Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81901) FIREBLADE78 válasza python1 (#81897) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Viszlát! A topikot ezennel berekesztem! :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#81902) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

múlt héten nem volt edzés, ennek ellenére erősödtem mivel csütörtök óta pihenek, már 140be ment két ismétlés.
bíztató mert nem éreztem nehéznek csak nem tudtam belenyomni többet ;] jövő hét végéig még van 3 melledzés, és ha jól csinálom az első melós hét végéig még talán erősödhetek
ha sikerül összehozni a 160at maximálisan elégedett leszek.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#81903) Gsx-rr válasza Zola007 (#81892) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hany kilo vagy?
Es kb milyen testzsirszalalekkal alakul igy a sulyud ezekkel a kajakkal?

[ Szerkesztve ]

(#81904) kk831228 válasza Zola007 (#81882) üzenetére


kk831228
addikt

Úgy is ez a jövő és menő mostanába... ;] :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#81905) deniro2 válasza kolosanyi (#81874) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem értem hogy tudtok ti 5-10%-os differenciákkal számolni, szerintem ennyi simán megvan a hibahatár a tápanyagtartalomban meg az elkészítési módokban...

(#81906) kolosanyi válasza deniro2 (#81905) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nincs is kockahasam. :D

Amúgy működik, ha odafigyelek, akkor tudok szálkásodni, de nyilvánvalóan akkor működik csak, ha stresszmentes időszak van, megy az edzés is rendesen, meg a futás is mellé. Csak azzal kéne kezdenem valamit, hogy ne zabáljam szét magam, amint beesik a tzs% kicsit...

(#81907) aelod válasza BÁ Nutrition (#81902) üzenetére


aelod
veterán

Mindezt mekkora testsúllyal érted el?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#81908) Zola007 válasza deniro2 (#81905) üzenetére


Zola007
veterán

Egyszerű, natúr kajákat eszem (csirkemell, túró, mexikói, brokkoli, gyümölcsök, magvak)
Mindig azonos forrásból, azonos termékeket vásárolok
Ugyanúgy készítem el az ételt
Konzekvensen ugyanazt a tápanyag adatbázist használom
Grammra mérek mindent és beírok egy kocka csokit vagy 5 szál ropit is

Tapasztalatom szerint nekem így kell csinálni, mert ha nem figyelek így a kajára, akkor vagy zsírosan eszek vagy ha sok az edzés (4-5) akkor hajlamos vagyok alul enni.

Teszteltem már magam többször ilyen szempontból is.
Ha nap végén mértem csak meg hogy mennyi rizs, zöldség, hús, stb fogyott a hűtőből, akkor kiderült, hogy akár 500- 1000 kcal-al is kevesebbet ettem a tervezettnél vagy nagyon zsírosan kajáltam

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81909) kolosanyi válasza Zola007 (#81908) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én el nem tudom képzelni, hogy hogy tudják alul enni magukat az emberek. Ha nem figyelek oda, akkor 20-30 százalékos kalóriatöbbletet tudok bevinni simán, azt pár nap alatt úgy nézek ki, mint az a bizonyos gumiember. :N

(#81910) kk831228 válasza kolosanyi (#81909) üzenetére


kk831228
addikt

Én simán van olyan hogy este jövök rá hogy nem ettem semmit... Ja meg az ivás is így van... :W

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#81911) Zola007 válasza kolosanyi (#81909) üzenetére


Zola007
veterán

mert én pl azt az elvet követem, hogy ha nincs itthon nem egészséges kaja, akkor nem nehéz megállni hogy ne egyem meg :)
ha pedig csak zöldség, hús, zab, túró, ilyemi van itthon, akkor abból nincs olyan nagy ingerenciája az embernek megenni 3500-4000 kcalt.

pl. ha megeszek egy 5 adagban 1kg főtt rizst, 1kg zöldséget, 0,5kg sültcsirkét meg 10-20g olajjal meglocsolom, akkor ezzel teljesen teljesen jól elvagy, de mégis "csak" 2500 kcal, holott megettél 2 kiló kaját

