Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68351) Zola007 válasza Rivaul (#68349) üzenetére


Zola007
veterán

[link] [link] :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68352) Woodslave válasza Zola007 (#68351) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem akarom tudni mi van még a könyvjelzőid között ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68353) Casanova* válasza Rivaul (#68349) üzenetére


Casanova*
veterán

egész jó ez a forma. :K cicid az van. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#68354) KoVee84 válasza God Vazzeg (#68340) üzenetére


KoVee84
senior tag

Szerencséd, hogy nincs már itt Dexar, tuti rágerjedne az alsógatyás képedre :DDD

(#68355) HussarF

Én ljk-ra lennék kíváncsi, ha már ennyit emlegettétek :D

(#68356) Zola007 válasza Woodslave (#68352) üzenetére


Zola007
veterán

van még ott ahonnan ez jött ;]
tesóm bábművészetet tanít egy magániskolában, neki kell néha gyűjtenem netről bábmintákat és akadnak furcsaságok :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68357) Casanova* válasza HussarF (#68355) üzenetére


Casanova*
veterán

ljk-t itt meg tudod nézni. sok képet rakott ki magáról. ő egy görögisten. :K kovee84: tényleg a deszarral mivan? kipukkadt az erdőben? mérges gombát evett? mindig mondta,hogy kimegy az erdőbe gombát szedni. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#68358) HussarF válasza Casanova* (#68357) üzenetére

Na jó, de azért itt a 68k komment között elkezdeni pörgetni... Elég hosszú a topik :D

(#68359) Woodslave válasza HussarF (#68358) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

vannak azért más lehetőségek is, minthogy minden kommentet elolvassál :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68360) zsolt1225 válasza Woodslave (#68309) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

5-kor végzek, le tudnék érni a terembe fél6-6-ra, de akkor olyan sokan vannak, hogy alig tudnék haladni, mindenhova várni kellene szinte, ezért szoktam menni 7-re. Akkor is sokan vannak, de jobb a helyzet, ezért szoktam inkább enni egyet és utána menni, nem jól teszem? Szeretek 11 körül lefeküdni aludni, hogy azért aludjak picivel többet, ezért nem nagyon tudok többször enni már.

(#68310) Nightmare: A csirkemell rizs csak egy átlag amit említettem. Szoktam enni tésztát is mostanában, krumplit, krokettet néha. Halat ritkábban, mert hamar megunom, de azt is szoktam. Inkább csirkemell megy változatosan, marha-sertés húst nem is szeretem. Próbálok törekedni arra is, hogy minél több zöldséget egyek.

(#68316) Rivaul : 21 vagyok, tavaly augusztustól veszem komolyan. Zsömlét kb 2 hónapja eszem, amióta dolgozom, hogy legyen +1 étkezésem valami szénhidráttal. Előtte nem ettem semmi ilyet, de akkor ezt el fogom hagyni, viszont a helyére kellene akkor valami plusz, ami nem csirkemellrizs.
Nem vagyok könnyen zsírosodó, mondták már azt is, hogy shake mellé menjen mondjuk egy csoki, de már 2,5 hónapja nem eszem semmilyen süteményt, édességet. Mogyorót szoktam még enni pár naponta, mogyoróvajat is néha.

(#68361) Casanova* válasza Woodslave (#68359) üzenetére


Casanova*
veterán

bizony! csajok ide járnak titokban félakt fotóinkat nézegetni. :K :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#68362) Silverr válasza Casanova* (#68357) üzenetére


Silverr
aktív tag

Szerintem elvan az új robogója javitásaival mert a robogós topikban aktiv :DDD

(#68363) T.Peter


T.Peter
őstag

Utánaolvasva a vitamin kérdésemnek, hirtelen a c és d vitaminhoz találtam értékeket, de azt is csak Szendi Gábor oldalán. Kíváncsi lennék, hogy ti hogy szeditek a multivitamint, és hogy figyeltek-e arra, hogy annyit vigyetek be, amennyi még hasznosul.

