Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117851) kolosanyi válasza celf (#117849) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az első ijesztő, de amúgy érdekes mindkettő. :D

(#117852) bigmasterg válasza aelod (#117688) üzenetére


bigmasterg
addikt

Intersparban vettem most ilyen mogyoróvajat, 90% mogyoró tartalom és olcsóbb volt, mint a sparos márka. 999ft volt 500gramm.

Szerk.: Ahogy nézem itt berakták a legjobbak közé.

[ Szerkesztve ]

(#117853) Shingen válasza aelod (#117841) üzenetére


Shingen
addikt

Lehet igazad van, akkor mi a konspiráció szerinted? :)

風林火山

(#117854) Shingen


Shingen
addikt

Tisztelem petyába a munkát amit beletett ebbe a testbe, ez már azt mondom, hogy gusztustalan ahogy kinéz bazzzzzzzzzzz.
Ő is eltorzult, nem tudom mit tol, de kíváncsi leszek rá, ha egyszer abba hagyja ezt az egészet mi lesz a testéből.

Viszont a japán wc reklámarca is lehetne :DD
Amik kimossák, melegítik meg megszárítják a valagad.
Nem hiszem ki tudja törölni már magának. ;]

風林火山

(#117855) Bling95


Bling95
őstag

Sziasztok!

Nincs valakinek valami bejaratozt noi edzesterve heti 3 edzeshez. Fenek meg lab nyilvan a hamgsulyos terulet de mehetne minden. Baratnom szeretne nem csak lejarni edzeni hanem valami tervet kovetni.

(#117856) Shingen válasza Bling95 (#117855) üzenetére


Shingen
addikt

Keress rá a topikba Cassydy nevére, írj neki privit biztos segít

風林火山

(#117857) Shingen


Shingen
addikt

Láttátok Cass instáján micsoda művészi képek kerültek fel? :D
Egyiken a gyurmás palija boxerébe hempereg. ;]

風林火山

(#117858) Shingen


Shingen
addikt

Gyerek írja magáról ALL Natural
Hát persze.... :DDD :DD :D :))

[link]

[link]

風林火山

(#117859) aelod válasza bigmasterg (#117852) üzenetére


aelod
veterán

Most én is ilyent kaptam névnapomra. Fél kilós 90%-os mogyoró tartalommal.

(#117853) Shingen

Hogy nem készült fel rendesen és ez egy fedősztori. Ő azért itthon elég ismert és jó kapcsolatokkal rendelkezik ahhoz, hogy ne saját kezüleg vezessen el Dortmundig. De nem mondom, hogy ez az igazi sztori. Spekulálok mert szerintem ez elég tré.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#117860) rwin5 válasza Shingen (#117857) üzenetére


rwin5
őstag

legalább vonalkódos?

(#117861) Radnix


Radnix
senior tag

Erőt vettem magamon és megkóstoltam a kuszkuszt meg a bulgurt, és nem olyan szörnyűek, mint gondoltam!
Hetente egyszer-egyszer mindkettőt meg lehet enni, de továbbra is a nutellás palacsinta a kedvenc. :K
kis összehasonlítás: bulgur - rizs

szerk: most nézem, hogy rizsnél butaságokat ír az adatokra, sry

[ Szerkesztve ]

(#117862) Zomb€€ válasza Shingen (#117854) üzenetére


Zomb€€
őstag

Most te tenyleg hetente kiszursz random embereket es it kozhirre teszed, hogy neked mennyire nem tetszik?
Tenyleg no offense meg szemlyeskedes, de... kiafaszom vagy te?

on: Hat volt, atta. Bovebben: masfel honap utan kezdek intenzivebben edzegetni, ma igy volt a hat:
Felhuzas (Kreuzheben lmao :D )
8*70kg
8*110kg

5*150kg
5*155kg
5*160kg
5*165kg
5*170kg

Szukfogasos rogzittettrudas felevezes (fogalmam sincs mi a neve)
5*80kg
5*85kg
5*85kg
5*85kg
5*90kg

utana ket gyakorlat ment (gepes evezes meg mellhez huzas) meg 5*10es ismetlesekben, kajak eldurrant a hatam a vegere.
-8 kilonal jarok.

