Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68251) Ijk válasza God Vazzeg (#68249) üzenetére


Ijk
nagyúr

Múltkor csináltam elölguggolást 80 kilóval, de jobban kellett figyelnem a derekamra meg a könyököm tartására mint hogy kitoljam magam lábbal.

Nightmare: Én bizony nem emlékszem milyen vitáink voltak, a neved rémlik valahonnan de fogalmam sincs ki vagy.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68252) Woodslave válasza Ijk (#68251) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja nekem is ez a bajom vele.Sok mindenre tudtam figyelni, csak a lábamra nem :D

Night: én alapvetően mindig lábaztam, csak 1-2 hónapra mindig leteszem, mert olvasok egy cikket hogy nem kell ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68253) Assdak válasza Ijk (#68251) üzenetére


Assdak
őstag

Nem sok dolgot csinálok keretbe, de az elől guggolást pont. Ha rendesen beleáll az elején az ember, másra már nem kell koncentrálni, csak, hogy szétszakad e a comb. Próbáld meg esetleg, csak a láb helyzetére nem árt figyelni, mert nyírhatja a térdet.

(#68254) Nightmare válasza Ijk (#68251) üzenetére


Nightmare
senior tag

Én bizony nem emlékszem milyen vitáink voltak, a neved rémlik valahonnan de fogalmam sincs ki vagy....ezt most nem mondod komolyan ugye? :W Mindegy, hagyjuk. Úgy látszik nem csak az öregek felejtenek hamar... ;] :D

Itt még tudtad. :U

(#68252) Woodslave : és kell? Jobb, hogy lábazol? :U Azóta +2 cm karra. ;] :D

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68255) Zola007 válasza God Vazzeg (#68249) üzenetére


Zola007
veterán

én is legszívesebben lábaznék 2x is egy héten
pont a minap beszélt le róla Tulku, hogy nem kellene annyit járni :)
mondjuk nem nagy súlyokkal, meg szépséghibája a dolognak, hogy térdkalácsom belseje meg van kopva, szóval még a szombatit is érzem benne :(((

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68256) shteer válasza Nightmare (#68250) üzenetére


shteer
titán

Hoztal mar fel ertelmes temat az ejszakai hugyozason kivul? :U
;]

..szerintem jónak tűnik

(#68257) Nightmare válasza shteer (#68256) üzenetére


Nightmare
senior tag

Akadt pár. :K

Apropó, az is értelmes. :U

(#68258) Woodslave: fordítsuk meg, amióta karozol vastagabb a lábad. :D

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68258) Woodslave válasza Nightmare (#68254) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezen az alapon karoznom is felesleges :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68259) Ijk válasza Nightmare (#68254) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem emlékszem minden hülyére a fórumról. ;]
De gratulálok, hogy miután elfelejtettelek képes voltál ismét ugyanazt kihozni belőlem.
Állítólag 6 éves korra kialakul egy személyiség ami később már csak csiszolódik. Nálad akkor már nincs remény. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68260) T.Peter


T.Peter
őstag

Sziasztok. Zola múltkori c vitaminos hsz-éből kiindulva megkérdezném, hogy hogyan érdemes szedni őket összességében (a többi vitamin és az ásványi anyagokat is beleértve)? Mit, mikor, hogyan, mennyit? A hsz-ből kiindulva elég nagy pazarlás a nap elején betömni 1500mg c vitamin-t. Ezt szeretném elkerülni a többivel is. Van bevált típusú pack-otok?

[ Szerkesztve ]

(#68261) Nightmare válasza Ijk (#68259) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ezek szerint Te nem változtál. ;] Mert rögtön ugrottál, holott azt sem tudtad ki vagyok. :U És a régi Nájt már nem a régi, szóval akkor ki is maradt a régi, ha én az új vagyok, és Te rögtön pattansz a régi témára, ami a részedről új volt, de nekem a régi? ;] :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68262) God Vazzeg válasza Zola007 (#68255) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lábazás után 4 napos izomláz :D Nem kellene heti 2x erőltetni :N

(#68263) HussarF válasza God Vazzeg (#68262) üzenetére

Aki tud, az nyugodtan lábazhat 2x is. Mondjuk ha csinál egy 8hetes programot, amiben heti 2 láb van, akkor a plusz intenzitás megindíthat egy fejlődést egy holtpontról. Én biztos nem tudtam volna régen 2x lábazni, így is már hét elejétől kezdve attól rettegtem, hogy csütörtökön lábnap. Érdekes egy állapot volt. Csütörtök este voltam a legboldogabb, mert túl voltam rajta.

