Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26651) csenor válasza Vertigo18 (#26650) üzenetére


csenor
senior tag

:)) :))

(#26652) parandroid válasza Vertigo18 (#26650) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk az meg egy olyan telefon, amibe a létező legolcsóbb gps került, csak hogy kipipálhassák a feature-listán a tételt.

Ma körpályáztunk amúgy, párom a belső pályán futott, én kb egy méterrel mellette egy külsőbb íven, a gps szépen hozta a körönként kb 40m plusz távot. 12,94 km lett a 30 kör, páromnak a belső íven 12,1 km, szóval bőven hibahatáron belül mér a garmin...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26653) bencze válasza parandroid (#26652) üzenetére


bencze
senior tag

Csak fák ne legyenek a közelben... a garmin erősen reszketeg gps szempontjából, azt sem látja az út melyik oldalán megyek sokszor pedig itt 3 emeletesek vannak. No meg fák. A telefonokban ehhez képest még pontosabb a gps, talán rendesebb az antennájuk...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#26654) inf3rno válasza Vertigo18 (#26650) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Elég kemény akadályfutás, jól tolod! ;]

Buliban hasznos! =]

(#26655) inf3rno válasza bencze (#26653) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Technológiai különbség van. A telefonban sokkal nagyobb hely van az antennának, így könnyebb normálisan megoldani. Az óráknál már nem ennyire egyszerű a helyzet.

Buliban hasznos! =]

(#26656) parandroid válasza bencze (#26653) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a mai körpályás futás. Ez meg találomra egy múlt heti, szinte végig erdőben. Nyilván nem tűpontos, de hogy botrányosan szar lenne, azt azért nem mondanám. Szépen rá lehet közelíteni a térképre, hibrid módban jól kiadja magát, hogy hol kolbászol el az ösvénytől, de azt is hozzá kell tennem, hogy a hibrid mód vs térképes módon is látszik, hogy a vetületek miatt eleve a térkép sem 100%-os.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26657) Alg válasza parandroid (#26656) üzenetére


Alg
veterán

Nekem sem volt komolyabb bajom a Graminnal (Fenix2) az utóbbi időben, legalábbis olyan nem ami miatt rögtön kukába dobnám:

- A PC-s szinkronizálós szoftver mondjuk kritikán aluli, de a többi is hasonló
- Útvonalat eddig talán kétszer dobta el komolyabban két év alatt (az egyik a múltkori Sopron trail anomália volt)
- Mostanában valamiért nem szinkronizál elsőre PC-n, valami current.gpx hibát ír, második próbálkozásra OK
- Néha valami tár vagy puffer betelik és egyszerűen újraindul az óra ha edzést indítok, vagy folytatnám a korábban elkezdettet - ez a legkomolyabb gond mivel tök random, bármikor edzés közben elszállhat és még nem sikerült triggerhez kötni (nem a belső tárhely fogy el, talán az útvonalpontok számával lehet kapcsolatban) -> törölni kell komolyabb események előtt a letárolt edzéseket az óráról és nincs gond.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#26658) Alg válasza Alg (#26657) üzenetére


Alg
veterán

Az utolsóra egyébként itt van is megoldás (mondjuk legalább 3 issue-látnak mögötte a userek), természetesen megint csak szoftveres Garmin elQrás van a dolog mögött :(((
[link]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#26659) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Compressport hivatalos forgalmazója ki lett?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#26660) bencze válasza parandroid (#26656) üzenetére


