Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112301) pityaa23 válasza Zola007 (#112294) üzenetére


pityaa23
senior tag

Tehát ha van autóm de az kombi az olyan mint ha nem lenne. :D Van motorom is, de azzal sem lehet csajozni. Az orrom hegye látszik kb belőlem, ha beöltözök. Kell keresnem egy orr fetisiszta közösséget. Mondjuk az orrom sem kiemelkedően szép. Átlagos orrnak kinéző orr, ha kiszedem a szőrt és épp nem izzadt.

[ Szerkesztve ]

(#112302) God Vazzeg válasza KoVee84 (#112297) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megvan, asszony paripája :K

(#112303) Alpachino válasza pityaa23 (#112293) üzenetére


Alpachino
veterán

Nekem egy full. fekete Audi A4 limuzinom van......de én nős ember vagyok ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#112304) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ma költözés volt. Atta.
Utána zsírosdeszka volt paprikával és hagymával. Az is. ;]

(#112305) Zola007 válasza Woodslave (#112298) üzenetére


Zola007
veterán

all inclusive?
mert akkor még a végén izmosan is jössz haza :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112306) Zola007 válasza Alpachino (#112303) üzenetére


Zola007
veterán

És megvolt már házasság előtt is? ;]

(#112304) kolosanyi: te költöztél vagy csak kihasználtak? ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112307) HussarF válasza kolosanyi (#112304) üzenetére

Nekem meg protein pudding, de elfogyott, úgyhogy venni kell zsírszegény bakonyit. Csak ebben a telibeszart tescoban már alig van valami, amióta tömegesen mondanak fel a dolgozók. Geciéhes vagyok mostanában. De legalább egyre jobban élesedek. Csak meglesz az a forma augusztusra.

(#112308) HussarF

Amúgy ez az új app, a Prisma megvan nektek? Na ezzel lehet csak igazi művészi, görög-isten gyúrós képeket csinálni :D ;]

(android; ios linket nem tudok, pedig ott volt előbb)

[ Szerkesztve ]

(#112309) kolosanyi válasza Zola007 (#112306) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én. Negyedikről le, furgonba be, másik helyre el, harmadikra fel. Fasza volt bútorokat, mosógépet, hűtőt és a többit cipelni. :D

(#112307) HussarF
Vegyél cukormentes pudingot, főzd meg és igyál hozzá egy turmixot. Ugyanott vagy. :D

(#112310) Alpachino válasza Zola007 (#112306) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem....nem rég vettem....;] :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#112311) kolosanyi válasza Alpachino (#112310) üzenetére


kolosanyi
veterán

A feleséged? ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#112312) Zola007 válasza kolosanyi (#112309) üzenetére


Zola007
veterán

Vagy 3 hónapja költöztetek oda, minek kellett megint?

#112310) Alpachino : és milyen autód volt amikor megismerkedtetek?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112313) userxy


userxy
őstag

Lehet elbaszott ízlésem van de ez egy gusztusos kombi :DDD és dupla punci mágnes van benne ;]

(#112314) kk831228 válasza pityaa23 (#112301) üzenetére


kk831228
addikt

Hát ha elég nagy orrod van , akkor van esélyed az élet minden területén... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#112315) kk831228 válasza kolosanyi (#112300) üzenetére


kk831228
addikt

8 milláért már autót is lehetne venni... :B ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#112316) Alpachino válasza Zola007 (#112312) üzenetére


Alpachino
veterán

1200-as lada :D

kolosanyi : Nem, Ő rám bízza a választást...magamnak vettem, úgymond munkába járáshoz ;]

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#112317) Woodslave válasza Zola007 (#112305) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem szóval ez a veszély nem fenyeget bár nem hiszem hogy pár protein palacsintán múlna a dolog :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112318) kolosanyi válasza Zola007 (#112312) üzenetére


kolosanyi
veterán

A tulajnak kellett a lakás, mi meg kaptunk önkormányzati lakást. Közös megegyezés alapján jöttünk el.

(#112315) kk831228
Egyszer próbálj ki egy ilyen hibridet, nem rossz ám. :)

(#112316) Alpachino
Ahhoz jó nekem a Corolla is. Nem egy nagy érzelmeket kiáltó autó, de teszi a dolgát megbízhatóan. Nekem ez a lényeg. :)

[ Szerkesztve ]

(#112319) Shadowbull válasza kolosanyi (#112289) üzenetére


Shadowbull
addikt

nekem privatban egy Toyota Priusom van, de tudom ertekelni az M5-ot is :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#112320) Dicker


Dicker
őstag

Narancskrémes myprotein 2500 Ft körül jön ki kilónként. Ha valaki bátor ezzel az ízzel megéri. ;]

