Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65601) Dicker válasza Ijk (#65600) üzenetére


Dicker
őstag

Legalább már tudjuk honnan a bugyogófétis.

(#65602) TripleB válasza Ijk (#65600) üzenetére


TripleB
senior tag

A jó öreg Fekete párduc!:)
Ő meg a kedvenc "szörnyem" Paul Dillett

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#65603) N.Ferry válasza Dicker (#65597) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Nem emlékszem hogy bármelyik is ilyen lett volna a színpadon, de nekem eleve alapból nem szimpatikus. :(

Walking Dead

(#65604) Ijk válasza Dicker (#65601) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az összes bádis kisgatyában feszít. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#65605) BÁ Nutrition válasza Ijk (#65600) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

fejre hasonlitasz is ra ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#65607) Takuun


Takuun
aktív tag

Na srácok feldobnék egy nagy kérdést!

Kesztyű vagy nem kesztyű?

Arra lennék kíváncsi, hogy ki használ kesztyűt és ki nem, ha nem akkor használsz-e valami mást helyette? Én mindig is kesztyűvel nyomtam tizenéves korom óta, szóval én hozzá vagyok szokva, de teremben többen b*zisnak tartják.
Kesztyűből is van több fajta én pl nem tudom mire jó a csuklószorítós.
Na és most megjelent ez a Grip Pad. Ilyet használt már valaki?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#65608) gghrtz válasza Takuun (#65607) üzenetére


gghrtz
őstag

Ha nő vagy, nyugodtan használj kesztyűt. Higenikusabb, és nem lesz borkemenyedes a kezeden. Én speciel azert nem szeretem, mert nem tudom normálisan megfogni vele a rudat. (Bár a higenia miatt jobb lenne...)

(#65609) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Valaki ismeri/fogyasztotta már itt ezt a vitamint? Liquid Mega-Vit

Felhasználással kapcsolatban érdekelne, hogy ezt csak simán ledobom 2 dl vízzel vagy mintegy "szörp"-ként lehet belőle "üdítő"-t készíteni és nap közben ezt iszogatni?

read-only mode on the forum

(#65610) Ijk válasza Takuun (#65607) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó is az amikor szakad az emberről a víz és rohasztja a kezét a büdös, izzadságtól áztatott kesztyű. Ráadásul néhány fogásnál még jobban gyűri a bőrt az ujjak alatt mint csupasz kézzel.
Ha annyit érnek az edzéseid hogy nem izzadsz le, esetleg szeretsz edzős biszbaszokat hordani (van aki 10 percig huzigálja magára a különböző ruházati kellékeket) akkor biztos jó a kesztyű.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#65611) Woodslave válasza Ijk (#65610) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kesztyűben a buzik edzenek. Régen én is az voltam, de már kemény vagyok ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#65612) _NCT


_NCT
őstag

K*rva higiénikus is a kesztyű....Ha nem mosod ki minden használat után (na azt az embert megnézném aki mindig kimossa) akkor ott szépen elkezd a tenyészet életre kelni, és egyszer csak azt veszed észre, hogy kimászik magától az öltözőszekrényből.

Bőrkeményedés meg elmúlik.

(#65613) gghrtz válasza _NCT (#65612) üzenetére


gghrtz
őstag

Ez igaz. :)

(#65614) N.Ferry válasza _NCT (#65612) üzenetére


N.Ferry
senior tag

:DDD :C

Amúgy igen, én is ezt vallom. :)

Persze csajoknak jobb a kesztyű mert azért a rudat bőrkeményedéses kézzel fogni nem olyan jó érzés gondolom. ;] :P

Walking Dead

(#65615) gghrtz válasza N.Ferry (#65614) üzenetére


gghrtz
őstag

Fordítva se kellemes ám. (legalábbis ha az ujjakon is van, és durva)

(#65616) Xantor


Xantor
tag

Én kesztyű párti vagyok:

- sokkal higiénikusabb (soha nincsenek takarítva a súlyzók, rudak, egyebek)
- t*k*mnek sincs kedve olyan emberrel kezet fogni aki arra nem hajlandó, hogy WC használat után kezet mosson, s erre is egy jó megoldás
- mivel irodai munka a jövő, ezért alapjában megelőzöm azt, hogy a kezem bőrkeményedésekkel legyen tele

Nem egy drága dolog, úgy gondolom megéri rá beruházni. Attól még, hogy rajtam van, ugyanúgy meg tudom edzeni az adott izomcsoportokat, egyáltalán nem hátráltat semmiben. Egyedüli hátránya, hogy illik 1-2 hetente kimosni a szagok és fertőzések elkerülése miatt.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#65617) Woodslave válasza Xantor (#65616) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem bőrkeményedés kizárólag a gyűrűs meg a középső ujjam alatti "párnán" van, az se annyira durva. Mondjuk egy csomó gyakorlatnál egyáltalán nem szorítom a rudat, sőt..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#65618) _NCT


_NCT
őstag

Úristen b@zmeg....Gondolom akkor mindig van rajtatok kesztyű, bkv-n sem kapaszkodtok, kilincset sem fogjátok meg sehol sem kesztyű nélkül, sőt a pénzt is csipesszel adjátok a boltban a Terikének és társai....