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81912) kolosanyi válasza kk831228 (#81910) üzenetére


kolosanyi
veterán

Be is b*szna ha egész nap nem ennék. Szerintem az első kicsit csúnyán néző embert agyonverném, olyan feszült lennék. :DDD

(#81911) Zola007
Nincs másfél órája, hogy jól bereggeliztem. Rengeteg paprika, paradicsom, némi teljes kiőrlésű kenyér, tej, görög joghurt, sajt, csirkemell stb. Éreztem, hogy eltelít, de már simán meg tudnék enni egy ugyanekkora adagot. Ha aktív napom van és mozgok, megyek ide-oda, akkor 2-3 óránként megéhezek, akármit is ettem előtte. Persze kibírom reggeli nélkül délig ha nagyon muszáj, de azért nem érzem jól magam.

(#81913) Woodslave válasza kk831228 (#81910) üzenetére


Woodslave
nagyúr

aztán csodálkozol miért nem vagy izmos ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81914) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#81911) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

annak mi értelme van hogy főtt rizst számolsz?
ennyi erővel a vizet is hozzáveheted amit megiszol egy nap.

aelod: ilyet nem mondanek h elertem barmit. par hete pl meg csak 100ba ment 5 ismetles, de ez kizarolag a tulhajszoltsagnak es az edzeshianynak tudhato be, bar az elsot nagyobb mertekben szamolom bele ebbe mint a havi 3-4-5 edzest

a mostani pihivel(szabadság) csak visszakompenzalok egy atlag szintre remelhetoleg.
kíváncsi vagyok milyen mértékben. tavaly ősszel meglepett hogy csúcsformába kerültem két hét alatt de akkor volt md, most meg lényegesen szarabb szintről indulok, és csak a mama főztje segít

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#81915) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#81914) üzenetére


Zola007
veterán

az, hogy nem osztom szét előre, ellenben tudom mennyi rizsből főztem
ha tudod a kezdeti és végtömegét, akkor nem mindegy? :U

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81916) kolosanyi válasza Zola007 (#81915) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, mert a víztől még senki se lett izmos. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81917) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#81915) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

végül is mindegy, úgysem leszel izmos ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#81918) kk831228 válasza Woodslave (#81913) üzenetére


kk831228
addikt

Áá, nem csodálkozom, ;] :D "De nem is akarok izmos lenni csak sportos alkat... " ;] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#81919) Morris


Morris
veterán

Sok kísérletezésen túl, rájöttem, hogy simán a diéta nálam nem működik.
Kipróbáltam egy sok fehérje, nagyon alacsony szénhidrát diétát. Az eredmény 1 hónap alatt 1kg súlycsökkenés. A napi kalória mennyiségem 1500 kalória körül alakult. Mindent számoltam, terveztem és tartottam szigorúan.

Majd elkezdtem mozogni ismét (kondi, futás, kerékpár) csak lazán. A diétán lazítottam. Az eredmény 2 hét alatt -4 kg.
Konklúzió: Irgalmatlanul elbaszott egy genetikám van.

(186/110)

[ Szerkesztve ]

(#81920) Zola007 válasza kolosanyi (#81916) üzenetére


Zola007
veterán

akkor levezetem:

1kg zacskós, száraz rizs: 3620 kcal, 75g fehérje, 760g CH, 27g zsír

Hozzáöntök 2600g vizet, odateszem 3-as fokozaton, mire megfő lesz belőle 3400g főtt rizs
De mindig 3350 és 3450 között, attól függően éppen hogy állt a fedő, mennyi vízgőzt engedett el, stb
Azonban ez még mindig 3620 kcal, 75g fehérje, 760g CH, 27g zsír

tehát ha ebből a főtt rizsből kimérek 250g-ot, akkor az 266 kcal, 5,5g fehérje, 56g CH, 2,0g zsír
Pont ugyanannyi, mintha a főtlen rizs 73,5 grammjával számoltam volna, csak sokkal kényelmesebb.
Nagyon minimális a vízvesztése hűtőben állva, de ez még bőven tűréshatáron belül, viszont nem kell előre szétmérnem 3,5 kiló rizst dobozokba.