(#68264) Ijk válasza HussarF (#68263) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem nem lehet 2 rendes lábazást lenyomni egy héten, csak kezdőknek, kox mellett vagy alacsony ismétlésszámú erőemelés esetén. Aki lenyom egy tisztes bádis lábazást annak egy hétig nincs kedve a guggolókeret közelébe menni. Legfeljebb valaki felspanolja magát, eljátssza 3-4 alkalommal utána meg átgondolja az egészet.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68265) HussarF válasza Ijk (#68264) üzenetére

Nem is kell mindkettőnek ugyanolyan intenzitásúnak lennie. Az elsőn pl angy terheléssel alapgyakorlatok, a másodikon meg inkább az izolációsak. De ha megnézed, hogy hogy edzenek a súlyemelők, akkor ott még heti 2-nél is több lábat látsz. Bár az ő edzésrendszerük nem igazán vethető össze egy testépítőével.

(#68266) Ijk válasza HussarF (#68265) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már gondolkoztam hogy kellene egy alacsony ismétléses lábazás erősödni, mert vicc hogy 120 kilóval nem tudok normálisan guggolni. Aztán rájövök hogy igazából annyira nem érdekel a dolog hogy heti 2 lábazással meg valami sérüléssel szívassam magam. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68267) HussarF válasza Ijk (#68266) üzenetére

Emeld mindig a súlyokat és erőltesd, ha nem is megy szép szabályosan és nem is mész vele teljesen le. Ha mindig a nagyobb súlyhoz szoktatod magad, akkor lesz fejlődés. Én is úgy csináltam anno. Nekem ez vált be. Nem a legszebb kivitelezést hajtottam végre, nem is mentem le a földig, de raktam mindig feljebb a súlyokat. Aztán ha verseny volt, akkor vissza kellett venni, mert szabályosan persze 8-10%-al kevesebbel tudtam kivitelezni a gyakorlatot, de még így is nagyobb volt a fejlődés, mint akik a nagy súlyok erőltetése nélkül próbáltak erősödni. 120 kilós szériáról egy fél év alatt el lehet jutni a 160-asra.

(#68268) Woodslave
Az egészség sem egy utolsó szempont. A lábazásnál tényleg csúnyán el lehet rontani a dolgokat. Körültekintőnek kell lenni.

[ Szerkesztve ]

(#68268) Woodslave


Woodslave
nagyúr

igazából nálam a guggolás téma inkább a biztonság, hosszú és egészséges fájdalommentes élet kontextusában merül fel mindig. Olvasom valahol, hogy tönkrebaxa a gerincet, akkor elgondolkozok, hogy ha már izmos nem leszek, akkor legalább ne rokkantsam le magam feleslegesen. Persze van pár gyaki ami így is csinálok (ezen az alapon gyakorlatilag abba is hagyhatnám) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68269) Ijk válasza HussarF (#68267) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a gond hogy semmit nem erősödött, pedig már 2 hónapja erőlködök hogy 120-ba valahogy belemenjen a 6 utolsó szériában. Volt hogy belement 8 is, máskor meg 4 után majdnem leültem.
Lábtolóra is felbasszuk a 300 kilót, mozgástartomány elveszik, de legalább semmit nem erősödik a lábam. Annyira legalább jó az egész hogy a régi súlyokkal jobban megy a koncentráció.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68270) Woodslave válasza HussarF (#68267) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja valszeg az általam használt súlyok nem fognak tönkretenni, de nem csak a hirtelen sérülésről van szó, hanem mi lesz 20 év múlva :F ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68271) HussarF válasza Ijk (#68269) üzenetére