Hipochondria 4ever.

Látom megint összejön egy újabb jó téma az ülve pisilés óta.... :C

[ Szerkesztve ]

(#65619) Ijk válasza Xantor (#65616) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igazából nem az számít hogy használtok kesztyűt, hanem hogy izmosak vagytok-e.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#65620) Xantor válasza _NCT (#65618) üzenetére


Xantor
tag

Azért nem kell túlreagálni a dolgot. :) Van egy egészséges középút, szerintem belefér a kesztyű viselése.

(#65619) Ijk

Ebben egyetértek, csak akkor miért kell b*zizni azt, aki visel? :DDD Bár lehet, hogy van összefüggés a szar kinézet és a kesztyű viselése között... ;]

[ Szerkesztve ]

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#65621) brownus válasza _NCT (#65618) üzenetére


brownus
veterán

Két rendőr beszélget:
- Te hogy védekezel az AIDS ellen?
- Gumival.
- Mindig?
- Mindig.
- És nem kellemetlen?
- De, eléggé. Úgyhogy ha hugyozni vagy kefélni megyek, akkor leveszem.

(#65622) Woodslave válasza _NCT (#65618) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaja fehér cérnakesztyűben. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#65623) deniro2 válasza _NCT (#65612) üzenetére


deniro2
senior tag

Nekem nem rohad a kesztyűm, nem gyűri a bőrömet és vannak bőrkeményedéseim is, amik nem múlnak el... ;]
Viszont jól tartja a csuklómat és nem dolgozom bele a tenyerembe mások retkét sem ;)

(#65624) Ijk válasza Xantor (#65620) üzenetére


Ijk
nagyúr

Valami összefüggés biztosan van, mert nem nagyon láttam még izmos embert kesztyűben edzeni. Persze ez nem felhívás akart lenni netes tartalmak linkelgetésére. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#65625) deniro2 válasza Ijk (#65624) üzenetére


deniro2
senior tag

jaja gondolom, mert csak 200 képet találok neked 5 perc alatt, amin a topik átlagnál 6x izmosabb ember kesztyűben edz... :U birom mikor emberek a saját szokásaikhoz utólag ideológiát gyártanak... én azért edzek kesztyűben, mert próbáltam így is úgy is, és így nekem jobb :)

(#65626) nuke7 válasza Xantor (#65616) üzenetére


nuke7
veterán

Egyéni preferencia.
De en azt mondom, hogy kezet mosni egyszerűbb es gyorsabb
Mint a kesztyűt kimosni...
Ha meg az a lenyeg, hogy babapopsi simasagu legyen a kezed,
Rossz időtöltest választottál :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#65627) _NCT válasza deniro2 (#65623) üzenetére


_NCT
őstag

Ha valakinek fáj a csuklója és azért vesz fel normális kesztyűt, azt megértem, nekem is volt amíg fájt, azután megerősödött, így már nem használom.

De csak azért felvenni kesztyűt, mert "jajj, piszkos lesz a kezem, csúnya bácsi megfogta előttem", az gáz. Ennyi erővel mindenki vigyen saját rudat magával ;]

BTW nem tudom milyen terembe jártok, hogy ennyire kell a "retektől" parázni, de felénk nem gyúrnak a csövesek,bár lehet rossz kerületet választottam, továbbá tartozik az öltözőhöz zuhanyzó is és kézmosó szappannal ;)

Ne vegye senki magára, de vicces mikor az emberek kesztyűben edzenek, meg terítik maguk alá a kis kockás törölközőt, nehogy "retkesek" legyenek másoktól, de az edzés végén full csutakosan simán felveszik az utcai ruhát, se kézmosás, se apámf@sza, zuhanyzás meg már csodaszámba megy.

[ Szerkesztve ]

(#65628) Assdak válasza _NCT (#65627) üzenetére


Assdak
őstag

Kesztyű ami tartja a csuklót. Mutassatok már egy ilyet, aztán dobom is ki a csuklószorítót.