én elhiszem, hogy itt egyeseknek nem erőssége a matek, de azért nem kell hozzá egy gépészmérnöki diploma

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81921) kolosanyi válasza Zola007 (#81920) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csak hülyülök, én is mindig főtt rizzsel számolok. Dobozoljon a fene, így is épp eléggé kényelmetlen a méregetés. :D

(#81922) aelod válasza BÁ Nutrition (#81914) üzenetére


aelod
veterán

A testsúlyodra lettem volna csak kíváncsi.
Én egy amatőr terem bajnokságon 140et nyomtam 72 kilósan. De azóta sem nyomok fekve. Fél évre rá lesérült a vállam azóta óvatos duhaj vagyok. A tavalyi formámhoz képest fedettebb lettem igaz jött is tömeg. 4-5 kiló.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#81923) aelod válasza Morris (#81919) üzenetére


aelod
veterán

Egy normális diéta nem 3 hét hanem 12-14-16 hét.
Hamar feladtad szerintem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#81924) Radnix válasza aelod (#81922) üzenetére


Radnix
senior tag

Akkor te az elite és a pro szint között vagy valahol, nem rossz :)) [link]

(#81925) kolosanyi válasza Radnix (#81924) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért 70 kilósan kicsit egyszerűbb ezt megvalósítani, nekem ~210 kilót kéne ehhez nyomnom. Egyáltalán nem egyenesen arányos a testtömeg az elméleti 1RM-mel. Arról nem is beszélve, hogy nekem nagyon hosszúak a végtagjaim, nagyobb az erőkar meg a mozgástartomány, szóval eleve hátrányban vagyok az erőszámokban. Persze ennek ellenére erőre edzek, mert nem vagyok buzi, illetve nagyon szép teljesítmény ez a fekvenyomás. :)

(#81926) Woodslave válasza aelod (#81922) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és izmos vagy ilyen nyomás mellett (nem kötekedés) csak mindig megy ez a vita hogy ahhoz hogy izmos legyél naturálban alap feltétel hogy erős is legyél. 2x bw fekvenyomást elérve ezen logika mentén izmosnak kell lenned (hacsak nem 120-al nyomtál amikor először beléptél a terembe :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81927) aelod válasza Radnix (#81924) üzenetére


aelod
veterán

Nem felvágni akartam. Csak írtam.
Ugyan ebben a teremben volt felhúzó verseny is. 74 kilósan (80 kiló alatti kategóriában) 160 kilót húztam.
210-el nyert az első a csoportomban. :U 2 fejjel volt magasabb nálam a srác kb 190 lehetett. Én nem néztem ki belőle, hogy ilyen erős. Szóval ez a hosszú a végtagom de neked rövid és így könnyebb dolgot sosem értettem igazán. :B

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#81928) Ijk válasza Woodslave (#81926) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem hülyeség ez az erősnek kell lenned hogy izmos legyél. Főleg az ilyen csúcsnyomás edzésektől nem lesz senki izmos.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#81929) Woodslave válasza Ijk (#81928) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem is csúcsnyomásokról van szó hanem az ilyen 5*5 és társai programokról. Feketén - fehéren de szembeállítva a hagyományos izomfeszülésre koncentráló bb végrehajtással. :K Lényeg hogy kell-e erősödésre koncentrálva edzeni, vagy elég elfogadni úgymond "mellékhatásként" Ebben nincs nagyon egyetértés ezért kérdezek rá olyanra aki úgymond extrém erős egy gyakiban. Mondjuk te jó példa vagy rá, hogy nem kell eröltetni (és most nem azt mondanám hogy nem vagy erős, csak rád nem ez az edzés a jellemzőbb. :R és akkor megvan a napi seggnyalás is ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81930) Woodslave válasza aelod (#81927) üzenetére


