Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116101) Shingen válasza rwin5 (#116100) üzenetére


Shingen
addikt

lehet az edzőtermük tré, de iphone 7 az van. :DDD

風林火山

(#116102) aelod válasza Shingen (#116101) üzenetére


aelod
veterán

Ott is van hitelre vásárlás. Gondolod, hogy itthon az ájfosok mind ki vannak kifizetve? Villantani kell a rajságot. Csak ott lehet épp egy fehér orrszarvú tülkével törlesztettek xD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116103) rwin5 válasza aelod (#116102) üzenetére


rwin5
őstag

vagy csak szarrá vertek egy óvatlan turistát :)

(#116104) aelod válasza rwin5 (#116103) üzenetére


aelod
veterán

Megkérdezték hány óra tesó? XD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116105) bigmasterg válasza Shingen (#116098) üzenetére


bigmasterg
addikt

Speaking of Kátler
Ma voltam a debreceni cutlerben (beépített Kathi Bélával) elsőre . Jó-jó, de szerintem van jobb terem a városban (pl Chili) és még nem is voltam az összesben.
Plusz a hallottak alapján hétköznap délután nagyon sokan vannak.
Még így vasárnap este fele is voltak azért egy páran, lábazni mentem és elsőre sem guggoló keret, sem lábtoló nem volt szabadon.

(#116106) kk831228 válasza aelod (#116104) üzenetére


kk831228
addikt

- Hé tesó megmondanád mennyi az idő??
- persze...
- de nem úgy, hanem a telefonodon... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#116107) kolosanyi válasza bigmasterg (#116105) üzenetére


kolosanyi
veterán

A keretnél épp vadul bicepszeztek, a lábtolót meg fregolinak használták? ;]

(#116108) aelod válasza kolosanyi (#116107) üzenetére


aelod
veterán

:DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116109) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

[link] Fincsi... :DDD Topicátlag felett van... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#116110) szuszinho


szuszinho
őstag

Szombaton este kíváncsiságból maxoltam. Nem gondoltam volna, hogy ezt több napig kell majd kipihenjem. Lehet, többet nem is csinálok ilyet. :DDD Ma is csak szauna lesz, holnap meg lehet egy kis úszás.

(#116111) HussarF válasza Shingen (#116096) üzenetére


HussarF
addikt

Szerintem ez amúgy full kamu. Kb. mint Bear Grylls. Kamerának előadja, hogy milyen kemény ott az élet, rájátszik erre az Afrika-feelingre... Aztán elmegy a légkondis terembe edzeni egy rendeset.

(#116112) kk831228 válasza HussarF (#116111) üzenetére


kk831228
addikt

Biztos sok kamu volt a Bear műsorokba, de azért kíváncsi lennék mennyien maradnának meg mellette... Van azért alapja a srácnak... :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#116113) aelod válasza HussarF (#116111) üzenetére


aelod
veterán

A testépítés az illúziók sportja ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116114) HussarF válasza kk831228 (#116112) üzenetére


HussarF
addikt

Van neki, valszeg képes lenne úgy megélni a vadonban, ahogy bemutatja. De amikor nem veszi a kamera, feleslegesen nem szopatja magát, hanem utána visszatér a komfortzónába. Ezért mégiscsak kamu, amikor úgy adják elő, hogy most ő ott napokig a túlélőt játsza.

Ezért szenved asztmától sok élsportoló
Eddig úgy gondoltam, hogy nincs semmi bajuk, csak a teljesítményfokozás miatt van, de lehet, hogy mégsem egészségügyi szempontból sem alaptalan, hogy asztmásak?

(#116115) szuszinho


szuszinho
őstag

Kicsin városomnak is van már profi kártyás AC győztese.