(#65629) Coccolino_O válasza Ijk (#65598) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ők még nem toltak annyi növit, mint a mostaniak. :DDD

MMA87: "meg terítik maguk alá a kis kockás törölközőt"

Tudom, hogy ebben a topikban általában nehezen megy a gondolkodás, de most akkor felvilágosítalak, mert látom, hogy sötét van. Azért kell a törülköző, hogy az izzadságodat ne hagyd rajta a padon, se a többi eszközön. Baromi gusztustalan tud lenni, ha másnak az izzadságában kell tocsognod. De nyugodtan kipróbálhatod egyszer, ha nem hiszel nekem. És már nagyon régóta tudjuk, hogy csak az a férfi, aki nem hord kesztyűt. :K Télen sem. :C

[ Szerkesztve ]

(#65630) _NCT válasza Assdak (#65628) üzenetére


_NCT
őstag

(#65631) Assdak válasza _NCT (#65630) üzenetére


Assdak
őstag

Hát ez tuti nem tart semmit azokkal a lofasz tépőzárakkal. Alapból a jól meghúzott csuklószorítót úgy hordod mint az övet. Ha éppen nem nyomsz, leveszed, mert szorít. Kesztyű esetében gondolom ez mennyire működik.

(#65632) Xantor válasza _NCT (#65627) üzenetére


Xantor
tag

Nem vagyunk egyformák, mindenki el tudja dönteni, hogy számára mi mennyire fontos.

Felénk is tartozik az öltözőhöz kézmosó szappannal és zuhanyzó, de az emberek igénytelenek és csak arra használják, hogy a csapból igyanak úgy, hogy az egész öltöző vízben álljon és még sorolhatnám. Magamat szabadítom meg kellemetlen gombáktól és fertőzésektől így, nekem ez fontosabb.

A törölközős írásod mindent elárult, köszönöm! :C

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#65633) God Vazzeg válasza Assdak (#65631) üzenetére


God Vazzeg
veterán

+1 :K A jó csuklószorító az olyat szorít hogy max 2 percet lehet benne bírni, a többi csak annak becézett xarfos :K

(#65634) shteer válasza Takuun (#65607) üzenetére


shteer
titán

Ha fazik a kezem > kesztyu.

..szerintem jónak tűnik

(#65635) _NCT válasza Coccolino_O (#65629) üzenetére


_NCT
őstag

Fú b@zmeg jobban lefárasztotok a hülye szövegértelmezésetekkel mint a 8 óra meló...

Amúgy nem tudtam, hogy a törölköző erre való, kérlek mesélj még....

Pont azt írtam, hogy mindenki k*rva igényes tud lenni mindenre, csak az alapvető dolgokra nem, hogy mondjuk edzés után letusoljon, vagy megmossa legalább a kezét/arcát. Erre írtam azt, hogy arra mindenki figyel, hogy a törölközőt vigye, kesztyűt felvegye, de utána hogy a csutakos izzadt testével ne bűzösen induljon hazafelé (pláne tömegközlekedésen), arra a legtöbb ember igénytelen. 10-ből 5-6 ezt csinálja, bármilyen kisebb-nagyobb teremben jártam eddig.

Én is viszem a kis törölközőmet, sőt még le is tusolok edzés után, viszont nincs kesztyűm :( Akkor már izmos sem lehetek? :( Már kezdem érteni hol rontottam el. :W :O

[ Szerkesztve ]

(#65636) brownus válasza Xantor (#65632) üzenetére


brownus
veterán

hát izé, én jártam olyan terembe, ahol nem egy testvírünk is megfordult, és nem a tisztaságukról voltak híresek... én ott kesztyűben, két zokniban, sapkában edzettem. letusolni meg gumicsizmában mentem :D 3-4 hónapig bírtam...

btw, én úgy vagyok vele, hogy terítek törülközőt magam alá, én se akarok más izzadságában csúszkálni azokon a műbőr szarokon...

[ Szerkesztve ]

(#65637) deniro2 válasza Assdak (#65631) üzenetére


deniro2
senior tag

Mad Max-et használok, ezzel kb. 30 centi gumírozott szalagot tekersz a csuklódra és egy féltenyérnyi tépőzárral rögzíted. Ennyire hülyének nézel, hogy nem tudom eldönteni, hogy tartja-e a csuklómat a kesztyű, vagy csak mindenképpen be akartad írni, hogy az igazán kemények csuklószorítót használnak? ;]

(#65638) brownus


brownus
veterán

(#65639) Zola007 válasza Takuun (#65607) üzenetére


Zola007
veterán

Én kesztyűt használok, de szerintem embere válogatja.
Akinek nem számít a mindennapokban, hogy milyen a keze, az nyomja kesztyű nélkül.
Nekem is természetesebb nélküle, a kosztól sem félek, falusi gyerek lévén több koszt látott már a kezem mint itt a fél fórumnak együttvéve.

