Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27693) margithid válasza LanyUs (#27692) üzenetére


margithid
veterán

Terepet nem akartam, mert ha megyek is akkor is letaposott földes, ergo nincs szükségem igazi terepcipőre.
Igazából már csak ebből volt méret, de több helyen olvastam, hogy nagyon jó a csillapítása, nekem meg az fontos.
Egyébként az infinite stabil lábra van ez alapján: [link]
De mondom, nekem az első a csillapítás, ezen bukott meg takumi ren is nálam sajnos. (a vérhólyagról nem is beszélve:) )
Amit rossz a hokában állítólag, hogy hosszú távon kényelmetlen...? Nem tudom, hogy az én 11 km-em mennyire számít hosszú távnak, de majd kiderül.
Amin még gondolkodtam az az asics gel fundation, de abból nem volt már 10-es méret, igy nem kockáztattam, pedig arról is jókat írnak.
Úgy érte volna meg igazán pedig, kb 15-16k-ba fájt volna egy pár, mivel nem kellett volna postát fizetni, de már mindegy.
Bejön a hoka kitartok majd mellette. Nekem a mostani adidasom (ozweego stability is jó, kényelmes, jól tartja a lábat, kicsit lehetne benne több csillapítás. Ha lenne annyiért amennyiért vettem (11k), akkor vennék még, de sajna már sehol nem kapni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.