Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37726) Agony válasza danielsz (#37700) üzenetére


Agony
aktív tag

Jó volt a váltó, de az egyéni sajnos nem állt össze. A tavalyi 1:24-et azért illett volna hozni, mondjuk az ősszel volt ~10 fokban, most meg 22 fok és verőfényes napsütés, de akkor is... azért bíztam benne, hogy az elmúlt fél évben fejlődtem pár másodpercet. Mondjuk kb. fél éve futottam utoljára félmaratont, azóta a leghosszabb táv 15k volt, szóval csak magamat okolhatom.

De most már idő mint a tenger, ráfekszek a Tom féle edzéstervre, aztán ősszel megpróbálok gurítani valamit 1:20 körül. Az mindenesetre tisztán látszott, hogy a hosszúk hiányoznak, mert 13K-ig stabilan mentek a 3:55-4:05-os kilik, aztán 14-któl 4:10 alá már nem tudtam menni, de inkább 4:15 és csak az utolsó km-t sikerült visszahúzni 4 percre. (Lehet nem minden nap 10k-t kéne futni?! :W :U )

Start with a whisper, end with a scream!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.