Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68801) _NCT válasza hunoxo (#68799) üzenetére


_NCT
őstag

Pedig én komolyan mondom tényleg.... azt hittem.... :( Na akkor megyek ugrálókötelezni egy kicsit, sziasztok. :R

(#68802) Nightmare válasza Ijk (#68800) üzenetére


Nightmare
senior tag

Neked nem kell ezen gondolkozni, mert a jelenlegi szintedről még ugrálókötelezéssel is fejlődnél. haha...64 kg-os testsúlyommal 90-be 4-et nyomni (pénteki) azért nem éppen kezdő. :N És ha hozzávesszük a tolódzkodásban a +35 kg-ot (6 ismétlés), akkor szintén nem. De Te nyílván jobban tudod.

Te meg csináld azt amit eddig, és majd ha beletettél 4-5 évet megszakítás nélkül akkor gyere vissza okoskodni miután megmutattad mit tettél le az asztalra, mondjuk egy kép formájában. :D<---ha nem néznéd le az embert, és olvasnál, láthatnád kérlek szépen, hogy tettem be képet egy hete kb a (mérés, és szakértőnk becslése szerinti :D ) 8-9% tzs-ról. :U Még a magas ló megvan, nem szálltál le róla...

Kb havonta betalál ide egy okos aki már krva rég óta edz (1 hónap, max 1 év) és úgy vitatkozik mint egy 40 éve testépítés világában mozgó guru miután belolvasott 2-3 okoskodó blogjába, akik rohadtul nem izmosak viszont legalább tele van baszva koxhordó képekkel a naturáloknak írt cikk. A jéghegy csúcsa meg az ilyen 2-6 hetes programok élhetetlen idiótáknak akik azt hiszik hogy drasztikus biokémiai változások híján majd valami csodálatos átalakuláson esnek át.<---erre meg nem reagálok, mert nem engem minősít.

Inkább Te vagy itt az önjelölt Bunny, aki mindent jobban tud mindenkinél. Hogyan kell edzeni, enni, húst hússal, a férfi meg tudja enni a húst...etc. Ebből kell kinőni... na, de pont.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68803) hunoxo válasza Woodslave (#68798) üzenetére


hunoxo
csendes tag

Mit segítsek? ;]
Egyél minőséget,eddz keményen,pihenj eleget,és ha ez nem elég irass fel valamit... :D

(#68804) Ijk válasza Nightmare (#68802) üzenetére


Ijk
nagyúr

Remélem legalább corres mérte a testzsírod, ő az egyetlen hitelesített mérőműszer a világon.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68805) Nightmare válasza Ijk (#68804) üzenetére


Nightmare
senior tag

Aha, ja.

Ha érdekel a képem úgyis megkeresed, ha nem úgy is jó. Nem tudlak komolyan venni (tudom nem is kell), amíg ennyire lenézed az embert.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68806) deniro2 válasza Ijk (#68800) üzenetére


deniro2
senior tag

Amellett, hogy a leírtakkal nagyjából egyetértek, azt azért hozzátenném, hogy te meg olyan fekete-fehér vagy, mint egy sakktábla... ;] Nagyszerű, ha valaki megtalálja magának a működő rendszert, de nem árt azt is figyelembe venni, hogy egyrészt az emberek különbözőek, másrészt több út is vezethet ugyanahhoz a célhoz...

Amúgy a rémálom szerintem is 10% alatt van, ez most kivételesen nem kamu, mint mikor 20-ra a többség beírja a 10-et... :K

[ Szerkesztve ]

(#68807) Ijk válasza deniro2 (#68806) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mint mondtam mindenki úgy edz ahogy akar. Aztán majd úgyis kialakul mi viszi előre az évek során. De ahhoz tényleg évek kellenek.

Csalódott is lennék ha 64 kilósan valami 20%-os testzsírja lenne.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68808) Nightmare válasza deniro2 (#68806) üzenetére


Nightmare
senior tag

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68809) Assdak


Assdak
őstag

"64 kg-os testsúlyommal 90-be 4-et nyomni (pénteki) azért nem éppen kezdő."

ROFL

(#68810) shteer válasza Ijk (#68807) üzenetére


shteer
titán

10% vagy alatta - ahogy az izomtomeg-arany is ;]

..szerintem jónak tűnik

(#68811) HussarF válasza FollowTheORI (#68797) üzenetére

Tegyük fel, hogy tényleg nem cukor, ami benne van, hanem rost. De én nem azért fizetek kilójáért 6-7 ezret, hogy rostot adjanak el nekem fehérje helyett. Valóban nem versenydiétába való, versenydiétába izolátumok kellenek. De a másik két termék sem az, szóval azért azokkal hasonlítottam össze, mert elvileg azokkal van egy kategóriában.