Most egy honapig megint csak off hszem lesz, csa ;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#117863) BÁ Nutrition válasza Shingen (#117857) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mi az instaneve?
valami fintessAndi vagy ilyesmi, de pontosan nem tom :D
privibe kuldd at

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#117864) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#117863) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mar megvan :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#117865) Shingen válasza BÁ Nutrition (#117864) üzenetére


Shingen
addikt

Okés!

(#117862) Zomb€€ Vegyél be gyógyszert aztán aludj.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#117866) kk831228 válasza Shingen (#117865) üzenetére


kk831228
addikt

Lekéstél, egy hónapig off - on lesz... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#117867) Shingen válasza kk831228 (#117866) üzenetére


Shingen
addikt

Helyes
Honnan tudod? :DD

風林火山

(#117868) kk831228 válasza Shingen (#117867) üzenetére


kk831228
addikt

Ott írta a hsz végén...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#117869) Shingen válasza aelod (#117859) üzenetére


Shingen
addikt

Mihez eszed a mogyoróvajat?
Vagy hogy szoktad fogyasztani?
Egy kis gasztro legyen............. :))

風林火山

(#117870) aelod válasza Shingen (#117869) üzenetére


aelod
veterán

Én magába kanállal is tolom, imádom.

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak:

- zab (aprószemű), felöntöm vízzel annyival, hogy egy ujjnyira ellepje
- még szárazon teszek bele fahéjat és kókusz reszeléket
- megmikrózom kb 5 perc és még melegen belekeverem a mogyoróvajat

Ezt szoktam variálni, de általában ugyanez a "recept" csak megy bele még egy adag fehérje is. Fehérjét azután teszem bele amikor már megmikróztam és picit kihűlt (azért, hogy ne csapódjon ki a fehérje).

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#117871) Woodslave válasza aelod (#117870) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én 2.5 percig mikrózom és utána szórom rá a fahéjat. Tök jó ahogy az illata terjed olyankor (pláne a jobb fahéjnak) Múltkor mikrózás előtt raktam bele, nem biztos hogy emiatt de brutálul "kiforrt" a dobozból, pedig nem hagytam tovább bent. :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#117872) aelod válasza Woodslave (#117871) üzenetére


aelod
veterán

Nem amiatt fut ki sztem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#117873) Woodslave válasza aelod (#117872) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Valszeg nem de nekem sokkal jobban bejön ha utána szórom rá míg meleg

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#117874) Woodslave válasza Woodslave (#117873) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na holnap meg is próbálkozom a reggeli 100 gramm zabbal, ebédre meg 125 gramm barnarizs meg mellécsaptam 45 gramm lencsét..

erre még jön a nem számolt vacsora, meg ami még lecsusszan. (talán egy almát bevállalok még edzés előtt) :D

Meg nem buziskodok tovább annyira, elkezdem a következő 6 hetes ciklust majd alakul.

Úgy döntöttem mostantól a böjttel úgymond teljesen felhagyok (a "tömegelés" kezdete óta nyilván) de a diétánál is a reggeli marad a legdominánsabb étkezés, ahhoz nem fogok nyúlni :N . Igaz nem rögtön ébredés után eszek mert nincs időm kapkodni meg nem akarok vele, hanem 8kor, de azért ezt már böjtölésnek nem mondanám

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#117875) aelod válasza Woodslave (#117874) üzenetére


aelod
veterán

Én 5kor kelek és olyan fél 8körül eszem először.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#117876) Woodslave válasza aelod (#117875) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nálam 6- és 8. Akkor megnyugodtam ettől még lehetek izmos :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#117877) bigmasterg válasza Woodslave (#117871) üzenetére


bigmasterg
addikt

Simán megeszem a zabot mikrózás meg áztatás nélkül is.
Zab-fehérje sima csapvíz és mehet.
Vagy régebben raktam joghurtba, ott is rögtön kanalaztam.
Jobban is szeretem így, hogy van mit rágni, mintha meg lenne főzve kásának.