[ Szerkesztve ]

(#68364) Nightmare válasza zsolt1225 (#68360) üzenetére


Nightmare
senior tag

Értelek, én csak annyit mondtam, hogy nem kell csirke rizs mindig. Változatosság, sokféle táplálék. Egyet jegyezz meg: a változatos, vegyes étrned mindent tartalmaz, ami kell. Zsír, fehérje, ch, rost. Esetleg 1 szem vitamin. Én igyekszem minden kajálásomkor mást enni. Ha kevered a fehérje forrásokat, az még jobb. :U Bár, ha azt nézzük, hogyha a kalória megvan, akkor mindegy. :D

Nálam ha van 20 deka csirke egy nap, akkor sokat mondok. És igen, számolom a növényi fehérjét is. ;]

(#68363) T.Peter felesleges ezen parázni. Reggel C, kajához meg a multi. És ámen.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68365) KoVee84 válasza Casanova* (#68357) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nemtom, motoros topikból is eltűnt... Valszeg kigyúrta magát és már nem kíváncsi ránk ;]

(#68366) shteer válasza T.Peter (#68363) üzenetére


shteer
titán

Nem. Hetfotol-pentekig betolok napi 1 Complete One multit. Melle megy most C kb 500mg DM-es porbol.

..szerintem jónak tűnik

(#68367) Zola007 válasza KoVee84 (#68365) üzenetére


Zola007
veterán

kigyúrta magát, motor...hajjaj
gondolom akkor már a "Milyen bőrdzsekit vegyek?" és "Kopaszok ide" topikban sem aktív :DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68368) T.Peter válasza shteer (#68366) üzenetére


T.Peter
őstag

Ez milyen márka? Good 4 life?

(#68369) HussarF válasza Woodslave (#68359) üzenetére

Jól néz ki. Milyen magas és hány kg?

(#68370) shteer válasza T.Peter (#68368) üzenetére


shteer
titán

God4life ;]

Puritans Pride premium

..szerintem jónak tűnik

(#68371) Ijk válasza HussarF (#68369) üzenetére


Ijk
nagyúr

187cm/93kg.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68372) S e t h válasza Woodslave (#68291) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lehet, hogy leérettségizett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#68373) Rivaul válasza Zola007 (#68351) üzenetére


Rivaul
addikt

Azt mondták ezek a fotók soha nem látnak napvilágot :W :D


Casanova*
Sajna most amiatt is jöttem "vissza" a topicba mert sikerült ebből is fogynom 3-4 kilót az új meló pörgőssége miatt+ családi tényezők. Most fizukor ki kell egészítenem a kaját hogy jobb legyen. Nem modom hogy rossz a forma, bár régen jóval részletesebb volt de hála az égnek csak vissza kell szedni, nem felépíteni. Csak úgy kicsit nehéz hogy cirka 2 hét és még jön is a 3. gyerkőc. 2 lány után egy kis tökös :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68374) Woodslave válasza Rivaul (#68373) üzenetére


Woodslave
nagyúr

még egy ok hogy minél kevesebbet legyél otthon ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68375) gghrtz


gghrtz
őstag

Voltam hat-csuklyazni. 1 ora alatt leedzettem bemelegitessel. Kb 29 sorozatot csinaltam osszesen. Adta. ;]
Ma mar otszor ettem osszesen, de meg mindig ehes vagyok. Fck.

[ Szerkesztve ]

(#68376) Rivaul válasza Woodslave (#68374) üzenetére


Rivaul
addikt

Ennyi :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68377) brownus


brownus
veterán

Vintage bodybuilding: a régi képek és szép testek szerelmeseinek

+ ötletek fotó készítéséhez, beállás, gatyaviselet, stb... :D

[ Szerkesztve ]

(#68378) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#68317) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szerintem az is jó már,ha aszongyuk,h hát alsó fele vagy oldalsó része,ilyesmik. Ez olyan,mint ha azt mondják h belső mell :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#68379) FIREBLADE78 válasza gghrtz (#68375) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Én meg 2x,mert valakinek dolgoznia is kell :)) :(((

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#68380) hunoxo


hunoxo
csendes tag

Ma nagyon nem értem rá (felháborító),de látom jó hatással volt rátok a kései ősz. :K :N :D

[ Szerkesztve ]

(#68381) HussarF válasza Woodslave (#68326) üzenetére

Akkor ahogy ígértem:

kép1

kép2

kép3

kép4

kép5

165 magas vagyok, ez egy kb 71 kg-os forma.