Na ezt mondom, hogy akkor akarsz túllépni a 120-ról, amikor már úgy érzed, hogy teljesen simán megy vele a dolog és ez a rossz megközelítés. Le kell sz.rni, hogy mi van a 4. szériában (vagy nem tudom, hogy neked hanyadik az utolsó). Az első számít meg talán még a második. Persze a többit is meg kell csinálni rendesen, beleguggolni, amennyit bírsz, de nem számít hogy mennyi, ha rendesen csinálod az elejét, jóhogy lefáradsz a végére. Rakd fel a következő edzésen 130-ra és az elsőben és a másodikban próbálj a lehető legtöbbet beleadni. Amennyi csak megy, nem kell, hogy 8 legyen. Az utolsó (esetleg utolsó előtti) szériában az sem baj, ha visszaveszel kicsit a súlyból. Nagy súllyal, ha rendesen csinálja az ember úgysem tud 4 szériát nyomni rendesen. Ez legyen két hét, aztán a következő két héten meg rakd fel 140-re (esetleg 135-re ha nagyon nem megy). Ezzel is tolj le 2 hetet. Aztán az ötödik héten kezdj 120-al és adj bele mindent. Minimum 2-vel tudsz majd többet beleguggolni, mint az egy hónappal ezelőtti maxod.

(#68270) Woodslave
Mi lenne? Egészséges leszel, mert a folyamatos edzéstől erős törzsmerevítő izmaid lesznek, nem leszel görnyedt és fitt maradsz idősen is :)

[ Szerkesztve ]

(#68272) Ijk válasza HussarF (#68271) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a gond ha nagy súllyal kezdem akkor fáj a térdem. Mire bejáratom a térdem elfárad a combom. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68273) nuke7 válasza Woodslave (#68191) üzenetére


nuke7
veterán

:))

https://youtube.com/user/nuke7

(#68274) nuke7 válasza Woodslave (#68214) üzenetére


nuke7
veterán

jó cikkek... ami viszont fontos, hogy ha kell a +ch (fasting vagy tömegelés miatt) akkor a PWO jó időpont a fogyasztásukra, és ezt eddig is így gondoltam :)

https://youtube.com/user/nuke7

(#68275) nuke7 válasza Zola007 (#68245) üzenetére


nuke7
veterán

congrats :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#68276) Woodslave válasza nuke7 (#68274) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akárhogy sakkozom, én is erre jutok mindig :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68277) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Üdv!
Leírnám egy átlagos napomat és akkor pár kérdés.
Reggel 7kor kelek, megy be a Dymatize kreatin, rá 15 percre fél adag MyProtein Impact Whey Protein és egy adag MP L Glutamin. Utána reggeli, fél doboz cottage cheese egy zsömlével vagy kiflivel, és egy kb. 160g ízesített joghurt, egy tescos reggeli gabonapehely szelet.
Munkába 11 körül 2 zsemle vagy kifli csirkemellsonkával, vajjal, egy kevés sajttal. 15 óra körül egy főétkezés, általában csirkemell meg rizs.
Haza, és fél6-6 körül megint egy főétkezés csirke + egy adag glutamin. 7-fél8 között le kondiba. Haza kb. 9-negyed10 kreatin, rá negyed órára shake és glutamin. Majd fél óra múlva megint egy főétkezés és kb. 160g ízesített joghurt. Utána lefekvés előtt megint fél adag MP I.Whey Protein.
Jelenleg tömegelek. 87 kg-ról indult a tömegelésem és most vagyok 92,5 körül. Még márciusig szeretnék tömegelni. Max 100-ig szeretnék elmenni, de 95 körül már jó lenne. A kérdésem az, hogy az edzés utáni shake-nek mit lenne érdemes venni. Fehérje + szénhidrát kombón gondolkodtam. Eddig Syntrax Whey Shake ment le egy zacskóval meg egy jó pár adag Carb-f. Megy még C-vitamin és Daily mega one plus is.
Illetve mit kellene esetleg módosítanom a napi rutinba? Esetleg mit lenne jó még szedni? Edzés előtti durrantón is gondolkodtam, mert este azért jól jönne egy kis pörgés. Hot-blood 3.0-t kicsit félek megvenni, mert a 2.0 semmit nem hatott nekem.

