Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81851) tutis


tutis
őstag

Sziasztok!

Valószínüleg rotátor köpeny sérülésem van, a tüneteimből kiindulva (vállfájás, karemelésnél fájdalom, stb)
Egyik edzés után éreztem, pár nap pihi volt, majd próbáltam kicsit ráedzeni, de ugye nem lett jobb.
Most pihentetem 1 hete, de nem igazán érzek javulást, csak kis mértékben. Milyen gyógymódot, esetleg gyógyszert javasoltok? Edzés milyen mértékű lehet? Szabad ilyenkor kis mértékben edzeni mellre, vállra?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#81852) KoVee84 válasza tutis (#81851) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ne edz vállra, még véletlenül se, és így is kell neki ~3 hét mire elmúlik. Nekem is volt, próbálkoztam mindennel, Flector gél, tapasz, különböző gyulladás- és fájdalom csillapítók, de végül nálam a Bengay + szájtek Arthroxon segített!

(#81853) tutis válasza KoVee84 (#81852) üzenetére


tutis
őstag

ezek a bemelegítő gyakorlatok se mehetnek? (karkörzések, gumiköteles vállbemelegítések, illetve kis egykezes súlyzós bemelegítő gyakorlatok)
izületvédő gyógyszert szedek, edzés előtt richtofit sportkrémmel kenem, meg most tervezek venni fekete nadálytő krémet..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#81854) God Vazzeg válasza tutis (#81853) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Semmilyen gyakorlatot nem csinálnék rá, pihentetném. A vállban gyakran gyulladás van ilyenkor, a rotátorköpeny egyfajta steril gyulladása lép fel. Minden mozgatás, illetve a meleg árt neki. Jegeld le, gyulladáscsökkentő mehet, és pihenés. Ha ezt betartod akkor pár hét és jobb lesz. Nekem már volt ilyen.

(#81855) Cassidey válasza Radnix (#81771) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nna, végre megérte benézni. ;] :D Tegnap kockás hasat fotóztam pont. :)

(#81856) Woodslave válasza Cassidey (#81855) üzenetére


Woodslave
nagyúr

álmodban nem gondoltad volna hogy ilyen jól néz ki igaz-e? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81857) tutis válasza God Vazzeg (#81854) üzenetére


tutis
őstag

vettem fekete nadálytő gélt, ez valami csodaszer, bekentem, és máris kevésbé fáj. Remélem pár napon belül végleg elmúlik a fájás.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#81858) Woodslave válasza tutis (#81857) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hol fáj amúgy? Be tudod konkrétan határolni? Van egy pont amit mondjuk megnyomsz erősen akkor fáj, vagy bizonyos mozdulat ahol érzed?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81859) tutis válasza Woodslave (#81858) üzenetére


tutis
őstag

A vállam, de nem egy pont, inkább a mozdulat ami fáj, amikor hátrahúzom pl a karom, illetve este nem tudok azon az oldalon aludni sokáig. Hason fekve csak jobbra tudom fordítani a fejem, balra fordítva fáj a bal vállam. Ahogy utánaolvastam, tipikusan a rotátor köpeny sérülésekor leírtak vannak nálam..

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#81860) Woodslave válasza tutis (#81859) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja az megvolt hogy a vállad. Csak érdekelt mert nekem is fáj, de én tökéletesen meg tudom határozni melyik rész, tehát ha falnál mondjuk teniszlabdával próbálom kimasszírozni akkor tudom hol kell nyomkodni, hogy fájjon. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81861) Zola007


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81862) tutis válasza Woodslave (#81860) üzenetére


tutis
őstag

alapból nekem nem fáj, csak ha olyan mozdulatot végzek amihez kell ez az izomcsoport. fej fölé emelés, kar hátrahúzás vízszintesen, karkörzés, ezek a legfájóbb mozdulatok. De úgy néz ki a krém be fog válni, legalábbis remélem.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#81863) freaghill válasza kolosanyi (#81848) üzenetére


freaghill
őstag

Szerinted Wood miért a kisfiával fényképeztet öreg telefonon? Nem véletlenül. :DDD

Szerintem ezt elkezdtem csak a vállat berakom mellhez és lábazás mellé hasazok. Nem tudok annyiszor terembe járni.

