Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26165) Vertigo18 válasza parandroid (#26160) üzenetére


Vertigo18
addikt

Wáááh, ez tetszik, én is ma reggel voltam és én is 16.5 km-t toltam (nah jó, 16.3-at...). Tényleg sokkal melegebbnek érződik ilyenkor az idő, azért valljuk be, a 19 fok az egész kellemes kellene hogy legyen, mégis, amikor kiértem a napra az árnyékból, már kellett is a fejemre öntenem egy kis vizet, olyan melegnek tűnt. Ezzel meg azt értem el, hogy az utolsó km-ben volt vagy 500 méter, amikor csak vonalakat írt ki az óra a pulzusomhoz, mivel szétáztattam a trikómat és sok volt a mellkaspántnak a víz. Le kellett vennem a trikómat és futás közben megtisztogatni a mellkasomat, hogy kevésbé legyen vizes, utána megint érzékelte a pulzust. Sosem volt még ilyen, most már ezt is tudom...

Mellesleg 4:44 lett a pacem... :)

margithid: tudod, nem szoktuk ám megállítani az órát, ha megállunk... :B Így nem olyan pontos ám a pace.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.