bencze
senior tag

A pontosság nem azt jelenti, hogy jó messze kizoomolva nem látszik a 10 méteres eltérés hanem azt, hogy ki kellene egyértelműen derüljön, az ember az út melyik oldalán fut még ha netán van pár fa is a közelben. Így sajnos valójában semmire nem alkalmas amihez pontos mérés kellene (pl edzésre). Arra való, hogy az ember nagyjából valami statisztikát elmentsen (mennyi is volt a múltkori kb 10 km-em +/- pár száz méter), amit telefon is tud, igaz ezt kényelmesebb cipelni. Futni ezzel vagy enélkül majdnem mindegy. Ez lehet, hogy triviális ha már tudja az ember de én kezdő kütyüsként meglepődtem legelőször amikor ezt megtudtam. Eredetileg azt gondoltam, majd látok rendes tempót, hisz azért lehet edzéseket beprogramozni ezekbe, az lenne a fő céljuk. Hát nem. Legalább lépést, azt számlál. Ma mosogattam és a végén szólt, hogy a mai lépcsőzésem teljesítettem sikerrel. Nesztek 275e ft-os sportóra :)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#26661) parandroid válasza bencze (#26660) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen elvárásom nem is volt, de a polgári gps technológia ezt nem is tudja, és soha nem is fogja tudni. Nem a műszerek pontatlansága miatt, hanem mert katonai-politikai okokból le van butítva a pontossága. Ezért nem létezik pontos gyalogos-navigáció sem, és ezért késik néha az autós is, amikor már benne vagy a kereszteződésben, de a kis autó-ikon a kijelzőn még nem ért oda. Plusz ugye hozzájön még az épületek, és a növényzet (de akár a ruházat, ha zsebben, vagy kabátujj alatt van) árnyékoló hatása. Ellenben ha olyan pontatlanságot követ el, amit korábban említettek, mint hogy házakon visz keresztül, nagyobb sarkokat vág le, vagy egy 400-as körpályát nem tud lekövetni, ott a vevő minőségével vannak gondok, mert ennek nem szabadna gondot okoznia.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26662) bencze válasza parandroid (#26661) üzenetére


bencze
senior tag

A baj, hogy nem hozzák a rated pontosságot sem és nem arról van szó, hogy az ember felhőkarcolók közt fut hanem van melletted egy 3 emeletes másik oldalon egy fa és kész áttesz az utca másik oldalára vagy a háztetőre.
Igen, szar a vevő. Érdekes módon jópár éve még tudtak elfogadhatóbb gps-t csinálni (310, 610, 910 szériák), azok sem voltak elég jók valójában edzeni, de a tévedésük kisebb volt.
Azért rátehetnék a disclaimert, hogy ez sivatagban használandó, vagy felhőkarcoló tetején. Értem én a magyarázatokat mert utánanéztem rég, csak kár, hogy a célnak nem igazán felelnek meg, a core funkcionalitást nem hozza. Na jó, stryd-et kellene vegyek hozzá, azzal állítólag jó.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#26663) concret_hp


concret_hp
addikt

na urak, vasárnap megint nem sikerült 2 órás félmaratont futni féltáv végén. persze az 1200m szint a bringán nem segített :DDD ~15km-ig minden frankó volt, 160 pár pulzussal ment az 5:40-es átlag, aztán elment minden erőm és 2:04 lett a vége :( persze kipróbáltam 1-2 dolgot a full távra készülvén, de már kezd picit idegesíteni a dolog :D

ami jó, hogy a tavalyi bringához képest a sokkal több szinttel kb. azonos pulzuson alig mentem rosszabb átlagot, a futásnál meg azért jóval később kezdődtek a gondok: ~ 9. km vs 16.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26664) borix válasza bencze (#26662) üzenetére


borix
őstag

Vannak nagyobb gondok is mint az óra GPS pontossága.pl ha a versenyzőnek óra nélkül kellene futnia akkor egyből billegne a tempója mint a segg részeg ember.

concret_hp
Vittél be elég CH-t vagy a gondok még nem itt kezdődnek?

(#26665) ígyvanferi válasza borix (#26664) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mondjuk nem vagyok versenyző, de egész jól tartok tempót 3:45 és 5:00 között. Sosem futottam órával, lehet ezért rögzültek.

(#26666) concret_hp válasza borix (#26664) üzenetére


concret_hp
addikt

kevés volt a ch, nemtom csak az volt-e a gond, vagy más is, szándékosan ki akartam próbálni full táv előtt, hogy kevés ch-val meddig lehet jutni, mert általában a másik végén szoktam lenni, túl sokat eszek és a végére rossz a gyomrom.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26667) tomcica válasza borix (#26664) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Embere valogatja,van aki nagyon jo tempoerzekkel van megaldva,illetve az evek soran is el jol be lehet rogziteni bizonyos sebessegeket (pl 60mp-s 400m :P )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#26668) inf3rno válasza concret_hp (#26666) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem fura, mert újabban ha megküldöm, akkor már az első pár km-en úgy érzem, hogy eléhezek, pedig fullon lehet a glikogén raktár. Nem igazán értem, hogy mitől van ez a jelenség, talán a melegtől vagy a gyors kiszáradástól. A gél nálam elég jól hatott erre a jelenségre versenyen.