[ Szerkesztve ]

(#68278) nuke7 válasza zsolt1225 (#68277) üzenetére


nuke7
veterán

pörgetőnek koffein.

https://youtube.com/user/nuke7

(#68279) gghrtz válasza zsolt1225 (#68277) üzenetére


gghrtz
őstag

(#68280) Zola007 válasza Woodslave (#68276) üzenetére


Zola007
veterán

én mindig post workout eszem a szénhidrátot.
post workout meal
post workout dinner
post workout next day breakfast
and so on..... ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68281) Rivaul válasza gghrtz (#68279) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezzel a képpel kemény a kérdés... Bunny inkább Piggy...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68282) nuke7 válasza Rivaul (#68281) üzenetére


nuke7
veterán

ott a pont.

https://youtube.com/user/nuke7

(#68283) Woodslave válasza Zola007 (#68280) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezért voltál 130 kg ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68284) God Vazzeg válasza Woodslave (#68283) üzenetére


God Vazzeg
veterán

;]

(#68285) Tulku válasza Ijk (#68272) üzenetére


Tulku
veterán

Térded kend be nicoflex-szel meg vegyél egy bandázst mondjuk 5ezerért a bájotekkben.
Namármost csinálj 2 bemelegítő sorozatot kis súllyal 5-10 perccel a kenyés után bandázs nélkül 20 ismétlés körül oszt 2-3sorozatból mennyé fel maxra bandázzsal...ennyi.

(#68286) -Mike-


-Mike-
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#68287) nuke7


nuke7
veterán

Amúgy az senkinek nem fura, hogy a "változatos" táplálkozás evolúciós szempontbol mennyire nem stimmel? :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#68288) Woodslave válasza zsolt1225 (#68277) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem az a véleményem, hogy elbaxol egy csomó pénzt rá de kajád egy kalap x :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68289) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] Doug Miller okosság :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68290) Drizzt válasza -Mike- (#67922) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Végülis hosszas töprengés után erre esett a választás első gogsz gyanánt.

I am having fun staying poor.

(#68291) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] Frank sem edz már olyan keményen, vagy nem eszik annyi proteint. Vagy nem tudom mi lehet vele? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68292) Woodslave válasza Woodslave (#68289) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68293) gghrtz válasza Woodslave (#68288) üzenetére


gghrtz
őstag

Nekem is ez a véleményem. :K

(#68294) zsolt1225 válasza Woodslave (#68288) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

és (#68293) gghrtz. Pár tanácsot szívesen elfogadnék, hogy miben kellene változtatnom. A kezdéshez képest nagyon sokat fejlődtem, de most már elég lassan. Jöhet privibe. Köszi!

(#68295) bigmasterg válasza Nightmare (#68234) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ezért kell lábazni. :D
Meg amúgy is, aki nem lábazik az buuzie. Ez tény, Britt tudósok is megállapították, hogy azok nem lábaznak, akik a saját nemükhöz vonzódnak. :K

(#68296) kk831228 válasza bigmasterg (#68295) üzenetére


kk831228
addikt

Ennyi... :D Buuzie??

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#68297) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#68193) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mi az,hogy alsó hát? Ezek szerint van 4 hátunk,alsó,oldalsó,felső,középső XD :W :W :W

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#68298) Rivaul válasza bigmasterg (#68295) üzenetére


Rivaul
addikt

Az utolso kep az nagyon kemeny. Amugy szeretnek annyi szabadidot mint a brit tudosoke :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68299) bigmasterg válasza kk831228 (#68296) üzenetére


bigmasterg
addikt

A fenébe, elírtam :O :D

(#68300) jookomak válasza bigmasterg (#68295) üzenetére


jookomak
őstag

Én eddig nem hittem el, hogy ilyenek léteznek, de a nyáron láttam ilyet a metróban. Tömegben haladtam, nézem, bazzeg, mekkora gyerek ez. Magas is, izmos is. Szellősebb lett a tömeg, aztán megláttam: anno edzés nélkül is vastagabb lábam volt. Mondjuk azóta se lett nagyobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.