(#116116) GoTReX


GoTReX
őstag

Sok beszáradt nő után, valami szerintem tényleg csaj , akit Winklaar videók közt találtam :) :DDD Ja és persze Winklaar itt is emberfeletti! :U

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#116117) aleister válasza GoTReX (#116116) üzenetére


aleister
veterán

"beszáradt"

:D
Mondjuk ja. Az utolsó, amit egy lánnyal kapcsolatban hallani akarok az az, hogy száraz. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#116118) GoTReX válasza aleister (#116117) üzenetére


GoTReX
őstag

Hát arról nem csak egy lány tehet ;] Vagy vörös csajt kell választani,azt mondják az okosok hogy rozsdás tető ,nedves pince ;]

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#116119) kolosanyi válasza GoTReX (#116118) üzenetére


kolosanyi
veterán

Dehogynem, neki is ugyanannyi ideje volt rá. ;]

(#116120) GoTReX válasza kolosanyi (#116119) üzenetére


GoTReX
őstag

Végülis egyenlőség van ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#116121) headhunter válasza headhunter (#116071) üzenetére


headhunter
addikt

Sehol egy "szakértő"?

(#116122) kolosanyi válasza headhunter (#116121) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért nem mész el orvoshoz vele?

(#116123) aleister válasza GoTReX (#116118) üzenetére


aleister
veterán

Nekem mindig azt mondják, hogy nem az én hibám. :DDD

Btw ez a "csak egy lány" elég Trónok harcás lett. :)

(#116121) headhunter:
Nekem 2 vagy 3 éve befordult a lábfejem focin magam alá. Annak volt hasonló eredménye. A mai napig nem jött rendbe.. Nagy eséllyel nem is fog csak szalagműtéttel. A fene se akarja megöletni magát a magyar egészségügyben. Megvárom, hogy elszakadjon.

De ahány sérülés, annyi kimenetel.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#116124) szuszinho válasza headhunter (#116121) üzenetére


szuszinho
őstag

Kezelés kérdése.

Ha elmész a sebészetre, az is megeshet, hogy be akarják majd gipszelni.

Ha elmész egy szakértőhöz (bandázs, tape, elektroterápia), akkor kb 3 hét.

(#116125) Woodslave válasza headhunter (#116121) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem egy görbe este után nézett így ki a lábam. Asszony (dr. Internet) diagnosztizálta, hogy valószínűleg mélyvénás trombózis, meg fogok halni, irány a tüdőszűrő (a logikára már nem emlékszem) Bementünk 500-an vártak, így rájött hogy lehet csak valami enyhébb amit a háziorvos is tud kezelni :C :D

ja passz amúgy engem nem akadályozott semmiben, valszeg bevertem valahová és véraláfutás volt

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116126) Radnix válasza szuszinho (#116124) üzenetére


Radnix
senior tag

Vagy betelefonálsz az EZO TV-be nem? "Tape" meg társai :Y

(#116127) kolosanyi válasza szuszinho (#116124) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, véletlenül se az a szakértő, aki 7 évig tanulta ezt az egyetemen és ez a szakmája. Inkább bízzuk olyanra magunk, akik egy féléves gyorstalpaló okájés képzésen szerezték a képesítésük, mert ők jobban értenek hozzá. ;]

Más:

[link]

Valljuk be őszintén, mindannyian jártunk már úgy, hogy a kelleténél kicsit több ideig maradt elmosatlan a shakerünk... És ennek meg is lett a következménye, vegyvédelmi ruha kellett a shaker felbontásához, sőt talán jobban jártál vele, ha elégetted... Vehettél új shakert, és kezdődött minden elölről, mert esélytelen volt normálisan kimosni...

A TPW™ STAINLESS STEEL Shakerrel vége a bebüdösödött shakereknek! Ez a shaker 100%-ban nem porózus, ami azt jelenti, hogy az anyagának szerkezetében nincsenek apró lyukak, ennek köszönhető, hogy normálisan kimosható, így nem kell még a kimosást követően is azon aggódnod, hogy büdös marad a shakered! ;) Az már csak természetes, hogy kiválóan záródik, garantáltan csomómentes shake készíthető vele.

