Az alkarom már annyira fáj hogy bemelegítés nélkül egy pohár vizet xar felemelni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81593) python1 válasza Woodslave (#81592) üzenetére


python1
veterán

Mozi? ;] :DDD
Ebben a korban fő a türelem! Nem hagytál elég regenerálódási időt,lehet intenzív edzést csinálni,de többet pihentess. Az étrenddel tudsz még sokat golyózni.

[ Szerkesztve ]

(#81594) Dani82 válasza Radnix (#81588) üzenetére


Dani82
senior tag

jok a stringerek csak engem kurvara zavar, hogy huzogatni kell vissza a mellbimbomra a polot allandoan :D

(#81595) God Vazzeg válasza Dani82 (#81594) üzenetére


God Vazzeg
veterán

+1 :K :D

(#81596) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Asszony bebaxta a fehérjét a konyhapult alá természetesen kiszakadt. Nehéz ilyenkor embernek maradni ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81597) Zola007 válasza Woodslave (#81596) üzenetére


Zola007
veterán

Á, ilyen apróságért nehogy felhúzd magad.
Mégis csak úriember vagy, ezért teljesen egyértelmű hogyan kell ilyen helyzetben viselkedni. :K

Mégpedig kizavarod az asszonyt, hogy addig haza ne jöjjön, míg nem hoz egy ugyanilyen zsákkal. ;)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81598) Woodslave válasza Zola007 (#81597) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Vagy fesse ki a lakást legyen vödör...;] nem sok veszett el amúgy. Szerencsére nem cuccolok bár igy is elég idegbeteg vagyok...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81599) Zola007 válasza kennystyle (#81581) üzenetére


Zola007
veterán

nem találom amit küldeni akartam, de a lényeg, hogy amerikai focisokat 15-25% zsíron tartják egyenletesen elosztva a nap során, első étkezésbe 1,5x szorzóval, utolsóba 0,5x.
Mivel szerintem az egyik leguniverzálisabb állóképességi és erősport, másrészt pénz nem számít alapon nevelik őket, ezért érdemes figyelembe venni, amit ott vallanak.

Meglátásom szerint a kiegyensúlyozott zsírbevitel fontos, egyrészt szabályozza az ételek emésztési sebességét, másrészt arányosan terheli a májat és epehólyagot, illetve az output-ot.

Minden 1000 kcal-ra jusson 25-30g zsír és rendben vagy.
Ez 3000 kcal mellett 75-90g
Ezt nem kell semmikor variálni, se tömegeléskor, se diétában, mert a telítetlen zsírokra mindig szükség van.
Tömegeléskor azért nem mert a fölös CH-ból úgyis zsír lesz, diétában meg azért nem mert szerintem 0,5g/zsírmentes ttkg alá menni nem érdemes, azon a mínusz 10-20g zsíron meg többet vesztesz mint nyersz. Inkább akkor a CH-t vágd meg egy kevéssel vagy tegyél be heti +1 kardiót és kompenzálva is van az a napi 100-200 kcal

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81600) Ijk válasza Zola007 (#81599) üzenetére


Ijk
nagyúr

De ha már testépítés, akkor nem célszerűbb a testépítőket másolni, mint a NFL-eseket? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.