[ Szerkesztve ]

(#81864) God Vazzeg válasza tutis (#81857) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is próbáltam semmit se ért nekem. Lehet neked egész más problémád van :K

(#81865) Woodslave válasza freaghill (#81863) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nokia 530 nem annyira öreg telefon 5mp-es kamera

amúgy a testképzavarhoz:

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81866) Dexar007 válasza Woodslave (#81865) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez bullshit more.

Give me your cum,bull!

(#81867) Zola007


Zola007
veterán

na megvan a júniusi étrend
p.3000-210-350-80
e.3200-220-400-80
már csak be kell tartani

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81868) HussarF válasza Zola007 (#81867) üzenetére

Irigyellek. Tömegelésnél nem eszek ennyi CH-t.. Pedig tudnék :DDD

(#81869) Woodslave válasza HussarF (#81868) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Biztos tömegel

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81870) _NCT válasza Zola007 (#81867) üzenetére


_NCT
őstag

egy bigmac menu + egy pizza. .. nem sok ez :-)

(#81871) Zola007 válasza HussarF (#81868) üzenetére


Zola007
veterán

annyira ne irigyelj,
az hogy sokat eszem még nem jelenti azt hogy érek is vele valamit.
3000 a szinten tartóm
2700-on fogyok és gyengülök
3300-on hízok, de nem erősödök
na ezt lődd be úgy hogy jól gyere ki belőle évek múlva

foghatom a genetikára, de attól még nem lesz megoldás az egy helyben toporgásra

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81872) GoTReX


GoTReX
őstag

Fuhh mellnap letudva,a végén kis súllyal bukásig dolgot kipróbáltam mellgépen. Iszonyat forróság,meleg izületek, kiba. jó közérzet. ;) :DD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#81873) sutyesz96 válasza Zola007 (#81871) üzenetére


sutyesz96
őstag

Akkor ingáztasd.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#81874) kolosanyi válasza Zola007 (#81871) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én szintentartó kalóriabevitellel megdupláztam minden tekintetben az erőszintem az elmúlt ~1,5 évben. Igazából amíg nem viszel be 5-10%-os deficitnél kevesebbet, képes vagy erősödni (legalábbis én képes vagyok rá), csak erőltetnem kell a maximális izomfeszülést előidéző gyakorlatokat. Viszont te azt nem kedveled, mert inkább ízületkímélő módban edzel. Amivel egyébként teljesen egyet tudok érteni, nem mindenki olyan ostoba, mint én, hogy nyújtott karos erőgyakorlatokkal nyírja a könyökét, csuklóját meg a vállát. :)

Viszont a hajlított karos erőgyakorlatok kevésbé gázosak, akár súlyzós, akár nem. Esetleg azokkal tehetsz egy próbát.

[ Szerkesztve ]

(#81875) szőröscica


szőröscica
addikt

HIIT volt ma.

(#81876) madle


madle
őstag

RADNIX :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Most néztem a képedet, szerintem topic formája vagy! Nagyon átjön!

(#81877) gianni85 válasza Zola007 (#81861) üzenetére


gianni85
veterán

ez új volt, jót kuncogtam :)

(#81878) -Mike- válasza madle (#81876) üzenetére


-Mike-
addikt

Párod tudja, hogy ennyire rajongsz egy alsógatyás férfi képért?