(#117878) aelod válasza bigmasterg (#117877) üzenetére


aelod
veterán

Emészthetőség szempontjából jobb szerintem ha kicsit már megszívta magát főzés/áztatás közben és nem a gyomorból vonja el a nedveket. De ki mit szokott meg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#117879) kolosanyi válasza Zomb€€ (#117862) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha nem fájna a derekam a felhúzástól, tolhatnánk egy hátazást, hasonló súlyokkal dolgozunk. Az már más kérdés, hogy te újrakezdő vagy én meg nem... :DDD

Amúgy T rudas evezésnek hívják. Szívesen. Viszlát egy hónap múlva. ;]

[ Szerkesztve ]

(#117880) Djuree válasza bigmasterg (#117877) üzenetére


Djuree
félisten

én is simán kefirbe rakom, reggelire teljesen jó, így h a gép előtt ülök, ha ásni kéne egész nap mondjuk szarba lennék. XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#117881) LanyUs


LanyUs
senior tag

Szerintem ihatatlan és a minősége sem jön be, de hátha valakinek igen:

KEDVES VÁSÁRLÓINK!

A MAI NAPON (2016.10.24. HÉTFŐ) 18 és 21 ÓRA KÖZÖTT HAPPY HOURS A WESTEND FITCITY-BEN:

1000G PUREPRO - WHEY PRO CSAK 3.590FT!!! (3.990FT HELYETT)!!!

(#117882) nepszter1


nepszter1
addikt

Valaki tud valami jó kupon kódot myproteinre?

[ Szerkesztve ]

(#117883) syl5 válasza nepszter1 (#117882) üzenetére


syl5
őstag

Kód nélkül vannak most akciók.
Egyébként nincs olyan hogy jó kód, 16k alá nem szokták vinni az 5 kilós ízesített whey-t.
Néha néha 14-ből kihozod.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#117884) Woodslave válasza syl5 (#117883) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most 35% van ha rendelsz két terméket. 15k alá csúszik az 5kg-os ízesített így ha veszel mellé mondjuk egy bcca-t (éppen ezt néztem)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#117885) goodboy007


goodboy007
senior tag

Kreatinszedésnél muszáj -illetve mindenképp ajánlott- szétszedni 5-10g-os adagokra a kreatint -legalábbis feltöltés alatt- vagy mehet egyszerre edzés után a 30g?
Egyszerűbb/kényelmesebb lenne egyben, de ha jó része így nem hasznosul, akkor nyilván szétszedném.

Mondjuk tegnap kezdtem el és ma egyből egy jóféle fosással indítottam a napot, úgyhogy lehet "egészségesebb" lenne mindenképp szétporciózni:C.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#117886) aelod válasza goodboy007 (#117885) üzenetére


aelod
veterán

Na mit gondolsz? 30 gramm rengeteg egyszerre :Y mennyi vízben oldod fel? 4 liter?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#117887) zzz03 válasza goodboy007 (#117885) üzenetére


zzz03
őstag

Ha nem birod akk a 30g szuperul fog fosatni folyamatosan. Nekem ugy jott be h kajalasok utan kozvetlenul kb 8-10g. Igy semmi gondom tole. Ha kaja elott, v ehgyomorra szedtem akkor voltak a fentebb emlitett problemak... ;)

(#117889) bigmasterg válasza goodboy007 (#117885) üzenetére


bigmasterg
addikt

Hány kg vagy? Azért az is számít.
Ja ajánlott szétszedni, mert ennyi egyben tuti fosat.

De azt mondják, hogy feltöltés nélkül, folyamatos szedéssel is jó.

(#117890) goodboy007 válasza aelod (#117886) üzenetére


goodboy007
senior tag

Igen, rengeteg, de ha jól értelmeztem az általam olvasottakat, az egész napi vízmennyiség a mérvadó, nem az, hogy egyszerre meg legyen a grammonként 75ml.

(#117887) zzz03: Na így már elfogadható, hogy három részletben kéne megenni, hogy ne hajtson meg. Napi hatszor 5g-okat szedni elég idegtépő lenne.