(#112321) Shingen válasza Woodslave (#112298) üzenetére


Shingen
addikt

Látom már kint vagy?! :)

風林火山

(#112322) Shingen válasza HussarF (#112308) üzenetére


Shingen
addikt

Ezzel nyomják a celebek is. (Berki és társai)
Na nyomj be egy görög isten képet. ;]

風林火山

(#112323) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Kóma ebéd után, aluszékonyság és a nyugati étrend

Összefoglalva: low carb diéta mellett nemcsak szálkásabb, de okosabb is leszel. :D

(#112324) Shingen válasza kolosanyi (#112323) üzenetére


Shingen
addikt

a rendszeres szénhidrátdús táplálkozás inzulinrezisztenciát idéz elő az agyban, lecsökken az agyi inzulintermelés is, s ez rontja az agysejtek cukorfelvételét, hosszú távon ez vezet Alzheimer kórhoz

Tömegelés alatt meg agykárosodott? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#112325) Zola007 válasza kolosanyi (#112323) üzenetére


Zola007
veterán

Eljött ez a nap is, hogy Szendit idézel?

Végül is van még lejjebb.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112326) Ribi válasza kolosanyi (#112323) üzenetére


Ribi
nagyúr

Összefoglalóban beírják, hogy a szénhidrát bevitel vezet Alzheimer kórhoz.Csuhaj :DDD

(#112327) kolosanyi válasza Shingen (#112324) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez mondjuk nálam sokmindent megmagyarázna. :DDD

#112325) Zola007
Csak bedobtam. Egyébként érdekes amit ír, de nekem inkább tűnik üzletnek, mint meggyőző érvelésnek. Mindent alá lehet támasztani tanulmányokkal és az ellenkezőjét is.

(#112326) Ribi
Milyen bevitel? Nem emlékszem. ;]

(#112328) userxy válasza Zola007 (#112325) üzenetére


userxy
őstag

Én már egyszer szóltam a Sanyinak :D, hogy lefele ível a kommentjei pályafutása ;]

(#112329) Zola007 válasza kolosanyi (#112327) üzenetére


Zola007
veterán

nekem az ősemberes paleo dolgaival verte ki a biztosítékot.
megyek is, leugrok a Lidl-be egy kis mammutcombért

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112330) -Mike- válasza Zola007 (#112329) üzenetére


-Mike-
addikt

Ha a Mammut-ban eszem akkor az is paleonak számít?

[ Szerkesztve ]

(#112331) Zola007 válasza -Mike- (#112330) üzenetére


Zola007
veterán

persze, de csak zakóban, szabad kézzel

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112332) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Vótam atta. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112333) -Mike- válasza Woodslave (#112332) üzenetére


-Mike-
addikt

Megrohadhat az összes befőtted!

(#112334) Zola007 válasza Woodslave (#112332) üzenetére


Zola007
veterán

Napszemüveget vittél?
ha igen, akkor egy kis densz kell még és a végén celebként jössz haza

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112335) Ijk válasza -Mike- (#112333) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mit irigykedsz.
Olyan fotót vártam ahol két 20 éves csöcsös csaj karolja két oldalról ott a Balatonban. Ehelyett faszikkal edz a parton.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#112336) kolosanyi válasza userxy (#112328) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mosmé? ;]

(#112329) Zola007
Ja, hát ezt elő lehetne úgy is adni, hogy gyerekek, én a low carb étrendek híve vagyok ezért meg ezért. Viszont úgy fele ennyien lennének vevők rá.

_______________________

Láb vót edzővel, nagyon atta! Nem mentünk fel nagy súlyokig, de koncentráltan, csúcsösszehúzódásnál megállítva, negatívokat belassítva dolgoztunk. Guggolás 140 kilós 6-os széria volt a plafon (beltless), lábtoló 270 5-ös, utána volt kitörés combhajlító szuperszett, másik hajlító gép és merevlábas szuperszett, a végén pedig vádli. Azért ennyi hajlító, mert gyenge és lemaradt izomcsoport. Folyamatosan ott volt mellettem, javította a technikámat, rám szólt ha rángattam vagy szűkült a mozgástartomány, pakolta helyettem a tárcsákat stb.

Heti 4 nap lesz a terv, mindig az egyik nap nagyon kemény, kettő közepes és egy könnyű. Osztott terv, kaja ehhez belőve ch ingával. Azt mondta, hogy egyelőre kardió nem kell, azt ráérünk akkor elkezdeni ha megtorpan a folyamat. Rövid pihenőkkel edzünk, szerinte elég az elején ennyi. Amúgy baromira nem bonyolult, de mégis látszik már ezen, hogy mit csesztem el eddig. Kíváncsi leszek hogy alakulok. :)

(#112337) Zola007 válasza kolosanyi (#112336) üzenetére


Zola007
veterán

ilyen test fenntartásához bizonyára elég a low carb is

Én napi 150-200 gramm szénhidrát alatt egy kilencöves tatu mentális képességeit produkálom, 3g/ FFBM alá edzés mellett nem is fogok soha sem menni

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112338) Zola007 válasza kolosanyi (#112336) üzenetére


Zola007
veterán

Te időnként mindig látod/rájössz mit csesztél el, ez nagyon jó!
A baj az, hogy aztán elcseszel valami tök mást :)
Erről kellene leszokni.