De ha megnézed az elvileg versenydiétába való termékét, a Syntha-6 Isolate-et, akkor 100 g-ban:
Fehérje: 65,8 g
Szénhidrát: 18,4 g
Zsír: 3,9 g

Azért egy rendes gyártónál az izolátum úgy néz ki, hogy fehérje 100 g-ből 85-90g, a zsír meg CH pedig 2-3 g között. Szóval engem nem győzött meg a BSN, hogy miért is kéne tőlük vennem bármit is.

(#68809) Assdak
Ha nem is egy versenyző szint, de a testsúlyhoz képest nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#68812) Woodslave válasza Ijk (#68800) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kb havonta betalál ide egy okos aki már krva rég óta edz (1 hónap, max 1 év) és úgy vitatkozik mint egy 40 éve testépítés világában mozgó guru miután belolvasott 2-3 okoskodó blogjába, akik rohadtul nem izmosak viszont legalább tele van baszva koxhordó képekkel a naturáloknak írt cikk. A jéghegy csúcsa meg az ilyen 2-6 hetes programok élhetetlen idiótáknak akik azt hiszik hogy drasztikus biokémiai változások híján majd valami csodálatos átalakuláson esnek át. - megpróbálom nem magamra venni :O

;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68813) Ijk válasza Woodslave (#68812) üzenetére


Ijk
nagyúr

De hát te nem betalálsz ide hanem folyamatosan itt vagy. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68814) Rivaul válasza Assdak (#68809) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem kezdő de nem is egyedi. 18 évesen tudtam nagyobbat és többet 62 kilóval ;] Viszont ha kijövünk a nagy számok világából akkor egy régi izmos bácsi nekem azt mondta hogy ha már a testsúlyodnál 1 kilóval is többet nyomsz szabályosan az szép teljesítmény. Ezzel a mai napig egyetértek.

Amúgy nem változott ez a topic az évek alatt. Bár kicsit finomodott a stílus ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68815) Assdak válasza HussarF (#68811) üzenetére


Assdak
őstag

Persze, a testsúlyához képest 50% al nagyobban súllyal nyomni szép eredmény, de azért én megnézném azt a nyomást ;]

(#68816) deniro2


deniro2
senior tag

Először és utoljára fogom nájtmért megvédeni, de tényleg lekezelőek vagytok vele a súlya miatt. A topikban jónak számító 15%-os tzsvel, meg Ijk magasságával lenne kb. 90kg, ami azért korántsem szánalmas kategória, ugrókötelezésnél mindenképpen komolyabb szint.

(#68817) Woodslave válasza Assdak (#68815) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért hogyan nyomhatja, hogy nem felel meg? :F Azért 4-et nem belevonaglik az ember. Elnézve erőemelő versenyeket nem tudom elképzelni milyen minőségbeli kifogásod lehet :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68818) Assdak válasza Woodslave (#68817) üzenetére


Assdak
őstag

Hát erőemelő versenyen azért jelre veszi ki, engedi le, kezdi kinyomni, és rakja vissza az ember a súlyt.
Ehhez képest ha lemegy az ember a terembe, nem egy embert lát, aki omlás súlyok alatt pattintgat 2-3 at a mellén, úgy hogy a másik húzza közbe le róla.
Van olyan ismerősöm, aki hasonló testsúly mellett nyom 90-100 at, hát nem úgy néz ki mint ő.

(#68819) Rivaul válasza Assdak (#68815) üzenetére


Rivaul
addikt

64 kilósan a 90 kiló leemelése is akkora terhelés hogy ha 3 centit mozdítja lefele az már szép...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68820) Woodslave válasza Assdak (#68818) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megmondom őszintén ha 64 kilósan 90 kilót pattint a mellén 4x akkor is megemelem a kalapom :C ;] :D Persze csak akkor ha a haver mögötte nem csinál felhúzást szuperszettben ahogy mondtad ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68821) Assdak válasza Woodslave (#68820) üzenetére


Assdak
őstag

Az, hogy ez izomnövekedés szempontjából mennyit ér, azt meg inkább ne firtassuk.
Mondjuk neki is kb annyi esze van, mint az ismerősömnek. Annak is sikerült elbuknia egy versenyt úgy, hogy egyedül indult a kategóriájában.