Buliban hasznos! =]

(#26669) concret_hp válasza inf3rno (#26668) üzenetére


concret_hp
addikt

ha egyből érzed, az inkább a melegtől lehet

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26670) inf3rno válasza concret_hp (#26669) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Na akkor majd ősszel jön el az én időm. :D

Buliban hasznos! =]

(#26671) tomcica


tomcica
Topikgazda

Megjott az ocsem,hetvegen versenyzett Romaniaban a balkan bajnoksagon.A szerbiai ifi valogatottban a 4x400m valto elso embere volt.Negyedikek lettek a 9-bol.Azt meselte volt porges :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#26672) borix válasza tomcica (#26671) üzenetére


borix
őstag

Pár gondolatot írhatnál,hogy milyen kint Szerbiában.pl átjártok dolgozni vagy ott már jobb a kereset,mennyire nyugodt az élet, cipők kint milyen árban vannak választék,maratonok,ultrák?

[ Szerkesztve ]

(#26673) tomcica válasza borix (#26672) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ugy kepzeld el,mint romaniat,nagya korrupcio,nacionalistaskodas stb.Nem jarunk at dolgozni,foleg a mezogazdasag kore epul az egesz Vajdasag.Cipok kb sportsdirect,hervis,officeshoes szint.Pl a valogatottban kapott Nike cipo is egy alap Downshifter(v Dart).Ultra versenyek vannak,egyre tobb,leginkabb gyalogturakkal kombinaltak (aki akar fut).Egyre tobben kocognak,futnak,a felmaratonok/maratonok itt is popularisak.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#26674) LanyUs válasza LanyUs (#26419) üzenetére


LanyUs
senior tag

Kommentár és lázongás nélkül :) 10K újra enyhe forgalomban, 70 szint, 1/4 zúzott köves, többi aszfalt. Sketchers Go run 4 ( jobban érzem benne a talajt, nem annyira "túlpuha" ) Előző kudarc újra tábla, most nem sétáltam bele. Próbáltam elvégezni az iparos munkát. Meglepő, de rohadt jól esett. Elektromos nyakörvvel még jobban ment volna :)) Észre vettem, hogy hajlamos vagyok néha lustulni, amikor még lenne kraft. Párosban jobban menne. Bal csuklómon követtem a tempót 5,5 hüvelyk szörnyemmel és az órával :) Mindenkiből van ebben a maiban. Bencze analóg óra tanács, borix linkelt heti 3 edzésterv, tomcica pszichés rákészítője, inferno, vertigo,petert, bandus, alg, stb. .... tanácsok. Szuper ez a fórum :R

Előző 06.21, 32 fok. [link] és a mai 07.04. 29 fok
52:50 (5:17) - 49:26 (4:56)
0-1km: 4:42, 165hrm - 4:48 170 hrm
1-2km: 5:05, 170hrm - 5:02 170 hrm
2-3km: 5:08, 175hrm - 5:00 170 hrm
3-4km: 4:52, 175-180hrm - 4:57 175hrm
4-5km: 5:05, 180hrm - 5:00 175hrm
5-6km: 5:29 - 4:57 175hrm
6-7km: 6:28 - 5:15 180hrm
7-8km: 5:44 - 4:55 175hrm
8-9km: 5:38 - 5:01 180hrm
9-10km: 4:38 - 4:29 190hrm

[ Szerkesztve ]

(#26675) Alg


Alg
veterán

Ma újra normális időjárás végre, pihenő letelt, achilles-em úgy-ahogy OK, kimentem egy körre: 2km laza - 1km 5:00 - 1km laza - 2km 5:00 - 1km laza - 2km 5:00 - haza

A lazák 5:30 és 6:00 között 150-155 pulzuson, a tempók 165-170 pulzuson. Egész jól esett, ilyen hosszabb résztáv/fartleket tolok majd még hogy szokjam az 5 perc körüli utazótempót.

A por viszont nem esett jól a Ligetben, meg hogy totál fel van forgatva minden, békén hagyhatnák szerencsétlen parkot :((( :(

Hétvégén lehet tolok egy ilyet

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#26676) borix válasza LanyUs (#26674) üzenetére


borix
őstag

Mik a terveid a futással mire szeretnél rámenni 10k,félmaraton,maraton?Havi szinten mennyi edzésórát tudsz kb vállalni?

(#26677) borix válasza borix (#26676) üzenetére


borix
őstag

Havi km átlagot akartam írni.