És akkor arról még nem is volt szó, hogy milyen kurva menő! :)

- 100%-ban nem porózus! Nincs több büdös shaker! ;)
- Robusztus, mégis ergonomikus kialakítás!
- Szivárgásmentes kialakítás!
- Stílusos és garantáltan tartós!

[ Szerkesztve ]

(#116128) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Múltkor linkeltem a lányt, aki megnyerte a Tiger Classicot, most rakott ki új képet:

(#116129) Radnix válasza kolosanyi (#116127) üzenetére


Radnix
senior tag

De ennyiből veszek 8 "büdösödő" shakert :))

(#116130) Woodslave válasza kolosanyi (#116128) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hátulról jó. :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116131) aelod válasza kolosanyi (#116127) üzenetére


aelod
veterán

Persze, véletlenül se az a szakértő, aki 7 évig tanulta ezt az egyetemen és ez a szakmája. Inkább bízzuk olyanra magunk, akik egy féléves gyorstalpaló okájés képzésen szerezték a képesítésük, mert ők jobban értenek hozzá.

Az én váll sérülésemre ez a szakértő ortopéd főorvos a VI. kerületben egy röntgen után azt mondta, hogy a szteroidoktól van mindez és, hogy megműt...mondtam öcsém te hozzám nem nyúlsz és eljöttem.

Istenem...Mi lesz a következő? Akkus shaker ami összerázza neked a fehérje turmixod? Mindenzt a kényelem jegyében. Nehogymár a gyúrós rázza össze, a végén elfáradna...

Mondjuk, annál nincs is jobb mikor pénteken elteszed a táskádat és benne marad a shakered, hétfőn mikor mennél egy jót lábazni előveszed és bámm. xD Én már csak rutinból is kiöblítem edzén után mindig, hogy ne legyen ilyen.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116132) aelod válasza GoTReX (#116116) üzenetére


aelod
veterán

Winklaar egy kiscsoportos mellette.[link]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116133) Woodslave válasza aelod (#116131) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az én váll sérülésemre ez a szakértő ortopéd főorvos a VI. kerületben egy röntgen után azt mondta, hogy a szteroidoktól van mindez.. Angyal doktor? ;]

Istenem...Mi lesz a következő? Akkus shaker ami összerázza neked a fehérje turmixod? Mindenzt a kényelem jegyében. Nehogymár a gyúrós rázza össze, a végén elfáradna... - van ilyen. Még a best body. is árulta de most nem találom. Talán elemes volt.. :C

[link] ilyesmi

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116134) aelod válasza Woodslave (#116133) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudtam róla. Beszarás. Bár nem lepődöm meg jóformán semmin már...

Oxygén gymben olyan géppark van amik digitálisan jelzik az ismétléseket neked...

Angyal doktor?

:C :R You made my day pal!
...hát ortopéd főorvosnak nevezte magát.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116135) kolosanyi válasza aelod (#116131) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó, hát nem mindegy, hogy kettessel éppen átbukdácsolt, meg azon az előadáson éppen nem volt bent, vagy tényleg ért is hozzá. :D

(#116133) Woodslave
Lol. :DD

(#116134) aelod
Mondjuk az a gép nem lehet rossz. Sorozatokat is számol? ;]

[ Szerkesztve ]

(#116136) Woodslave válasza aelod (#116132) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én csak azt nem értem, hogy az erőemelők miért kisebbek mint a testépítők? :F

;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116137) aelod válasza Woodslave (#116136) üzenetére


aelod
veterán

Elég debil feje van szegénynek, de hát ugye nem az agyát használja munkára :)

(#116135) kolosanyi

Hát nem is jó. Nekem fura volt.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116138) kolosanyi válasza aelod (#116137) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mondjuk erre már vannak viselhető elektronikai okoskütyük is:

Atlas Wristband

Gymwatch

Beast Sensor

Smart Clothing

Jópofák lehetnek, de egyikért se adnék ennyit.

(#116139) aelod válasza kolosanyi (#116138) üzenetére


aelod
veterán

Nagyon fancy dolgok. De 1) izmosabb nem leszek tőlük 2) nincs pénzem rá 3) azt a pénzt inkább megeszem és elverem tápkiegre :).