Woodslave
nagyúr

deadliftnél pont az a jó ha gibbon vagy. (ha fekvenyomásban nyert 210-el a súlycsoportodban akkor :Y )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81931) aelod válasza Ijk (#81928) üzenetére


aelod
veterán

(#81926) Woodslave

(#81928) Ijk

Az erő emelő gyakorlatok nem követelnek esztétikailag izmos alkatot.
Nem feltétlen értek veled egyet.
A csúcsnyomás edzések szükségesek a bodysoknál is hiszen az adott izom tömegét az fogja hozni, hogy viszonylag nagy súlyokkal dolgozza meg az illető a hátát mondjuk egy felhúzásnál vagy egy fekve nyomásnál a mellét.

Amikor egy kezdő lemegy egy terembe nem a nyak mögé húzást csigán és a keresztbe húzást mellre fogja végezni. Jobb esetben persze. De aztán vannak az okosak :DDD
Hanem a 3 alapgyakorlatot: bench, deadlift, squat. Amikor ezektől lesz némi izom rajta (ami erőnövekedést hoz magával szinte törvényszerűen) akkor lehet bontani az edzéseket külön izomcsoportokra.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#81932) aelod válasza Woodslave (#81930) üzenetére


aelod
veterán

(#81926) Woodslave

Az, hogy mennyire vagyok izmos vagy sem döntsétek el ti.
(Keresek valami normálisabb képet...)

Pont nem mert neki sokkal magasabbra kell húznia a súlyt...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#81933) Woodslave válasza aelod (#81932) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem a magasságra hanem a végtag hosszra értettem. Pontosítok a magassághoz képest aránytalanul hosszú végtag előnyös lehet a felhúzásnál :U

Nekem is hosszú a karom a magasságomhoz képest és jelentősen jobb vagyok felhúzásban mint guggolásban mondjuk (xar mindkettő de egymáshoz képest)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81934) kk831228 válasza Ijk (#81928) üzenetére


kk831228
addikt

Jaja :R és ez fordítva is igaz... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#81935) kolosanyi válasza aelod (#81927) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pedig alapvető fizika. Ha hosszabbak a végtagok, nagyobb az erőkar, ergo nagyobb erőt kell kifejteni ugyanannál a mozdulatnál. A magasabb viszont az állóképességi számokban lesz előnyösebb helyzetben, mert 1 lépés, úszásnál tempó stb alatt nagyobb távolságot tesz meg.

(#81928) Ijk
Én nem azért akarok erős lenni, hogy izmos legyek, hanem azért, hogy erős. :D

Egyébként arra is van példa, hogy valakinek az izolációs programok nem jönnek be, ellenben az erőprogramok meg igen. Mármint izmosodás szempontjából.

(#81936) Ijk válasza aelod (#81931) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kínlódtam sokáig húzódzkodással, de hátam attól lett hogy csigás lehúzásokon 60 kiló fölé sem mentem.
Variálni érdemes a súlyokat és ismétlésszámot, de az ilyen 1-3 ismétléses erőgyakorlatok szerintem sokkal inkább az idegrendszert sokkolják mint az izmokat.

kolosanyi: Nekem az a tapasztalatom hogy az lesz izmos aki képes 100%-ban végigkoncentrálni az edzéseket. Az izolációs gyakorlattal az a probléma hogy az emberek túlnyomó része képtelen helyesen végezni, nem a célizom munkára koncentrálnak hanem a gyakorlatra. Erőgyakorlatnál meg sokkal "könnyebb" a cél hogy valahogy ki legyen nyomva.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#81937) BÁ Nutrition válasza aelod (#81922) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

120 kiló vagyok 202 centire. Max nyomás 190 volt 1 vagy 2 ism. Versenyszinthez kevés vagyok. Pláne most. Ha egy 100al több menne akkor versenyeznek, de alkatilag nem nekem találták ki. Nem vagyok robosztus. Vékony a csukló stb.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#81938) kolosanyi válasza Ijk (#81936) üzenetére


kolosanyi
veterán

Erőgyakorlatoknál is ugyanúgy végig kell koncentrálni az izomfeszülésre. Pl egy military pressnél az egész tested tónusban kell tartani, bepozicionálni a vállad, a hátad, gyomorvákumra figyelni stb. Ha csak arra koncentrálsz, hogy mozogjon a rúd, akkor sokkal kisebb súllyal tudsz nyomni, mintha minden egyes apróságra figyelnél.