(#26678) LanyUs válasza borix (#26676) üzenetére


LanyUs
senior tag

Egészség megőrzés. Most, hogy a párom kiesett heti kettő-háromszor sétálunk együtt 8-10km-ert, mert nem szeretném egyedül hagyni, így nekem maradt heti 2-3 alkalom egyedül futni ( 1,5 óránál több időkeret hétköznap nincs rá/alkalom ). Nagyon megörültem, amikor linkelted azt a heti 3 edzéses Kevin edzéstervet :C Jelenleg is az alapján próbálkozom.
Idei évem: Február: 64km, Március: 135km, Április 176km, Május 180km+bringa, Június 110km+heti 1 bringa+ 1-2 kondi ( Júniustól futás hátrányára bejött a kondi és a tekerés, hogy pihenjen a láb+ne legyen monoton ).

Jövő évi tervek:
Szekszárd: borvidéki félmaraton 600m szinttel 02:00:00 belül ( itt elég rossz a talaj sok helyen, értsd terméskő csúszka, ami megviseli a bokát + hirtelen emelkedők és lejtők )
Magyaregregy: Csemez Pál emlékére futás 21 km lassú folyamatos emelkedők és enyhe lejtők 400m szint 01:45:00-n belül
1 db maraton az is csak jövőre, 05:00 átlagot nem bírom tartani 3,5 órán keresztül, tehát irreális cél lenne a 03:30 :F

Sok jó futó alkat van és edzettek is, ezért amelyikük nem tud vagy szeret dombon edzeni, ő ellenük van némi esély egy szintes versenyen ( persze a terminátorok kivételek, ők nem is cél ) , mert a környékünkön sok enyhe dombocska van, tehát akaratlanul is futsz rajta. Ezt szoktam kihasználni valamennyire, amennyire a testem korlátai engedik :)

(#26679) bandus válasza Alg (#26675) üzenetére


bandus
veterán

kezdesz visszarázódni ebbe a futkározás dologba ;] :D viszont ez nem túl rózsás, amit a ligetről írsz, akkor én nem veszem most arrafele az irányt.

tegnap ezt sikerült összehozni [link] rohadt másnaposan, két nap tivornyázás után, ami szerintem nem is rossz :D már csak ezt a tempót kellene kitolni egy félmaratoni távra.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#26680) Alg válasza bandus (#26679) üzenetére


Alg
veterán

jah, talán alakul valami őszre :K

Ahogy olvastam a Sziget sem jobb sajnos :(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#26681) bencze válasza Alg (#26675) üzenetére


bencze
senior tag

Nem bírom ki bocs, szerintem egyértelműen több zöld kevesebb beton kéne. Ez már igazán köztudott és szerintem az alapelv tök egyértelmű mindenki számára és mégsem erre megy a törekvés...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#26682) borix válasza LanyUs (#26678) üzenetére


borix
őstag

Nagy szórással dolgozol lődd be havi 140-150km ha a magánélet ennyit enged.Jobb mint összevissza 130-180-110

(#26683) inf3rno válasza bencze (#26681) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én se bírtam volna ki BP-en, ha nincs ott a Gellért hegy. Nekem kell az, hogy kimenjek a zöldbe sétálni egyet ahhoz, hogy regenerálódjak. A túl sok beton feszültté tesz. Elég retek egy város ilyen szempontból. Talán ha visszaköltözök, akkor inkább a vonzáskörzetében bérelek valamit, aztán HÉV-el járok be. Voltam annak idején Budakalászon, nem tűnt rossznak.

Buliban hasznos! =]

(#26684) gombi01 válasza LanyUs (#26678) üzenetére


gombi01
tag

LanyUs:
Bocs de nem néztem vissza, hogy írtál e már félmaraton idődet, de a múltkor említett 10km-t nagyon magas pulzus on hoztad össze. Ebből kiindulva a maraton Neked jövőre nem lesz 3:30on belül hacsak nem kezdesz komolyan rákészülni havonta 200-300km futással. Egy maraton nem adja könnyen magát, de nem is baj, ezért kell tisztelni :)
A két FM amit írtál jó szintes, nincs valami ami nem ennyire dombos? Sokat kivesznek ám az emekedők!
Magamból kiindulva 4:30 as tempót könnyen tartom 10K síkon de ha mondjuk van 200m szintemelkedés abból hamar 5:15 lesz, ha csak ugyanúgy futok érzésre ahogy a síkon és nem dobok rá egy két lapáttal a tűzre.
Told az edzést rendesen, akkor lehet futni 105 perces FM-t (persze nem 30fokban)