(#81879) Zola007 válasza -Mike- (#81878) üzenetére


Zola007
veterán

Legalább van valami közös bennük...;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81880) Radnix válasza madle (#81876) üzenetére


Radnix
senior tag

Azért ne túlozzunk :DDD de persze köszi! :D

(#81881) GoTReX


GoTReX
őstag

Ha esetleg érdekel valakit. Szteroidok. (Persze nyílván hatásvadász,de vannak benne érdekes dolgok)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#81882) Zola007 válasza Radnix (#81880) üzenetére


Zola007
veterán

Texas állam által rám ruházott jogomnál fogva össze is adhatlak titeket :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81883) Dicker


Dicker
őstag

Negatív fekvenyomás, vagy mi. Szerintem szabályos.

(#81884) FollowTheORI válasza Dicker (#81883) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:D Rizikó nélkül nincs nyereség. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81885) gianni85 válasza Dicker (#81883) üzenetére


gianni85
veterán

Lehet van már egy nyakprotézise, az meg csak nem törik el :D

(#81886) kolosanyi válasza Dicker (#81883) üzenetére


kolosanyi
veterán

Gyakorlatilag csinált egy egyenes rudas tolódzkodó gépet. Kreatív. :DDD

(#81887) HussarF válasza Zola007 (#81871) üzenetére

Sztem valami ott nem stimmel, ha 10%-al térsz el lefelé és felfelé és máris ilyen drasztikus a hatása. Most kicsit szkeptikus vagyok ezzel, amit mondasz. Kb. a permabulkerek szokták ezt így előadni, hogy elvesznek 50 g ch-t (az 500ból kb :D) és máris sírnak, hogy csoffadnak össze, meg nincs erő.

(#81888) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Bepofátlankodnék a topicba, bár nem vagyok kifejezett gyúrós, inkább saját kedvtelésből futok, edzegetek, nincsen konkrét testépítő célom, mégis két olyan kérdésem van, amiben szeretném hozzáértők segítségét kérni.
Az egyik, hogy kézi súlyzóval szoktam oldalemelést végezni, kb 10kg-vel, nem erőlködöm, csak kényelmesen. Namost a fő problémám, hogy a bal vállam az utóbbi pár hónapban nagyon kattog, roppan vagy nem is tudom mit csinál, de rossz hallani. Folyadékot iszok eleget, próbálok a tartásra is figyelni, csinálom sokféleképpen, eleinte volt olyan helyzet, amiben nem adott semmi rendellenes hangot, de már sajnos nincs. Fájni nem fáj, csak gondolom nem tesz jót. Mit lehet tenni, hogy ez elmúljon, vagy mi ez tulajdonképpen? :)

A másik kissé laikus kérdésem, alsó hasizmot mivel erősítetek? Felülésezem rendszeresen, a felső hasizmom már úgy ahogy kitapintható még a hájam ellenére is, ellenben alsó hasizmom egyenlő a nullával. Bordásfalam, húzódzkodóm nincs, de ha tudnátok ajánlani pár otthon elvégezhető jó gyakorlatot, azt megköszönném.

Válaszotokat, segítségeteket előre is nagyon köszönöm. Tudom, hogy a kockahas nagyja étrend, erre jelenleg nem tudok odafigyelni, maximum, hogy keveset egyek, de ez sem túl célravazető :) :))

(#81889) FIREBLADE78 válasza Babetta-X (#81888) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ha tudod,hogy az étrend a lényeg,akkor miről beszélünk :F :Y Nincs több kérdésem ;]

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#81890) Dexar007 válasza Babetta-X (#81888) üzenetére


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#81891) FollowTheORI válasza Babetta-X (#81888) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valószínűleg túlságosan kiforgatod a vállizületed közben. Szóval helyesebb gyakorlatkivitelezés kell és nem fog.
Illetve korral meg rendellenes testartással lehet olyan "deformitásokat" szerezni az évek alatt ami miatt kattog valami.

Hasizmot alulra meg alsó hasprés, és lábemeléssel szokták csinálni.
(Előbbi ugyanaz mint a felső, pl a feneked/csípőd emeled el a fölről kicsit a fejed felé is).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81892) Zola007 válasza HussarF (#81887) üzenetére


Zola007
veterán

logikus, hogy nem 3 nap után.
egy-egy étrendi szakaszt én minimum 1 hónapra tervezek.