És egy bónusz a régi szép időkből, amikor még tudtam guggolni, itt 88 kg voltam:

kép6

(#68382) Ijk válasza HussarF (#68381) üzenetére


Ijk
nagyúr

Majdnem azt írtam hogy a magasságod miatt még akár lehetsz egyszer izmos, de a képek alapján az alkatod nem túl kedvező hozzá. Az a baj hogy ránézésre azt mondanám rád hogy 180 vagy.
Én még pucolnék le a zsírból, az javít az arányokon és jobban látszik hova kell építkezni már ha a testépítés a cél. Az első kép alapján azért ez már korrekt fizikum. Mióta edzel?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68383) venge válasza God Vazzeg (#68340) üzenetére


venge
tag

Neeee! Kisgatyás képpel visszacsalod a topikba Mammert! :K

(#68384) deniro2 válasza HussarF (#68381) üzenetére


deniro2
senior tag

165cm... Nem szemétkedésből mondom, de itt van mellettem a faszsetudja milyen főiskola és a mai srácok mellett törpének érzem magam a 182 centimmel... :(
Persze nem tehetsz róla, ezt dobta a gép...
Mindenesetre én ezzel a magassággal tömegre mennék, mert egy szálkás törpe sztem sokkal kevésbé impesszív, mint egy kis izomgolyó... :)

(#68385) Woodslave válasza HussarF (#68381) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó forma bár azt hittem valami izomállat vagy :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68386) Ijk válasza Woodslave (#68385) üzenetére


Ijk
nagyúr

Újabb csalódás. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68387) HussarF válasza Ijk (#68382) üzenetére

Oh, én már 10 éve, így 25 évesen már ki vagyok égve az edzésben :D Az első 5-6 évem volt olyan, hogy rohadt motivált voltam és mentem előre, ahogy csak tudtam. Mint írtam voltam 88 kg is, ami azért ehhez a magassághoz elég durva volt. Aztán jött egy csúnya sérülés, ami miatt a guggolást, mint gyakorlatot el kellett felejtenem (pedig abban voltam a legjobb), rá egy évre meg egy másik. Utána úgy voltam vele, hogy ha kurva erős nem leszek már, akkor valami forma legyen és onnantól kezdtem egyre jobban a kajára figyelni. Nyilván a nagy súlyok elhagyásával azért tömeg is veszett el.
De nekem nincsenek különösebben nagy ambícióim ebben a sportban már, csak egy életformává vált. Minden nyárra lepucolom magam strandformára és élvezem az eredményt.

(#68384) deniro2
Ebben alaposan tévedsz (vagy nem is tudom mi lenne az adekvát kifejezés a 'dead wrong'-ra :D ) A csajok meghalnak a kockás hasért. Én világéletemben egy pufibb gyerek voltam, mindig amikor edzettem is. kb. olyan formám volt, mint most itt God Vazzeg kollegának. Úgy fasza volt nagydarabnak lenni, de a csajoknál ezzel nem volt nagy siker. Azzal meg nem lehet csajozni, hogy 250-et guggolsz, vagy 150-et nyomsz fekve. Úgy jól hangzik, de nem is tudják hova tenni, meg nem is érdekli őket. (Az uccsó képet, amit linkeltem, ahol 250 van a nyakamban, sok lánynak elküldtem már kíváncsiságból, hogy mondják meg hány kilo van rajta. Úgy a legtöbb tipp 100 kg-ról szólt :D ). Ellenben, ha ott vagy a diszkóban/kocsmában, elkapod a kezét, végighúzod a hasadon és az épp olyan, mintha macskaköves utat simogatna, na attól egyből nedves lesz a bugyi.