DE: labormunka miatt nem mindegy hogy mennyire verem szét a tenyerem, vízhólyaggal, bőrkeményedéssel pipettázni és apró eppendorf csövet pakolgatni nem élmény.
Buzis/nem buzis, engem nem érdekel.

(#65612) MMA87: nem kell mosni, csak lefújni fertőtlenítővel
Bőrkesztyű nem is szereti a mosást

A mások mocska témára pedig egy 2 hónapos kesztyű, direkt nem lett mosva, hogy mennyi koszt szed ez alatt össze.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#65640) Assdak válasza deniro2 (#65637) üzenetére


Assdak
őstag

Ha neked tartja, jó neked. Én 30 centi szalaggal jó ha kétszer körbe tudom félszarúl tekerni a csuklóm, nem hogy normálisan meghúzva többször szélesen, úgy, hogy valóban is tartson valamit. Szériák között meg lengeted a szalagot?

(#65641) TripleB válasza Takuun (#65607) üzenetére


TripleB
senior tag

Én kénytelen vagyok használni a nikkelallergiám miatt. Egyébként nem lenne rá szükségem rá, a három műszakos gyári munka megedzette a tenyerem. Előtte meg az ötven kg-os zsákok.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#65642) nuke7 válasza brownus (#65638) üzenetére


nuke7
veterán

a 10es talán be is jön...

https://youtube.com/user/nuke7

(#65643) #65313280 válasza Takuun (#65607) üzenetére


#65313280
törölt tag

Nekem alapból izzadós a tenyerem úgyhogy a kesztyű nálam kilőve. Jófajta csuklószorító + magnézia. :K

(#65644) deniro2 válasza Assdak (#65640) üzenetére


deniro2
senior tag

Csak most, csak itt és csak a kedvedért lemértem a szalagot: alap 37 cm, kihúzva 60 cm. Lehet, még a te nagyon izmos csuklódat is körbeérné párszor... ;] Sorozatok között meg elég pár centivel arrébb ragasztani a tépőzárat.

(#65645) Assdak válasza deniro2 (#65644) üzenetére


Assdak
őstag

Rendben, értem, a te csuklódat tartja. Részemről ettől még tartom, hogy egy normális csuklószorítót nem tud egy ilyen kiváltani. Ettől függetlenül, nem, nem akarom megmondani, hogy ki miben edzen, vagy mitől lesz kemény. Felőlem kesztyűbe, papucsba is edzhetsz, csak gondoltam hátha lemaradtam valami világraszóló újításról, és akkor nem kell fél évente szivacsot vágatnom, meg 8k ért csuklószorítót venni.

(#65646) Radnix válasza Takuun (#65607) üzenetére


Radnix
senior tag

vagy semmi vagy magnézia, nőként viszont kesztyűben csak!!! (és utána nagy adag nivea, nehogy bőrkeményedés elgyen rajta brrr)

(#65647) Radnix válasza brownus (#65638) üzenetére


Radnix
senior tag

Nem baj, ha én is belekacsintottam? :P

(#65648) Coccolino_O válasza _NCT (#65635) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Én értem, hogy mire gondolsz. De csak annyit kérdezek. Ki a faszt érdekel, hogy ki mit csinál edzés után, fürdik, nem fürdik? Komolyan érdekel téged? Én sem szoktam lefürödni edzés után, mert 10 perc séta és itthon vagyok, itthon meg kényelmesebb, és nem kell tartanom a lábgombától sem.

"Én is viszem a kis törölközőmet, sőt még le is tusolok edzés után, viszont nincs kesztyűm :( Akkor már izmos sem lehetek? :( Már kezdem érteni hol rontottam el. :W :O"

Te kezdted el ezt a baromságot, hogy nem hordasz kesztyűt, mert te aztán férfi vagy. Jó, ne hordjál. Csak másnak ne akard megmondani, hogy mit hordhat, meg mit nem. Katasztrófa, hogy nem tudtok elszakadni a saját, begyöpösödött véleményetektől.

(#65649) deniro2 válasza Assdak (#65645) üzenetére


deniro2
senior tag

Engem sem nagyon érdekel ki miben edz, csak azért társalgok veled a témáról, mert látatlanban is jobban tudod, hogy szar a kesztyűm, mint én ;) Lehet, hogy egy csuklószorító jobban tart, de ez is elég jó és mivel szeretek kesztyűben edzeni, jobb ez így, mintha mindkettőt használnám.

(#65650) Coccolino_O válasza deniro2 (#65649) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Engem sem nagyon érdekel ki miben edz, csak azért társalgok veled a témáról, mert látatlanban is jobban tudod, hogy szar a kesztyűm, mint én"

:C :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.