2700 kcal nálam 200 fehérje, 300 CH, 80 zsír, ezen már megindul a fogyás
3000 a szintentartóm, 200 fehérje, 370 CH, 80 zsír
3300 az nálam 200 fehérje, 440 CH, 80 zsír, ezen már stabilan nő a súlyom papírforma szinten havi 1-1,4 kilóval

nagyon gyorsan reagálok a változásokra
Pl. amikor bekerült a szintentartó mellé a heti +1 tollaslabda edzés (max 800-900 kcal 1,5 óra alatt) akkor ugyanazzal a fix kajával megindultam lefelé. Pedig az utánégető hatásával együtt sem nagyon kellett volna észrevenni ennyi többletterhelést.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81893) kolosanyi válasza Babetta-X (#81888) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nincs alsó has, felső has, nem tudod izolálni. A hasfal alsó részéről viszont nehezebben tűnik el a zsír, ezért nem tudod még kitapintani, diétázz. Illetve tudok még remek törzs gyakorlatokat javasolni, amik a futásban is segítenek, de ahhoz inkább gyerek át a fegyences/saját testsúlyos topikba.

(#81894) gianni85 válasza Babetta-X (#81888) üzenetére


gianni85
veterán

Alsó hasra csinálj lábemelést. Jó még a plank is, de nekem a legjobban a haskerék jött be, ami kikészíti az egész hasamat.
Nekem is kattogtak régebben az ízületeim, de most lekopogom, jó minden. Negyedévente veszek egy ízületvédőt, meg a napi lenmagolaj amit fogyasztok, az is jót tesz.

[ Szerkesztve ]

(#81895) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#81893) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Én eldöntöttem,h kroszfittözni fogok heti 1x ;] Az jó? Hátha kockás lesz a hasam

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#81896) -Mike- válasza Babetta-X (#81888) üzenetére


-Mike-
addikt

Ha keveset eszel a nem minőségi kajából az attól még rossz lesz, csak kevesebb. Jót egyél, nem nagy művészet megcsinálni. És akkor látszani fognak a kockák.

[ Szerkesztve ]

(#81897) python1 válasza FIREBLADE78 (#81895) üzenetére


python1
veterán

Jóhát. ;] :DDD
Mehetsz is átfele másik totyikba. ;]

[ Szerkesztve ]

(#81898) Zola007 válasza kolosanyi (#81893) üzenetére


Zola007
veterán

valamennyire tudod izolálni a hasat is
nem teljesen, de érezhetően lehet koncentrálni
pl. hasgépen vagy csigás harangozással próbáld ki egyszer, hogy a mellkasod próbálod közelíteni a térded felé (hasprés szerű mozdulat) akkora felső rész ég be korábban
ha pedig úgy végzed mintha közben "gyomrost" kapnál, akkor a belső csípőizmok merevítik csípőt, ezáltal kiesnek a munkából és az alsó rész dolgozik be inkább

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81899) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#81895) üzenetére


kolosanyi
veterán

Helyesbítek: felső csigás harangozás és szájtek, attól lesz mindenkinek kockahasa! ;]

(#81898) Zola007
De a törzs összecsukásával az egész hasfal megfeszül mindenképp. Ok, hogy egy kicsit jobban érzed az egyik felét, de az nem jelenti azt, hogy a másik nem dolgozik. Pl húzódzkodásnál nem érzed a tricepszed, EMG vizsgálattal kimérve pedig azt kapod, hogy a hosszú feje igenis dolgozik, ráadásul még a mellizom is besegít a mozdulat elindításánál. :)

(#81900) Zola007 válasza kolosanyi (#81899) üzenetére


Zola007
veterán

én sem mondtam, hogy külön dolgozik, csupán a "Nincs alsó has, felső has" dologra reflektáltam
természetesen nem 2 különálló izom

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.