CH-ingát hogy lőtte be?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112339) kolosanyi válasza Zola007 (#112338) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt el is mondtam a srácnak, figyeljen rám mert nagyon csapongó vagyok. :DDD

Nekem se vált be a low carb megközelítés. Igaz nem is csináltam addig sose, hogy elkezdjen működni.

350-250 g között és mondta, hogy meglátjuk majd menet közben. Túl alacsonyra nem akarja venni, mert akkor nem lesz erőm edzeni meg dolgozni.

(#112340) Alpachino válasza kolosanyi (#112336) üzenetére


Alpachino
veterán

No várj....mert most tényleg végkép elvesztettem a fonalat :U eddig erőemelő edzéseket csináltál, mert erős akartál lenni, most meg ha jól értem 2000-ért egy testépítő ad neked személyi edzést....akkor most átmentél badyba ? :F :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#112341) kolosanyi válasza Alpachino (#112340) üzenetére


kolosanyi
veterán

A következő a lényeg: elmentem gyógytornászhoz, mert szar a derekam. Ő azt javasolta, hogy egyelőre tegyük félre a nehéz súlyos edzést. Nem mondja, hogy ne súlyzózzak, de max közeli súlyokkal ne dolgozzak amíg nem korrigálunk a jelenlegi helyzeten. Mobilitásbeli problémák meg aszimmetria van a hátamban. Úgy gondoltam, hogy akkor most nem én variálok, hanem rábízom magam egy profira.

(#112342) userxy válasza Alpachino (#112340) üzenetére


userxy
őstag

Ne akard érteni, 3 hét múlva már TRX edzés lesz Zumbával ;]

(bocsi Sanyi :DDD :C )

[ Szerkesztve ]

(#112343) Alpachino válasza kolosanyi (#112341) üzenetére


Alpachino
veterán

Ok. ez világos, meg érthető is, de akkor most testépítő edzés program szerint folytatod ?

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#112344) Zola007 válasza kolosanyi (#112339) üzenetére


Zola007
veterán

és az összkalória mennyi, mert ez elég diétásan hangzik?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112345) kolosanyi válasza userxy (#112342) üzenetére


kolosanyi
veterán

(#112343) Alpachino
Gyakorlatilag igen. Teljesen rábízom magam az edzőmre. Tudod mi a jó? A lemaradt meg aszimmetrikus izomcsoportokat így a legkönnyebb korrigálni, felhozni.

Na hát ez van, ezt az utat jártam be. Kezdtem a testépítő jellegű edzéssel 16 évesen, aztán azóta minden éppen aktuális trendet kipróbáltam, de végül csak kikötök újra itt. Rá kell jönnöm, hogy hobbistának talán ez a legcélszerűbb. Erőt ez is fejleszt, de így nehezebb túledzeni magad meg lesérülni. Nem tudok guggolni, mert épp fáj valami? Nem baj, majd valami modern, ízületkímélő géppel leedzem a lábam. De legalább tapasztalatot gyűjtöttem az elmúlt 9 évben, nem is keveset. :)

(#112346) kolosanyi válasza Zola007 (#112344) üzenetére


kolosanyi
veterán

3000-ről indulunk és menet közben állítjuk be. Túl gyorsan nem kell fogyni, azt mondta, hogy kell maradjon erő is. Meglátjuk, hogy így mi lesz belőle. Gondolom nem az, mint eddig, hogy bírom pár hétig és kiégek a francba. :DDD

(#112347) HussarF

Na mi van, nagyon megállt itt az élet. Az utóbbi időben is már csak a kocsikról volt szó. Szóval mindenki izmos lett és zárható a topik ;]

(#112348) aelod


aelod
veterán

Nem csak kiderült, hogy mindenki nyaral meg kinek milyen kocsija van, megint mások meg fesztiváloznak. Sanyi edzőhöz jár.

Tnap hát/váll volt, atta.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112349) kolosanyi válasza HussarF (#112347) üzenetére


kolosanyi
veterán

Elkezdtem normálisan edzeni meg kajálni, nincs aki elárassza a topikot baromságokkal, így nyugi van. ;]

(#112350) szuszinho válasza kolosanyi (#112349) üzenetére


szuszinho
őstag

Egyelőre ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.