Idén nyáron pár hasonló fizikumú haverommal lementünk siófokra egy bérelt házba. Mivel csak fiúk voltunk és kitaláltuk, hogy kénének csajok is, így délután kimentünk a strandra. Fecske fürdőgatya, hogy a combfeszítő fejei is látszanak :D Amelyik csaj megtetszett, ahhoz odamentünk és elhívtuk estére. 5-ből 4 igent mnodott, csak úgy, hogy egy random srác vagy (pár random srác, attól függ, hogy csapat lány volt, vagy egyedül volt, mi sem mentünk oda mindenki az összeshez) odament és elhívta. Nem is számoltuk, csak az lett a vége, hogy estére 3x annyi lány lett a lakásban, mint mi voltunk. Utána meg kedvünkre válogattunk.

Ez az amit a száraz izomzat ad, és ez akkora királyság, hogy nem érdekel, hogy kisebb az izomtömegem, mint régen volt, meg mint amekkora lehetne, ha betömegelnék, mert szart se érnék vele a saját szórakoztatásomon kívül :D Mostanában már offszezonban sem szoktam nagyon 75-76 fölé menni, pedig régen azért volt közel 10 kilós ingadozás a téli és a nyári tömegem között. De egyszerűen már eljutottam oda, hogy rosszul vagyok attól, ha belenézek a tükörbe és egy "platty" a testem, meg disznófejem van...

[ Szerkesztve ]

(#68388) venge


venge
tag

Szarok a derékfájdalomra!
Lenn voltam, melleztem, brutál vagyok atta!
Nem hisztizünk, buziskodunk!

[ Szerkesztve ]

(#68389) Ijk válasza HussarF (#68387) üzenetére


Ijk
nagyúr

"llenben, ha ott vagy a diszkóban/kocsmában, elkapod a kezét, végighúzod a hasadon és az épp olyan, mintha macskaköves utat simogatna, na attól egyből nedves lesz a bugyi."

Ilyenben nincs tapasztalatom, mármint kockás has híján. De a képek alapján csodálkozom hogy neked van. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68390) hunoxo válasza HussarF (#68387) üzenetére


hunoxo
csendes tag

Most egy olyan szmájli kellene amelyik könnyezik,mert teljesen meghatódtam. :K :N ;]

(#68391) Woodslave válasza Ijk (#68386) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja csak még valaki aki túl komolyan veszi magát ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68392) Rivaul válasza HussarF (#68387) üzenetére


Rivaul
addikt

Én is fiatal vagyok. 27 és szintén 10-12 éve edzek. Volt verseny közeli formám 18 évesen de az anyagiak egész életemben kihatottak erre a sportra. Most meg már még ha lenne is kisebb lehetőségem, már más a "fontos". Viszont nagyon nem értek egyet azzal amit írsz. Nekem a mai napig akármilyen is a formám izzik a vér az ereimben ha vasat látok... Ez egy életforma és szerelem. Nekem is volt radiátor hasam (elsőre mikor itt voltam évekkel ezelőtt ki is cikiztek miatta :D ) Nem tudom, nekem nem volt szimpi ez a leírás. Az alkatoddal viszont nincs sztem baj. Azzal dolgozol amid van és semmit nem von le a magasság az értékéből. A fizikum tetszik csak a körettel van bajom, bár lehet nem a lényeget fogtam meg csak ez most így nem... :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68393) Tulku válasza deniro2 (#68384) üzenetére


Tulku
veterán

Azért ne harapjátok le a fejét mert 165 centisre nőtt :) ... ismerek olyat aki ezzel a magassággal abszolüt európa bajnok lett:

(#68394) Ijk válasza Woodslave (#68391) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért van pár delikvens aki dobott valami izmos fizikumot, például nem tudom mi van Mozzarellával ő állítólag naturál 105 kilóval szálkásan. Meg volt itt az a Jerico gyerek, de szerintem nála tuti befigyelt valami kémia.