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#26688) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Nekem megjött a Vibram 3 nap alatt a franciáktól valami Spartoo nevű cégtől. Gondolom lehet itthon is egy raktáruk, amiből elhozták. Most próbáltam fel, stimmel a 41-es méret. A héten edzésnek fát hasogattam öreganyámnál, még van talán egy köbméter, az szerintem elmegy ma délután. A cipőt holnap kipróbálom focipályán, kíváncsi vagyok futáshoz milyen. Így üldögélni kényelmes. Tök fura érzés, hogy mindegyik lábujjamnak külön helye van. :))

A legtöbben úgy néztem mezítláb használják, azért kíváncsi vagyok, hogy van e ilyen alakú zokni. Ha nem, akkor muszáj lesz 1-2 alkalmanként kimosni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#26689) Alg válasza inf3rno (#26688) üzenetére


Alg
veterán

Van, Injinji pl.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#26691) LanyUs válasza borix (#26682) üzenetére


LanyUs
senior tag

Rendben. Beállok heti 2x10-re és 1x15-re fixen. Próbálok minőségi edzést kihozni ezekből. A többi sportot pedig a pihenéssel kombinálom tovább. Azok dinamikusan változhatnak idő függvényében. Ha jól értettem, akkor fontos, hogy a 3 futás a min. és nem kiváltható tekeréssel. Pl. 1 futás + 2 bringa. 1 hónap múlva újratesztelek. Köszönöm!

gombi01: ahogy kiteszem a lábam, azonnal domb, ezért síkon futott eredmények nincsenek. Van egy 05.01-én futott 01:43:00 20k-ra 150m szinttel 168-172-es tartományban. Jelenlegi helyzetben számomra aránytalan nehézséggel járna ez a sok km, ezért inkább a célidőt tolom ki :) 03:45-re. Azok 05:20-as km-ek.

Amúgy érdekes ez a pulzus kérdés:
130-135-ös tartomány 05:55-06:10 körüli tempó
160-165-ös tartomány 05:10-05:20
Ha viszont be szeretnék menni 05:00 alá, oda fel kell tolni legalább 175-re, tehát 10K-n számomra irgalmatlan sok munka az 51:00 és a 47:00 közötti 4 perc is.

(#26692) borix válasza LanyUs (#26691) üzenetére


borix
őstag

Kezdőkénz ki lehet váltani bringával mikor még alacsony pulzus tartományban képtelen futni az illető később heti 3 edzést azért illik csinálni ha a futás az elsőszámú.

(#26693) inf3rno válasza Alg (#26689) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi! Néztem közben, a Vibramnak is vannak saját zoknijaik, meg van még több másik gyártó is. Ami sporthoz való, nem valami olcsó kínai, az 3000-nél kezdődik egy pár. Megkérik az árát rendesen...

Buliban hasznos! =]

(#26694) mukibuci válasza inf3rno (#26693) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nike outletben lehet lőni ilyet 800-tól - ha van épp zokni akció és készlet is

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#26695) inf3rno válasza mukibuci (#26694) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Veszprém környékén gondolom nincs ilyen. :(

Buliban hasznos! =]

(#26696) bandus


bandus
veterán

[link]
Ma ezt sikerult osszehozni, 8k 165-os pulzusig elengedve aztan ket km fokozo, ami belefert. A vege fajt :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#26697) borix válasza bandus (#26696) üzenetére


borix
őstag

Ezekkel a Margitszigeti futásokkal vigyázni kell mert becsapósak tükör sima 0 szintes futások.

(#26698) t1 válasza bandus (#26696) üzenetére


t1
addikt

Jövhéten használható lesz a pálya hétvégén?
A VB miatt kérdezem.

(#26699) bandus válasza borix (#26697) üzenetére


bandus
veterán

:F

hájják meg de ezt nem értem, miért kell vigyázni velük? :D nem szoktam 200 m szintre számítani a szigeten körönként :DD

t1:

jó kérdés, vízilabdát rendeznek ott, elképzelhető, hogy zsúfolt lesz. btw, miért adod el máris a fénix 3-at?

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#26700) borix válasza bandus (#26699) üzenetére


borix
őstag

Jól mutat az egónak de ha kimozdulsz akkor már 170 átlagpulzus alatt nem lett volna meg ez a futásod ugyan ezzel az idővel feltéve ha birtad volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.