Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116751) aelod válasza Csak1valaki (#116746) üzenetére


aelod
veterán

Igen viszont nem mindegy az előállítási technológia. Legalább is ezt mondják.
Koncentrátum, izolátum, hydrolizált eljárás. Nyilván a nagyobb márkáknál megfizeted a marketinget is. Dr. Berg szeint amúgy sincs értelme ezeknek xD

(#116750) Radnix

Ez lassan mindenre igaz...

#régenmindenjobbvót#szarmagyarország#huzzunkkülföldre
#ottmindenjobb#aztánköpködjünkazanyaországrajónagyokat

:DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116752) Csak1valaki válasza aelod (#116751) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Alacsony hőfokon készült, nem denaturált fehérje a legjobb. A többi marketing, beleértve a designer fehérjéket is. Felesleges. Teljesen megfelel a koncentrátum, a többi indokolatlanul drága. átlagembernek meg hót felesleges is.

(#116753) kolosanyi válasza aelod (#116751) üzenetére


kolosanyi
veterán

#régenmindenjobbvót#szarmagyarország#huzzunkkülföldre
#ottmindenjobb#aztánköpködjünkazanyaországrajónagyokat

Az összes külföldre utazott ismerősöm ezt csinálja, de valahogy nem látom, hogy ott kolbászból lenne a kerítés. :N

(#116754) HussarF válasza kolosanyi (#116749) üzenetére


HussarF
addikt

Ezek csak legendák, de laboratóriumi, bemért eredményekkel senki nem tudja alátámasztani. A fogyasztáscsökkenésnek is 1000 más oka lehet:

Pár hete váratlan hívást kaptam, olyan ex-kollégám csörgetett meg a vasárnap délutáni szieszta idején, akivel évek óta nem beszéltem. „Képzeld, Ausztria nyugati szélétől autózunk hazafelé a sztrádán, és olyan fogyasztást mutat a kijelző, amit még soha. Pedig otthon is sokat autópályázom, és pont ennyire állítom a tempomatot. Bakker, sokkal jobb az osztrák üzemanyag, írj már róla cikket!”

Isten hozott a klubban, Andriskám! – válaszoltam, majd megosztottam vele, hogy a “németbe” járó vendégmunkásoktól kezdve a mazsola nyaralón át a hardcore autóbuziig számosan tapasztaltak hasonlót, ám a kinti és az itthoni üzemanyag laboratóriumi összevetésével készült bizonyítékkal még senki nem szolgált. Legenda a jobb osztrák és német üzemanyag, vagy szimpla valóság? Ki más adhatna rá jobb választ, mint egy osztrák olajcég.

„Magam is hasonlót tapasztalok rendszeresen, amikor Ausztriába autózom meetingekre” – lep meg kissé Nagy Zsolt István, az OMV Hungária kommunikációs igazgatója, majd még tovább fokozva az izgalmakat hozzáteszi: „Csakhogy én kizárólag itthon tankolok, azaz magyar üzemanyaggal tapasztalok hasonlót. Odafelé is magyarral megyek, visszafelé is, mégis kevesebbet eszik Budapest irányába a céges autó.” Zsolt kikérte erről a történetesen a schwechati kompetencia-központjukat vezető Nikolai Schubert véleményét.

Közösen nekigyürkőzve 3 feltételezést és 1 határozott állítást fogalmaztak meg. Úgy vélik, a nyugati sztrádák földrajzilag magasabban fekszenek, azaz kifelé valamivel többet kell emelkedőn autózni, míg hazafelé valamivel többet lejtőn. Ráadásul az uralkodó szélirány is nyugati, azaz gyakrabban kap hátszelet az Ausztriából Magyarország felé haladó autó, ráadásul – és ez a harmadik feltételezhető magyarázat szerintük -, kint általában jobb az aszfalt minősége, ami szintén fogyasztáscsökkentő hatású lehet. De e három valamilyen kombinációja bizton benne van a magyarázatban.