Tulku: Az ilyen fazonok képen baromi jól mutatnak, meg minden tisztelet amit elértek. De bassza meg, szerencsétlenek mellé odaállok és lánynak tűnnek mellettem, pedig még én sem vagyok éppen egy hegyomlás. Szóval nem cserélném el a 187 magasságom semmilyen 165 centis álomfizikumra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68395) Dicker válasza HussarF (#68387) üzenetére


Dicker
őstag

Csajoknak nem edzünk, azt csak a metrocekcuálisok csinálják. De te nem vagy az, mert legalább pamacsot meghagytad, nem full gyanta vagy.
Kockás has helyett ki kell tenni egy deákot az asztalra, aztán "igyál, kint megvárlak a kocsiban."

(#68396) HussarF válasza Rivaul (#68392) üzenetére

Én is ezt írtam, hogy életforma. Mérlegen mérem a kaját, megyek edzeni ha beteg vagyok is, stb. Az előző képednél azt írtad, hogy nyári forma, amikor már kb. másfél éve nem edzettél. Nekem pl. soha nem volt ekkora kihagyásom, 3-4 hónap volt a max. Ezzel a kiégéssel, meg kevésbé ambíciózussággal csak azt akartam írni, hogy nem úgy nyomom már mint 18-19 évesen, hogy én leszek a legjobb és a következő edzésen még 10 kiló a rúdra, hogy annyival toljam, amit még a legnagyobbak se nagyon mozgatnak meg a teremben stb. És hogy nem tekintek már ennyire célként erre a dologra. Tudom, hogy ha komoly fejlődést akarnék újra elérni, akkor mindent ennek kéne alárendelnem. De már nem mozgat meg annyira a dolog, hoyg beletegyek mindent. Biztos te is így vagy ezzel, öregszik az ember, változnak a prioritások :)

(#68389) Ijk
Sosem a fb-nek edzettem, így nem vagyok tele jó képekkel magamról. Ezek olyan képek, amik az átlagomnál jobb formát mutatnak, de nem a legjobbat.

(#68397) Rivaul válasza HussarF (#68396) üzenetére


Rivaul
addikt

Sajnos én munkanélküli voltam egy fillér nélkül és van 2 gyerekem meg családom. Itt már nem úgy megy a dolog hogy akkor edzek amikor kedvem van hanem inkább amikor lehetőségem :) Ne haragudj nem kételkedni vagy megbántani akartalak csak a strandra és csajokra gyúrok történet nem a kedvenc testépítési indokaim közé tartozik. És kicsit ez jött le az írásodból.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68398) Zola007 válasza Dicker (#68395) üzenetére


Zola007
veterán

ez mekkora szöveg :C

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68399) HussarF válasza Rivaul (#68397) üzenetére

Nem ezt akartam kifejezeni, inkább azt hogy már nem csak öncélúan edzek, azért, hogy minél nagyobb legyek és csak a saját fejemben (meg még néhány ilyen elvetemültében, mnit amiylen én vagyok :D ) létező célokat hajtsam, ami amúgy senki mást nem érdekel. Hanem élvezni is akarom az eredményét.
Ha már a PH-n vagyunk akkor egy idevágó hasonlatot hoznék fel:
Már nem azért veszem meg a legdrágább VGA-t, hogy napokat és éjszakákat töltsek vele, hogy minél jobban széthajtsam, és abban leljem az örömöm, hogy milyen magas órajelet értem el a GPU-n és hogy az enyém hozza a legtöbb pontot 3DMARK-ban és villoghatok vele a fórumon.
Hanem, mert élvezni is szeretném, amit nyújtani tud. Jól érezzem magam játék közben. És nem érdekel, ha 81 helyett csak 78 fps-t hoz a Crysis 3, mert nem hajtottam annyira szét, attól még sokkal jobban fogok szórakozni.
Így már átjött? :D

(#68400) userxy válasza Ijk (#68394) üzenetére


userxy
őstag

Azért a 187 centiddel te se vagy egy ultra magas.

Mindenki csak azzal tud gazdálkodni amivel a genetika megáldotta.

Továbbá a legtöbb kurvajó nő is kis zsebbombázó szóval 160-170 centi. :DDD

Úgyhogy nem hiszem, sok hátránya származna a 165 centi szálkás fizikummal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.