(#68822) God Vazzeg válasza Rivaul (#68819) üzenetére


God Vazzeg
veterán

66,5kg az egyik versenyzőnk, 23 éves, és 120-at nyomott versenyen, vezényszóra szombaton. Az erő itt kezdődik, de még ez is kevés, 5. lett.

(#68823) God Vazzeg válasza Assdak (#68818) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sokan azt gondolják az erőemelés nem tudomány, pedig DE. Annyi apró szaron múlik minden, és itt kell csak szabályosan nyomni, a teremben amiket nyomnak 90%-át nem adnák meg.

(#68824) Rivaul válasza God Vazzeg (#68822) üzenetére


Rivaul
addikt

Az nagyon is szép de azt kijelenteni hogy az erő itt kezdődik... Az erősport és egy teljesen más tészta. Nem véletlenül nem rohangálnak ilyen teljesítménnyel az emberek. Ez olyan mint ha azt mondanánk hogy az izmos kar 55 centi száraz izomtól számítható... Tartom magam az eddigiekhez :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68825) God Vazzeg válasza Rivaul (#68824) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem értem, fekvenyomás volt és erőszint amit beszéltünk nem? :F Miben tért el ettől az én írásom?

(#68826) Rivaul válasza God Vazzeg (#68825) üzenetére


Rivaul
addikt

Mert ti erre vagytok kihegyezve. Ennek vettek alá mindent. Ha nem ez a fő cél akkor igen is nagyon szép teljesítmény mellékvágányba a 64 kilóhoz a 90. Ne magatok ellen irányulónak vedd csak ez alapján nem általánosítanám a kijelentésed :N

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68827) God Vazzeg válasza Rivaul (#68826) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Persze hogy szép teljesítmény, nem is vitatom, csak nem gondolom hogy kiemelkedő. Nálunk 56kilós 15 éves gyerek is van aki 85 kilót nyom. Persze most megint az jön hogy nem lényeg, de ő se erőre edz, csak épp erős. Vagy aki fekvenyomásban versenyez az máshogy számít? :D

(#68829) Rivaul válasza God Vazzeg (#68827) üzenetére


Rivaul
addikt

Máshogy bizony ;] Ez olyan mint a testépítésben a genetika. Van aki egy kiadós recsitől is komoly bicót növeszt és van aki bár mit tehet és nem.

Ezzel zárnám a témát :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68830) HussarF

Felesleges is a vita, akinek 40-esnél nagyobb karja van, vagy 100nál többet nyom fekve, az úgyis kokszol ;]

(#68831) shteer válasza HussarF (#68830) üzenetére


shteer
titán

Igy van. De vajon mit tolok? :F

..szerintem jónak tűnik

(#68832) Zola007


Zola007
veterán

megjöttem
vállaztam - hasaztam egy jót az előbb
elolvastam pár hszt
elmentek tik mind a p!csába

mentem

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68833) Zola007 válasza HussarF (#68830) üzenetére


Zola007
veterán

2 évvel ezelőttig 40-esnél nagyobb karom volt és 100-nál többet nyomtam fekve
sőt még állva is!
a mérleg nem hazudik :DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68834) syl5 válasza Ijk (#68800) üzenetére


syl5
őstag

Ha valaki normálisan kikéri a véleményedet, akkor miért nem lehet normálisan válaszolni?
Hidd el, nem mindenki akar 190 cm 120 kiló lenni! Nem azokkal az emberekkel kell flegmán, lenézően bánni, akikkel közös a célod, érdeklődési köröd, világos?! Normális dolgokról próbálunk beszélgetni, nem Flabélossal akarunk két hét alatt izmosnak lenni. Egyszerűen nem is értem, hogy jönnek ide ilyen faszságok amiket írsz...

Képzeld el nem csak a te hátad mögött van több év edzésmunkája, és nem lehet mindenkivel mindenféle hülyeséget megetetni. Elég beszűkült látókörre utal az amikor mindenkit válogatás nélkül 2 hónapja edző hülyegyereknek hiszel.

Vedd már észre, hogy pont azért kérdeznek, mert nem akarnak fasságokat feleslegesen csinálni!