(#117889) bigmasterg: 105kg vagyok. Tudom, hogy azt mondják, hogy előbb-utóbb ugyanaz az eredménye a feltöltéses/elejétől 5g-os szedésnek, de most jól esne, "ami kicsit megdobna", így meg rövidtávon ez jobban érvényesül elvileg. Az AAKG/Beta-alanin nem igen vált be, sem bizsergést, sem a szokásostól eltérő, durvább durranást nem érzek tőlük, bár az igaz, hogy nincs az a "lőjetek le" érzés edzés végén, lehet ez valamelyiknek köszönhető. Ebben azért nem vagyok biztos, mert kb. azóta szedek újra L-Glutamint is, mióta elkezdtem az AAKG-t/Beta Alanint-t és az korábban is ilyen hatással volt rám, hogy nem voltam annyira levert. Ezeket IMO mind elszeparálva, csak magában kéne szedni legalább 1-2 hónapig, hogy érződjön az esetleges hatás. Most abbahagyom az AAKG-t, meglátom mi változik.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#117891) Radnix válasza goodboy007 (#117885) üzenetére


Radnix
senior tag

1. nem kell feltölteni... de lehet, ha így szeretnéd...
2. mindenképpen ajánlott elosztani, az általad is leírt mellékhatás elkerülése érdekében... annyit nyomj egyszerre, ami nem váltja ki azt a bizonyos kellemetlen hatást.

(#117888) Zola007: Ne legyél már ilyen, tessék írkálni, mert unalmas folyton a faszságokat olvasni, néha jöhetne valami értelmes dolog. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#117892) goodboy007 válasza Radnix (#117891) üzenetére


goodboy007
senior tag

Neked is köszi! Egyébként tök logikus az egész, csak kellett egy kis megerősítés:R
Kikísérletezem, hogy mekkora adag, ami még nem hajt meg.

Zola007, You have returned! :C
Jöjjön a tudományos magyarázat!

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#117893) Woodslave válasza Radnix (#117891) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vajon mi volt aelod posztjában mi visszatérésre késztette Zolát, de aztán mégis meggondolta magát :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#117894) aelod válasza goodboy007 (#117890) üzenetére


aelod
veterán

Igen, rengeteg, de ha jól értelmeztem az általam olvasottakat, az egész napi vízmennyiség a mérvadó, nem az, hogy egyszerre meg legyen a grammonként 75ml.

Valóban jól értelmezted. Ki is fostad. :C

Na így már elfogadható, hogy három részletben kéne megenni, hogy ne hajtson meg. Napi hatszor 5g-okat szedni elég idegtépő lenne.

Ha csak nincs olyan munkád ami mellett nem megoldott az italodba beletenni egy kanál kreatint akkor meséld már el kérlek, hogy értsem azt, hogy mi az ami ebben idegtépő?

(#117893) Woodslave

Titok :P

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#117895) Freddycom


Freddycom
őstag

Srácok, van olyan, h edzés után (tulajdonképpen bedurranás után) nem találja egy ér a helyét? Edzés közepefele kezdtem el érezni, a bal alkaromban, hogy 'pattog' egy ér, izommunkára, feszítésre úgy nyilalóan fáj, aztán annyi. Nyomkodjam, masszírozzam, várjak vagy mit csináljak ezzel a zsivány érrel?

(#117896) syl5


syl5
őstag

Egyetek hagymás babot.
Reggelre plusz fel kiló.😀

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#117897) rwin5 válasza aelod (#117886) üzenetére


rwin5
őstag

mer ha 2 decibe issza meg akk mivan? Akk sem halna bele

(#117898) nepszter1


nepszter1
addikt

Myproteinen hogyan tudok fontban fizetni ? Mert sokkal jobban jön ki mintha forintba fizetnék

mert így akkor az ízesített fehérje 2500.-Ft/kg áron jönne ki

[ Szerkesztve ]

(#117899) aelod válasza rwin5 (#117897) üzenetére


aelod
veterán

#117897) rwin5

Talán nem oldódik fel :F Én nem tudom, hogy honnan szeditek ezeket az eszement adagokat. Creatinból 30g mégis minek? 3*5g untig elég. Ha 100kg vagy akkor legyen 4*5g. Túl van amúgy is ez az egész creatin szedés meg "kúra" misztifikálva.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#117900) rwin5 válasza aelod (#117899) üzenetére


rwin5
őstag

mert mikor vki 20g edzés előttit rárak a nyelvére és lenyeli az feloldódik? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.