Tutira csak egy dolgot mondtak: a német és osztrák kutaknál kapható OMV üzemanyagok pont olyanok, mint a magyar kutaknál megvehetők. Erre megesküdtek.

Mi igaz a magyar üzemanyagok körüli legendákból?

(#116755) kk831228 válasza HussarF (#116754) üzenetére


kk831228
addikt

:R Pontosan... :R Mennyiszer jönnek ilyennel hogy 2 decivel kevesebbet eszik belőle az autó...Vicc... :D

Sanyinál csak a 95 és a 100-as benzin közti difi jön ki,ami természetes... :) De ennek semmi köze ahhoz hogy hol tankolsz... Ha másik kúton tankolna 100-as benzint akkor is ugyanezt tapasztalná...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#116756) kk831228 válasza HussarF (#116754) üzenetére


kk831228
addikt

Persze amit spórol az ember az üzemanyagon azt odatankolod vagy inkább többet a 100-as benzinre... :B

Igazából a 2-3 % semmit nem jelent ,legalábbis nem üzemanyag különbség... :B

Gondoljunk már bele hogy lehet 2x ugyanolyan körülményt előteremteni... Max. laboratóriumba lehetne... :)

Az olajtéma ugyanez szokott lenni , placebóznak össze-vissza... :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#116757) kolosanyi válasza kk831228 (#116755) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem hiszek nektek. :P

(#116758) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na vissza a témához...

tudományos kutatás a 4 vagy 6 edzés.

Ami érdekes 10 pro bodybuilder... fat free mass 72 kg... Ami offseasont tekintve 15% tzs-al is 84 kg tömeg.. 1 RM fekvenyomás 105 kg... Elég komoly bodybuilderek.. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116759) Radnix válasza Woodslave (#116758) üzenetére


Radnix
senior tag

Ezt én is olvastam!
Mondjuk voltak meglepő dolgok benne, pl hogy a 6 edzésnél több zsír ment rájuk...

Amúgy az 1 rm 105 az alacsonynak tűnik hozzá, akárhogy is nézzük.

[ Szerkesztve ]

(#116760) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Your Best Training Plan Is In Your Genes
Mit gondoltok erről?

Wood, javítottam.

Ezt meg csak úgy:

[ Szerkesztve ]

(#116761) Woodslave válasza kolosanyi (#116760) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt gondolom xar a link ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116762) Radnix válasza kolosanyi (#116760) üzenetére


Radnix
senior tag

Ez korrekt, kivéve az utolsó pont, ha lenyomsz 7 szett guggolást aztán 6 szett fekvenyomást és nekiállsz felhúzni... :))

(#116763) aelod válasza kolosanyi (#116753) üzenetére


aelod
veterán

Nekem is ezt nyomják. Annyi, hogy már nem az ismerőseim. :DDD

Csak1valaki

Szerintem egy jó steak a legjobb, és friss lazac. Ezekből bevinni a napi fehérjét. Akkor nem kell whey sem ;)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116764) Radnix válasza aelod (#116763) üzenetére


Radnix
senior tag

Ha van 200ezred kajára havonta és nem sajnálod rá, akkor persze :D

(#116765) kolosanyi válasza Radnix (#116764) üzenetére


kolosanyi
veterán

Napi 400 g húst szoktam megenni. A maradék fehérjebevitelt megoldom tápkiegből és más kajából. Ha csak bélszínt ennék, akkor is megállna 2360 forintból a napi húsbevitel, havi 100-nál nem lenne több a kajám. És én azért nem átlagos termetű vagyok. De nyilván nem fogok ennyit költeni kajára, csak érdekességképp mondom.

(#116766) Woodslave válasza kolosanyi (#116760) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most nem guglizok, de ha jól rémlik a lassú rostok nem nagyon szeretnek megnőni, szóval ha abból van dominanciád akkor (bár ez alakul a súlyzós edzéssel) akkor baxhatod és mehetsz maratont futni...