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116140) szuszinho


szuszinho
őstag

Ilyenkor beszakadnak a szalagok a bokában, és jól bevérzik, de meg szokták röntgeneztetni, hogy van-e törés is esetleg.
A bandázzsal rögzíteni szokták egy ideig, és a rendes kezelések gyorsítják a felépüést. Azánt a tape a végén, amikor már megy a rehabilitáció, gyógytorna.

Nem kuruzslóhoz, okájés emberhez küldtem.

[ Szerkesztve ]

(#116141) kolosanyi válasza aelod (#116139) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én úgy vagyok vele, hogy azt biztos nem tudja megadni, amit egy edző adna. Ráadásul ugye nem olcsó dolgok, ahogy mondod is. Persze az menő, hogy mindent elemez edzés közben, de azért na. A Polar órától se lettem ironman.

(#116142) aelod válasza kolosanyi (#116141) üzenetére


aelod
veterán

Ezt mondom én is. Tök jó meg minden de az az érzésem ezek kapcsán, hogy felesleges újabb ipari hulladékok. Edzeni kell mint az állat nem félrekajálni, és pihenni eleget. Talán akkor még fejlődni is fog az ember fia. Vagy ha elvesztél megakadtál felkeresni egy jó edzőt a céljaid elérése érdekében.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116143) kolosanyi válasza aelod (#116142) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyébként én most visszaállok az egyedül edzésre. A Gábor elég jól belőtte a kajám, átállított fejben egy másféle edzésre, anyagi okok miatt most tavaszig egyedül nyomom. Utána megpróbálok vele egy olyan programot, mint amit a versenyzői csinálnak amikor készülnek valamire. Nem, kox nem lesz benne. ;]

(#116144) kk831228


kk831228
addikt

Csak1valaki : Te is így nyomod akkor?? : [link]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#116145) Cranium


Cranium
tag

Súlyzós edzés után 1 óra futás futópadon endomorf testalkatúnak ajánlott, ha tömegel? Vagy felejtsem el teljesen, és majd akkor törődjek vele, ha szálkásítok?

(#116146) Radnix válasza Cranium (#116145) üzenetére


Radnix
senior tag

Ahhoz kéne tudni, hogy mi a célod egyrészt, másrészt pedig, hogy mit jelent az endomorf testalkatú a te esetedben... és ha be vagy hízva mint az állat akkor minek tömegelsz ;]

Ha fontos az egészséged, meg hogy fitt legyél, és nem vagy veszélyesen túlsúlyos és nem okoz fájdalmat a futás, akkor ajánlott.

(#116147) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Mellvótatta.

(#116148) Cranium válasza Radnix (#116146) üzenetére


Cranium
tag

Igazából a célom, az izomtömegem növelése. Az endomorf nálam azt jelenti, hogy könnyen hízom, ha félre kajálok egy kicsit, már mutatkozik is zsír formájában, bár lehet, hogy csak túl paranoid vagyok, de a büdös életben nem akarok dagadt lenni ismét. Egy-két éve voltam 90 kg, jelenleg 74 kg vagyok, és 174 cm magas.

(#116149) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Lábaztam atta.
Kiefer apánk szégyellne de ettem 75 gramm zabot némi meggyel és fehérjével edzés előtt másfél órával... :o :D

Na mindegy. Guggoltam szépen jövők fel, a térdem se fáj most annyira. 98kg 8x, (szerintem kb 7es RPE volt) 88kg 9x 80kg 10, 18 (AMRAP)

Merev lábas 88, 83 78kg, 10, 15

Kitörés, lábnyújtó, lábtoló 15-15-50 ebből két óriásszett atta.

Vádli meg némi has.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116150) headhunter válasza kk831228 (#116144) üzenetére


headhunter
addikt

Angel eladásra kínált gépeit tesztelte?!

Nem akart lesérülni és kerülte a túledzettséget...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.