Az viszont teljesen igaz, hogy a rövid, de nagy mértékű izomfeszülések az idegrendszert fejlesztik inkább. Ellenben egy 5*5-ös program elég jó középút, erő is meg tömeg is jön rendesen. Legalábbis azt mondják. :DDD

(#81939) Woodslave válasza kolosanyi (#81938) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja csak ez pont nem ugyanaz a feszülés.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81940) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#81937) üzenetére


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#81941) Morris válasza aelod (#81923) üzenetére


Morris
veterán

Jó, csak arra számítottam, hogy valamivel több jön a megkötött víz/szénhidrát kiürülése miatt. De tény ami tény, mozgás nélkül kínszenvedés a diéta számomra. :(

(#81942) sutyesz96 válasza Morris (#81941) üzenetére


sutyesz96
őstag

A HI(I)T égeti a zsírt! ;)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#81943) Woodslave válasza Morris (#81919) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor ott vagy valamit elszámoltál vagy valamit nem tartottál. Kizárt dolog, hogy 110 kg-val napi 1500 kcal esetén havi 1 kilót fogyj. Nincs ilyen elbaxott genetika, hacsak nincs valami anyagcsere betegséged.

Kb. alacsony ch-n az első 3 napban le kéne ugrani vagy 4 kilónak ilyen tömegnél (figyelembe véve hogy kb 86 kg lenne egy izmos testtel az ideálisnak mondható súlyod)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81944) Dexar007


Dexar007
veterán

Lattatok az uj bebe tv-t? Bunny-nak voltak benne gusztustalansagai. Mint pl a telefonnal rizs eves,es a plusz tabletta kihanyasa. :U

Give me your cum,bull!

(#81945) Morris válasza Woodslave (#81943) üzenetére


Morris
veterán

Alacsony a teszto szintem.
Nem tudom, hol lehet még a hiba. Mindegy. Most ismét elkezdtem a mozgást, érződik is.
Az anyagcserém nagyon belassult akkor. Most mozgással ismét pörög.

[ Szerkesztve ]

(#81946) Woodslave válasza Morris (#81945) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te látod érzed, igazából csak furcsa. Ennyi idő alatt az anyagcserének se szabadnak belassulnia. Ennyire meg pláne :N

mi az a magas fehérje és alacsony ch? Hogy kajáltál?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81947) Morris válasza Woodslave (#81946) üzenetére


Morris
veterán

Fehérje 200g (csirkemell, zöldség, turmix, tojás stb)
Ch 120g körül (rizs, napi 1 alma, stb)
Zsír 30g (mandula, omega3 kapsz)
Rengeteg folyadék + vitaminok
A helyi konditeremben állította össze egy srác, hogy próbáljam meg. Semmi mozgás nem volt benne.

[ Szerkesztve ]

(#81948) brownus válasza Woodslave (#81946) üzenetére


brownus
veterán

lehet laborba kéne elmennie!? megnézetnie a tsh-ját. és/vagy egy bélvizsgálat, nincs-e candidája!?

ha előtte sok szart összeevett, mindenféle finomított szénhidrátos izéket, akkor lehet...

(#81949) Morris válasza brownus (#81948) üzenetére


Morris
veterán

Igen, előtte az volt.
Raktam fel ide ebbe a topikba képet magamról korabban. Pont ugyanúgy nézek ki most is.

[ Szerkesztve ]

(#81950) gianni85 válasza Morris (#81949) üzenetére


gianni85
veterán

inzulinrezisztencia?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.