Én nem hiszek már ennek se. Hogy 8-at vagy 4-et vagy 15-öt nyomsz és akkor egyiktől izomszörny leszel a másiktól meg semmi... :D (nyilván sarkítva)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116767) kk831228 válasza kolosanyi (#116757) üzenetére


kk831228
addikt

Mióta is van autód?? ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#116768) kolosanyi válasza Woodslave (#116766) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem ha jó genetikád van, akkor üres rúddal is izmos leszel, rossz genetikával még koxolva se. :D

(#116767) kk831228
Kőkemény 14 hónapja. ;]

(#116769) Radnix válasza Woodslave (#116766) üzenetére


Radnix
senior tag

"Hogy 8-at vagy 4-et vagy 15-öt nyomsz és akkor egyiktől izomszörny leszel a másiktól meg semmi..."

Mindegy is mert a volumen az isten :D

(#116770): Minek? Mert finomak :)

[ Szerkesztve ]

(#116770) aelod válasza Radnix (#116764) üzenetére


aelod
veterán

Minek? Nem vagyok versenyző. Meg azt amúgy is kokszal dobja fel az ember.

Én nem hiszek már ennek se. Hogy 8-at vagy 4-et vagy 15-öt nyomsz és akkor egyiktől izomszörny leszel a másiktól meg semmi...

Én abban hiszek ami működik nekem, vagy működik nálam. Többiben már nagyon nem, hogy xy ki mit mondott a yt-on vagy írt az xy.com-on.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116771) Woodslave


Woodslave
nagyúr

vótam atta.

Láb. Guggoltam 100kg 8x (8-as RPE körül) 90kg 9x, 83kg 10x, 19x

Merevlábas 88kg 8x, 83kg 9x 80kg 10, 18

aztán két kör: kitörés 12x lábanként (de ki számolta) lábtoló, 50 ism lábnyújtó. Ettől azért durrant...

Vádli, has.

Aztán még a teremben bevágtam a fehérjerizst. Elég jó volt de legközelebb jobban szétfőzöm.

Edzés előtt 84kg voltam mondjuk ruhában (+ vékony pulóver) de mindig így mérem magam. Azért a diéta végi 78-79 kg-hoz képest jött valami. Kár hogy derékra ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116772) freaghill válasza Woodslave (#116771) üzenetére


freaghill
őstag

pécsi vagy ha jól tudom. Hova jársz edzeni?

(#116773) Woodslave válasza freaghill (#116772) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:N nem Pécsen lakok.

Termet keresel?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116774) freaghill válasza Woodslave (#116773) üzenetére


freaghill
őstag

Próbáltam Life1-et de az nekem nagyon rongyrázós.
Utána Mecsekbe mentem, az most nem rossz.

De gondolkodtam még a professoron, mert oda tudnék occóé bérletet.

(#116775) Woodslave válasza freaghill (#116774) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha Pécsett edzek akkor én az apáca utcai terembe szoktam menni. Jó kis underground. :D (szó szerint)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116776) goodboy007 válasza freaghill (#116774) üzenetére


goodboy007
senior tag

Professors-ban sokszor annyian vannak, mint az oroszok (Megyeri téren legalábbis) és egymás nyakán vannak néhol a gépek (pl. a csigás tárogatógép egymás előtt-mögött van kettő, elég kis helyen).

Ha F3, akkor inkább a nagyba menj, én egy évet jártam a kicsibe az Apáca utcába, de ott igencsak megfordultak már akkoriban is az "aljának kinéző" brazilok és ahogy hallottam azóta sem jobb a helyzet. Plussz kézisúlyzókból egy pár volt, 6-12kg között gyakorlatilag sosem volt szabad kézisúlyzó. A tárcsák is összevissza voltak téve/egymásra dobálva mindenfele.
Feelingre mondjuk ez a legjobb szerintem a pincében kialakított mivolta nekem nagyon bejött. Igazi "old school" terem. A pultos csajok itt voltak a legszebbek egy éve (bár tudom, hogy 1-2 felmondott azóta). ;]

2 hónap és nyílik a Cutler, az ára miatt esélyes, hogy nem lesz putris, viszont -szerintem- szar helyen lesz.