Ez sem válasz, csak egy beképzelt hülyeség

(Egyébként pont mostanában néztem egy video-t egy idősebb bodyssal, szépen elmondta, hogy nem kell Istennek képzeli magadat azért mert te máshogy eszel mint a nagy átlag, és izmos vagy és fejlődsz. Épp ez a legfőbb út afféle hogy teljesen antiszociális legyél. És főleg itt nem kell ez a nagy arc, ahol rohadtul nem lógsz ki, mert senki nem eszik szemetet, aki komolyan gondolja.)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#68835) Zola007 válasza syl5 (#68834) üzenetére


Zola007
veterán

aplopó Flabéllossz, tegnapelőtt láttam egy csajt
Ült (!) a Flabelos rázólapján, 20 méterről úgy remegett a segge, hogy a fél terem azt nézte
vagy feltűnési viszketegsége volt vagy régen -ták rendesen

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68836) -Mike-


-Mike-
addikt

Pedig ugrálókötelezni jó.

(#68837) shteer válasza Zola007 (#68832) üzenetére


shteer
titán

En meg kinyomtam a 90-et 6x :) ha mar ez a meroszam a topikban

..szerintem jónak tűnik

(#68838) FollowTheORI válasza Zola007 (#68832) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jó kis fotobólt... ilyen nincs is!! ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#68839) Zoo123


Zoo123
senior tag

Ma 2 sorozat, 3 ismétlés ment a 109 Kg-ba jippííí! :)
Eddigi rekordom 2 ismétlés a 110 kilóval, ez a sikerélmény most ad egy kis lökést az edzésekhez.

Még az sem kizárt hogy valamikor egyszer talán izmos erős leszek... :D

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#68840) Zola007 válasza -Mike- (#68836) üzenetére


Zola007
veterán

ne idegesíts ;]

(#68838) NetTom: akkor csak neked egy másik: [link] [link]

hoppá, kettő lett, maradhat? :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68841) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Ma kipróbáltam a hotblood 3.0-t fél adaggal és az is felpörgetett eléggé. A 130-ba simán belement 1 tisztán(előtte csak kis segítséggel), 140-nél meg begörcsölt a nyelvem alatt :( g*ciszar érzés

[ Szerkesztve ]

(#68842) _NCT válasza zsolt1225 (#68841) üzenetére


_NCT
őstag

Én 150-nel meg jól érzem magam :S

Mondjuk én a 2.0-s verziót nyomattam, nem biztos hogy a verzió szám növekedés teljesítmény növekedést is hoz.

[ Szerkesztve ]

(#68843) zsolt1225 válasza _NCT (#68842) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Nekem a 2.0 semmit nem hatott. A 3.0 meg most jó, amíg megdob addig nyomatom fél adagba.

(#68844) Ijk válasza syl5 (#68834) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem kell hogy mindenki szeressen. Nem tudom mi ez a nagy sértődékenység újabban, komolyan nem érdekel hogy Nájtmér menyire izmos vagy nem izmos, nem ez alapján ítélem meg az embereket, de amilyen hisztit itt levág férfi ember létére az siralmas.
A véleményemet meg leírtam normálisan, erre felteszi ugyanazt a kérdést.

De teljesen mindegy, mindenki hisz valami edzéstervben, aztán még jobb esetben az évek során magára is szabta a többi üres fecsegés. Senki nem fogja a saját elképzelését megváltoztatni, legfeljebb önszántából, úgyhogy igazából feleslegesen vitatkozunk itt edzésmódszerekről napokon át. Oltogatás meg eddig is volt és ezután is lesz ebben a topikban.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68845) HussarF válasza Ijk (#68844) üzenetére

íjéká pls ne letyé má kecifei mé scinálod eszt felem :''(((

(#68846) SchumiBácsi
Ki tudja, lehet, hogy más szúr téged? Nem szoktál arra ébredni reggelente, hogy nagyon fáj az ánusz? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#68846) SchumiBácsi válasza HussarF (#68830) üzenetére

Hoppá, az első kritérium a napokban teljesült... ezek szerint úgy szúrom magam hogy nem is tudok róla? :DDD

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#68847) SchumiBácsi válasza HussarF (#68845) üzenetére

Nem valószínű, zárt ajtók mögött alszok :Đ

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#68848) Rivaul válasza Ijk (#68844) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem a stilussal van baj. Az sztem leginkabb a problema hogy ugy valaszolsz mint ha csak neked lehetne igazad. Pedig ebben a sportban nincs olyan ami fix. Mindenki mas es csak ajanlani tudunk. Vagy bejon vagy nem. Kicsit ugy tunik mint ha a topic torzsgardaja szava szent a tobbi meg oruljon ha hintenek nekik bolcsesseget gondolkodasmodot kovetned. Ez nem szemelyes csak nekem ez jon le a hszekbol es a reakciokbol.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68849) FIREBLADE78 válasza Rivaul (#68848) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Röhögsz, de így van

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.