Talán a nagy F3 a legigényesebb a mostaniak közül, plussz sok a gép, meg a súlyzó és hely is volt mindig régebben.

Én mondjuk Life1-be járok, mert ingyen van, haverom is ide jár, akivel együtt edzünk és itt van 3 percre melóhelytől, de azzal egyetértek, hogy "rongyrázós" és inkább fitness,- mint edzőterem.
Cserébe egy-két ritka kivételtől (arab fiatalok) eltekintve mindig helyre vannak téve a tárcsák és legalja emberek sem nagyon járnak. Fittnek kinéző vagy fittnek kinézni akaró fiatal csajok és MILF-ek annál inkább :C! Ráadásul a szauna benne van a jegyárban (nem tudom ez mennyire preferencia).

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#116777) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Na a legújabb tudományos felfedezés. :))

(#116778) goodboy007 válasza bigmasterg (#116777) üzenetére


goodboy007
senior tag

Tipikus, hogy a szénhidrátokat pékáruval szemléltetik, hogy holnap reggel hadd rohanjon az olvasóközönség az első Aranycipóba :DDD.

Másrészt b@s.hatod, hogy egy hormon meghosszabbítaná az életed, ha a szintjének növeléséhez olyan étrendet kell követni, ami minden mást tönkretesz a szervezetben.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#116779) freaghill válasza goodboy007 (#116776) üzenetére


freaghill
őstag

Én is ingyen járnék a Life1-be ugyanúgy x alkalomig, de nem jött át a hely.
Kevés súly, úgy kellett máshonnan összekunyerálni, hogy legyen elég.
Beléptetőkapunál már kiakadtam. Meg, hogy plasztikkártyát kell csináltatni.
Na hagyjanak már :D

(#116780) Woodslave válasza goodboy007 (#116776) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A kis f3-ba jár ismerősöm nem panaszkodott a célkozonsegre. Amikor edzek ott nem láttam. Persze ettol meg lehetnek

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116781) Angel2014


Angel2014
addikt

Na ennyire nem csinálom jól a mell edzést ...a két kép között két hónap van,és úgy hogy a bal oldalin több vagyok kilóban....és mindenhová jött, mell kar, hát , has, váll stb...

Apropó nézzétek a bal alsó lábam majd duplája a másiknak...szerintetek ez szív lehet hogy vizesedik a bal oldal?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#116782) kolosanyi válasza bigmasterg (#116777) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ennyit a tudományról. :N

(#116783) GoTReX


GoTReX
őstag

Már a before/after képek sem a régiek...

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#116784) zzz03


zzz03
őstag

edzeshez hasznal valaki vezetek nelkuli fullhalgatot? ha igen milyet? vennek valami normalis fulest, amit itt a topikba ajanlana valaki. a lenyeg h lehessen vele edzeni ugy h eszre se vegyem, h rajtam van. ne nyomjon, ne szoritson, es ne essen ki a fulembol minden mozdulat utan.

(#116785) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Komolyan mondom, az egyik legjobb testépítéssel kapcsolatos csatorna a Youtubeon: [link]

(#116786) aelod válasza Woodslave (#116771) üzenetére


aelod
veterán

Vótam én is. Atta. Edzés előtt betoltam egy hot blood-ot. Kicsit megdobott azért.
1) elől guggolás széles terpeszben
60-70-80-90 20-20-12-6

2) lábtoló
200-240-260-280-300 20-20-20-15-12is.

3) sétáló kitörések
-két 10 kilóssal 12-12lépés lábakként

4)ülő hajlító szettben feszítővel

5)álló hajlító

6) vádli

Jelenlegi súly 74kg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116787) Woodslave válasza aelod (#116786) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez normális sínes lábtoló? Soha nem értem hogy tudtok ilyen nagy súlyokkal dolgozni rajta úgy hogy ennyivel nem vagy erősebb guggolásban, meg a lában se vékony.. :U Mondjuk nálunk a teremben ha jól belegondolok lehet nincs is 300 kg súly :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116788) aelod válasza Woodslave (#116787) üzenetére


aelod
veterán

Igen ez most a classic lábtoló volt. Azért széles terpeszben elől guggolni jó mélyre nem egy könnyű dolog ne tévesszen meg a használt súly.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116789) kolosanyi válasza Woodslave (#116787) üzenetére


kolosanyi
veterán

;]

[ Szerkesztve ]

(#116790) Woodslave válasza aelod (#116788) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó de én 130-al lábtolózok 20-akat. Azért nem vagy kétszer erősebb guggolásban mint én :U
meg a sétáló kitörés se azt mutatja.

persze a lábtoló más tészta mint a guggolás csak úgy megjegyeztem. Félreértés ne essék elhiszem meg videót se kérek :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116791) kolosanyi válasza Woodslave (#116790) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nálunk van aki nem tud 150-el se guggolni, de 400-al lábtolózik. Nekem ugye a 200-as maxolás volt a legjobb guggolásom, ennek ellenére 300 kilóval már igencsak megszenvedek a sima lábtolón. A derekam miatt meg vízszintes lábtolóval csinálom most és 160 kilóval 4*20 jobban kicsinálja a combom, mint bármi más.

De próbálj csak ki egy goblet guggolást 50-es kézivel. Az is odacsap a comboknak, pedig csak 50 kiló.

[ Szerkesztve ]

(#116792) Woodslave válasza kolosanyi (#116791) üzenetére


Woodslave
nagyúr

alkarom miatt nem tudom tartani a súlyzót szóval nem gobletezek. (mármint 50-et lehet amúgy se tudnám) Amit ki fogok próbálni, hoztak a terembe ilyen műanyag fellépőket, és övre akasztva a súlyt guggolni. Érdekes lesz lehet csütörtökön kipróbálom és beveszem a következő ciklusban.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116793) aelod válasza Woodslave (#116790) üzenetére


aelod
veterán

Ebből nem következik, hogy kétszer erősebb lennék guggolásban. Bár korábban úgy guggoltam, hogy 60-70-80-90-100 és mindegyikbe 20 ismétlés.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116794) Woodslave válasza aelod (#116793) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk én csak 10-et tudok kb 100-ba szóval ha így nézzük kétszer olyan erős vagy :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116795) Ijk válasza Woodslave (#116794) üzenetére


Ijk
nagyúr

De te izmosabb és az relevánsabb ebben a topikban.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#116796) Woodslave válasza Ijk (#116795) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] mondjuk ezt azért nem mondanám. :N :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116797) Ijk válasza Woodslave (#116796) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem nálam, hanem aelodnál. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#116798) Woodslave válasza Ijk (#116797) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az hogy nálad még annyira se fordult meg a fejemben :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116799) kk831228 válasza Woodslave (#116794) üzenetére


kk831228
addikt

Nálad kétszer, Ijk-nél 3-szor erősebb ael... :B ;] Angel-ről nem beszélve... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#116800) Woodslave válasza kk831228 (#116799) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R

Amúgy Angel más szint. Ő az old school kőkemény testépítés hírnöke elpuhult "buzi" világunkban. Ő még tudja hogy kell edzeni. Eldobtam az agyam a múltkori előtte-utána képtől is. Talán a mai fiatalok közül Kolosanyi akiben még reménykedhetünk, minden évben 1-2 hónapot amíg ki nem talál valami más módszert ;] :P :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.